מודעה
אלי ישי שובר שתיקה
#1
יוחאי דנינו בטוויטר: ‏"שובר שתיקה: לראשונה מאז הכשלון בבחירות יעניק מחר יו"ר יחד אלי ישי ראיון טלויזיוני ליאיר שרקי בערוץ 2"

הגב
#2
הוא מסכן

הגב
#3
אלי ישי שובר שתיקה
"דרעי מוכן שיוציאו לו עין - העיקר שלי יוציאו שתיים"
ח"כ לשעבר אלי ישי שובר שתיקה ומדבר על כישלונו בבחירות בסדרת ראיונות שהעניק לכלי התקשורת. "אני פה, לא ברחתי, אני מתכוון לשלם ולהגיע להסדר עם הנושים" התחייב ישי. כשנשאל מה הטעות שעשה אמר: "אין ספק שהייתי עדין, בפעם הבאה זה לא יהיה כך". ש"ס: "ישי פגע קשות במפעל של מרן" (חרדים)
ישי כהן
|
ה' בתמוז תשעה 21:36 22.06.15
תגיות: אלי ישי, אריה דרעי
"לא ברחתי. הייתי עדין מדי מול דרעי, זה לא יקרה שוב"
(צילום: הדס פרוש, פלאש 90)
אאא

שובר שתיקה: חודשים לאחר שהפסיד בקרב מול יו"ר ש"ס אריה דרעי ומפלגתו לא עברה את אחוז החסימה, יו"ר 'יחד' אלי ישי שעסוק בימים אלו בהתרמות לכיסוי חובותיו התראיין הערב (שני) לעיתונאי יאיר שרקי בחדשות ערוץ 2 ופתח במתקפה נגד דרעי.

"אני פה, לא ברחתי, אני מתכוון לשלם ולהגיע להסדר עם הנושים והפעילים, זה מדיר שינה מעיני, אני לא רגיל להיות חייב שקל לאדם" אמר ישי בפתח הראיון כשהתייחס לחובות שנשארו לו ממערכת הבחירות.

כשנשאל איפה טעה במערכת הבחירות, אמר ישי כי הטעות שלו הייתה שלא תקף יותר את יו"ר ש"ס השר אריה דרעי מספיק: "אין ספק שהייתי מדי עדין, אני לא אשחית את המידות שלי, יש לי סולם ערכים, אני אשאר מוסרי, הייתי מדי עדין ובפעם הבאה זה לא יהיה כך".

"היו הרבה השמצות, הרבה עלילות שלא התייחסתי אליהם, העדפתי שלא להיכנס למגרש וההתגוששות הזו והציבור התבלבל מכך. הוא (אריה דרעי. י-כ) עשה דברים מאוד חמורים. הייתי צריך לומר את הדברים האמתיים במקומות ששיקרו והעלילו" הוסיף ישי.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

אלי ישי נשאל האם הוא לא מתחרט על המהלך שביצע מאחר ויכל להיות כיום השר השני בחשיבותו בש"ס ואמר: "זו בדיוק הנקודה, אני לא מחפש לא רכב ולא פמליה, אני מחפש מה טוב לעם ישראל, ושם (בתנועת ש"ס. י- כ) לא יכולתי להיות".

ישי התייחס לאמירה של אריה דרעי לפיה הוא ניצח את ישי 7:0 ואמר: "עצוב לשמוע את הדברים האלה, כפי שאמרתי, במערכה הבאה נתייחס כפי שצריך להתייחס" ורמז כי גם בבחירות הבאות יתמודד לכנסת.

בסיום הראיון האשים אלי ישי את אריה דרעי ואמר: "החברים (בש"ס. י-כ) אומרים לי שהוא מתנהל כמו דיקטטור, וזה צפוי. התחושה של החברים מאוד קשה, הולכים על קצה האצבעות ליד לשכתו. הוא היה מעדיף שיורידו לו עין על מנת שיורידו לאלי ישי שתי עיניים, כל הקמפיין שלו היה איך שאלי ישי לא יעבור את אחוז החסימה".

מתנועת ש"ס נמסר בתגובה: "אלי ישי גרם לבזבוז ארבעה מנדטים לקואליציית הימין והוריד לטמיון עשרות אלפי קולות בשל גחמות אישיות ואינטרסים אישיים. ישי פגע קשות במפעל חייו של מרן, נכשל כישלון חרוץ ונותר עם חובות כבדים. כעת, באמצעות השמצות וכזבים נטולי כל בסיס, מנסה ישי לעורר רחמים כדי לקבל תרומות לכיסוי חובותיו".

הגב
#4
אלי ישי: "חייב מיליוני שקלים, אחזיר הכל"לראשונה מאז הכישלון בבחירות, אלי ישי מדבר: בריאיון לחדשות 2 הוא מספר על החובות הכבדים שאליהם נקלע, על החיים מחוץ לכנסת וגם על הטעויות שעשה בדרך. על אריה דרעי: "הייתי עדין מדי, הייתי צריך לספר את הדברים האמיתיים"
מאז הכישלון הצורב בבחירות אלי ישי לא דיבר. שלושה חודשים שהוא בביתו, אוסף את השברים ומנסה להבין כיצד סיים את הקרב הפוליטי הגדול של חייו כשהוא מחוץ לכנסת, עם מעט תומכים, תחושת החמצה ובעיקר - עם חובות עתק."אני מתעסק רוב היום בהסדרי החובות של הפעילים, אני פה. לא ברחתי", הוא אומר בריאיון מיוחד לחדשות 2. "אני מתכוון לשלם ולהגיע להסדר עם הנושים והפעילים".


ישי, שמעריך את הכספים המדוברים במיליוני שקלים, מבקש כעת את עזרת תומכיו במחיקת החובות. "השקנו אתר של טלמרקטינג ואני מבקש מהצופים לתרום, אני נמצא פה על מנת לשלם", הוא טוען. "העיסוק בחובות של יחד יש בו חוסר תום לב. קדימה לא שלמה מהקדנציה הקודמת. ש"ס, הבית היהודי, הליכוד - שילמו את החובות? עדיין לא".


הח"כ לשעבר לא נוקב בסכום מדויק, אבל מפלגתו סיימה את הבחירות עם מינוס של 12 מיליון שקלים, בין שניים לשלושה מהם בערבויות אישיות שלו. כשמבקשים לסכם את מערכת הבחירות ואיך הוא מוצא את עצמו בבור הכלכלי הזה, לישי יש תאוריה ברורה איפה זה נכשל: "אין ספק שהייתי מידי עדין. אני לא אשחית את המידות יש לי סולם ערכים ואני אשאר מוסרי, אבל עדין מידי הייתי ובפעם הבאה זה לא יהיה ככה".


"היו הרבה השמצות, שקרים ועלילות שלא התייחסתי להם, שהעדפתי לא להיכנס למגרש הזה והציבור התבלבל מכך", הוא אומר ורומז בדבריו למערכת היחסים המתוחה עם מפלגתו הקודמת ש"ס, והעומד בראשה אריה דרעי. "אני חושב שהוא עשה דברים חמורים וקשים. הייתי צירך להגיד את הדברים האמיתיים".

הגב
#5
ריבלין בטוויטר: ‏הראיון של  של אלי ישי. הבחור הבין שאנשים לא מוכנים לתרום לסוס מת. אם לא יכריז שהוא רץ לבחירות הבאות הוא לא יצליח לאסוף שקל לכיסוי החובות.


הגב


[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.


אשכולות דומים...
אשכול יוצר האשכול תגובות צפיות תגובה אחרונה
  שובר שיא אחר שיא: הביטקוין כבר ב-15 אלף דולר למטבע גלובס 0 219 08-12-2017, 12:25
תגובה אחרונה: גלובס
  אבי גבאי שובר ימינה: "י-ם המאוחדת חשובה יותר משלום" אורח 1 130 07-12-2017, 22:23
תגובה אחרונה: אורח
  נסגר התיק נגד דובר "שוברים שתיקה": "טענתו שתקף פלסטיני - שקרית" דין יששכרוף סיפר בסר אורח 0 68 19-11-2017, 01:23
תגובה אחרונה: אורח
  אורן חזן נגד הראל סקעת: "לא שונה מארגון שוברים שתיקה" און ליין 0 152 18-07-2017, 15:28
תגובה אחרונה: און ליין
  רשת פיטרה שני עובדים על רקע סרטון מבוים בבני ברק שהציג חרדי שובר את דגל ישראל משה 0 115 02-05-2017, 16:36
תגובה אחרונה: משה
  השרה רגב לברקת: מנע הרצאה של מנכ"לית 'שוברים שתיקה' inn 0 59 07-02-2017, 10:28
תגובה אחרונה: inn
  ?️‍♀️? *הפתגם היומי* ??️‍♀️ ״למדתי שתיקה מהדברנים, סובלנות מחסרי-הסובלנות, ואדיב און ליין 0 95 21-11-2016, 08:23
תגובה אחרונה: און ליין
  *פוסט שנאה": שוברים שתיקה וגירוש המשפחה שלא קרה* און ליין 0 194 01-11-2016, 22:26
תגובה אחרונה: און ליין
  מנדי ריזל חושף ב'קול ברמה': אחרי יממה של שתיקה, בית-דין רבני חב"ד מפרסם מכתב תמיכה פו און ליין 0 88 11-08-2016, 18:17
תגובה אחרונה: און ליין
  רוטר שובר שיא !!!!!!!! דני 555 - פסח שמח 0 60 24-04-2016, 20:54
תגובה אחרונה: דני 555 - פסח שמחמשתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..
window.onload = function(){ };