מודעה
הגר"א יוסף על הרב אמנון יצחק:"הוא מין ואפיקורוס"
#1
הגאון רבי אברהם יוסף, יוצא במתקפה חריפה נגד הרב אמנון יצחק והרבי מהאלמין, שפתחו בחודש האחרון במלחמה נגד הכשרויות • הגר"א יוסף: "האינטרס שלהם רק כלכלי" • על הרב יצחק: "הוא מין ואפיקורוס" • הרב אמנון יצחק בתגובה: "דברים יוצאים מפה סרוח, אדם שחשוד בעבירות פליליות של איומים"בחודש האחרון פתח הרב אמנון יצחק במלחמה של ממש נגד הכשרויות, כשהוא מציג שלל טענות שלדבריו מעידים כי אסור לאכול בשר ועופות מכשרויות רבות, כשלמאבקו מצטרף האדמו"ר מהאלמין.

במרכז המתקפה של הרב יצחק עומד ראש בד"צ "יורה דעה", הגאון רבי שלמה מחפוד אותו מכנה הרב יצחק "מחמוד".
מי שיצא נגד הרב יצחק בחריפות רבה הוא הגאון רבי אברהם יוסף רבה של חולון ובנו של מרן פוסק הדור רבי עובדיה יוסף זצוק"ל, שבערב שבת תקף את הרב יצחק במהלך שידור ברדיו 'קול חי'.
"יש יהודי אחד שלפני שנתיים עשה חילול ה' שאין דומה לו, כל גדולי ישראל יצאו נגדו בצורה חריפה מאוד ותקיפה מאוד, היהודי הזה בצר לו - עומד בפני פשיטת רגל, גייס לו איזה אדמו"ר, ושניהם בעלי אינטרס מאוד מאוד ברור, רוצים להקים לעצמם גוף כשרות", אמר הגר"א יוסף.
"אני מצטער לומר דברים כל כך קשים, האינטרס שלהם - להפעיל גוף כשרות, הוא רק כלכלי, בשום אופן לא מונע מתוך יראת שמיים", הוסיף הרב יוסף.
"לצערי הרב", המשיך הגר"א במתקפה, "אנשים שומעים הרצאות, יש הודעות בכל העיר בכל המקומות שפלוני עומד לדבר, ושם הוא שופך את כל הדברים הכי הכי גרועים על כל גדולי ישראל, על ה' ועל משיחו". 
בשלב זה של דבריו, החריף הגר"א יוסף את המתקפה נגד הרב יצחק ואמר: "האיש הזה נקרא מום ואפיקורוס, כל מי שמסייע בידו - הוא מסייע לא רק בידי עוברי עבירה אלא מסייע למין ואפיקורוס, להפיץ רעל ודרך חסרת כל כבוד לתלמידי חכמים ולתורתנו הקדושה, זו הסיבה שהאיש הזה מדבר כך". 

"יש ברוך השם סדר, כל גופי הכשרות יש להם איזה הדגשים שבהם הם שמים את לבם יותר, וכל גופי הכשרות קיימים השגחות מצוינות, אין סיבה לערער", המשיך הרב יוסף.
"האדמו"ר הזה מעולם לא ראה שחיטה", תקף הגר"א, "האדמו"ר הזה  מעולם לא ידע על מה הוא מדבר, הוא מסתמך על אותו האיש - שרבותינו כינו אותו מין ואפיקורוס". 
תגובת הרב אמנון יצחק: 
הרב אמנון יצחק לא המתין וכבר במוצאי השבת, במהלך שיעורו, השיב לגר"א יוסף. "כמה אנשים אוכלים נבלות וטריפות ופושעים אומרים להם שזה בסדר", אמר הרב וחזר והסביר את דעתו מדוע יש בעייה בגופי הכשרות המרכזיים.
באשר לגאון הרב אברהם יוסף תקף הרב יצחק ואמר: "יש אנשים יש להם פה סרוח, במקום להקים את הדת - עוקרים את הדת, במקום לשבח מעמידי הדת - מבטלים אותם בעיני ההמון, (בשלב הזה מתייחס הרב אמנון יצחק לרב אברהם יוסף בזלזול ומכנה אותו 'אברימי פפושדו'. י"כ), להגיד דברים יוצאים מפה סרוח, אדם שחשוד בעבירות פליליות של איומים על בעלי עסקים, שאם לא יתנו רווחים לאחיו (הגאון הרב. י"כ) משה - אזי לא יקבלו תעודת כשרות.
"והוא קורא לרב מהאלמין 'אחד שלא ראה שחיטה מימיו, לא ביקר מימיו במשחטה', איך אתה יכול להגיד דבר כזה - אדם סרוח ושקרן, האיש הזה היה שוחט שנים רבות, כתב קונטרסים על שחיטה, נכנס לכל מיני בתי מטבחיים בארה"ב ובארץ, יש לו עבודה במשך עשרות שנים, ואתה עם הפה הסרוח שלך אתה חושב שאתה יכול לנפנף אנשים? להטעות את הציבור, בושה וחרפה". 
הגב


[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.


אשכולות דומים...
אשכול יוצר האשכול תגובות צפיות תגובה אחרונה
  יצחק נחשוני בטוויטר: ‏אל תגידו שלא ידעתם. ברכבת מתכוונים להתחיל הכל מבראשית ולבצע עבו אורח 0 48 14-10-2017, 22:54
תגובה אחרונה: אורח
Star *מחיר התחלתי - 200 אלף שקל: כסאו של הרב עובדיה יוסף מוצע למכירה* אדם 0 109 08-10-2017, 11:14
תגובה אחרונה: אדם
  ניר יצחק בכניסה ת.ד רכב הפוך אורח 1 152 31-08-2017, 12:26
תגובה אחרונה: אורח
  אלוף בדימוס יצחק פונדק הלך לעולמו בגיל 104 אורח 0 158 27-08-2017, 13:57
תגובה אחרונה: אורח
  ב"ה ממתק לשבת פרשת שופטים תשע״ז בזמנו של ר' לוי יצחק מברדיטשוב היה יהודי עשיר מאוד אורח 0 159 25-08-2017, 15:41
תגובה אחרונה: אורח
  מזל"ט לנתי נחום מבכירי עיריית ב"ב לאירוסי בנו עם בת רב קהילת עדן בלונדון הרב אמנון ש אורח 0 169 23-08-2017, 23:55
תגובה אחרונה: אורח
  יצחק שיינין איש זק"א ת"א ל'בחדרי' - "בשביל לחלץ את הנהג היו חייבים להרים פיזית את הגש און ליין 0 161 15-08-2017, 16:44
תגובה אחרונה: און ליין
Star כעת ב‏שיעור השבועי הגדול בתבל של מרן הראש"ל פוסק הדור רבנו יצחק יוסף שליט"א לע"נ אימו און ליין 0 116 05-08-2017, 22:54
תגובה אחרונה: און ליין
  אלפי בני אדם מלווים בשעה זו למנוחות בבית העלמין במודיעין את יוסף סלומון וילדיו חיה און ליין 3 154 23-07-2017, 20:58
תגובה אחרונה: אורח
  תוצאות הבחירות: עמיר פרץ 32.7% אבי גבאי 27.08% יצחק הרצוג 16.7% אראל מרגלית 16.1% און ליין 0 150 04-07-2017, 22:42
תגובה אחרונה: און לייןמשתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..