מודעה
איך מתקינים ווצאפ מהמחשב?
#1
וואטסאפ בגירסה מלאה למחשב
אפשר להוריד את האפליקציה במקום להתחבר דרך הדפדפן. אז מה בכל זאת ההבדלים?
אהוד קינן | NEXTER | פורסם 11/05/16 08:38 החל מהיום אתם יכולים להוריד גירסה של וואטסאפ למחשב בשביל לצ'וטט באפליקציה, באמצעות גירסה ייעודית ל-PC (אם יש לכם ווינדוס 8 ומעלה) או למק שלכם.
[Image: whtsappc.jpg]
החדשות הטובות: זה רץ קצת יותר מהר מגירסת הדפדפן, לפחות בבדיקה ראשונית שלנו. כמו כן, זה מאפשר לראות התראות על הודעות חדשות בשורת המשימות שלכם.
[Image: whtsappc3.jpg]
החדשות הנייטרליות: חוץ משני שיפורים אלה - הגירסה למחשב די זהה לגירסת הדפדפן, שקיימת כבר יותר משנה. בגירסה החדשה יש תפריט בחלק העליון עם כל מיני אפשרויות, אבל אין שם משהו שהיה חסר בדפדפן. בתוכנה ישנה אפשרות להירשם לעדכוני בטא, ואולי יהיו שיפורים או אפשרויות ייחודיות בעתיד.
 


איך מתחברים
בשביל לדבר בוואטסאפ למחשב צריך לגשת לאתר של וואטסאפ, להוריד את התוכנה (בצד שמאל לבחור במערכת ההפעלה הרלוונטית - Windows 8 ומעלה כנראה) ולהתקין תוך מספר שניות. אחר כך התהליך זהה לחיבור וואטסאפ לדפדפן - ניגשים לתפריט שלוש הנקודות באפליקציה, מקישים על WhatsApp Web וסורקים את הברקוד שמופיע על המסך.
חשוב לזכור: אם סוגרים את החלון של וואטסאפ במחשב, עדיין מחוברים וכל מי שניגש למחשב יכול להתחבר. בשביל להתנתק צריך לגשת מהמחשב לתפריט WhatsApp ולבחור ב-Log out.
[Image: whtsappc4.jpg]
שכחתם? לא נורא. ניגשים באפליקציה לתפריט שלוש הנקודות, בוחרים שוב ב-WhatsApp Web ושם בהתנתק מכל המחשבים.
[Image: whtsappc5.jpg]


הגב
#2
כך תפעילו את וואטסאפ מהמחשב
תוכנת וואטסאפ הגיעה למחשב האישי ומעתה ניתן לשלוח ולקבל הודעות ישירות משולחן העבודה. כך תעשו זאת בקלות

שחר שושןפורסם:  22.01.15 , 12:36
בשעה טובה ומוצלחת תוכנת המסרים המידיים וואטסאפ הגיעה למחשב האישי, ועתה בעלי מכשירי אנדרואיד, בלקברי ונוקיה יכולים לשקף את התוכנה כפי שהיא מופיעה במכשיר, אל המחשב האישי. מי שיש לו אייפון לא יוכל להשתמש בזה בכלל.
 
[/url]
[Image: 58329360100099490363no.jpg]


 


תהליך החיבור פשוט למדי, אך לפני שתוכלו לעשות אותו, יש לעדכן את גרסת התוכנה בסמארטפון לחדשה ביותר. אם חנות האפליקציות מודיעה שכבר יש לכם את הגרסה האחרונה, יש לגבות את המידע, למחוק את האפליקציה ולהתקין אותה מחדש.
 

מגבים לפני
1. גשו להגדרות > חשבונותWhatsApp > ולחצו על סנכרן או גבה, תלוי במכשיר.
2. מחקו את האפליקציה והתקינו אותה מחדש.
3. בסיום ההתקנה וואטסאפ תשאל אתכם אם לשחזר מגיבוי, ענו בחיוב וכל השיחות יחזרו.
 


[Image: 58329390100361490502no.jpg]


 
דקה ואתם מחוברים
עכשיו אפשר להתחיל לצ'וטט במחשב.
1. גשו לקישור הזה מדפדפן כרום בלבד. באתר יעלה קוד QR שמתחלף כל כמה שניות. בתוך ווטאסאפ לחצו על כפתור התפריט (שלוש נקודות אנכיות) > WhatsApp Web. שימו לב - לא לצלם את הברקוד מיישומים אחרים. זה לא יעשה כלום.
 [Image: Untitled.png] 
2. כעת יפתח חלון ובו המצלמה פועלת. כוונו אותה אל הקוד המוצג על גבי המסך. ברגע שהקוד יזוהה, התצוגה על המסך במחשב תשתנה ושיחות הוואטסאפ יעלו.
 


[url=http://images1.ynet.co.il//PicServer4/2015/01/22/5832957/583293801000100490399no.jpg][Image: 583293801000100490399no.jpg]


 
מה אפשר לעשות עם זה
אפליקציית הרשת של וואטסאפ פועלת כשיקוף (Mirroring) של התוכנה במחשב. אם הסמארטפון אינו מחובר לרשת, לא תוכלו לקבל או לשלוח הודעות, אך כן תוכלו לכתוב אותן מראש, וכשהסמארטפון יחובר חזרה לרשת הן ישלחו.
 
בנוסף ניתן לקבל ולשלוח תמונות וקטעי קול, אם ויש לכם מצלמה או מיקרופון מובנים או מחוברים למחשב. בשיחות שעשינו גילינו שיש בעיות ביישור של משפטים עם עברית ואנגלית ביחד.
 

[Image: 583293701000100515368no.jpg]

 
כמו באפליקציה הרגילה, גם בגרסת הרשת ניתן להשתיק את הקבוצה לשעה, יום או שבוע, כשניתן להשתיק את ההתראות הקוליות ואת ההודעה על שולחן העבודה בנפרד. כדי להמשיך לקבל את ההודעות למחשב, על עמוד הרשת להיות פתוח ברציפות. לאלו שתהו, מקלדת האמוג'י זמינה גם בגרסת הרשת.

הגב
#3
וואטסאפפ למחשב - WhatsApp גרסה אחרונה 1http://whatsapp.he.downloadastro.com/download/

הגב


[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.
משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..
window.onload = function(){ };