מודעה
בס"ד בוקר טוב..חיזוק יומי.. ח' תשרי מלך אחד החליט לתת לנתיניו מתנות הוא כינס את כולם
בס"ד

בוקר טוב..חיזוק יומי.. ח' תשרי

מלך אחד החליט לתת לנתיניו מתנות, הוא כינס את כולם ואמר: "היום החלטתי לחלק לכולם מתנות, אני אעבור בינכם וכל אחד יאמר לי בקשה אחת ואני אתן לו"                       
המלך עבר בין כל אחד ואחד, הבקשות היו מגוונות, אחד רצה יהלום, שני רצה בית, שלישי רצה מורה שילמדו לקרוא וכן כולם..

לקראת הסוף הגיע לאדם אחד שביקש: "כבודו, אני רוצה להיות קרוב למלך, שים אותי בתפקיד אפילו הקטן ביותר העיקר שאהיה קרוב אליך"
חייך המלך ואמר לשריו: "ראו איזה אדם חכם זה, ברגע שהוא יהיה קרוב אלי הוא יקבל הרבה מתנות בכל עת.."

אחרי שהמלכנו עלינו את הקב"ה בראש השנה, הוא רוצה לתת לנו את מבוקשנו כמו כל מלך שהומלך ומקבל אהבה מנתיניו..

כל אחד זקוק למשהו, אך למה לבקש דבר אחד אם אפשר לקבל הרבה יותר..
נהיה חכמים, נבקש מהקב"ה: "בורא עולם, תן לנו להיות קרובים אליך, תקרב אותנו אליך.."

ברגע שנהיה קרובים אליו הוא יתן לנו הרבה, הוא ישמח כל-כך לתת לנו.

כתוב בתהילים (קמה',ט'): "טוֹב ה' לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו"
הקב"ה נקרא טוב, טבעו של הטוב הוא להטיב - 'טוב ה' לכל'..

אם נהיה קרובים אליו, אם נקרב את עצמנו עוד צעד אליו, אם נושיט יד אליו כמה שמחה נעניק לו, וכל הטוב שלו פשוט ימשך אלינו..

זכור! גם אם אתה רחוק מאות קילומטרים ממנו תעשה רק צעד אחד קטן לעברו, תתקרב אליו אפילו מעט והוא ברחמיו ובטובו הגדול ישפיע עליך כל מה שיהיה טוב לך!

יום טוב ובשורות טובות
לגאולת והצלחת עם ישראל.אמן!

הגב

[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.

אשכולות דומים...
אשכול יוצר האשכול תגובות צפיות תגובה אחרונה
  *תחזית מזג האוויר ירידה ניכרת בטמפרטורות ייתכן טפטוף* בוקר טוב היום יהיה מעונן חל אורח 0 65 אתמול, 13:30
תגובה אחרונה: אורח
  *בס"ד* *בוקר טוב... חיזוק יומי... כג' כסלו* *פטירת הרב שבתאי יודלביץ* * אורח 0 137 11-12-2017, 23:08
  שערי צדק בוקר טוב התייצבות נוספת במצבו של פצוע הדקירה עם סימני התעוררות ראשוניים. שמואל 0 163 11-12-2017, 11:14
תגובה אחרונה: שמואל
  *בס"ד* *בוקר טוב... חיזוק יומי... טו' כסלו* *פטירת רבי יהודה הנשיא* אורח 0 121 03-12-2017, 11:24
  *"כי נפלתי קמתי.."* בשבוע שעבר יצא הזמר גד אלבז מביתו בניו יורק שבארה"ב לריצת בוקר ו אורח 0 131 01-12-2017, 01:02
  ארגון *הצלה - מד"א* קיבלה היום חיזוק משמעותי עם הצטרפותו של רופא ארגון 'הצלה' למערך דובר 0 133 30-11-2017, 23:08
תגובה אחרונה: דובר
  ??? *הפתגם היומי* ??? ״שתי מתנות קיבלנו בחיים, הזכרון והשכחה, הזיכרון, כדי שיה אורח 0 146 29-11-2017, 08:27
  *בס"ד* *בוקר טוב... חיזוק יומי... ו' כסלו* *פרשת - "ויצא" - אמונה אורח 1 255 29-11-2017, 05:42
  *בס"ד* *בוקר טוב... חיזוק יומי... ח' כסלו* *מעלת התשובה* באחד הבקרים כשצע אורח 0 131 26-11-2017, 16:28
  *בס"ד* *בוקר טוב... חיזוק יומי... ה' כסלו* *פטירת הרב ברוך בר ליבוביץ'* *פרשת - אורח 0 134 23-11-2017, 15:47

משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..