מודעה
זק״א: באגם המים באומן נמצאה גופה.
זק״א: באגם המים באומן נמצאה גופה זהות עדיין לא ידוע פרטים בהמשך
הגב
זק״א: בהמשך למציאת הנעדר
במשך כל השבת נמשכו החיפושים והסריקות באגם וביער.
לפני כשעה זיהו המתנדבים ראש במים שבאגם.
המתנדבים חילצו את הגופה שזוהתה
כאמיר שלמה אוחנה ז״ל .
אמיר נמצא שבגדי השבת על גופתו ללא נעליים וגרביים .
ככל הניראה ישב על המזח וטבל את רגליו במים ואז קיבל התקף ונפל למים
הגב
דוברות איחוד הצלה: משלחת האיתור של קרן ישראלייף בשיתוף איחוד הצלה ועמותת פירסט תשוב לארץ לאחר שגופתו של אמיר אוחנה נמצאה היום על ידי נערים מקומיים. הנערים, בני 14 לערך, מצאו את גופתו של הישראלי שטבע באגם באומן.

מנכ"ל קרן ישראלייף, אלי פולק מספר כי "למעלה מ-60 אחוזים מהאגם נסרקו בימים האחרונים על ידי צוללים של משטרת אוקראינה, אך הגופה לא נמצאה. בזמן זה עסקו חברי המשלחת באיתור פריטים רבים שייתכן והיו שייכים למנוח וזיהויים. בשבת נמצאו באזור מספר מגבות רחצה, חלקן עם כיתוב בעברית. תמונות המגבות נשלחו באמצעות שליח למיטל, אשתו של אמיר, ששומרת שבת. בהתאם למקום מציאת הגופה, ייתכן ואחת המגבות היתה שייכת למנוח".

מפקד משלחת ישראלייף באומן, יונתן קליף מוסר כי "בשעה זו עמלים צוותי המז"פ המקומיים על סיום זיהוי הגופה. ארון נבנה בשעה זו וברגע שהדבר יתאפשר תוטס הגופה לקייב ומשם לישראל".

מנכ"ל 'איחוד הצלה' משה טייטלבוים, אשר מפקח על פעילות חפ"ק 'איחוד הצלה' בארץ, אומר כי "לצערינו פעילות האיתור הסתיימה בבשורה קשה על מציאת גופתו של אמיר. אני מבקש להודות לארגון זק"א על שיתוף הפעולה ולכל מי שפעל לאתר את אמיר ולהשיבו הביתה".
הגב
יהודה משי זהב:
כל הדיבורים וההנפצות אין להם שום מקור
אין עליו שום סימני אלימות.
הפתולוג טביעה מתנדבי זק"א אישר טביעה והגופה שוחררה לקבורה
הגב
?

בשורה קשה וכואבת פקדה את כולנו .גופתו של אמיר שלמה אוחנה נמצאה באגם באומן . אמיר השאיר אחריו אישה ושלושה ילדים קטנים .בימים נוראים אלו -עשרת ימי תשובה .הנכם מתבקשים לפתוח את לבכם ולקיים את מצוות הצדקה שהיא הגדולה והחשובה שבמצוות  .אמיר היה מפרנס יחיד תלמיד חכם שדבק בתורה .כולנו נרתמים היום למען משפחתו וילדיו .המדובר במשפחה צעירה ללא אמצעים כספיים ,אנו מצווים לעשות את המעט שאפשר כל יהודי כפי יכולתו וכל אשר יוסיף מוסיפים לו מן השמיים .בברכת חזקו ואמצו יש להעביר את התרומה למספר חשבון בנק הפועלים סניף 663 חשבון 634245 ע"ש מיטל אוחנה.בבקשה להפיץ לכמה שיותר .
הגב
אומן:
ההלוויה של אמיר אוחנה ז"ל.
יוצאת כעת מהקלויז אל היכל הציון ומישם תצא לקייב לתיסה של 23:00
הגב
הלווית אמיר שלמה אוחנה ז`ל תצא מחר בשעה 12:00 מבית משפחת כהן ברח' כצנלסון בחולון לבית העלמין בעיר. מודעות האבל תחת הכותרת "ואפילו בהסתרה שבתוך ההסתרה".
הגב
צילום חדשות 24[video=youtube] [/video]
הגב
אומן: הלוויתו של אמיר אוחנה שאותר ללא רוח חיים באגם - וידאו ותמונות

http://2424.co.il/news_read.php?n_id=13009 

מאות השתתפו היום בעיר אומן שבאוקראינה בהלוויתו של אמיר אוחנה תושב ישראל שנעדר במהלך שהותו בסמוך לציון רבי נחמן מברסלב זצ"ל בראש השנה ואותר לאחר מספר ימים של חיפושים כשהוא ללא רוח חיים באגם הסמוך. 

ההלוויה יצאה מהקלויז' לעבר ציונו הקדוש של רבי נחמן מברסלב זצוק"ל. ע"פ המסתמן הלילה בשעה 23:00 תועלה גופתו על טיסה לישראל משדה התעופה בקייב.

לוידאו:

לתמונות:
http://2424.co.il/news_read.php?n_id=13009 

צילומים: שלומי עליש - סוכנות הידיעות "חדשות 24" - קרדיט חובה!!!
הגב
מיטל אוחנה, רעיתו של אמיר ז"ל העניקה הערב ריאיון רווי אמונה בקדוש ברוך הוא, ב'מהדורה המרכזית' עם אבי מימרן ב'קול חי'.

"התחושות קשות ולא קלות, האמת שזה נראה כמו חלום רע", סיפרה אוחנה בדמעות," לא קל בכלל לאבד בעל, במיוחד לא אותו, הוא היה הכל בשבילי, היה אדם צדיק הייתה לו יראת שמים מטורפת, קדושה, כל כך רצה להיות בן תורה ותלמיד לחכם, כל ההקפדות שלו, להתקדש כל הזמן. מצד אחד כל כך קשה, מצד שני מתוך 40 אלף איש שהיו באומן – הקדוש ברוך הוא לא עושה טעויות, עם כל הצער – אנחנו מאמינים בעולם הבא ובתחיית המתים, עם כל הקושי להסביר לילדות הקטנות שאבא שלהם בשמים".

"אני רק מבקשת שה' ינחם אותי ויהיה איתי, זה הכח שלי וזה חשוב לי, אני לא יודעת אם זה המקום, אני רוצה להעביר לבעלי שאני אוהב אותו לנצח כל החיים", אמרה בבכי חנוק ובדמעות.

כמו"כ, היא סיפרה למימרן כי בעלה המנוח חזר בתשובה כשנתיים לפני החתונה שלהם, "הוא לא היה רואה כלום בעיניים, גם עם מחלת האפילפסיה שממנה הוא סבל בכל יום", סיפרה ואמרה כי "גם לי היה קשה, ואני מקווה שלא טעיתי".

"אני מביטה על ההלוויה ואני לא מאמינה, אבל אני אומרת לעצמי מה יותר גדול מזה שרבי נחמן עומד ומספיד אותו", אמרה הערב ב'קול חי'.

"שאזכה לעשות את כל מה שביקש ממני, הוא היה אומר לי כל כך בעדינות, רצה שיהיה לי טוב, שנזכה שהבנות שלי יהיו מאושרות ושינוח בשלום על משכבו", אמרה לסיום והוסיפה: "חשוב לי להגיד, אני מאמינה באמונה שלימה שהקב"ה לא טועה וזה חייב להיות רק לטובה".

אתר 'קול חי,
הגב

[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.