מודעה
איך להיפטר מדו"ח משטרה
#1
איך להיפטר מדו"ח משטרה;המפגש עם השוטר: בשום פנים ואופן לא לבקש סליחות או להתנצל. זוהי הודאה באשמה וכל מילה נרשמת! אם בכל זאת תבחרו יותר מאוחר להגיע למשפט, כל האמירות האלה תשמשנה נגדכם נשק בידי התביעה.
בדיקת הדו"ח: טעות ברישום כגון מספר רכב שגוי או כתובת שגויה של מקום ביצוע העבירה הביאה פעמים רבות לביטול. עכשיו מתחיל המשחק: בדו"ח מופיע בפירוש כי תשלום הקנס מהווה הודאה באשמה. כלומר לא שילמתם אז אין רישום בגיליון ההרשעות ולא נרשמות נקודות. ואם נקודות, אז חשוב לדעת כי הנקודות נרשמות רק בתאריך ההרשעה (או תשלום הקנס) ותוקפן הוא שנתיים מיום ביצוע העבירה. לפיכך, לא שילמתם את הדו"ח - בזבזתם חלק ניכר מ"משך חיי" הנקודות. כמובן שאי אפשר לשכוח מהדו"ח כי יעכבו לכם את רשיון הנהיגה ולכן...בקשה לביטול: החוק מאפשר להגיש בקשה לביטול בתוך 30 יום מקבלתו ע"י השוטר, או קבלת דו"ח המצלמה בדואר. יש לכתוב מכתב האומר בפשטות "נא לבטל את הדו"ח", ולשלוח בדואר רשום למתנ"א במטה הארצי בירושלים. חשוב לשמור את אישור הדואר הרשום והעתק המכתב. עכשיו מחכים. בין חודש לשלושה חודשים ממועד משלוח המכתב, תקבלו תשובה מהמשטרה לאמור:1. " התובע דחה את בקשתך לביטול".2. הינך מתבקש לנהוג בדו"ח ככתוב בו" (הוא מתכוון אם טרם חלפו 90 יום, שתרוץ לשלם את הקנס המקורי לפני שיחול כפל קנס). לפני שיחלפו 90 ימים, פנה אל המשטרה בטענה שהדו"ח המקורי אבד. על הודעה זו תקבל אישור, (כמובן שיש לשמור את האישור הנ"ל כמו את כל שאר הניירת). השלב הבא-ממתינים. את הדו"ח החדש, במקום זה שאבד תקבל בדואר וזאת לאחר כ- 6 חודשים. בדו"ח החדש תקבל שלושה חודשים נוספים לתשלום הדו"ח. ז"א שהליך זה דוחה את כל האמור לעי"ל בכ- 9 נוספים אשר עליהם אינך משלם תוספת על הקנס המקורי.אם חלפו 90 הימים לתשלום הקנס המקורי, תקבל בקרוב הודעה לתשלום כפל קנס, ובהודעה זו תוכל לבקש להישפט- ובתנאי שתודיע ל כך תוך 30 יום מקבלת ההודעה. ומה אומר ד"ר מוצלחי? : תחכו, תחכו. קודם כל יש אפשרות שהמחשבים של המשטרה יאבדו אתכם . אם לא‎ - תוך חודש עד 3 חודשים תקבלו הודעת כפל קנס עם ספח בקשה להישפט.
 ובינתיים: לא משלמים, נקודות אין, קורסים אין, הרשעה אין, עיכוב חידוש הרשיון אין. ממתינים 30 יום כאמור בהודעת המשטרה, או מספר ימים קודם (יום ליתר ביטחון), ושולחים את ספח הבקשה להישפט. בדואר רשום, תוך שמירת צילום של הספח והקבלה על הרשום. ומחכים.ממתינים: ועכשיו נקודה סופר חשובה: אם עברה למעלה משנה מאז ביקשתם להישפט ועד שקיבלתם הודעה על תאריך המשפט (וזה קורה הרבה!) אז אין המשטרה רשאית להגיש את הדו"ח. למעשה הוא מיועד לביטול סופי. (תקנה 230 לתקנות סדר פלילי). כדי בכל זאת לערוך את המשפט, חייבת המשטרה לבקש אישור מיוחד ומנומק מבתי המשפט‎, וזכותכם להתנגד שבית המשפט יאשר זאת למשטרה. בפועל, התובע המשטרתי אינו טורח להתאמץ בעניין זה. איך מבקשים ביטול במקרה כזה? פשוט מאוד. פונים לתובע, ביום שנקבע לדיון או ימים מספר לפני כן, ומבקשים שהדו"ח יבוטל מהסיבה דלעיל. לידיעתכם: רק מסיבה זו המשטרה מבטלת מאות דו"חות בשנה! יש משפט: כדי להביא בחשבון את האפשרות הפחות טובה, נצא בהנחה שההודעה על תאריך המשפט הגיעה אליכם תוך פחות משנה מאז שביקשתם להישפט. הדיון בבית המשפט יתקיים 3-4 חודשים נוספים בדרך כלל, ממועד קבלת ההודעה על תאריך המשפט. 
וזה הזמן לעצור לרגע , ולעשות חשבון כמה זמן בערך עיכבנו את הדו"ח, וזאת לפי שתי אפשרויות: דו"ח שוטר ודו"ח מצלמה.נתחיל עם השוטר:1 חודש (30 יום‎) עד שליחת הבקשה לביטול:1-3 חודשים נוספים לקבלת התשובה על דחיית הבקשה‎ :2-3 חדשים נוספים לקבלת הודעה על כפל קנס ואפשרות להישפט:1 חודש (30 ‎) נוסף למשלוח הבקשה לקביעת תאריך משפט:3-12 חודשים לקבלת תאריך משפט:3-6 חודשים למועד המשפט מאז קבלת ההודעה עליו.סה"כ עד המשפט עצמו: 11-26 חודשים‎. בממוצע, כל תהליך הזה אורך כ- 15 חודשים, כלומר כשנה ורבע. במקרה של דוח מצלמה: להוסיף למניין דלעיל 3 חודשים בערך, זו התקופה הממוצעת בין אירוע הצילום ועד להגעת דו"ח המצלמה אל הנהג‎. ובינתיים: לא משלמים, אין נקודות, אין הרשעה ואין עיכוב חידוש רשיון.
חשוב לדעת! כל ההתכתבויות והטרטורים האלה מגבירים בצורה משמעותיות את הסיכויים שהדו"ח הזה "יתפספס" למשטרה, ושהתיק ילך לאיבוד או תיפול טעות באחת ההקלדות שתגרום לו להעלם! ככל שירבה מספרם של המשתמשים בשיטה, כן ילך ויגבר הסיכוי לאבדן דו"חות רבים יותר. 
למרות הכל הגענו למשפט, שתי אפשרויות:הראשונה: לא להודות באשמה, ואז ייקבע תור להוכחות, כאשר יהיה על התביעה להביא את השוטר שהגיש את הדו"ח שיעיד על הנסיבות של העבירה. זכותכם לחקור אותו. דוקטור מוצלחי סבור שזה צעד מסוכן והימור גדול. אם השופט לא יקבל את גרסתכם, אז תחטפו ממנו עונש רציני בצורת קנס גבוה ומי יודע מה עוד, כעונש על בזבוז הזמן של המשטרה ושל בית המשפט .
על כן ממליץ ד"ר מוצלאחי לבחור:באפשרות השניה, והיא: ביום המשפט, או ימים מספר לפני כן, לדבר עם התובע בזו הלשון: "ביום‎... יש משפט. אמנם אני לא אשם אבל אין לי זמן לכל בלבולי המוח האלה. אני מוכן להודות תמורת הקנס המקורי. בסדר?! (להזכירכם: הקנס למעשה הכפיל והשליש את עצמו ואתם ברוב חוצפתכם מציעים לתבוע קנס מקורי?! כן). דעו לכם, שב- 99% מהמקרים התובע יסכים. מה אכפת לו - זה עניין אישי שלו? מה שמעניין את התובע זה לגמור את התיק ולא למשוך אותו. אף אחד לא בודק אותו בכמה סוכמה "העסקה‎". העומס על התביעה הוא עצום ומבחינתם זה פשוט עסק בקבלנות בו צריך להספיק לגמור כמה שיותר עבודה בכמה שפחות זמן. כדי להתגבר על כמויות התיקים הנערמות חדשות לבקרי. אז לא להתבייש, להציע "ולסגור" בקנס המקורי. זה עובד.


הגב


[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.


אשכולות דומים...
אשכול יוצר האשכול תגובות צפיות תגובה אחרונה
  *זהירות* ניידת משטרה עומדת בכניסה לכיסופים צמוד לדלק ברמות ? אורח 0 106 22-12-2017, 13:36
תגובה אחרונה: אורח
  הכניסה הדרומית לבאר שבע כביש ארבעים עומס כבד עקב תקלת רמזורים. משטרה במקום אורח 0 166 31-10-2017, 15:45
תגובה אחרונה: אורח
  י-ם: צומת כביש 1 נחסם כעת לתנועה ע"י מפגיני 'הפלג'. כוחות משטרה במקום. אורח 1 84 18-10-2017, 23:25
תגובה אחרונה: אורח
  *דובאי: ''משטרה הכניסה לשורותיה את האופנוע המעופף הראשון מסוגו בעולם'' שמואל 0 115 15-10-2017, 10:31
תגובה אחרונה: שמואל
  שני בלשי משטרה ממרחב דן נעצרו הלילה (חמישי) על ידי המחלקה לחקירות שוטרים (מח"ש) בחשד אורח 0 165 28-09-2017, 15:27
תגובה אחרונה: אורח
  ⁠⁠⁠⁠⁠דוברות המשטרה (לכיש): אשקלון- ברגעים אלו פועלים כוחות משטרה בעקבות דיווח על הימ אורח 0 194 27-08-2017, 13:59
תגובה אחרונה: אורח
  ב"ב ר"ע ניידת משטרה חונה על מעבר חציה באמצע הכביש אורח 0 185 25-08-2017, 14:58
תגובה אחרונה: אורח
  דוברות המשטרה (ירושלים): בסילוואן הושלכו בקבוקי תבערה ונורו זיקוקין לעבר כוח משטרה אורח 0 212 15-07-2017, 22:39
תגובה אחרונה: אורח
  חברים שימו לב ! משטרה עומדת עם מצלמה בכביש 1 לפני שורש אורח 0 167 04-07-2017, 17:24
תגובה אחרונה: אורח
  משטרה (אגף התנועה): עומס תנועה כביש 1 למערב, מסחרוב למנהרות הראל בעקבות תאונה און ליין 1 148 16-05-2017, 15:14
תגובה אחרונה: און לייןמשתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..
window.onload = function(){ };