מודעה
ברוך דיין האמת חני ויינרוט נפטרה ?
ברוך דיין האמת חני ויינרוט נפטרה ?

הגב
הלוויתה של חני וינרוט ז"ל תצא בשעה 15.00 מבית הלוויות סגולה.

הגב
ב .ד.ה
כואב....
צורב....
נסתרים דרכי ה'
קשה לכתוב....להודיע....
חני וינרוט היקרה ע"ה
נפטרה אחרי שנות מלחמה בגבורה עילאית....
הרצון לחיות לשרוד ולזכות.
אך אב הרחמים רצה אחרת.
חני בעבר הלא רחוק התנדבה אצלינו מאחורי הקלעים אצל חולים וחולות
חיזקה ונתנה המון כח ורצון להלחם ולחיות
דאגה וכאב לה את כאבם
חני יקרה
תרעישי עולמות בעד עמך.משפחתך.ילדיך
וכלללל חולי עמך ישראל
שיאמר לצרותינו
די די די די
בשורות טובות

הגב
נרוט-בארץ החיים: חני וינרוט ע"ה הלכה לעולמה

משה ויסברג-בחדרי חרדים

ברוך דיין האמת: בבית החולים נפטרה הבוקר (רביעי) האישה הצעירה מרת חני וינרוט ע"ה שהתמודדה עם המחלה הקשה במשך כעשר שנים והיא בת 34 בפטירתה. 

חני וינרוט ע"ה נישאה בשנת תשס"ג לבעלה עורך הדין דובי בנו של עורך הדין ופרקליט הצמרת יעקב וינרוט. 

כל חייה עסקה בפסיכולוגיה ומאז נחלתה כתבה יומן התמודדות אופטימי שהפך לספר רב מכר 'בארץ החיים' וכן את הספר 'עולם הפוך ראיתי'. 

תמיד סיפרה כי חולמת להאריך ימים אך יחד עם זאת מקבלת את העובדות חיה כל יום כאילו זה יומה האחרון. 

חני העבירה הרצאות בתחום ועודדה את חברותיה המתמודדות עם המחלה הנוראה וחיזקה אלפים באמונה וביטחון, היא כתבה ומדברת על ההתמודדות במדיה החרדית והכללית. 

כשהגשימה את חלומה ובעלה הוציא את הספר 'בארץ החיות' יחד עם הסופר חיים ולדר כתבה: "בכל מקום שואלים אותי ״איך זה שאת לא נראית חולה? מאיפה הכוח? איך הילדים מתמודדים? מה החלק של בעלך בהתמודדות שלך?״ ואני מחייכת. איך מתחילים לענות על זה בכלל? גם מאה ועשרים שנה לא יספיקו לי כדי לספר. והאיש הזה שלצידי, רואה חשבון, כלכלן, משפטן, בשבילי הוא דובי. דובי שמספר סיפורים שמרתקים מבוגרים וילדים, דובי שעושה חיקויים עד שאני מבקשת שיפסיק כי כואבת לי הבטן מרוב צחוק, דובי שמיד מוצא איזה חז״ל לדבר חכמה שאני חושבת שהמצאתי". 

היא הותירה אחריה את בעלה דובי ושלושה ילדים. 

על מסע הלוויה נמשיך ונעדכן ב'בחדרי חרדים' 

תהא נשמתה צרורה בצרור החיים.

קבצים מצורפים תמונה(ות)

הגב
אז הנה זה מגיע!!!
חודשיים עבדנו עליו!
יום ולילה!!
ועכשיו סופסוף זה מוכן.
להלן הפרטים:
חני ויינרוט, חולה בסרטן כמה שנים. הרופאים באיכילוב כבר התיאשו והעידו שלא נתקלו בתופעה כזו. מבחינתם היתה אמורה להיום ״למעלה״ כבר ממזמן...
כנראה שיש מי שמחליט אחרת.
חני כתבה ספר על מה שעוברת, מעבירה הרצאות, מעודדת את חברותה למחלקה. ומספרת את סיפורה בכל מקום.
ממש נס!
לפני חודשיים עלה לי רעיון שחני תכתוב ואני יהפוך את הכתיבה לשיר.
תוך שעה כתבה מילים. פניתי לזמר והמלחין יהודה דים. הכנסתי למערכה את כל הנגנים מהשורה הראשונה בארץ.
ואת האולפנים הטובים ביותר. והתוצאה לפניכם...
קבלו את השיר בהשמעת בכורה, וממחר תשמעו בכל ערוצי הרדיו הדתיים והכללי.

שם השיר: ״החיים האלה״

בא לי לשיר לכם שיר קיטש עם מנגינה
כי מה לעשות החיים הם קלישאה
ובחיי שניסיתי לכתוב שורה מתוחכמת
אבל הי היום יש לי יום הולדת

מה לבקש זו בכלל לא שאלה
יום של חיים
אפילו עוד דקה
ובחיי שראיתי
השאר יקרה מעצמו
הטוב פשוט מאליו יבוא.

פזמון:
כי מה זה החיים האלה אם לא אהבה,
ואיך אפשר לעבור אותם בלי תקווה
ומה כל זה שווה בלי הודיה
כי מי שרוצה איך, צריך שיהיה לו למה.

תמיד הייתי איש של אנשים
סובב עוטף מעגל של חברים
ובחיי שחויתי היסוסים וקשיים
אתם גם שם בלילות הלבנים.

אחריי ישארו מילים ומנגינה
כח של תפילה סיפור של נתינה
ובחיי שהבנתי שאין רגע קטן
זמנים שוטפים גלים למרחקים.

פזמון...

מילים: חני ויינרוט
לחן ושירה: יהודה דים
ומקהלת הילדים ‏‎'‎שימחה ‏‎ 'boys‏ עיבוד מוסיקלי: ג'ף הורביץ
מקהלות: ישראל ברגמן וחבורתו
נגנים:
גיטרות: אבי סינגולדה ונחמן הלביט
תופים: אבי אבידני
פסנתר: אביה גרינברג
כינור: גדי פוגאטש
הוקלט: באולפני קריאיטיב אודיו
גל קול, ואצל אבי ז'אנו
מיקס: ג'ף הורביץ
הפקה: חיים גיטלר - עזרה למרפא בראשות הרב פירר

הגב
ראש הממשלה הגיע היום לנחם

קבצים מצורפים
.mp4   VID-20171201-WA0030.mp4 (גודל: 5.08 מגה-בית / הורדות: 1)

הגב
בשבעה אצל משפחת וינרוט ברחוב טבריה בב"ב הגיעו הערב הגאון הגדול חבר מועצת גדולי התורה וראש ישיבת עטרת ישראל ר' בורוך מרדכי אזרחי.. ראש ישיבת מיר הגאון ר' אליעזר יהודה פינקל ... יו"ר דגל התורה ח"כ הרב משה גפני.

הגב
בשורות טובות.

הגב

[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.