דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הביטוח לאומי דורש כסף על ילד שנפטר
כואב לקרוא את דברי אביו של הילד נועם אליה בניטה ז״ל, שנפטר ממחלת הסרטן רק לפני כמה ימים.

ה-30 עוד לא חלפו, אבל הביטוח הלאומי כבר מחק את הילד ודורש מהמשפחה האומללה כסף. לקרוא ולא להאמין.

האב, משה, כתב:

עדיין לא חלפו השלושים מאז פטירתו של נועם, וכבר בוטלו קצבת הילד עבורו, עוד באותו חודש. אמנם הביטוח הלאומי עוד שילם חודש נוסף עבור הקצבאות השונות שנועם קיבל עקב מחלתו אך גם זה נגמר. אגב אין לי טענות על כך.

בשונה מפטירת אדם מבוגר, מסתבר שכאשר ילד נפטר, הוא פשוט נמחק. כפי שכבר אמרתי, קצבת הילדים נלקחה אך אין במקומה קצבת שארים למשל כמו עם מבוגרים. פשוט כלום. היה כלא היה.

ואם כל זה לא מספיק, מצורף מסמך שקיבלנו הדורש החזר כספים. אסביר על מה מדובר. עקב נכותו של נועם, רכשנו רכב עם הנחה במיסים עבורו. סה"כ ההנחה כ-20,000 ש״ח. בחלוף חודש מפטירתו של נועם, קם ביטוח לאומי ומבקש להחזיר את הכסף, ובמילים אחרות, אני צריך לשלם על כך שהבן שלי מת. הרי אם היה מבריא, היו משאירים את הקצבאות ולא מבקשים החזר לפחות עד הועדה הרפואית הבאה. אבל הוא מת אז תשלם. לא מספיק שהם כבר לא משלמים כלום הם גם רוצים כסף חזרה!

ועוד דבר, ימים ספורים לאחר פטירתו הוא נמחק גם ממחשב הקופ"ח, כנראה גם בהוראת ביטוח לאומי. כלומר, היום אין לי גישה למסמכים הרפואיים שלו.

כפי שאמרתי, מחקו את הילד ומבקשים על זה כסף.
תגובה מהירה 

הגב

[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.

אשכולות דומים...
אשכול יוצר האשכול תגובות צפיות תגובה אחרונה
  לאומי: עלייה בתנודתיות בשווקים; אפשרות לירידת מחירי הדיור בנק לאומי בסקירה השבועית: משה 0 54 20-05-2017, 20:08
תגובה אחרונה: משה
  60 חללים נוספו בשנה האחרונה למניין הנופלים במערכות ישראל לפי הביטוח הלאומי משה 1 103 30-04-2017, 07:34
תגובה אחרונה: משה
  הנשיא טראמפ הכריז על הרברט ריימונד מקמאסטר כיועץ לביטחון לאומי החדש און ליין 0 65 20-02-2017, 22:22
תגובה אחרונה: און ליין
  *רובינשטיין דורש: להחיל החוק הישראלי גם על ביתר עילית *מכתב חריף און ליין 0 117 26-01-2017, 18:05
  ח"כ מוזס: אני דורש לכלול את הזוגות הצעירים מהמגזר החרדי בתכניות הבינוי בירושלים" און ליין 0 48 24-01-2017, 18:33
  ? ניר דבורי 'ערוץ 2' בטוויטר: הרב עטיה רב העדה הלבנונית שנפטר השבת. בן 94. לא רק היה און ליין 0 99 10-12-2016, 21:03
  *בשורה לנהגים: ביטוח החובה יורד עד 40%* *החל מינואר 2017 יפחיתו חברות הביטוח את המחי און ליין 0 107 06-12-2016, 07:07
  הרב שמואל אליהו, חבר מועצת הרבנות הראשית לנועם זיגמן בקול ברמה: לפני שהיועמ״ש דורש 30 און ליין 0 88 09-08-2016, 08:35
  איתמר בן גביר דורש 70 אלף ש"ח מהלברטל: השווה לרוצח ישי שליסל און ליין 0 102 08-08-2016, 23:09
  *עשרות אברכים נעקצו: הונאת הביטוח הגדולה במגזר החרדי* עדויות שנערמו בזו אחר זו במערכ און ליין 1 397 25-07-2016, 19:38
קישור מקוצר לאשכול זה
» צפיות: 93

הנצפים ביותר לאחרונה
הז'קט
פורום: הורים לילדים
תגובה אחרונה: חני
» תגובות: 2
» צפיות: 752
מבצעים ברשת מוצצים!!!!
פורום: הורים לילדים
תגובה אחרונה: חני