מודעה
אמת בפרטים שפורסמו בתחקיר חדשות ערוץ 2, ח"כ אורן חזן לא כשיר לשבת בכנסת.
צו הרחקה

אם יש אמת בפרטים שפורסמו בתחקיר חדשות ערוץ 2, ח"כ אורן חזן לא כשיר לשבת בכנסת. אדם שלקח חלק בתעשייה המנצלת נשים בסחטנות ובאלימות לא יכול לקבל החלטות הנוגעות לנשים
נגה כהן | mako | פורסם 07:00 11.06.15 
 61,541
תחקיר חדשות ערוץ 2 שפורסם שלשום חשף שבזמן שחי בבולגריה נהג ח"כ אורן חזן (טרם היותו חבר כנסת, כמובן) להזמין שירותי מין מנערות ליווי עבור מכרים שרצה ביקרם, מתוך כוונה "לפנק" אותם. הפרטים הללו, אם הם אמנם נכונים, לא רק מאירים את חזן באור בעייתי. הם גם הופכים אותו לאדם שלא יכול לכהן כחבר כנסת.

מה רוצים מאורן חזן?
כל חילוני שני בישראל מתנהג בדיוק אותו דבר.
רוב חברי הכנסת עישנו/מעשנים/יעשנו סמים.
רובם גם הלכו/הולכים/ילכו לזונות. רובם זונות בעצמם.
פעם בכמה שבועות צצה ועולה פרשיה חדשה על עוד שחיתות של חברי כנסת.
מה קרה ?מה קרה?
רוב חברי הכנסת אנשים ירודים מוסרית. אורן חזן בסך הכל עשה מה שכולם עושים .רק שהוא גם עשה על הדרך כסף. הוא לא גנב והוא לא מושחת .והוא לא לקח שוחד. הוא עשה את מה שכולם היו רוצים לעשות
הגב
‏חבר הכנסת אורן חזן בראיון בלעדי לזירה חופשית רדיו חיפה ״אמרתי לאדלשטיין אם יכתבו שאתה אלכוהוליסט תתפטר ? ״ אגב לא אמר שיתבע את עמית סגל
הגב
'ידיעות': בעוד מנכ"ל אורנג' שנחת אמש במטוס פרטי בנתב"ג ייפגש היום עם ראש הממשלה נתניהו, הוא לא ייפגש עם נציגי חברת 'פרטנר' שמסרבים בתוקף להיפגש איתו.
הגב
ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש הבוקר בירושלים עם מנכ"ל אורנג' העולמית סטפן רישאר.

בפתח הפגישה אמר ראש הממשלה נתניהו: "זה לא סוד שהדברים שאמרת בשבוע שעבר נתפסו על ידי רבים כמתקפה על ישראל, ולכן ביקורך כאן הוא הזדמנות להעמיד דברים על דיוקם. ישראל היא המדינה היחידה במזרח התיכון המבטיחה זכויות אזרח מלאות. זאת המדינה היחידה במזרח התיכון שבה כולם מוגנים תחת החוק באופן שוויוני. אנו חותרים לשלום אמיתי ובטוח עם שכנינו הפלסטינים, אולם את זאת ניתן להשיג רק באמצעות משא ומתן ישיר בין הצדדים ללא תנאים מוקדמים. לא ניתן להשיג זאת באמצעות חרמות או איומים בחרמות".

סטפן רישאר אמר: "תודה לך, אדוני ראש הממשלה, על ההזמנה. לכבוד הוא לי להיפגש איתך הבוקר וזאת גם הזדמנות בשבילי לתקן את אי ההבנה בעקבות אותן הצהרות. אני מצטער עמוקות על המחלוקת שנוצרה ואני רוצה להבהיר מפורשות שאורנג' כחברה מעולם לא תמכה ולעולם לא תתמוך בחרמות מסוג כלשהו נגד ישראל. אנחנו עושים עסקים, אנחנו עוסקים בתקשורת, אנחנו כאן כדי לחבר בין אנשים ובוודאי לא כדי להשתתף בחרם מסוג כלשהו. ישראל היא מקום נפלא להיות בו בתעשיית הדיגיטל, ורצוננו הוא להמשיך לחזק ולהשקיע כאן".
הגב
סערת אורן חזן: ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס בשיחות סגורות בסוף השבוע לפרשה שבה מעורב חבר הכנסת ממפלגתו. נתניהו גיבה את החלטת יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין להשעות את ח"כ חזן מניהול ישיבות המליאה עד לבירור פרטי התחקיר שפורסם על אודותיו בערוץ 2.

מחר (ראשון) יכריע מרכז הליכוד בהצבעה על אחד הנושאים המשמעותיים שעלו לדיון במפלגה בשנים האחרונות, כאשר 3,700 חברי מרכז הליכוד יצטרכו לבחור כיצד ייבחרו נציגי הרשימה לכנסת. על פי הצעתו של חבר הכנסת דוד ביטן, שאותה אימץ ראש הממשלה, מתפקדי המפלגה יבחרו את הנציגים במקומות 16-1 וחברי מרכז הליכוד יבחרו את נציגי המחוזות במקומות הנמוכים יותר.

על פי הצעה אחרת של חבר הכנסת דוד אמסלם, אשר זוכה לפופולריות רבה, חברי המרכז יבחרו לבדם את כל נציגי הרשימה לכנסת. לפי הצעה שלישית, שסיכוייה להתקבל נמוכים, חברי מרכז הליכוד ונציגי מועצות הסניפים הם אלה שיכריעו כיצד תיראה הרשימה לכנסת. בשעה 11:00 ייפתחו 17 קלפיות ברחבי הארץ, וחברי המרכז יתבקשו להכריע בעד אחת משלוש ההצעות עד השעה 20:00 בלילה. אם בתום ספירת הקולות יתברר כי לאף הצעה לא יהיה רוב של 50%, השיטה הקיימת של פריימריז פתוחים תישאר על כנה.

את סוף השבוע האחרון הקדישו גם נתניהו וגם אמסלם למרתון שיחות שכנוע עם פעילים. נתניהו הפציר בחברי המרכז לצאת ולהצביע, והדגיש בשיחות שערך כי הוא משוכנע שהצעתו היא מאוזנת וזוכה לתמיכת רוב חברי המרכז, אך הוא מוטרד ממצב שבו אחוזי הצבעה נמוכים יגרמו להצעתו של אמסלם לנצח. הפחד משיעור מצביעים נמוך הביא את נתניהו לפרסם אתמול סרטון, ובו הוא פנה למתפקדים וקרא להם לתמוך בהצעת הפשרה. בסרטון הוא הזהיר כי אם לא יצאו להצביע בעד הפשרה ישיג המיעוט המתנגד לה רוב ויפגע במפלגה.

http://news.walla.co.il/item/2863236
הגב
 הסערה ממשיכה: ''המלון שבו פעל חזן קשור לכאורה למאפיה הבולגרית''

"המלון שבו פעל חזן קשור לכאורה למאפיה הבולגרית"

"המלון שבו שוכן הקזינו שניהל לכאורה ח"כ אורן חזן (הליכוד) היה שייך לחברה שאחד מבכיריה ניהל את הנכסים של המאפיה הכי מסוכנת בבולגריה." כך פורסם שלשום בחדשות ערוץ ,2 בהתבסס על אתר חדשות "ביבול" בבולגריה.
על פי הדיווח, המלון "פוליוסי" היה שייך עד אוגוסט 2014 לחברה של ואלרי קראסטב, שניהל את נכסי ארגון המאפיה הבולגרית. מבדיקת האתר הבולגרי עולה כי למרות שחזן הכחיש כל קשר לקזינו, הוא קיים וחזן ניהל חלק מהעסקים שלו בבולגריה באמצעות חברה בשם "אחי עם יוזמה." בדיקת האתר העלתה שהמשרד הבולגרי של החברה שוכן באותה כתובת שבה שוכנת החברה שמנהלת את הקזינו .Inmobles LTD -
במקביל, בראיון לערוץ 10 אמר חזן: "אני בצניחה חופשית אבל אני מאמין שזה יעבור." לדבריו, "לא היו דברים מעולם. אין כל קשר בין המלון שצולם לבין איפה שאני הייתי. קזינו זה עסק חוקי בבולגריה." בהתייחסו להשפעת הביקורת על משפחתו אמר חזן כי "לשמוע שאתה ליצן, עילג, תפוח רקוב ועבריין, אחרי שהכפישו את אבא שלי, זה לא קל."
בתשובה לשאלת המראיין גיל ריבה, אמר חזן שמתנכלים לו "כי קוראים לי אורן חזן, ואני בחור צעיר. מפחדים ממני. אני לא מתבייש שעשיתי מסיבות. אם הייתי בסביבת אנשים שעישנו, אני לא בסדר. מעצמי לא אכפת לי, אלא ממה שקורה עם הסביבה של המשפחה שלי, קשה להם." לדבריו, "מישהו שם פה ערימות של שקלים כדי לעשות לי חיסול ממוקד. הפכו אותי לסוחר סמים, לסרסור. זה מטורף. פינקתי חברים בצ'ייסרים, בז'יטונים, אבל מפה ועד להפוך אותי לסרסור או לסוחר סמים"!?
חזן הודה כי "אני פוחד להיכשל. פוחד שזו תהיה אפיזודה חולפת וכולם יגידו 'אמרנו לכם.' עוד לא יודעים מי אני, עוד לא גילו אותי. לכן, כשאני מסתכל על עצמי אני לא פוחד ממה שאני אראה - אני פוחד שאחרים לא יראו. קח אותי היום לפני שנה. גר בבולגריה עם יאכטה, מכוניות, מסיבות, בנות, מה שאתה לא רוצה. חי את החלום. על כל זה ויתרתי ותראה איזו טבילת אש אני עובר."

ישראל היום 
הגב

[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.