מודעה
ברכות ל'הוט': "הקודחים" שוברת שיאי טמטום
#1
  • ברכות ל'הוט': "הקודחים" שוברת שיאי טמטום
תסריט שכונה, קונספט מטופש, דמויות ממוחזרות, בדיחות לא מצחיקות, חוסר אמינות משווע ואורן זריף. אנשי 'הוט' באמת התעלו על עצמם הפעם עם "הקודחים", תוכנית שלא סוחבת אפילו את פרק הפתיחה. 'עלבון לאינטליגנציה'? מחמאה לשטות המיותרת הזאת


דנה שמש | 22/6/2015 9:12[Image: article_toolbar_send.gif]


זה בסדר, לא מתחיל אצלכם תהליך דמנטי כלשהו – ואתם דווקא צודקים, ב"הקודחים" תמצאו את נירו לוי, רון שובל, אורן זריף, טום קשתי שכיכבו כבר יחד בעונה השנייה של "גול סטאר", בתוספת חנוך דאום וגדעון לוי שכיכבו כבר ב"מחוברים". היטיב לנסח זאת נירו לוי (אמנם בהקשר אחר) "זה הולך ומתדרדר מרגע לרגע". 

[Image: article_promo_strip.png]

עוד כותרות ב-nrg: 
• חשיפה: ההצגה הבאה על הכוונת של רגב 
• נעים במבוך: מגורשי גוש קטיף מחפשים בית 
• ניצול וזלזול: למה אסור לצפות ב"אקס פקטור" 
כל התכנים הכי מעניינים - בעמוד הפייסבוק שלנו  

[Image: 370.jpg]חפרתם. ''הקודחים'' צילום: אוהד רומנו
מה, לעזאזל, מה?
ומילא המיש-מש המיותר הזה שמרגיש כמו כמה כוכבים שאספו בקנייה אימפולסיבית ליד הקופה, זה אפילו לא הדבר הגרוע ביותר. כי אם חשבתם ש"גול סטאר" מטופשת ותוציא לעולם קבוצת כדורגל בדיונית במקרה הטוב, הפעם האינטליגנציה האנושית סופגת מכה נוספת בדמותו של קונספט משונה: החבורה משתכנת להשקיע במיזם קידוחי נפט לבקשתו של ההילר אורן זריף. 

ורגע, הקונספט, שאין טוב לתאר אותו מאשר במילים "מה, לעזאזל, מה?", הוא עדיין לא הגרוע בסיטואציה. שכן בניגוד ל"גול סטאר", בה שולבו סצנות מכוונות מטרה, בוא נקרא להן (וחלקן עוד לפחות היו מצחיקות), כאן הכל מרגיש מתוסרט, אבל מתוסרט ברמה של הצגת מתנ"ס שכונתית. בהתחלה, למשל, זריף מבקש מהחבר'ה להשקיע כל אחד 100 אלף שקל, והם לא מסכימים, אבל תוך שנייה הם מחליטים לקחת סיכון (ועזבו, זה עוד איכשהו נשמע הגיוני כשכותבים את זה – באמת שצריך לצפות בזה כדי להבין את גודל ה-WTF). 
[Image: 415.jpg]תפסיק לעשות שטויות ולך תעשה עוד עונה של ''המתנחל''. חנוך דאום צילום: אוהד רומנו
קודחים בע"מ
אז החבר'ה שוכרים חווה (יפה דווקא) ובה הם מתכננים את מיזם הקידוחים (ואני, אגב, מרי פופינס). ואז, עצרו הכל, מגיעה ההתגלות! כן, כן – אורן זריף זוכה לחיזיון, בו
הוא שכוב כשזבל נזרק ונערם על גופו (אגב, יכולתם להשקיע קצת יותר מהקרטונים האלה). התשובה ברורה. מה זאת אומרת מה עושים? הולכים לעשות את הקידוח הראשון בחירייה, כי ההתגלות מרמזת שהנפט ימצא באזור שכולו זבל, דה! מפה לשם, משם לפה מגיעה מכונת קידוחים מרשימה, החבר'ה מתחילים בעבודה והנה, בחלוף דקות מספר יוצא נפט! השמחה רבה אך נקטעת למרבה הצער כשהחבר'ה מבינים שהם פוצצו צינור ביוב... עלבון לאינטליגנציה, כבר אמרתי? 

וכן, נירו לוי שוב בתקפיד הסתלבטן הנצחי, מכין קפה שעה שהחבר'ה קודחים בעצמם (כי לא היה מספיק מזה ב"האח הגדול" שנגמר לפני אפצ'י וחצי), וכבר בשלב הזה בדיחות התימני הכה מוכרות של רון שובל מתישות את השכל, טום קשתי לא ברור כהרגלו, גדעון לוי כאילו ונקלע למקום בטעות ואורן זריף הוא אורן זריף במלוא הדרו. לפחות הצפייה בחנוך דאום בפעולה גורמת להבין איך התוכנית קיבלה את שמה. 


[Image: 418.jpg]עשה מהקדיחות קריירה. אורן זריף צילום: אוהד רומנו
שום דבר להיאחז בו
אני יכולה לקבל תוכנית נטולת קונספט – במידה ויש מספיק צחוקים שיחפו על כך (אין פה). וזה בסדר, יש גם כוכבי ריאליטי שמתבלים את המסך בטוב טעם (ולא פשוט משוטטים בו), ולא חסרות תוכניות אחרות שלא שופעות הגיון או השקעה מרובה – אבל יש בהן עניין אחר שמחפה עליהן. לעת עתה, לא נמצא דבר מאלה בסביבה. 

את הצפייה בפרק הראשון של "הקודחים" עשיתי בשני חלקים, פשוט כי לא הצלחתי להכריח את עצמי לצלוח את הפרק במכה. אולי מסיבה זו הפרומו המרמז לפרקים הבאים ששולב בסוף הפרק ארוך כחצי פרק בפני עצמו – מתוך הידיעה שמי שנקלע לתוכנית הזו בטעות לא יחזור אליה שוב מבחירה חופשית. עדיף לו כבר להשקיע את זמנו במיזם של מגבי הפלא או משהו. 

"הקודחים", א'-ד', 20:15, HOT3 
[Image: count.php?domain_id=2508&device_type=0&n...2F676.html]

הגב


[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.
משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..
window.onload = function(){ };