מודעה
הודעה
Thumbs Down 
-----הודעה לעיתונות ----

חברי המחנה הציוני הגיעו היום בצהריים לסיור בכנסיית הלחם והדגים השרופה כדי להזדהות ולשוחח עם תושבי האזור. 

ח״כ ציפי לבני אמרה כי ״נזעקנו לבוא לפה היום כי התפקיד שלנו הוא לא רק להוציא הודעות גינוי. המראות והריחות הקשים בכנסייה והספרים השרופים על הרצפה המחישו עד כמה אווירה של פחד והסתה נגד מיעוטים, שהיינו עדים לה גם במערכת הבחירות האחרונה, מייצרת קרקע פורייה ומסוכנת למעשים כאלה. בזה צריך להמשיך להילחם וזה הבסיס המשותף המחנה הציוני. אב הכנסייה אמר לי כי הם אינם מבקשים נקמה אלא צדק - ואני אמרתי לו שאנחנו לא נלחמים רק בשבילך  אלא בשבילנו, בשביל דמותה של מדינת ישראל״

יו"ר סיעת העבודה ח"כ מירב מיכאלי אמרה בסיור: ״כמה קיצונים הצליחו לאחד את החברה הישראלית, מימין ומשמאל, בגינוי המעשה השפל והנורא הזה. באנו לכאן להביע השתתפות בכאבכם. מאחורי המלים החשובות של הזעזוע וההזדהות חייבים לעמוד מעשים. בארבע השנים האחרונות הוצתו 17 כנסיות ומסגדים ואף מקרה לא פענח, אף כתב אישום לא הוגש, איש לא נתן את הדין. אני קוראת למשטרה ולשבכ לא לאפשר למעשה הנורא הזה לעבור ללא פיענוח וללא עונש"

ח"כ זוהיר בהלול שיזם את הסיור ציין: "הגענו לכאן היום בכדי לומר לחברי הכנסייה, אנחנו איתכם ! איתכם נגד הקיצוניות ונגד פרצי השנאה ונמשיך לפעול ככל שיידרש, על מנת להוקיע ולמנוע פשעים נתעבים כאלה בעתיד. 
אני מקווה שגם חברי הממשלה, ינהרו לכאן בקרוב ואולי אף יתחילו סוף סוף להילחם בתופעות הללו לפני שתפרוץ כאן אש שתמיט אסון על כולנו״
הגב

[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.

אשכולות דומים...
אשכול יוצר האשכול תגובות צפיות תגובה אחרונה
  *חוצפה יסגא* אין גבול לחוצפה ועזות המצח הלילה הפיצו בני עוולה הודעה כביכול בשמו של אורח 0 14 04-06-2017, 08:09
תגובה אחרונה: אורח
  הודעה לעיתונות - ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו הגב' שרה נתניהו מארחים בשעה זו אורח 0 27 22-05-2017, 22:50
תגובה אחרונה: אורח
  ווטסאפ מתקרבת לביטול הודעה שכבר נשלחה צופה 0 56 18-04-2017, 10:02
תגובה אחרונה: צופה
  הודעה לעיתונות *תעריפי הנסיעה במוניות מתייקרים מהיום בשיעור של 4 אחוזים* און ליין 0 103 19-03-2017, 18:04
תגובה אחרונה: און ליין
  אירגון סלפי הוציא הודעה שהוא ירה את הרקטה לשדות נגב.مستجدات_عاجلة صاروخ مبارك يضرب ( און ליין 0 72 15-03-2017, 23:45
  הודעה לעיתונות: *המשרד להגנת הסביבה תומך כספית ב-12 מחקרים אפידמיולוגיים וסביבתיים און ליין 0 57 14-03-2017, 17:50
  12.3.17 *להלן הודעה מטעם חברת "מטעמי פאר":* חברת "מטעמי פאר" מבקשת לעדכן את לקוחותי און ליין 0 41 12-03-2017, 20:19
  תחנה מרחבית עפולה: לפני מספר דקות התקבלה הודעה על שריפת בית בכפר נין. צוותים בפיקודו און ליין 0 52 02-03-2017, 13:40
  *הודעה לתקשורת מטעם משרד הפנים* *משרד הפנים יוביל צוות ממשלתי שימליץ על נוסחת מענק און ליין 0 50 26-02-2017, 18:54
  הודעה לעיתונות *הצהרה משותפת של ראש ממשלת אוסטרליה וראש ממשלת ישראל* [תרגום] און ליין 0 64 23-02-2017, 19:30

משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..