מודעה
בעל פיצוציה פיזר על פיצה נייס גאי במקום אורגנו
"השוטר נשמע לי קליל, אז במקום אורגנו פיזרתי נייס גאי" – כך הסביר בעל פיצריה בחולון את התעלול שעשה בתחילת השבוע והוביל פיצה לבדיקת מעבדה ושני שוטרים לבדיקות בבית החולים.

בתחילת השבוע דווח כי במשטרת ת"א בודקים מי פיזר 'אקסטזי' על פיצה שהזמינו שוטרים למשמרת לילה – זאת לאחר שהשניים החלו להרגיש ברע ולדברי חבריהם נתקפו בהזיות.

בעקבות פנייה של כתב המגזין, מסרו במשטרה כי "אחת הסברות הייתה כי הסיבה נעוצה באוכל אותו אכלו השניים זמן מה קודם" וכי "הפיצה נשלחה לבדיקה, אך טרם חזרו התוצאות."

ביום ד' כבר הגיעו ממצאי בדיקת המעבדה לידי המשטרה ועל פיהן נמצא כי לא מדובר היה ב'אקטסזי', אלא דווקא ב'נייס גאי' – הסם הסינטטי הנפוץ.

נייס גאי במקום אורגנו
נייס גאי במקום אורגנו

שוטרי התחנה יצאו מיד לכיוון הפיצריה ממנה נרכשה הפיצה ה"מלוכלכת" ועצרו את בעל המקום.

בעת מעצרו הודה בעל הפיצריה כי ידע שהפיצה מיועדת לשוטרים וכי במקום אורגנו הוא פיזר עליה 'נייס גאי'. "ידעתי שהפיצה מיועדת לשוטרים, אבל השוטר נשמע לי קליל בטלפון ואמר לי להוסיף מה שבא לי, אז במקום אורגנו פיזרתי נייס גאי," הסביר.

בכוונת המשטרה להוציא כעת צו סגירה לפיצריה בטענה כי היא מהווה סכנה לציבור. בעל הפיצריה יובא הבוקר (ו') להארכת
הגב

[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.

אשכולות דומים...
אשכול יוצר האשכול תגובות צפיות תגובה אחרונה
  י-ם:צומת קולה ת.ד. בנוסף מעורבות קטטה עם אלות במקום צומת קולה נמצאת צומת אחת אחרי צומ און ליין 1 147 02-07-2017, 00:18
תגובה אחרונה: און ליין
  זק"א: בחוף דקל בטבריה, צעיר כבן 25 שנכנס למים עם חברו לשחות וככה"נ טבע. במקום נערכים אורח 1 110 26-06-2017, 13:26
תגובה אחרונה: אורח
Question דוח האו"ם: ישראל במקום השני בעוני ילדים בעולם המפותח און ליין 0 67 15-06-2017, 20:44
  שריפה פרצה באתר בנייה בתל אביב, כוחות כיבוי במקום און ליין 0 57 21-05-2017, 14:09
  השר גלעד ארדן בטוויטר: ‏הצעה: במקום לאירו-ביזיון על שלל הגימיקים בו (בהצלחה לאימרי) אורח 0 95 14-05-2017, 01:38
  הפתגם היומי - במקום. אדם מעביר את חייו אורח 0 115 10-05-2017, 08:27
  זק״א: ת״א רח׳ הרב רובנשטיין 39, בן 45 ללא רוח חיים, חשד לרצח, צוות 410 במקום און ליין 0 104 31-03-2017, 14:26
  *בהמשך להפגנה בירושלים:* עשרות מפגינים במקום חוסמים את 'צומת מרן' אלימות החלה בין מפג און ליין 0 94 24-03-2017, 00:16
  *סרטון ותמונות מההפגנה כרגע בירושלים בבר אילן כוח פרשים במקום מפנה תמפגינים* און ליין 2 141 16-03-2017, 20:46
תגובה אחרונה: צופה
  מוקד: הוכרז אביר לילה ג' בהר ברכה בעקבות שער שנמצא פתוח ואמור להיות סגור. צבא במקום און ליין 0 64 28-02-2017, 23:21

משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..