מודעה
בנט: "האם אני צריך להכריח את ילדי ישראל לקרוא את זה"?
בנט: "האם אני צריך להכריח את ילדי ישראל לקרוא את זה"?

שר החינוך נפתלי בנט מגיב הערב לסערת אי אישור הכנת ספר של הסופרת דורית רביניאן כחומר חובה לתלמידים.
"ההחלטה שלי היא לגבות את העניין. קראתי שבספר מציגים חיילים צה"ל כפושעי מלחמה סאדיסטים. משווים את חיילי צה"ל למחבלי חמאס ומתארים רומן של אסיר פלסטיני עם אישה יהודיה. האם אני צריך להכריח את ילדי ישראל לקרוא את זה? האם זה בראש סדר העדיפיויות?", תהה השר בנט בראיון לערוץ 2.

http://www.inn.co.il/News/Flash.aspx/512659

הגב

אשכולות דומים...
אשכול יוצר האשכול תגובות צפיות תגובה אחרונה
  במהלך סופ״ש עצרו שוטרי משטרת ישראל ומג״ב 2 חוליות פורצים אשר פע? רוטר סקופים 0 0 לפני 2 שעות
תגובה אחרונה: רוטר סקופים
  מהבעש"ט ועד הרב שך: כך התייחסו גדולי ישראל לילדים הנושרים בחדרי חרדים 0 0 לפני 2 שעות
תגובה אחרונה: בחדרי חרדים
  ישראל מזהה ניסיון של חמאס להתבסס בדרום לבנון הארץ 0 3 לפני 5 שעות
תגובה אחרונה: הארץ
  "ישראל שחקן מפתח בחדשנות טכנולוגית" ישראל היום 0 4 לפני 8 שעות
תגובה אחרונה: ישראל היום
  "בשם אזרחי ישראל": המפכ"ל אלשיך הצדיע ללוחמי הימ"מ שנפצעו בג'נין ? כיכר השבת 0 2 לפני 9 שעות
תגובה אחרונה: כיכר השבת
  שר החינוך, באחריותך גם ילדי ההורים הגרושים הארץ 0 1 לפני 11 שעות
תגובה אחרונה: הארץ
  שבת והסברה: אבל אשמים אנחנו! // הרב ישראל גליס כיכר השבת 0 3 אתמול, 20:45
תגובה אחרונה: כיכר השבת
  דיווח: ישראל לא תעמיד לדין את המאבטח שביצע את הירי בשגרירות בירדן רוטר סקופים 0 2 אתמול, 17:55
תגובה אחרונה: רוטר סקופים
  עבדאללה לפנס: הסכסוך בין ישראל לפלסטינים - מקור לחוסר יציבות וואלה 0 3 אתמול, 17:55
תגובה אחרונה: וואלה
  "ללוחמות בצבא יש אג'נדה להגן על ישראל" Nana10 0 1 אתמול, 15:50
תגובה אחרונה: Nana10

משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..
window.onload = function(){ };