מודעה
בנו של רחבעם זאבי בדרך לפוליטיקה: ''אי אפשר לשבת ולכעוס, צריך מנהיגות'' פלמח זאבי, בנ
בנו של רחבעם זאבי בדרך לפוליטיקה: ''אי אפשר לשבת ולכעוס, צריך מנהיגות''

פלמח זאבי, בנו של השר רחבעם זאבי שנרצח לפני 14 שנים בידי מחבלים, מתכנן כניסה לפוליטיקה, כך אמר היום (חמישי) בראיון עם שרה ב"ק ברדיו "גלי ישראל". 

"אי אפשר לשבת ולכעוס, זה לא ייתכן שזה ימשיך עוד הרבה זמן ככה. אני מניח שאני אצטרך להיכנס לפוליטיקה ללא ספק", אמר זאבי בהתייחסו למצב.

"בזמן כזה בהתנהלות של מדינה, צריכה להיות מנהיגות ברורה מאוד ואי אפשר להיכנס למשא ומתן בינינו ואז כל אלה שמדברים בטלוויזיה, וכל הפרשנים יכולים רק לחזק את מה שהמנהיג אמר. צריך לעשות את הדבר הברור ביותר שאבא תמיד דיבר עליו, צריך לדבר עם ערבים דרך שני דברים: כיס ובית, שני דברים שאבא היה מדבר איתם כשהיה צריך לדבר ביד קשה".

עוד אמר זאבי כי "אם כל מחבל שהיו תופסים אותו, היו הורגים אותו ומרסקים לאבק את הבית שלו ושל החמולה כולה, אז היו נזהרים כמה וכמה פעמים לפני שהיו לוקחים סכין בכיס, כי היו יודעים שהיו מקללים אותם כי לאבא ולאמא אין להם איפה לגור".

זאבי שאביו דגל במדיניות של טרנספר כלפי ערבי ישראל מתח ביקורת על ההנהגה הנוכחית ואמר: "זאת שכבת מנהיגים שמסתכלים על הכותרת בעיתון ועל הסקר שמזמינים בסודי סודות ופועלים ומייצרים מנהיגות וסדר יום. כולנו נצטרך לחשוב על משהו יצירתי יותר. בכל משבר הולכים בקלות רבה מדי לצד השני".

כשנשאל מי יכול היום להנהיג לדעתו את המדינה אמר: "אצטרך להיכנס לפוליטיקה ללא ספק, אני עוד לא יודע איך להתנהג אבל ברור לי שאני צריך כמו כל החברים שלי להפסיק לדבר מעבר לחצר הקטנה שלנו".
הגב
צודק בכל מילה
הגב

[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.

אשכולות דומים...
אשכול יוצר האשכול תגובות צפיות תגובה אחרונה
  ?? *הפתגם היומי* ?? ״את החיים צריך לחיות תמיד עם מבט קדימה, אבל מבינים את זה רק אורח 0 12 לפני 9 שעות
תגובה אחרונה: אורח
  ?? *הפתגם היומי* ?? ״החיים מובילים אותך ל-אין סוף דרכים, ואתה צריך לבחור את הדרך אורח 0 31 13-11-2017, 21:54
  חברים זה פועל מתחת לבתים שלנו שעדיין מסתובב עם טרקטור. צריך שכולם ללא יוצא מן הכלל יג אורח 1 99 18-10-2017, 14:45
  כביש 1 למערב לפני מחלף שער הגיא עומס תנועה . רכב מסחרי תקוע על נתיב שמאל מתנ"א בדרך אורח 0 152 01-10-2017, 07:59
  רחוב ויצמן מול תחנה מרכזית בכפ״ס ת״ד בין רכב לרוכב אופנוע-כוחות בדרך. אורח 0 143 25-09-2017, 21:08
  ב"ה ממתק לשבת פרשת נצבים וילך תשע"ז *** ספינת דייגים נקלעה לסערה בלב ים. כל יושביה טב אורח 0 149 15-09-2017, 15:29
Thumbs Up *צבי גור, רוצח הילד אורון ירדן, בדרך לשחרור מוקדם* *מעניין דובר 0 170 15-09-2017, 00:58
תגובה אחרונה: דובר
  ?? *הפתגם היומי* ?? ״החיים מובילים אותך ל-אין סוף דרכים, ואתה צריך לבחור את הדרך אורח 0 185 11-09-2017, 20:14
  ב"ה ממתק לשבת פרשת שופטים תשע״ז בזמנו של ר' לוי יצחק מברדיטשוב היה יהודי עשיר מאוד אורח 0 167 25-08-2017, 15:41
  מומחה: "רה"מ צדק כשרצה להפציץ את איראן, אסור לשבת על הגדר" משה 0 175 23-08-2017, 18:51
תגובה אחרונה: משה

משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..