מודעה
ארטור והמינימונים
#1
אפשר תקציר של הסרט הנל?

הגב
#2
ארתור והמינימונים - 2006 תקציר


הסרט ארתור והמינימונים מספר על ארתור שאוהב את הסיפורים לפני השינה שסבתו נוהגת לספר לו. 

החלומות שלו מלאים בשבטים אפריקנים והמצאות מופלאות שמקורם בספר כשפים ישן ששייך לסבו, שנעלם באורח מסתורי לפני ארבע שנים. מה אם כל הסיפורים אמיתיים? מה אם באמת קבור אוצר מתחת לגינה שלהם? ומה אם המינימוינים, היצורים הקטנים והמקסימים שסבו צייר קיימים באמת? זה באמת יכול להציל את הבית של משפחתו שיזם נדל"ן חסר מצפון מאיים להרוס! ארתור בן ה-10 מחליט לעקוב אחר הרמזים שהשאיר סבו, כדי להיכנס אל עולם המינימוינים ולגלות את שבע ממלכותיהם.

ארתור והמינימונים.

הטרילוגיה המצליחה לילדים.

חלק 1. (2006)
ארתור בן העשר רוצה להציל את בית סבו מהריסה. הוא יוצא לחפש אוצר היכול לעזור לו בעולם המינימויס שבו חיים יצורים קטנטנים בהרמוניה עם הטבע.

חלק 2. נקמתו של אלתזר (2009)
סרט ההמשך ללהיט "ארתור והמינימונים". הפעם, ארתור מקבל קריאת מצוקה מהנסיכה סלניה, אשר מאויימת על ידי מלתזר המרושע.

חלק 3. מלחמת שני העולמות (2010)

ארתור וכל החברים חוזרים להרפתקה חדשה וקסומה בארץ המינימונים... מלתזר לוכד את ארתור בארץ המינימונים וחוזר לעולמם של בני האדם. כשהוא מתנשא לגובה של למעלה משני מטרים, הוא מארגן צבא של יתושי ענק ביער הסמוך, ומתחיל בתוכניתו להשתלט על העולם. וארתור הוא היחיד שיכול לעצור

הגב


[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.
משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..
window.onload = function(){ };