מודעה
הרב כהנא לפרשה - נאום בכנסת
#1
?? הרב כהנא לפרשה - נאום בכנסת??

חברי הכנסת, במדינת היהודים, שקמה כביכול להקים מעפר עם דל, מושפל ומופחד, חיים היום יהודים מושפלים ומופחדים באימה ופחד ממש נוסח הגלות. 


?בתוכנו מסתובבים שונאים ערבים אויבים, השונאים את העם ואת המדינה ומנסים לרצוח אותנו. מחבלים ברכושנו, אונסים את נשינו, מפתים את ילדינו. ואנחנו, כחירשים לא נשמע וכאילמים לא נפתח פינו. עם הצועד להתאבדות.?


 ?במקום לקום ביד יהודי חזקה ובזרוע יהודי נטויה, ובאותות ובמופתים לשים קץ לרצח ולמרצחים, במקום להקיא אותם מתוכנו, לבער את הרע מקרבנו, יושבים אנו שבויים בידי מחשבות זרות ורעיונות נוכריים, בהתייוונות של רחמנות של טיפשים, הומניזם מעוות, חסד לאומים חטאת.


 חברי הכנסת, הממשלה הזאת, ממשלת הליכוד והמערך, ממשלת זדון היא. ידיה מלאות דם, דם יהודים טהורים, דם שנשפך בארץ על-ידי ערבים השואפים להשמידנו.


 ?דו-קיום בין יהודים לערבים? בינתיים אני ממתין לדו-קיום בין ערבים לערבים בלבנון. איזה דו-קיום? ממש תענוג לראות איך חיים ערבים יחד בלבנון. מה צפוי לנו?


? ממשלת זדון, אתם אשמים. אתם, המסרבים לאמץ את הפתרון היהודי האמיתי, שותפים אתם לרצח יהודים. ידיכם דם יהודים מלאו. רחצו, היזכו, התנערו מההתייוונות, ממחשבותיהם הטמאות והמסולפות של הגויים, של "רחמי רשעים אכזרי".


 ?חזקו ואמצו, חזקו ואמצו ואמצו את המחשבות, הרעיונות וההלכות של היהדות לגבי שונאי ישראל ואויביו. הסכת ושמע עם ישראל ליהדות האמיתית; "תחת אשר קנא פנחס - לאלהיו ויכפר על בני ישראל", ספר במדבר פרק כ"ה. ועליו אומרים חז"ל: "וכי קורבן הקריב שנאמר בו 'כפרה'? אלא ללמדך שכל השופך דמם של רשעים כאילו הקריב קורבן". ?


זוהי היהדות האמיתית של דורות, של סבא.
 "ישמח צדיק כי חזה נקם, פעמיו ירחץ בדם הרשע". 


 "כי תצא למלחמה על אויביך", אומרים חז"ל: "מהו על 'אויביך'? וכי יוצאים למלחמה על אוהביך? מהו על 'אויביך'? אמר הקדוש-ברוך-הוא: צאו עליהם כאויבים. כשם שאינם מרחמים עליכם כך אתם לא תרחמו עליהם". ?
באהבת ישראל בנצי גופשטיין וצוות?להבה?

הגב


[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.


אשכולות דומים...
אשכול יוצר האשכול תגובות צפיות תגובה אחרונה
  ??????????? *פרפראות לפרשה מתוך עלון "אביר יעקב"* *"וְהִנֵּה סֻלָּם מֻצָּ און ליין 0 182 10-12-2016, 22:13
תגובה אחרונה: און ליין
  ??????????? *פרפראות לפרשה מתוך עלון "אביר יעקב"* און ליין 0 59 17-06-2016, 12:35
תגובה אחרונה: און ליין
  משפטים וורטים לפרשה אורח 0 82 05-02-2016, 17:42
תגובה אחרונה: אורח
  יישלח - פינינם לפרשה וזמנים אורח 1 133 28-11-2015, 23:17
תגובה אחרונה: אורח
Video יוצא פנינים לפרשה אורח 0 87 23-11-2015, 16:35
תגובה אחרונה: אורח
  בס"ד - עש"ק פרשת האזינו - וורטים לפרשה אורח 0 218 25-09-2015, 12:36
תגובה אחרונה: אורח
  בס"ד - ערב שבת שובה - - פרשת וילך - וורטים לפרשה אורח 0 170 17-09-2015, 20:08
תגובה אחרונה: אורחמשתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..
window.onload = function(){ };