מודעה
בתה של הנרצחת בפיגוע בתל אביב ספדה: "שיעירו אותי מחלום הזוועות"
בתה של הנרצחת בפיגוע בתל אביב ספדה: "שיעירו אותי מחלום הזוועות"

מאות ליוו את אילנה נבעה, שנורתה למוות במתחם שרונה, בדרכה האחרונה. בתה נועה, שציינה אתמול יום הולדת, העניקה לה חיבוק אחרון וספדה: "אנחנו מבינות שאת מלאך אמיתי, הגעת לשליחות קצרה"

http://news.walla.co.il/item/2969380
הגב

אשכולות דומים...
אשכול יוצר האשכול תגובות צפיות תגובה אחרונה
  ריבלין מתייחס למתקפות נגדו: "כל מי שמבקר אותי, ברוך יהיה" מעריב 0 3 לפני 1 שעה
תגובה אחרונה: מעריב
  האירועים באום אל חיראן: ח"כ עודה מציג סרטון: השוטרים ריססו אותי גז כיכר השבת 0 6 לפני 4 שעות
תגובה אחרונה: כיכר השבת
  זמרת טוענת : "ניק קרטר מהבקסטריט בויז אנס אותי" ישראל היום 0 13 לפני 11 שעות
תגובה אחרונה: ישראל היום
  למרות מחדלי המשטרה: השופט המזגזג: "סרטון הלינץ' בפיגוע בבאר שבע ? כיכר השבת 0 24 היום, 02:37
תגובה אחרונה: כיכר השבת
  מתה צעירה שנפצעה קשה בפיגוע ליד בנייני האומה לפני שש שנים הארץ 0 20 היום, 01:09
תגובה אחרונה: הארץ
  מחאת המורים נמשכת: התיכונים בירושלים, תל אביב ובאר שבע יושבתו מעריב 0 17 אתמול, 22:50
  העיצומים נמשכים: שביתה מחר בתיכונים בי-ם, תל אביב ובאר שבע inn 0 15 אתמול, 19:46
תגובה אחרונה: inn
  הלכה לעולמה נערה שנפצעה לפני 6 שנים בפיגוע בירושלים מעריב 0 15 אתמול, 15:39
  הפלסטיני שהעיד בתיק שוברים שתיקה: שוטרי מג"ב הם שעצרו אותי - והי? הארץ 0 25 21-11-2017, 23:38
תגובה אחרונה: הארץ
  הפלסטיני שהוכה לטענת "שוברים שתיקה": הכו אותי בידיים וברגליים inn 0 22 21-11-2017, 22:24
תגובה אחרונה: inn

משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..