מודעה
השר לביטחון הפנים, גלעד ארדן הודיע הערב לתת אלוף במיל׳ גל הירש כי לצערו הרב, עקב התמש
השר לביטחון הפנים, גלעד ארדן הודיע הערב לתת אלוף במיל׳ גל הירש כי לצערו הרב, עקב התמשכות הליך הבדיקה ואי קביעת מועד לסיומו, הוא נאלץ להסיר את מועמדותו לתפקיד המפקח הכללי של משטרת ישראל. 

השר ארדן: 
׳׳לפני כחודש הודעתי שגל הירש הוא המיועד לתפקיד המפכ׳׳ל. גל הוא אדם טוב, ערכי, ישר ומוכשר. הוא ביטחוניסט עם קבלות לאורך שנים רבות.

מאז ההודעה, עובר גל לצערי מסע של השמצות והכפשות, רצח אופי ועלילות. הציבור מרגיש את זה ומביע תמיכה רבה בגל ובמועמדותו. הליך הבדיקה המתקיים בעניינו של גל נמשך כבר זמן רב. חוות הדעת עוד לא הוגשה לוועדת טירקל והשלמת ההליך לא נראית באופק. 

אני מבקש להבהיר לציבור שהפרטים המוגדרים בתקשורת כ׳׳עננה׳׳ הקשורים לפעילותו העסקית של גל לפני שנים, הוצגו לי על ידי אנשי משרד המשפטים: גל הירש אינו חשוד בדבר ואיש לא התלונן כנגדו. הוא אדם נקי ולא דבק בו רבב! 

לצערי, במדינת ישראל בדיקת מועמדים איננה מוגבלת בזמן ובימים האחרונים הובהר לי שהתהליך עוד יימשך זמן לא ידוע של שבועות לכל הפחות. 

בנסיבות אלה ומתוך אחריות למשטרת ישראל, הודעתי לגל בצער רב שיהיה עליי לבחור במועמד אחר אף שראיתי בו כמועמד המתאים ביותר. 

אני מצטער צער רב על הנזק שנגרם לגל ולמשפחתו. אני מצדיע לגל על נכונותו של אדם חזק ואמיץ לעזוב את החיים הנוחים בחוץ ולהסכים להתייצב למשימה. 

אני מאמין שעלינו לבדוק את עצמנו היטב כיצד קורה שאדם ערכי וראוי אינו מתמנה לתפקיד אליו ייעדה אותו ממשלת ישראל.
הגב
גל הירש הסיר את מועמדותו למפכלו"ת
הגב
המאבק נגד המינוי של הירש: המפכ"ל לשעבר רנ"צ בדימוס קראדי לגלית אלטשטיין בגלצ: "אנחנו חושבים שהשכל הישר ניצח"
הגב

[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.

אשכולות דומים...
אשכול יוצר האשכול תגובות צפיות תגובה אחרונה
  ארגון החמאס טוען הערב לראשונה באופן רשמי כי המוסד הישראלי עומד מאחורי חיסולו של מהנדס און ליין 0 19 16-11-2017, 22:26
תגובה אחרונה: און ליין
  "אתם תראו רחבה משותפת בכותל בשנה הקרובה" כך אמר הערב ראש הממשלה בכנס הפדרציות היהודיו און ליין 2 34 15-11-2017, 14:58
תגובה אחרונה: אורח
  שמעון ברייטקפוף בטוויטר: ‏משמר הכנסת יאבטח הערב את הבר מצווה לנכדו של גפני עקב חששות אורח 3 24 15-11-2017, 00:02
  תיעוד וידאו ברשת: שוב אלימות קשה הערב עקב אי תשלום על הרכבת הקלה בירושלים 875 0 37 14-11-2017, 02:02
תגובה אחרונה: 875
  המרכז הרפואי לגליל מאבטחים במרכז הרפואי לגליל הותקפו הערב בפתח חניון המבקרים בידי ארב און ליין 0 39 14-11-2017, 01:10
  *התחזית:* מעונן חלקית ונוח לעונה *מזג האוויר:* הערב והלילה יהיה אורח 0 163 05-11-2017, 00:53
  הערב תתקיים בשעה 19:30 עצרת במלאת 22 לרצח ראש הממשלה יצחק רבין ז"ל משה 0 158 04-11-2017, 19:41
תגובה אחרונה: משה
  כמו בכל עונה - גם הערב אמנון לוי בכתבה בתוכניתו 'פנים אמיתיות' על חסידות גור. אורח 1 213 31-10-2017, 02:47
  זק"א: לוד, רח' גלעד 13, בן 50 שנמצא תלוי ללא רוח חיים, בטיפול צוות שפלה. אורח 0 153 22-10-2017, 23:08
  *טראמפ הודיע כי יפרסם מסמכים חסויים מחקירת רצח קנדי אורח 0 161 22-10-2017, 02:50

משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..