מודעה
חדשות ומבזקים - יום ה' סוף שבוע רגוע...
#1
חדשות היום
הכל כאן

הגב
#2
עקב חודש הרמדאן המתחיל היום הודיעה המשטרה על צמצום שעות הפתיחה של הר הבית ליהודים.

הר הבית יפתח ליהודים בין השעות 07:30 ועד 10:00 בלבד

מנסיון השנים שעברו המשטרה סוגרת בנקל את הר בית לכניסת יהודים עקב התפרעויות של בני דת השלום החוגגים את חגם בהר הבית, לכן אנו ממליצים לכל העולים להגיע מוקדם ככל האפשר.

הגב
#3
ברוך דיין האמת
הבחור יוסף חיים בן לאה שנפגע שבוע שעבר בתאונת פגע וברח במצב אנוש השיב את נשמתו לבורא עולם תהיה נשמתו צרורה בצרור החיים אמן

הגב
#4
כ 2000 איש נכנסו הלילה לקבר יוסף הצדיק בעיר שכם לכבוד ההילולה. לא נרשמו אירועים חריגים למעט הפסדים לעבר הכח המאבטח.

הגב
#5
0. מחאת חיילים נגד ''מהפכת הזָקָן'' בצה''ל

העצומה בפייסבוק. "זקן לא הופך חייל לחייל לא טוב".
קרוב ל-9,000 שיתופים ולייקים בתוך יממה בלבד לעצומה שפורסמה בעמוד הפייסבוק "חיילים מצייצים", בעקבות החוקים החדשים בצה"ל לגידול זקנים. המצטרפים לעצומה קראו לצבא לבטל את הפקודה החדשה שנחשפה אתמול ב-ynet ותמומש החל מתחילת החודש הבא, לפיה לא יתאפשר יותר לחיילים לקבל פטור מגילוח על בסיס הרצון החופשי שלהם, וכן יוחמרו הקריטריונים לקבלת אישור לגדל זקן מטעמי דת.


חיילים רבים שנחשפו לפרסום טענו כי ביטול הפטור יגרום לפגיעה בנכונות ובמוטיבציה לשרת בצבא, וכי מדובר בצעד קטנוני מצדו של צה"ל. מאידך טוענים בענף משטר ומשמעת באכ"א, שם גובשה הפקודה החדשה, כי מטרתה היא להוביל לאחידות של הופעה תקינה בקרב חיילי צה"ל ולמנוע מצבים בהם ביחידות מסוימות מאשרים לחיילים לגדל זקן מרצון חופשי, אך ביחידות אחרות האישור לא ניתן או ניתן בצורה מצומצמת.


עוד נטען באגף כוח אדם כי החמרת הקריטריונים למקבלי אישור על בסיס דתי, נבעה מכך שבמקרים רבים חיילים שביקשו וקיבלו פטור מגילוח בטענה שהם דתיים או שומרי מסורת, התגלו בהמשך כמעשנים בבסיס בשבתות ונוהגים בשבת.


בעמוד הפייסבוק שבו פורסמה המחאה פורסמו מאות תגובות של צעירים ובהם חיילים משרתים, וברובן הובעה התנגדות למהלך. נועם סויסה כתב כי "זקן לא הופך חייל לחייל לא טוב. אם ברצונו לגדל זקן זה המינימום שאפשר לאשר לו, אחרי שהוא נותן את החיים ואת הנשמה שלו במשך שלוש שנים שלמות". עמית גזית כתב כי "ללוחמים אמיתיים אין באמת זמן להתגלח".

הגב
#6
תחזית מזג האוויר ל-18.6.15
היום יהיה חם קצת יותר, מזג האוויר נאה. בערב ובלילה יהיה חמים ויבש בכל הארץ וינשבו רוחות ערות. מחר בבוקר ישרור שרב קל, אך משעות הצהריים הרוחות יתחזקו וייעשה נוח יותר. הירידה בטמפרטורות תימשך בשבת שצפויה להיות נוח

הגב
#7
גל"צ חושף: נתניהו לא יכבד את ההסכמים הקואליציוניים עם החרדים ויבצע קיצוץ בכספים שהובטחו לש"ס ויהדוה"ת. השר דרעי: "פעם ראשונה שאני שומע את זה אצלכם בשידור. אני רגוע".

הגב
#8
האם אפשרי להוציא תיקים חסויים מחדרי החקירות בתחנות המשטרה? בדיקה חשאית שערכה יחידת הביטחון של המשטרה מתחת לאפם של השוטרים הוכיחה שניתן בהחלט. ח"כ מיקי לוי בגלצ: "זה חמור".

מחדל חמור נחשף על ידי שוטרי ביטחון המידע של משטרת ישראל: לבושים בבגדים אזרחיים, הם נכנסו לתחנות משטרה שונות ברחבי הארץ. הם עברו בין חדרי החקירות, והצליחו בקלות להוציא תיקי חקירה מסווגים ממשרדי החוקרים - ומתחת לאפם. הדרך בה הצליחו לעשות זאת צולמה ותועדה והממצאים, הועברו למפכ"ל יוחנן דנינו.
השבוע, במהלך ישיבת סגל הפיקוד הבכיר של משטרת ישראל, הציגו חוקרי היחידה את ממצאיהם החמורים בפני הניצבים. דנינו הביע תרעומת באוזני מפקדי המחוזות על המחדל. אם חוקרים לבושים אזרחית הצליחו בכך, זה יכול ללמד אותנו שגם אזרחים הפוקדים את מסדרונות חדרי החקירות, עבריינים, ואחרים - יכולים לעשות זאת.
דבר זה ממסכן את המתלוננים, ועלול לפגוע באמון הציבור במשטרה. לגלצ נודע כי הקצינים הבכירים אמרו לדנינו שישאיר את הטיפול בעיניין למפכ"ל הבא. דנינו בתגובה הבהיר כי האחריות שמחדל כזה לא ישנה מוטלת על מפקדי המחוזות, בלי קשר למפכ"ל כזה או אחר.
הוא הוסיף כי האחריות שלו על ניהולו של הארגון תהיה עד יומו האחרון בתפקיד - כך גם, יהיו ביקורות הפתע. דנינו הבהיר שאחרי הכל, למדינת ישראל יש משטרה אחת שאמונה על בטחון הציבור ושמירה עליו.
חבר הכנסת מיקי לוי אמר הבוקר לאסף ליברמן בגלצ: "זה חמור ומחייב טיפול. יש חומרים מסווגים של תיקי חקירה שהעלמתם יכולה לגרום נזק בלתי הפיך".

הגב
#9
אל תשכחו להניח תפילין עד השעה 19:52❗❗

הגב
#10
גופה כרותת ראש התגלתה באשקלון
המשטרה חקרה חשד לרצח בעל-רקע לאומני אך בחקירה התברר שראשו של המנוח נכרת כתוצאה מנפילתו מגובה רב אל מותו
▪ ▪ ▪
גופת אדם נמצאה הבוקר (יום חמישי) בחוף בר-כוכבא באשקלון. ל-News1 נודע, כי הגופה התגלתה כשהיא כרותת ראש. הראש נמצא במרחק של כמה עשרות מטרים מהגופה. על הגופה, שנותרה שלימה, היה מונח תיקו השחור של האיש.
החשד הראשוני שנבדק היה כי מדובר ברצח מזוויע בשיטות הרצחניות של ארגון דאעש. במשטרה הקימו צוות חקירה מיוחד. כוחות הביטחון מעורבים גם הם בחקירה, עקב החשש כי מדובר ברצח על-רקע לאומני. אולם לאחר זמן מה התברר כי המנוח, אזרח אמריקני תושב הרצליה, נפל אל מותו מגובה רב, מחלון מלון. ככל הנראה, כתוצאה מעוצמת הנפילה - נכרת ראשו.

הגב


[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.


אשכולות דומים...
אשכול יוצר האשכול תגובות צפיות תגובה אחרונה
  *סיכום חדשות השבת - וארא 875 0 55 13-01-2018, 23:12
תגובה אחרונה: 875
  סיכום חדשות השבת - אשכול ויחי 875 17 234 31-12-2017, 02:13
תגובה אחרונה: אורח
  חדשות השבת אשכול ויגש - כל מה שמעניין שבוע טוב 36 369 24-12-2017, 19:30
תגובה אחרונה: אורח
  סיכום חדשות השבת - וישלח אדם 33 452 05-12-2017, 08:03
תגובה אחרונה: אורח
  שלמה ארצי שאיבד את אימו לפני שבוע וחצי איבד היום את אחותו נאווה סמל שנפטרה ממחלה. אורח 0 138 03-12-2017, 00:53
תגובה אחרונה: אורח
  ??הפתגם היומי שלי?? *"המוח הוא כמו מצנח – עובד טוב רק כשהוא פתוח".* ??שבוע טו אורח 0 148 02-12-2017, 23:58
תגובה אחרונה: אורח
  *תושבים יקרים שבוע טוב* ? לתשומת ליבכם ? מחר יום ראשון ט"ו כסלו (3/2) מתוכננת שבית אורח 0 135 02-12-2017, 22:01
תגובה אחרונה: אורח
  שבוע טוב ומבורך. ? *מערכת קרה עושה דרכה לארץ הקודש* מנת שלג בדרך לפסגות החרמון וש אורח 0 139 02-12-2017, 20:19
תגובה אחרונה: אורח
  רוכבים על אופנוע או קטנוע? לווייז יש חדשות טובות אפליקציית הניווט האהובה על הנהג היש אורח 0 136 27-11-2017, 15:48
תגובה אחרונה: אורח
  מבזקי חדשות בזמן אמת, סיכום עיקר ארועי השבת: • ויצא 875 32 353 26-11-2017, 01:34
תגובה אחרונה: אורחמשתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..
window.onload = function(){ };