מודעה
גזר דין
#1
Shocked 
הותר לפרסום: שלום רב,


 


 


להלן הודעה בשם פרקליטות מחוז דרום (פלילי):


 


בית משפט השלום בבאר שבע התיר לפרסום גז"ד בעניינם של ארבעה תושבי עזה, בינהם קטין, שהסתננו לישראל משיקולים כלכליים, לצורך פרנסה, נוכח המצב הקשה בעזה. ביהמ"ש, לראשונה, אימץ את עמדת המדינה והטיל על המסתננים קנס כספי, בנוסף לעונשי מאסר בפועל.


 


על פי עובדות כתב האישום, ביום 2.2.15, הגיעו הנאשמים אל גדר הגבול שבין עזה לישראל, בסמוך ליער בארי, שם טיפסו על הגדר, ירדו בצד השני בשטח ישראל והחלו להתרחק מהגדר לתוך שטח ישראל. כוח צה"ל אשר הוזעק למקום איתר את הנאשמים ואלה נעצרו במקום. הנאשמים הודו והורשעו בעבירה של הסתננות והמדינה ביקשה להטיל על הנאשמים מעבר לעונש מאסר בפועל מאחורי סורג ובריח, גם קנס כספי, לאור העובדה, כי מטרת הכניסה לישראל הייתה כאמור לצורך פרנסה בישראל, נוכח המצב הכלכלי הקשה בעזה.


 


בגז"ד, הדגיש ביהמ"ש את השיקול הכלכלי אשר מניע את הנאשמים לבצע את העבירה ולהסתנן לארץ. על הנאשמים הבגירים נגזרו עונשים בין 19-17 חודשי מאסר בפועל וכן, כאמור, בהמשך לעמדת המדינה, הוטלו קנסות על כל הנאשמים.


 


התיק נוהל ע"י עו"ד עמית גינת מפרקליטות מחוז דרום (פלילי).


 


מצ"ב גזר הדין.


הגב


[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.
משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..
window.onload = function(){ };