מודעה
התרופה הכי טובה למחלת הסרטן
#1
הרב מזוז: זו התרופה למחלת הסרטן שהרופאים מסתירים
ראש ישיבת "כסא רחמים", הגאון רבי מאיר מזוז, אמר בשיעורו כי יש ארבעה דברים שמונעים סרטן - תמרים, מים, גזר ורימונים • לטענת הרב הרופאים מסתירים את זה כדי לתת טיפול כימותרפי (בארץ)

הרב הוסיך וטען כי הרופאים מסתירים זאת בכדי שיבואו אליהם עוד חולים לקבל טיפול כימותרפי.

"תמר - גימטריא מרפא סרטן", אמר הרב מזוז, "ובאמת התמרים מונעים סרטן. יש ארבעה דברים שמונעים סרטן, וכל פעם באם אלי אנשים עם בעיות אלה ואני אומר להם: תאכלו בהתחלה את הדברים האלה שהם כל כך פשוטים. תמרים, מים (מינרלים), גזר (מיץ גזר), רימונים. והסימן שלהם תמג"ר".

הרב מזוז סיפר: "היה בחור מתלמידי הישיבה שחלה ואמרתי לו את זה, ואחרי כמה חודשים הרופא בדק אותו ואמר לו: תגיד מה עשית? אמר לו: לקחתי את הדברים האלה.

"אמר לו הרופא: אנחנו לא מספרים על זה כדי שיבואו אלינו חולים וניתן להם טיפול כימותרפי... אבל הדבר הזה יותר פשוט כי ה' ברא לנו רפואות, 'ולכל בשרו מרפא'"

הגב


[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.
משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..
window.onload = function(){ };