מודעה
*הרשות השנייה אישרה לרדיו "קול חי" הפעלת תדר מוסיקלי חרדי* תחנת הרדיו החרדית
#1
הרשות השנייה אישרה לרדיו "קול חי" הפעלת תדר מוסיקלי חרדי


תחנת הרדיו החרדית המובילה "קול חי" תפעיל תדר מוסיקלי אשר צפוי להתחיל שידוריו בתקופה הקרובה. הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו אישרה היום את בקשת התחנה להפעלת תדר ייעודי אשר ישדר מוסיקה לציבור החרדי במשך 12 שעות ביממה. בתחנה מבהירים כי בכוונתם לגייס את טובי שדרני המוסיקה במגזר החרדי ואלה ישדרו תוכניות מוסיקה בין השעות 7:00 בבוקר ל- 19:00 בערב. בשעות הלילה יאוחדו שידורי התדר המוסיקלי עם שידורי קול חי.

מנכ"ל 'קול חי', אבי רוזן, שינהל גם את ערוץ המוזיקה החדש, אומר: "אנחנו מודים לקב"ה על הזכות הגדולה שנפלה בחלקו של רדיו קול חי, להיות החלוץ בהבאת הבשורה של שידורי מוזיקה מעל גלי האתר, לראשונה בהיסטוריה של הרדיו החרדי והדתי. בעזרת ה' הצוות המקצועי והאיכותי שלנו, יפיק את השידורים הטובים ביותר גם ברדיו קול חי וגם בערוץ המוזיקה החדש".

פרטים נוספים במייל


בברכה,
דוברות קול חי

הגב


[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.
משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..
window.onload = function(){ };