מודעה
בנט: "האם אני צריך להכריח את ילדי ישראל לקרוא את זה"?
בנט: "האם אני צריך להכריח את ילדי ישראל לקרוא את זה"?

שר החינוך נפתלי בנט מגיב הערב לסערת אי אישור הכנת ספר של הסופרת דורית רביניאן כחומר חובה לתלמידים.
"ההחלטה שלי היא לגבות את העניין. קראתי שבספר מציגים חיילים צה"ל כפושעי מלחמה סאדיסטים. משווים את חיילי צה"ל למחבלי חמאס ומתארים רומן של אסיר פלסטיני עם אישה יהודיה. האם אני צריך להכריח את ילדי ישראל לקרוא את זה? האם זה בראש סדר העדיפיויות?", תהה השר בנט בראיון לערוץ 2.

http://www.inn.co.il/News/Flash.aspx/512659
הגב

אשכולות דומים...
אשכול יוצר האשכול תגובות צפיות תגובה אחרונה
  שר החוץ הלבנוני: "אם ישראל תילחם מולנו, ננצח אותה בוודאות" מעריב 0 0 לפני 3 שעות
תגובה אחרונה: מעריב
  נתניהו: "אפעל לפי האינטרסים של ישראל" Nana10 0 0 לפני 5 שעות
תגובה אחרונה: Nana10
  ליצמן יתפטר?: השר כץ חשף: יהודים ביצעו עבודות ברכבת ישראל - בשבת כיכר השבת 0 3 לפני 6 שעות
תגובה אחרונה: כיכר השבת
  שגריר ישראל בוושינגטון אירח את סטיב בנון בביתו והודה לו על תמיכ הארץ 0 3 לפני 6 שעות
תגובה אחרונה: הארץ
  מזקני אשלג: הרה"ח רבי ישראל חיים קלאר ז"ל בחדרי חרדים 0 4 לפני 8 שעות
תגובה אחרונה: בחדרי חרדים
  הח"כ המתפטר במתקפה: יגאל גואטה: ש"ס בתקופת ליקוי מאורות, צריך שינ כיכר השבת 0 3 לפני 8 שעות
  שר החוץ של לבנון: בעימות מול ישראל - ננצח Nana10 0 5 לפני 10 שעות
תגובה אחרונה: Nana10
  "יגאל עמיר צריך לסיים את ימיו בכלא, אין בנושא הזה ימין ושמאל" מעריב 0 4 לפני 10 שעות
תגובה אחרונה: מעריב
  עבודות הרכבת: עבודה בשבת: השר יתחשב במסורת ישראל כיכר השבת 0 8 18-11-2017, 22:30
  הגוזמה הסעודית: יורש העצר יורה לכל הכיוונים, וגם ישראל על הכוונ? הארץ 0 8 18-11-2017, 22:30
תגובה אחרונה: הארץ

משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..