מודעה
-דעאש הוציא לאור לקט סרטוני וידאו עם 10 סרטונים נבחרים
-דעאש הוציא לאור לקט סרטוני וידאו עם 10 סרטונים נבחרים שלהם בשם ׳ selected 10'

E-mag
הגב
עדכוני 'ביזנייעס': סוף סוף זה מגיע: עוד 19 ימים יונתן פולארד משתחרר, ב20 לחודש. ~~|~~ ר"י פוניבז' הגרי"ג אדלשטיין הגיע הערב לפקוד את ציון אביו הגרצ"י אדלשטיין זצ"ל רב העיר רמת השרון לרגל יומא דהילולא שחל היום. ~~|~~ אדמקר ב'סקופים': סאגת האפליה באלעד לא תמה! 90 הבנות מסמינר "דרכי חנה" קיימו היום פעילות באולם אירועים בעיר. הבת הרווקה של המנהל צוקר ארגנה את הפעילות בעוד הספרדיות לומדות לבד בסמינר. העלות: 2000 שקל. ~~|~~ ראה"ע י-ם ברקת פנה הערב במכתב חריף לרה"מ נתניהו זאת לאחר שהשיח שנמשך חודשים ארוכים אל משרד האוצר על חיזוקה של ירושלים הגיע למבוי סתום.
הגב
???

?????????
הנערה הזאת מסרה את עצמה על קידוש ה׳.!!!! בנות יקרות תיראו מהי המעלה של צניעות..!!❗️❗️??

הסיפור היומי:
מעשה שהיה, אני כל שנה מספר את הסיפור הזה, מלווה בסיפורי היסטוריה, סיפור מצמרר, בנות ישראל תשמעו מי היו האימהות שלנו, מי היו הבנות שלנו ונלמד מהם איך להתלבש ואיך ללכת ואיזה מסירות נפש צריכים בצניעות הרי אנחנו יודעים לא הייתה אומה אני חושב שעינו אותנו כמו הנוצרים, עלילות דם ודברים קשים ונוראים ואיזה ייסורים נוראים, מי שלא שמע על משפטי האינקוויזיציה, היו מענים יהודים בעינויים מחרידים, אי אפשר לשמוע עליהם, הם אסרו על היהודים לשמור שבת ולהניח תפילין ולקיים מצוות. והיו יהודים אנוסים שהיו שומרים על הדת במחתרת, בסתר, אוי ואבוי אם היו תופסים איזה יהודי מקיים איזה מצווה אוי ואבוי מה היה קורה איתו והנה אותה אינקוויזיציה תופסים נערה יהודייה במרתף מתפללת, ישתבח שמו, איזה מציאה, בחורה בת שמונה עשרה בחורה צעירה, תפסנו דג שמן. לוקחים אותה ומביאים אותה לדיין בבית המשפט שלהם ודנים אותה למיתה אכזרית שיקשרו שערות ראשה בזנב סוס ופרש יסחוב אותה ברחובות העיר עד שגופה יקרע חתיכות חתיכות. רבותיי רק לחשוב על זה קשה לחשוב, איזה עינויים, איזה ייסורים, מוות באיטיות, מוות רגע רגע, להרגיש את המיתה שנייה שנייה, ייסורי תופת והם באים ואומרים לה, אם את מקבלת עליך לעבור לנצרות אנחנו מוותרים לך על העונש. היא אומרת להם, אם ימכור איש את כל הון ביתו בעבור תורתנו הקדושה בוז יבוזו לו, חס וחלילה אני כל החיים שלי גדלתי בקדושה ובטהרה ואני אמות בקדושה ובטהרה, אני לא חס וחלילה לא בועטת בתורה.

טוב ראו כך ורצו להראות לה שהם טובים איתה, אמרו לה, מה הבקשה האחרונה שלך לפני המוות? מה היא מבקשת, לראות את אבא ואימא? להיפרד ולנשק אותם? בקשה לראות את הבית פעם אחרונה? לא את זה היא מבקשת. רבותיי תראו מי היו הבנות שלנו, יהי רצון שנזכה ככה כל בנות ישראל היום, איזה רחוב היה לנו, איזה בתים היו לנו, איזה כבוד היה, אף אחד לא היה פוחד להתחתן. היא אומרת להם, אני רוצה סיכות. סיכות? את עומדת למות, מה את צריכה סיכות. היא אומרת להם, אני כל החיים שלי גדלתי בצניעות, בקדושה וטהרה ואני יודעת שהפרש יסחוב אותי ברחובות העיר, צד אחד של הרחוב יעמדו יהודים ויבכו וצד שני יעמדו גויים ויצחקו וישמחו, אני פוחדת, תשמע מה היא חושבת עכשיו לפני המוות, מוות קשה, על מה היא דואגת, היא אומרת להם, אני פוחדת שבזמן שהפרש יסחוב אותי ברחובות העיר אני פוחדת שהשוליים של השמלה שלי לא יתגלו, לא יתרוממו למעלה, אני לא רוצה ברגעים האחרונים של החיים שלי אני לא רוצה להכשיל בחורי ישראל בהסתכלות אסורה. אני רוצה את הסיכות כדי להדק את השוליים של השמלה. תראו מה זה בת ישראל, בנות יקרות תשמעו מי היו האימהות שלנו, איזה מסירות נפש לצניעות. אני רוצה סיכות להדק את השוליים של השמלה, שמעו את זה קיבלו  את זה כמו חרבות בלב, זה הרג אותם, הם לא ציפו לכזאת תשובה אבל הבטיחו לה, אמרו לה בסדר, אנחנו נביא את הסיכות אבל אנחנו נהדק את השוליים של השמלה. תהדקו, תעשו אתם מצידי, רק תעשו, לא אכפת לה. רבותיי הלכו והביאו סיכות והידקו לה את השוליים של השמחה עם הבשר של הרגליים ביחד, יורד דם, כואב אבל את מי זה מעניין, היא לא משמיעה קול כאב ולא כאב אנחה, היא שותקת, לא מעניין אותי גוף, תשרפו את הגוף שלי אבל שהנשמה תישאר זכה וטהורה, כאב לא מעניין אותה.

והם מהדקים לה את השוליים של השמלה עם הבשר של הרגליים. איזה בנות, אם תגידו להם בעיתונים, בטלוויזיה בחדשות, הם יגידו, זאת גנובה, זאת מחורפנת, זאת פרימיטיבית, זה משוגעת, מה יש לראות, מה יש פה, משוגעת, זאת לא נורמאלית זאת. אלה גרועים אלה, המחריבים של המדינה, ההורסים של הבנות זה העיתונות, רדיו, תקשורת וטלוויזיה, אלה הורסים בנות ישראל, מחריבים אותן, עושים אותן פרוצות. רבותיי לוקחים אותה וקושרים אותה בזנב הסוס ואז הפרש עולה על הסוס ודוהר ברחובות, צד אחד יהודים עומדים ובוכים, צד אחד גויים עומדים וצוחקים ושמחים והוא דוהר ודוהר וגופה נקרע חתיכות, כולה שותתת דם והנה אחרי כמה דקות של רכיבה היא צועקת בכוחות האחרונים שלה, פרש פרש, תעשה לי טובה תעצור לי רק רגע פרש פרש. מה היא צועקת בת ישראל בכאלה רגעים קשים ונוראים, פרש פרש תעשה לי טובה תעצור לי רק רגע והפרש הזה כמה שהיה גוי הוא אומר מה כבר יכול להיות, הבחורה כבר גמורה, עוד שנייה עומדת למות, בוא נראה מה היא רוצה. הוא עוצר את הסוס והוא יורד מהסוס, הוא ניגש אליה, כן מה רצית? תשמעו בנים יקרים, תשמעו בנות ישראל תשמעו טוב טוב מה אומרת בת ישראל כשרה, בת ישראל שהולכת בדרכה של התורה הקדושה, דרכו של בורא עולם, מה היא אומרת ברגעים האלה. היא אומרת לו תשמעו טוב טוב, אומרת לו, פרש פרש תעשה לי טובה, שסחבת אותי ברחובות הסיכות קצת השתחררו, תעשה לי טובה ותחזק אותם, תעשה לי טובה תהדק אותם. רבותיי צריכים לבכות איזה בנות היו לנו, על מה היא חושבת ברגעים האלה, פרש פרש תהדק את הסיכות, כולה קרועה כולה שותתת דם.

שימו לב היא כולה נקרעת ברכיבה ומה היא חושבת ברגעים האלה, היא חושבת על הסיכות, אם השתחררו או לא השתחררו. היא אומרת לפרש, תהדק לי את הסיכות תעשה לי טובה. בנות יקרות בנות ישראל יקרות תראו איזה בת זאת, תלמדו ממנה, היום בנות בלי פרשים, בלי שום דבר מוכרות את הגוף שלהן, הולכות פרוצות ומחטיאות את בני ישראל, גורמים לאסונות. אומר הנביא ישעיה, למה נופלים בחורי ישראל בגבולות, למה נופלים חיילי ישראל, למה יש אסונות שצעירים נופלים, "בעבור שתלכנה בנות ציון נטויות גרון וברגליהם תעכסנה". הולכות הבנות עם הראש למעלה ועם עקבים, הולכות ברחוב ודופקות שיסתכלו עליהן, תראו אותי אני עוברת כאן. זאת עם בגדים אבל היום שהולכות כמעט ערומות, הולכות כמעט ערומות ברחובות ומכשילות בחורי ישראל בהרהורי עבירה, הרהורי עבירה קשים מעבירה. בחורה עוברת ברחוב פעם אחת, פרוצה, בגדים פרוצים, על פעם אחת שהיא מכשילה אלפים בעבירות איזה גיהינום מחכה לה, היא אומללה.

הפרש רואה בחורה קרועה שסועה עם דם ועל מה היא חושבת, על מה היא מדברת איתי. עמד וזעק, אוי אומות שבעולם, איפה ראיתם אומה כזאת שעד כדי כך מוסרים את עצמם על התורה שלהם, זעק מקירות ליבו. הלך ושיחרר אותה מזנב הסוס, עלה על הסוס, הלך למדינה אחרת, התגייר וחזר בתשובה. עד היום יש את הקבר שלה, יש שם השיש על הקבר שלה ובו כתוב את כל הסיפור הזה.

???
הגב
חגי עמיר, אחיו ושותפו של רוצח ראש הממשלה רבין ז"ל אומר כי התכנון הפך לקל יותר ברגע שיגאל היה מוכן למות. באכזריות הוא מביא פרטים חדשים, ולא, לא הייתה שום קונספירציה: אחיו הוא הרוצח והוא היה השותף. את הדברים אומר חגי עמיר לפני כחודש לבמאית יעל ערבה, במסגרת סרט שהיא מכינה. השבוע הוא נעצר בחשד להסתה נגד נשיא המדינה רובי ריבלין. 

מערכת יומן התחבטה לא מעט, אם לשדר את דבריו. מצד אחד, לתת לכאורה במה, ומהצד האחר, כדאי שלא נעצום עיניים: האווירה, התמיכה, הקלות הבלתי מתקבלת, של הרוע והביצוע. הנה הדברים
הגב
?בצער רב אנו מודיעים על פטירתו של המתנדב חיים רדמי ז"ל

ההלוויה תתקיים היום בשעה 15:30 בבית העלמין בראש העין.

? ת.נ.צ.ב.ה ?
הגב
הותר לפרסום: שב"כ והמשטרה עצרו סטודנט פלסטיני בחשד שדירבן את מוהנד חלבי לרצוח את נחמיה לביא ואהרן בנט וגם קנה לו סכין ב-50 שקל בעיר העתיקה. הסיבה: מניעת כניסתם להתפלל במסגד אל-אקצה
הגב
א ק:
ח"כ שלי יחמוביץ למימרן בקול חי:אף אחד לא יטיל סנקציות פליליות למאות ואלפי בחורי ישיבות, צריך לעשות אתזה ברצון טוב ושצה"ל יהיה ערוך לכך. המצב הנוכחי צה"ל לא ערוך!
הגב
ספי עובדיה ערוץ 10 למימרן בקול  חי: 
נפתלי בנט מתנהג כמו ילד קטן שמחפש יחס. רוב הדרישות של בנט לא נענות.
דרעי התחייב שלא לחתום על מתווה הגז, אבל יש סיבות נוספות שגרמו לו להתפטר כמו לא להיות אחראי על חילולי שבת שקשורים למשרדו. במשרד אחר יוכל לדעתו להזיז תקציבים יותר למטרות שקרובות לליבו. 
ההצעות שכביכול הוצעו ללפיד במטרה להכניסו לקואלציה לא רציניים.
הגב
אלג'זירה: עוד 4 לוחמי חיזבאללה נהרגו היום בקרבות בסוריה.
مراسل الجزيرة : مقتل 4 من مسلحي حزب الله اللبناني في إشتباكات مع قوات المعارضة السورية المسلحة

נציב
הגב

[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.