מודעה
העתק עתבק מדף הפייסבוק של הכתב ‏מתן חודורוב‏ ‏הדילמה הקשה שלי היום הייתה מאיפה לה
העתק עתבק מדף הפייסבוק של הכתב 

‏מתן חודורוב‏

‏הדילמה הקשה שלי היום הייתה מאיפה להתחיל ולשטוח בפניכם את הסיפור המרתיח, המבהיל, על חברת הפירמידה "בי.היפ": ממכירת החלומות על התעשרות מופלגת לצעירים בני פחות מ-20? מההטעייה בהצגת סוכני המכירות כ"לקוחות מאוהבים"? מהעידוד של קטינה לשלם אלפי שקלים, למרות התנגדות הוריה, תמורת הזכות המפוקפקת לגייס עוד "מפיצים" לרשת? ואולי מהמאפיינים החריגים, על גבול הכת, של "מפגשי ההדרכה" המרתוניים בלילות חמישי-שישי-שבת? תיעוד המצלמות הנסתרות שהבאנו, דניאל אלעזר ואני, חושף ממצאים קשים מאוד על המתרחש בחדרים הסגורים של החברה המאוד בעייתית הזו. בעיניי, נעשה לעצמנו טובה אם נצפה ונשתף ואולי גם נתרחק, מכל מה שהשיטה העקומה הזו מייצגת. אני מצרף לשיפוטכם את הכתבה המלאה, אשמח לקבל תגובות בפייסבוק.
מתן.
הגב

[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.

אשכולות דומים...
אשכול יוצר האשכול תגובות צפיות תגובה אחרונה
Star להתחיל את היום בקדושה ?? הלכות נדרים סימן רג-רלט - הלכות נדרים ושבועות און ליין 8 123 לפני 48 דקות
תגובה אחרונה: און ליין
  לתשומת לבכם: היום משעה 19:00 בערב ועד מחר עד השעה 5:30 בבוקר ייסגר כביש גשר המיתרים אורח 1 16 לפני 3 שעות
תגובה אחרונה: אורח
  ☔? *להתחיל את היום בקדושה* ?☔ *הלכות נדרים.* *טו.* יחיד שרוצה לקבל תענית עליו, צר אורח 0 57 אתמול, 18:50
  ?? *להתחיל את היום בקדושה* ?? *הלכות נדרים* *יג*. הנוהג להחמיר על עצמו להתענות אורח 0 84 20-11-2017, 16:40
  ?? *להתחיל את היום בקדושה* ?? *הלכות נדרים* *ו*. נדר נקרא באופן שאוסר החפץ עליו אורח 0 36 17-11-2017, 09:56
  ?⛲ *להתחיל את היום בקדושה* ⛲? *הלכות גניבה וגזילה* *אשכול אורח 6 257 13-11-2017, 21:55
  *תחזית מזג האוויר לשבוע הקרוב מעודכן ליום ראשון כ"ג חשון תשע"ח 12/11/2017* *היום (רא אורח 0 50 12-11-2017, 08:19
  ?? *להתחיל את היום בקדושה* ?? *הלכות גניבה וגזילה* *יח*. קרקע עולם אינה נגזלת ו אורח 0 42 12-11-2017, 08:14
  *תחזית מזג האוויר לשבוע הקרוב מעודכן ליום חמישי כ' חשון תשע"ח 9/11/2017* *היום (חמיש אורח 0 102 09-11-2017, 08:02
  ?? *להתחיל את היום בקדושה* ?? *הלכות גניבה וגזילה* *י*. המשקיעים כסף בסכום שו אורח 0 96 09-11-2017, 07:59

משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..