מודעה
.הכירו את בתו היהודיה והדתיה של דונלד טראמפ
#1
.הכירו את בתו היהודיה והדתיה של דונלד טראמפ  

 
   
למועמד המוביל לנשיאות ארצות הברית מטעם המפלגה הרפובליקנית, יש בת שעברה גיור כהלכה, ומקיימת אורח חיים דתי

   טראמפ הצעירה, ובשמה היהודי - יעל, התגיירה לפני כשבע שנים, זאת לאחר שביקשה לשאת בעל יהודי, ג'ארד קושנר, מנהל בכיר בקושנר קומפניז – חברה של משפחתו המיליונרית, היהודית, מניו ג'רזי.

היא החלה בתהליך התקרבות לקהילה היהודית בניו יורק, ואף הפכה לחברה בקהילה היהודית שם. היא עברה תהליך גיור מן המניין בבית דין אורתודוכסי, וטקס החתונה, כדת משה וישראל, נערך בניו ג'רזי, ונוהל כמובן בידי רב קהילה מקומי.

איוונקה יעל טראמפ, לא הסתפקה בגיור כלפי חוץ, רק כדי לקבל אישור נישואין לאדם יהודי, היא באמת לקחה על עצמה עול מצוות משמעותיות והחלה לקיים אותן, כמו יהודייה מן המניין.

היא רשמה לזכותה קיום מצוות מהותיות כגון שבת וכשרות, וכפי שהצהירה בראיונות לתקשורת: "אני מוצאת שהיהדות יוצרת בסיס מצוין לחיבור המשפחתי". היא הבהירה שאינם משתמשים בטלפון בשבת. בחגי תשרי היא נצפתה עם בעלה ובנם הפעוט, בעת טיול משפחתי, כשהם אוחזים בידיהם לולב ואתרוג. "אני די אדוקים", סיפרה אז בראיון למגזין "ווג". "אני מודרנית, אבל גם אדם מסורתי מאוד".

לבני הזוג נולדו עד כה שלושה ילדים, והם זוכים לחיבה רבה מצד הסב, דונלד טראמפ, שמצדו, לא ניסה להסתיר את עובדת גיורה של בתו, וכי יש לו נכדים יהודים. כפי שהצהיר בעבר לתקשורת, אמר כי על אף העובדה שלא תכנן שתהיה לו בת יהודייה, הוא שמח שזה קרה ומתגאה בה.

טראמפ אף העלה לרשת החברתית טוויטר, ציוץ בו מופיעה נכדתו לצד בתו, במטבח הביתי, כשהוא מצהיר על ההכנות לקראת סעודת יום השישי – לקבלת השבת.

מלבד היותה סגנית אביה בתאגיד הענק שלו, הקימה טראמפ-קושנר, בשנת 2010, מותג אופנה על שמה, וכן ליין "תכשיטי איוונקה טראמפ". בין הפריטים במותג האופנה שלה, תכשיטי יוקרה, חגורות, תיקים, משקפי שמש, בשמים והאהבה הגדולה ביותר שלה: נעלי עקב גבוהים.

טראמפ, שנחשבה במשך שנים לאייקון אופנה, הפכה מהר מאוד למותג בינלאומי, וכבר בשנת 2011 הגיעה לישראל, כשהיא מתמודדת מול מותגי אופנה ותיקים ברחבי העולם, ואביזרי האופנה שלה נמכרים ברחבי ארצות הברית וכן באסיה ובמזרח התיכון. בישראל, נעים מחירי נעלי המותג ב-499-799 שקלים, תיקים ב-499-999 שקלים, משקפי שמש ב-999-1,499 שקלים, ועוד.


הגב


[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.
משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..
window.onload = function(){ };