מודעה
הכתבה של אמנון לוי על החרדים במאה שערים.
Video 
אמנון סיימתי לצפות בכתבה הכ״כ צפויה שלך והכל שוב חוזר על עצמו...

כמו בכתבות העבר שלך על ה״חרדים״ ו״אנוסים״ והמתגייסים החרדים ועוד.
אז שוב מצאת איזה קשקוש להתעסק בו העיקר שיהיה תחת הקטגוריה חרדים.
הנה כמה עובדות שאתה בוודאי יודע רק בחרת להתעלם מהם במכוון!
- שוב אתה משתמש בפרומואים הקבועים שלך בין קטע לקטע של חרדים בשחור-לבן מפגינים ומתעמתים עם שוטרים תוך כדי צעקות ״נאצים״ ו״שאבעס״ תוך כדי מוזיקת רקע דראמטית ואימתנית.
- לאורך כל הכתבה אתה דואג שהשיחה עם המרואיינים החרדים תוצג עם טשטוש שחור סביב המסך כאילו מדובר במשהו אפל, אימתני וחשוך, והם עצמם מוצגים במינימום תאורה.
- שוב נברת וחפרת עד שמצאת איזה 2 חוזרות בשאלה ממורמרות שיספקו לך את הסחורה שהציבור החרדי חשוך ופנאט וכמה הן ״סבלו״ בתור חרדיות והיום הן גילו את העולם הנאור והמתקדם.
- הדוברים העיקריים של הציבור החרדי הם 1. חסיד גור שאני לא יודע אם אפי׳ את החסידות שלו הוא מייצג ובטח לא אותי ואת שאר החרדים. 2. ד״ר ממכללת ספיר שבאה בכלל מהציבוד הדת״ל שאין לי מושג מאיזה מחקרים היא הגיע למסקנה שליל הכלולות זה ״טראומה״ לאשה.
- אפי׳ שהזכרת את זה שיש שני גישות בציבור לגבי חיי המין דאגת לאורך כל הכתבה להדגיש את הצד החשוך והאפל עם דוגמאות הכי קיצוניות (כמו זה שאין מושג כזה ״נשיקה״ נו באמת?!?!).
אז צר לי לאכזבך אמנון!
אבל בתור חרדי שנשוי לחרדית תאמין לי שחיי הרומנטיקה והמין שלי פורחים מהרוב הממוצע החילוני, וזה שאנחנו לא מתערטלים ברחובה של עיר זה לא בגלל שזה אסור, זה בגלל שאני לא שור ואשתי לא פרה! אנחנו קרוצים מחומר אלוקי ממעל, וחייבים לכבד את הנפש הגבוהה שלנו, כי אנחנו בני מלכים!!! בדיוק כמו שלא יהיה מכובד בעיניך שמלכת אנגליה תלך עם מחשוף ומכנס קצר ותמרח על בעלה ברחובה של עיר... אגב גם אתה כמוני רק שאתה מסרב להכיר בזה.
אז תאמין לי שבתוך הבית ואפי׳ בחוץ במקומות שלא רואים אני מאוד אוהב את אשתי ורומנטי ומחבק ומנשק ועוד.
רק שזה ביני לבין אשתי ואין לי צורך להראות את זה לעולם. 
לא דאגת להביא את ההלכות האמיתיות של חיי האישות בציבור החרדי כמו זה שיש חובה לגבר חרדי לפני קיום יחסי מין לעשות דבר שנקרא ״ריצוי״, שזה לפתות את האשה בדרכים רומנטיות ולגרום לה לתשוקה אליך כי לולא זאת יש איסור לקיים איתה יחסים ללא אהבה מצידה.
לא דאגת להדגיש את זה שאסור לגבר להרהר על נשים אחרות, ועוד ועוד הלכות כ״כ מעניינות שעושות את ההבדל הגדול באחוזי הגירושין בין הציבור החרדי לחילוני.
יש לי עוד הרבה מה לכתוב אבל הרעיון הוא כזה: אמנון לדאבונך החומות בין הציבור החרדי לחילוני כבר התחילו ליפול מזמן וכל הנסיונות שלך לבנות אותן מחדש לא יצלחו.
לסיום קח 2 חשיפות בלעדיות לך!!!
1. אני מתקלח בבית.
2. אשתי מתאפרת גם שהיא יוצאת.

שמואל מ.

הגב
ווואוווו שמואל אתה תותח!!!!!!!!!!!!!!!!! כל מילה בסלע

ולי רק נשאר לאמר - יישר כוח!!!!!!!!!!!!!!!!

הגב
הפרק המלא

הגב
אמנון לוי היקר. 

את האמת לא ראיתי את התוכנית שלך פנים אמיתיות. הפרומו הספיק לי.

תאוות הרייטינג שלך והערוץ שאתה עובד בשבילו לא יודעת גבולות.

נגמר לכם הנושאים שנתנו לכם רייטינג. לקחת נושא "מענין". גררת איזה איש עם רמה של ילד בצפון אפגניסטן.

נתת לצופים הנבערים הרגשה שככה מתנהגת החברה החרדית.
אני לא יגיב על עצם הענין. כי זה פתטי לחלוטין.

תנסה לחשוב עם אתר/ערוץ חרדי היה עושה תחקיר על אחוז הבגידות אצל החילונים הנשואים.

או הרגלי הצריכה של אלכוהול בקרב נוער חילוני. או סתם אחוזים של גרושין בציבור החילוני.

ישר היו קופצים כל הנחשים מהתקשורת וצועקים את שלל התגובות הרגילות.

למה לא עשית תכנית על כמות הרציחות על רקע כבוד המשפחה במגזר הערבי??

ללכת ברחות מרוח על חברה/אשה לא גורם לפריחה בזוגיות. זה תמיד מסתיים בפרידה

2 מתוך 3 זוגות נשואים במגזר החילוני מתגרשים.
ואני בטוח שהם ניסו את כל החנות שהדביל "החרדי" הציג לפניך.

אנא ממך הנח לנו החרדים. תתמקד בציבור שממנו אתה בא.

נ.ב. לכפר על הבזיון שעשית הייתי ממליץ לך לעשות תחקיר על שלל ארגוני החסד החרדים שאלפי חרדים מתנדבים שם. ותורמים הרבה מאד לציבור החילוני במדינה.

יענקי פרבר

הגב

[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.