מודעה
חדשות היום
#1
כתבי ירושלים,

לקראת עצרת התפילה והמחאה הערב מול כנס המיסיון בהיכל הארנה פיס,
ניתן לערוך ראיונות עם הרב אלדד שמואלי ממובילי המאבק נגד התפשטות המסיון.
050-411-4066
חברים, רח' בר יוחאי בירושלים, קבוצת מסיונרים, להעיף בקבוצות, יד לאחים.
דגל אש"ף הורד והפעיל נעצר


פעיל 'עוצמה יהודית' נעצר לאחר שהוריד וביזה את דגל אש"ף שניתלה בטכס הנכבה באוניברסיטה ת"א המשטרה מנעה עימות פיזי בין מפגיני עוצמה יהודית לבין מפגיני השמאל הקיצוני והערבים והחזירה את מפגיני עוצמה יהודית ובהם בנצי גובשטיין וברוך מרזל למתחם של מפגיני הימין יו"ר עוצמה יהודית ד"ר מיכאל בן ארי אמר בהפגנה: " טקס 'הנכבה' שמתקיים כאן הוא בעצם תמיכה גלויה בארגון מרצחים, תוך הנפת דגל אש"ף. לשמחתנו היום האויב בוכה ואנחנו צוחקים. אם חס ושלום הם היו מצליחים במזימה שלהם להשמיד את מדינת ישראל, לא היינו כאן אפילו בשביל לבכות". בן ארי הוסיף: "צריכה להיות אפס סובלנות לתמיכה בסמלי טרור, שבשמם נטבחו אלפי יהודים. מזעזע לראות שמשטרת ישראל שיודעת לעצור ילדים בחשד שקשקשו 'תג מחיר', טורחת לגונן על דגל אש"ף שמתנופף כאן במרכז ת"א". ברוך מרזל: הדגיש את העובדה שאוניברסיטת ת"א ממנה יוצאים מרצים וסטודנטים להפגין הזדהות עם 'הנכבה', היא האוניברסיטה היחידה היושבת על שטח כבוש, וזה לא מפריע להם ללמוד וללמד על חורבות כפר הפורעים 'שיח מוניס'. עופר גולן יו"ר עמותת 'נלחמים בשק הפלשתיני', הקריא עדויות על מעשי טבח ורצח שביצע האויב הערבי במאה שנות טרור רצחני. סטודנטים מארגון 'אם תרצו' הובילו בשירת עם ישראל חי, ובחלוקת החוברת 'נכבה חרטא', לסטודנטים ומרצים שבאו בשערי האוניברסיטה.
בכינוס לכלל נציגי ש"ס מרחבי הארץ בבית הארחה בית וגן התייחס שר הכלכלה יו"ר ש"ס הרב אריה דרעי למו"מ הקואליציוני ומנה בזה אחר זה את שורת ההישגים כמונה מרגליות,
עוד פירט השר דרעי את העובדה כי ש"ס יורדת לשטח וכי בקרוב יפורסמו דפי קשר עם הבוחר ובהם טלפונים של כל נושאי התפקידים במשרדי הממשלה השונים על מנת להנגיש את כלל השירותים לכלל הציבור,
יצויין כי בכינוס השתתפו מלבד נציגי ש"ס ראשי תנועת אל המעיין בראשות הרב משה אילוז,
דובר סטיפס; עם סיום ניקיון המסילות מהסולר שבה בשעה זו הרכבת הקלה לפעול כבשגרה לכל אורך הקו.
דובר המשטרה צפון :


בצומת גן נר על כביש 60 נהגת פרטית (36 א.א.פאחם) התנגשה בעמוד חשמל.
כתוצאה מכך נפצעה באורח אנוש ופונתה לבית החולים העמק בעפולה.
בוחני התנועה של את״ן חוקרים כעת את הנסיבות לתאונה.
עוזי
'קוקר': דרעי הודף את הביקורת: "בשביל מהפכה אמיתית דאגנו שמשרד הדתות יהיה בשליטת ש"ס ללא שותפים". עשרות נציגי ש"ס מרחבי הארץ הגיעו לאירוע הרמת כוסית לכבוד חג השבועות.


http://mivzakim.net/r/4616987/mobile


במהלך הטקס הדף דרעי את הביקורת סביב סבב המינויים במשרד הדתות: "דאגנו שהוא יהיה בשליטת ש"ס וללא שותפים כדי לעשות מהפכה אמיתית בשירותי הדת כי בזה מרן זצ"ל ראה חזות הכל".
הנדון : הודעה לעיתונות : נעצר בחשד לירי בחתונות –אפס סובלנות כלפי ירי בחתונות


חוקרי תחנת רהט עצרו לפני יומיים בחור בחשד שירה ביום שישי בחתונה שהתקיימה ביישוב רהט ואתמול עכבו לחקירה את אבי החתן. 
בתחנת רהט החלו ביישומו של מודל ייחודי שפותח בתחנה להתמודדות עם הירי בחתונות בשיתוף גורמי הרשות המשלב אכיפה לצד הסברה ומניעה. 
פעולות ההסברה מתקיימות בישוב במהלכן מחדדים את האיסור הקיים על ירי בחתונות ובאוהלי החתונות נתלים על ידי הרשות שלטים "פה מחלקים ורדים ולא יורים".
במקביל בתחילת כל שבוע נערך רישום של כל החתונות שמתקיימות במהלך אותו סוף שבוע וראשי המשפחות חותמים על התחייבות להימנע מירי, בהמשך בסוף השבוע ובתחילת השבוע שלאחר מכן נבדקים אירועי המאה וכן פניות למשטרה אודות אירועי ירי בחתונות. על פי הנתונים שעולים נערכת בדיקה אל מול הרישומים המוקדמים, בעלי השמחה שעל פי החשד היה ירי בחתונתם מוזמנים לחקירה בתחנת משטרת רהט ונפתחת חקירה במישור הגלוי והמודיעיני לאיתור המעורבים ומיצוי הדין עימם.
בסוף השבוע האחרון התקבל דיווח על אירוע ירי בחתונה ובתחנת רהט פתחו בחקירה, מהחקירה עלה חשד כי אחד מבני המשפחה, חייל, הוא זה שביצע את הירי, שוטרי תחנת רהט עצרו אותו והעבירו אותו לחקירה. במהלך חקירתו הוא הכחיש את המיוחס לו. ראש המשפחה עוכב אף הוא לחקירה.
מפקד תחנת רהט סנ"צ שלומי בן שושן ציין כי משטרת ישראל רואה בחומרה רבה את הירי בחתונות, ירי אשר יכול לפגוע בעוברי אורח או במשתתפי החתונה וכי נעשות פעולות אכיפה והסברה בשיתוף הרשות המקומית  בקרב האוכלוסייה שמטרתן להעלות את המודעות לנושא ולמנוע את הירי. עוד הוא ציין כי המשטרה תפעל בנחישות ובאפס סובלנות כלפי מעורבים בירי ותביא למיצוי הדין עימם. 
                                                                                                              בברכה,
נאוה טבו רפ"ק
דוברת מרחב נגב
דובר כב"ה ירושלים: 
בחקירות שהתקיימו בשריפות העיקריות אמש,  חקירות שבוצעו ע"י צוותי חוקרים מאגף חקירות אש בכב"ה ירושלים עולות המסקנות כדלהלן: 
בשריפה הגדולה בליפתא אחה"צ, עולה כי השריפה החלה ככה"נ בעקבות הצתה במספר מוקדים. 
בשריפה באזור מבוא ביתר,  כיוון החקירה העיקרי הוא כי השריפה החלה בעקבות הצתה,  אולם עדיין לא נשלל סופית כי השריפה החלה בעקבות הצתת אש ברשלנות. 
חקירת השריפה הגדולה באזור עטרות שריפה שכילתה כ-440 דונם של חורש וצמחייה,  עדיין נמצאת בשלבי חקירה ללא מסקנות סופיות.
מהיום: שיחות וידאו בפייסבוק


הרשת החברתית נותנת פייט לוואטסאפ, משתדרגת ומוסיפה את האופציה לשוחח עם חברים בווידאו דרך הנייד
ynet
פורסם: 20/05/2015 15:20
פייסבוק התחדשה היום (רביעי) באופציה לשיחות וידאו דרך אפליקציית המסרים שלה. הרשת החברתית מנסה לתת פייט לשיחות הקוליות בוואטסאפ ואפליקציות מסרים דומות, וכעת ניתן לבצע באמצעותה שיחות וידאו דרך הטלפון הניד והמחשב. יש לציין שמבדיקה של ynet דיגיטל השינוי טרם הופיע אצל כל המשתמשים.
זיקוקים נורו לעבר אשה יהודיה ושני ילדיה הקטנים בעת שחלפו ברחוב אל קירמי בעיר העתיקה בירושלים. אין נפגעים באירוע.
דיווח ערבי - מחבלים יידו בקתב על בית אורות במזרח העיר ירושלים.
כביש 6 קסם לנחשונים ת.ד
אתר חרדים 10:


תבוסה לשוחטים בבג"צ: קיבל עמדת הרב לאו על שיבוץ צוותי השחיטה בחו"ל
http://www.ch10.co.il/news/168836/#.VVx-AflVhBc
כוח צה״ל ביצע אתמול (שלישי) בחצות היום שורת מעצרי מבוקשים באזור בית לחם.  


לפניכם תמונה בלעדית
כוח מג״ב ומשטרה הורסים בניין בן 3 קומות בסילוואן.
נער נעצר ע״י חיילי מג״ב סמוך למחסום שועפט לאחר שיידה אבנים.
#מזרח_ירושלים #א_טור 


לוחם המג"ב הגיבור שחיסל את המחבל משחזר את האירוע מההתחלה עד הסוף. 


לייק ענק לגיבור שלנו. 


קרדיט צילום : חטיבת דובר המשטרה.
כב"ה משלט ארצי:הופעל סיוע אווירי עבור ת.א אשקלון בשריפת קוצים במחלף מאחז,למקום הוזנקו 4 מטוסים ללא שליטה.
דוה״מ ( נגב): עקב תנאי החום הקשים החליט קצין הרישוי המחוזי רפק ריש קראל להתיר לבאי פסטיבל מידברן להיכנס לאזור הקמפינג ולמקומות מוצלים זאת למרות שהאירוע טרם אושר ע״י כיבוי אש.
משטרת תחנת דימונה וקציני הרישוי שהגיעו למקום סיימו את ההליכים הנדרשים במקום אולם טרם התקבל אישור מכיבוי אש ולכן לא התאפשרה עד כה כניסת הקהל.
עקב תנאי החום הכבדים שמקשים מאוד על הממתינים החליטו במשטרה לאפשר את כניסתם למתחם הקמפינג .
נאוה
פרסום ראשון: היועמ"ש החליט לסגור את התיק נגד מזכיר הממשלה מנדלבליט 
16:34   20.05.2015
היועץ המשפטי לממשלה החליט לסגור את התיק נגד מזכיר הממשלה אביחי מנדלבליט, אשר נגע לחשד למרמה והפרת אמונים בפרשת הרפז. בהחלטה לא מצוין אם הוחלט לסגור את התיק בשל חוסר ראיות או חוסר אשמה. (ברוך קרא)
ליצמן: "הודעתי לראש הממשלה שמהיום יחכו לבדיקות MRI לא יותר משלושה ימים. אין יותר המתנה של חודשיים ויותר. אני אמצא את הדרך איך לקנוס מי שלא יעמוד בזה".
‏בכביש מספר 6 לדרום, עומס תנועה ממחלף קסם עד מחלף נחשונים, בגלל תאונת דרכים.
בכיוון ההפוך עמוס לסירוגין ממחלף נשרים עד מחלף קסם.
? ראש הרשימה המשותפת, איימן עודה, אומר כי הממשלה שהוקמה השבוע היא ממשלה ימנית קיצונית, המסוכנת לערביי ישראל ואם הידברות עם הממשלה לא תצליח, תִפְנה הרשימה המשותפת גם לזירת המאבק העולמי. עודה אמר לעיתון 'א-שרק אל-אווסט' כי אם הידברות עם הממשלה לא תצליח, תִפְנה הרשימה המשותפת גם לזירת המאבק העולמי.
זק״א: ערד רח׳ חן בת 32 ללא רוח חיים, מינון יתר.
בטיפול צוות ערד
2 משוטרי מג''ב שנפגעו בפיגוע הדריסה בא-טור, שוחררו מהדסה הר הצופים.
שרפה בשדות באזור בית קמה כבאיות בדרך
#באר_שבע #דימונה 


למשטרת דימונה הוגשה תלונה מרשות העתיקות וגם מרשות טבע והגנים בגין השחתת אתר ארכיאלוגי מהתלונה במשטרה עולה כי מחבלים בזזו וציירו דלג פלסטין ברחבי האתר. 


כמו כן המשטרה פתחה בחקירה ועושה מאמצים למצוא את המחבלים שחיבלו באתר.


אהרון. ב. ©

הגב
#2
ישי כהן כיכר השבת היועמ"ש: "אין בעיה במינוי אריה דרעי לשר בממשלה"
היועץ המשפטי לממשלה יהודה וינשטיין אומר כי מבחינתו אין בעיה במינויו של אריה דרעי לשר בממשלה. עוה"ד של דרעי הגיב לדרישה לפסול את המינוי: "זו פגיעה בבוחרים"
יאיר לפיד למשה גלסנר בקול ברמה: יש כלפי דיס אינפורמציה בתקשורת החרדית. חשוב לי לנהל דיאלוג עם הציבור החרדי. טעיתי. לא עשיתי מספיק דיאלוג עם החרדים. מעולם לא אמרתי שהחרדים לא ישבו איתי בקואליציה.  השוויון בנטל מקרב ביננו ולא מפריד.
בלעדי • סקר מקיף וראשון מסוגו: כמה חרדים עובדים יש במגזר?


http://www.bhol.co.il/article_old.aspx?id=83782


בחדרי חרדים: מכון 'סקר כהלכה' מפרסם היום סקר חדש ומקיף על נתוני התעסוקה במגזר החרדי • הסקר מפולח לפי שכבות גיל, וזרמים - חסידי, ספרדי וליטאי • ועוד נתון חדש: עובדים בעבודות תורניות • בפנים - הנתונים המלאים והמרתקים

הגב
#3
דובר מד"א כרמל: סמוך לשעה 19:00 נמסר לצוותי מד"א אשר מאבטחים רפואית את משחק הכדורגל באיצטדיון סמי עופר בחיפה על צעיר שנדקר בסמוך לכניסה לאיצטדיון. צוות ניידת טיפול נמרץ שבמקום מטפל בנפגע כבן 30 אשר סובל מדקירות בפלג גופו העליון ומצבו מוגדר בינוני. הנפגע יפונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים רמבם. עופר

הגב
#4
כב"ה משלט ארצי:הופעל סיוע אווירי עבור ת.א אשקלון בשריפת קוצים במחלף מאחז,למקום הוזנקו 4 מטוסים ללא שליטה.

בעוד שעה קלה הפגנת ענק מול אצטדיון הארנה בירושלים.


הרב משה בן לולו ממובילי המאבק בנייעס החרדי: יהיו אוטובוסים חינם החל מהשעה 16:30 מכיכר זוויעיל בירושלים. ההפגנה תחל בשש. מטרת המסיון לפגוע בעם היהודי. ומוסיף; מטרת הקמת תחנת משטרה בקבר דוד הינה רק לפגוע ביהודי המקום, ולכן יהודי המקום לא הוזמנו.
אתאיסט עולה למטוס ומתיישב ליד ילדה קטנה.
האתאיסט שואל אותה:"את מאמינה באלוקים?''
היא אומרת לו שכן.
האתאיסט מתעניין:"איך את יודעת שהוא באמת קיים?''
הילדה עונה לו:"תגיד, הפרה, הסוס והכבש אוכלים עשב?''
האתאיסט אומר שכן.
''אז למה לחלק יש צואה יבשה ולחלק רטובה?''
האתאיסט עיקם את פניו וטען שאין לו מושג.
הילדה:"אתה לא מבין בקקה ואתה שואל אותי שאלות על אלוקים?!''
'קוקר': דרעי הודף את הביקורת: "בשביל מהפכה אמיתית דאגנו שמשרד הדתות יהיה בשליטת ש"ס ללא שותפים". עשרות נציגי ש"ס מרחבי הארץ הגיעו לאירוע הרמת כוסית לכבוד חג השבועות.


http://mivzakim.net/r/4616987/mobile


במהלך הטקס הדף דרעי את הביקורת סביב סבב המינויים במשרד הדתות: "דאגנו שהוא יהיה בשליטת ש"ס וללא שותפים כדי לעשות מהפכה אמיתית בשירותי הדת כי בזה מרן זצ"ל ראה חזות הכל".
?למאפיית "קציר חיטים" פ"ת
דרוש איש מכירות בעל רשיון נהיגה +נסיון העבודה משעה 05.30 עד 13.00
. תנאים טובים
לפרטים מאיר-0546553883
♨להפיץ בקבוצות❗
✨היום גמר גביע המדינה בכדורגל✨


מכבי תל אביב vs הגועל באר שבע


-אם מכבי מנצחת היא תעשה היסטורייה ותזכה בשלושה תארים ברציפות 


-אם באר שבע תזכה זה יהיה הזכייה לאחר 17 שנה ללא ניצחון משנת 97'


מי תהייה אלופת המדינה?


(ספורט 21:00 5)
אתר חרדים10:


אריה דרעי לבג"צ: מול העצומה של 51,508 מהפייסבוק, ניצבים 241,613 איש ואישה שהצביעו ש"ס
http://www.ch10.co.il/news/168893/#.VVyrjvlVhBc
בלעדי • סקר מקיף וראשון מסוגו: כמה חרדים עובדים יש במגזר?


http://www.bhol.co.il/article_old.aspx?id=83782


בחדרי חרדים: מכון 'סקר כהלכה' מפרסם היום סקר חדש ומקיף על נתוני התעסוקה במגזר החרדי • הסקר מפולח לפי שכבות גיל, וזרמים - חסידי, ספרדי וליטאי • ועוד נתון חדש: עובדים בעבודות תורניות • בפנים - הנתונים המלאים והמרתקים

הגב
#5
למה מנעו ממשפחה של חסידי ברסלב לעלות על טיסה בנתב"ג? http://www.themarker.com/news/aviation/1.2639152

'ביזנייעס': ראה"מ נתניהו נועד היום עם ח"כ הרצוג לפגישת עדכון ביטחונית כמתחייב על פי החוק לראשונה מאז הבחירות.
הפגישה ארכה כשעה.
"הישראלי המכוער" מכה שוב: גזענות ואלימות בטיסת "אייר אירופה" לישראל
'ביזנייעס': שר הכלכלה אריה דרעי פנה הערב לשר האוצר משה כחלון לקבל תמיכתו מול רשות מקרקעי ישראל ולסייע בהרחבת מפעל טוב טעם בדימונה.
מחר בשעה 15:00 במשרד רוה"מ פגישה ראשונה מאז הבחירות בין נתניהו ליו"ר הרשימה המשותפת ח"כ איימן עודה. הפגישה ביוזמת רוה"מ בנימין נתניהו
דובר משטרה חוף :" קטטה בין אוהדים מחוץ למגרש הכדורגל . כתוצאה מכך נדקר באורח קל בפניו אוהד קבוצת הפועל באר שבע . תחנת חיפה עיכבה לחקירה חמישה חשודים. "
הודעה לעיתונות של המחנ״צ: נתניהו והרצוג נועדו היום לפגישת עדכון ביטחונית כמתחייב על פי החוק.הפגישה ארכה כשעה ונכחו גם המזכ"צ וראש מל״ל
עיראק: הקואליציה בראשות ארה"ב ביצעה תקיפות אוויריות ברמאדי. רויטרס
נתניה שי עגנון ת.ד קשה רכב ורוכב אופניים
פונה בנוני

הגב
#6
ניגמר המשחק 6-2 למכבי מכבי זכתה בטרבל

הגב
#7
י-ם: בתחנת שפט בנווה יעקב יש כעת בחור ישיבה עריק עצור. מאות אנשים בדרך לשם להפגין לשחררו. כוחות גדולים של משטרה בדרך למקום

בית המשפט קבע כי שני האחים שלומי ונחמן טויטו לא יוכלו להגיע לחתונת האח עובדיה שתתקיים בסוף החודש. בתחילה תוכנן כי האחים יבואו עם בליווי ויצטרכו לחתום ערבות בשבילם, אך בית המשפט החליט כי האחים לא יוכלו לצאת.
ערבים פרצו לסניף בני עקיבא בנצרת עילית ולבית הכנסת והרסו מכל הבא ליד ובין השאר השחיתו ספרי קודש ואת דגלי ישראל.
דיווח סורי: פיצוץ אדיר בשגרירות אירן בדמשק.
(אופיר צרפתי)
דובר המשטרה(לכיש)


דיווח ראשוני:ת.ד.קשה בכביש 35 ק"מ 17,קרוב לכניסה הצפונית לקרית גת.רכב פרטי פגע בהולך רגל שחצה את הכביש.כתוצאה מכך הולך רגל נפצע אנושות.נהג הרכב הפוגע נמצא במקום האירוע.בוחני אגף  התנועה בדרך .המשך דברור -דובר אגף התנועה.
: כדי להימנע מעימות: המשט האיראני לתימן יעבור בדיקה של האו"ם 
וואלה.
להעביר לכולם !!!
גנב רכב מסתובב באזור המרכז .מצלמות האבטחה הצליחו לזהות חלק מפניו .
אם אתם מזהים נא ליצור קשר עם משטרת ישראל בבקשה !!!
אזור בני ברק רחוב עזרא יש ריב אם נהג אוטבוס ונוסע
ערבי כבן 25 רדף אחר שני יהודים עם סכין שלופה בידו באזור שער שכם בירושלים. השניים הצליחו להימלט

הגב


[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.


אשכולות דומים...
אשכול יוצר האשכול תגובות צפיות תגובה אחרונה
  איפה נמצאת היום הזוכה של אקס פקטור 1 – רוז פוסטאנס? און ליין 1 299 01-01-2018, 00:07
תגובה אחרונה: אורח
  הידעת? היום לפני 67 שנים הוקם צבא הגנה לישראל חייל 0 154 27-05-2015, 00:06
תגובה אחרונה: חייל
  חדשות - יום ה מבזק 3 308 21-05-2015, 22:39
תגובה אחרונה: אורחמשתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..
window.onload = function(){ };