מודעה
חדשות מוצ''ש - כל החדשות
#1
Star 
קובי הרשברג (הר צבי):

היועמ"ש החליט: אישום נגד השר לשעבר בנימין בן אליעזר


פרסום ראשון: למרות הבקשות מצד פרקליטיו להגיע להסדר בשל מצבו הרפואי, החליט היועץ המשפטי לממשלה יהודה וינשטיין להגיש כתב אישום נגד השר לשעבר בנימין בן אליעזר. הוא יואשם בשוחד, מרמה והפרת אמונים והלבנת הון
צבא לבנון : בשעות הבוקר הפרו מטוסי הקרב של ישראל את המרחב האווירי של לבנון וטסו במשך דקות ארוכות בשטח לבנון ובאזור הגבול. על פי צבא לבנון, מטוסי הקרב טסו מעל מספר אזורים בדרום לבנון ואחר כך חזרו לשטח ישראל. בנוסף נטען שכמה מטוסים כאלה ביצעו גיחות נוספות בשטח לבנון במהלך שעות הבוקר והצהריים.
אישה, ככל הנראה מעורערת בנפשה, פרצה אחר הצהריים את מחסומי האבטחה בשדה התעופה באילת. היא עברה את כל מערך האבטחה ונכנסה למטוס ריק של ארקיע לקראת טיסה לתל אביב, כשהיא לבושה בבגד ים ועליה מגבת. רק אז נלקחה לחקירה.  
"היא נכנסה מאזור קבלת המזוודות, המקום ממנו נכנסים הנוסעים לאילת", אמר גורם בשדה התעופה. מרשות שדות התעופה נמסר כי הנושא נחקר
עדכון מערכות


לכבוד עורכ/ת החדשות:


מחר (א), י"ג בסיוון תשע"ה, 31 במאי 2015, יחל תרגיל מטכ"לי בכל רחבי הארץ. התרגיל ייערך עד יום חמישי, י"ז בסיוון תשע"ה, 4 ביוני 2015.


 


במסגרת התרגיל תורגש תנועה ערה של כוחות הביטחון ושל חילות האוויר והים לאורך כל שעות היממה ובכל רחבי הארץ, בדגש על שטחי פיקוד הצפון, בהם יתקיימו מספר תרגילים להתמודדות עם אירועי ביטחון שוטף ומענה מבצעי ומגנני, בדגש הגנה על עורף אזרחי וצבאי.
כמו כן, במהלך השבוע יישמעו סירנות בבסיסי חיל האוויר בכל רחבי הארץ.
דובר צה"ל מדגיש כי שבוע זה, שכאמור יאופיין בתרגולים שונים ברחבי הארץ, תוכנן מראש, מתבצע על-פי גרף האימונים השנתי, ונועד לשמירה על כשירות וכוננות הכוחות. אין לייחס למועד התרגיל משום שינוי כלשהו ברמת הכוננות.
נבקשך לפרסם הודעה זו במועדים הבאים:


היום (ש'), 30/05/15, החל משעות הערב ועד לסיום התרגיל ביום חמישי, 04/06/15, בשעות הערב.
הודעת דובר צה"ל ומשרד הביטחון


תרגיל העורף הלאומי "נקודת מפנה 15"


 


מחר (א'), י"ג בסיוון תשע"ה, 31 במאי 2015, יחל תרגיל העורף הלאומי של ישראל. התרגיל יימשך חמישה ימים, עד ליום ה', י"ז בסיוון תשע"ה, 4 ביוני 2015.


 


במסגרת התרגיל יתורגלו כוחות פיקוד העורף, רשות החירום הלאומית (רח"ל) במשרד הביטחון, גורמי החירום, משרדי הממשלה, הרשויות המקומיות, ארגוני הביטחון וההצלה, מערכת החינוך וגופים ציבוריים ופרטיים.


 


במוקד תרגיל "נקודת מפנה" השנה, הוחלט לתרגל את מוכנות העורף לאירוע קונבנציונלי ואת הקשר עם משרדי הממשלה, גופי החירום הייעודיים והרשויות המקומיות, ואת מוכנותם לחירום. במהלך התרגיל יתורגלו המטה והשטח בתרחישים שונים ברחבי הארץ, שיופעלו על-ידי רשות החירום הלאומית ופיקוד העורף.


 


במסגרת שיפור המוכנות יתקיימו בפיקוד הצפון במהלך וכחלק מתרגיל "נקודת מפנה", תרגילים להתמודדות עם אירועי ביטחון שוטף (בט"ש) ומענה מבצעי ומגננתי, בדגש הגנה על העורף האזרחי והצבאי.


 


במהלך שבוע זה, מתקיימים במקביל תרגילים חיילים בחיל האוויר ובחיל הים ובמהלכם תורגש תנועה ערה של כלי רכב, כלי טיס וכלי שיט צבאיים ברחבי הארץ. כמו כן, במהלך השבוע יישמעו סירנות בבסיסי חיל האוויר בכל רחבי הארץ. שבוע זה, שכאמור יאופיין בתרגולים שונים ברחבי הארץ, מתבצע על-פי גרף האימונים השנתי, לצורכי אימון קבועים וסדורים ואין לייחס למיקומו על לוח השנה משמעות אחרת.


בתרגיל יושם דגש מיוחד על הערכות ומוכנות התשתיות הלאומיות (חשמל, מים, גז ועוד) למצבי חירום, וכן על שדרוג רמת התאום ושיתוף הפעולה בין כלל משרדי הממשלה בהובלת רח"ל.


 


במסגרת תרגיל "נקודת מפנה", ביום ג', ט"ו בסיוון תשע"ה, 2 ביוני 2015, בשעה 11:05 בבוקר ובשעה 19:05 בערב תישמע ברחבי הארץ, פרט ליישובי עוטף עזה, אזעקת תרגול עולה ויורדת על-פי זמני ההתרעה לאזרח. מטרתן של אזעקות                                                                                


התרגול היא לתרגל את כלל התושבים בכניסה למרחב המוגן שבחרו הן במקום עבודתם והן בביתם וכן לבדוק את תקינות מערך הצופרים במדינה. ההתרעה תופיע גם ברדיו, באתרי האינטרנט ובטלוויזיה וכחצי שעה לפני האזעקה תופץ הודעת "מסר אישי". במידה ויתרחש אירוע אמת , תישמע אזעקה נוספת ותופץ הודעה מסודרת באמצעי התקשורת השונים.


 


דובר צה"ל מדגיש כי התרגיל, המתקיים זו השנה השמינית, תוכנן מראש כחלק מגרף האימונים לשנת 2015 ועל בנייתו שקדה בחודשים האחרונים מנהלת לאומית בשיתוף גורמים שונים.


 


התרגיל מהווה הזדמנות שנתית נוספת להכנת כלל הציבור למצבי חירום, לבחינת המערכות השונות והתיאום הבין-ארגוני ולשיפור ההיערכות והמענה להתגוננות העורף בחירום.


 


במסגרת התרגיל יתורגלו מוסדות חינוך וגני ילדים ברחבי הארץ והתלמידים יתרגלו כניסה למרחבים המוגנים. בעת האזעקה יתרגלו גם בסיסי צה"ל, משרדי ממשלה ומוסדות ציבור את הכניסה למרחבים המוגנים.
בזמן הישמע אזעקת התרגול, מתבקשים כלל תושבי המדינה להיכנס למרחב המוגן שנבחר מראש, בהתאם לזמן העומד לרשותם ולהנחיות פיקוד העורף.


 


הנחיות התגוננות בעת הישמע אזעקה:


 


בזמן הישמע אזעקה או קול נפץ יש לסיים את תהליך המיגון בהתאם לזמן העומד לרשותנו ולפעול על-פי ההנחיות הבאות:


 


במבנה – יש להיכנס לממ"ד, ממ"ק, מקלט, או מרחב פנימי מוגן, בהתאם לזמן העומד לרשותנו, ולסגור דלתות וחלונות.


 


בחוץ – יש להיכנס למבנה קרוב, בהתאם לזמן העומד לרשותנו. אם אין מבנה בקרבת מקום, או אם נמצאים בשטח פתוח, יש לשכב על הקרקע ולהגן על הראש באמצעות הידיים.


 


ברכב – יש לעצור בצד הדרך, לצאת מהרכב ולהיכנס למבנה או למחסה קרוב. אם לא ניתן להגיע למבנה או למחסה תוך פרק הזמן העומד לרשותנו- יש לצאת מהרכב, לשכב על הקרקע ולהגן על הראש באמצעות  הידיים. במקרה שלא ניתן לצאת מהרכב, יש לעצור בצד הדרך ולהמתין 10 דקות.


 


·            אם לא ניתנה הנחיה אחרת – לאחר 10 דקות ניתן לצאת ממיגון.


·         חשוב להתרחק מחפצים לא מזוהים או מרקטה המונחת על הארץ. במקרה כזה, יש להרחיק סקרנים ולהודיע למשטרה.


·            יש להמשיך ולהאזין להנחיות באמצעי התקשורת.


 


הנחיות פיקוד העורף הוכחו בעבר כמצילות חיים, ויש להישמע להן.


 


במידה והכניסה למרחב המוגן במהלך התרגיל כרוכה בשיבוש בלתי סביר של שגרת החיים, ניתן להמשיך בפעילות. כלל השירותים החיוניים במשק, לרבות בתי חולים, ימשיכו כסדרם. כנסים ואירועים המוניים ימשיכו כסדרם. כל תנועת כלי הרכב לרבות תחבורה ציבורית ומכוניות פרטיות, תמשך כסדרה גם בעת הישמע האזעקה.


 


בכל הקשור לקשיים ותקלות בשמיעת האזעקה- יש לפנות למרכז המידע של פיקוד העורף בטלפון 104. בנושאים הקשורים למקלטים משותפים וציבוריים- יש לפנות למוקדי המידע העירוניים.


 


למידע נוסף ניתן לפנות למרכז המידע של פיקוד העורף בטלפון 104 ולאתר האינטרנט [truncated by WhatsApp]
כח צה"ל נתקל בנסיון פגיעה חדשה :
נחשים ארסיים הקשורים לבטונות המשמשות מחסה לחיילים
יאיר לפיד מאשר בראיון ל'ערוץ 2': "מקורבי נתניהו הציעו לי את תיק החוץ וביקשו שאצטרף לממשלה" וחושף: "הם פנו אלי דרך שליח שהוא ח"כ מאיר כהן לשעבר שר הרווחה".
המשטרה קיבלה מידע מעד המדינה בשתי פרשות חדשות שאינן קשורות לחקירות אנשי ישראל ביתנו ופותחות מידע חדש של שחיתות גם בגוף ממשלתי גדול ובאירגון אמנה.
חדשות 2
בימים אלה חמאס עובדים במרץ על סלילת כביש חדש ליד הגבול עם ישראל והוא נמצא 250-300 מ׳ מהגבול עם ישראל. 


גדודי ״עז א-דין אל-קסאם״, הזרוע הצבאית של חמאס החלו להגיע לכביש החדש, שמטרתו לפגוע בחיילים ואזרחים ישראלים.


ההודעה של חמאס הגיעה בטקס הלוויתו של אחד מראשי הזרוע הצבאית שמת מפצעיו לפני מספר ימים, לאחר שנפצע קשה בצוק איתן. פתחי חאמד, אחד מראשי התנועה של חמאס ושר הפנים של רצועת עזה, אמר את הדברים.


סלילת הכביש החלה כבר לפני שבועיים.


http://www.qudsn.ps/article/68370


בפסטיבל בחאן יונס הוצג הסרט התיעודי של השהיד שמת מפצעיו לפני מספר ימים, לאחר שנפצע קשה במבצע האחרון. במהלך הפסטיבל הוצגה הרקטה R160 המסוגלת לפגוע בחיפה.


https://twitter.com/safaps/status/604574068604588032
ב.ד.ה הרב דוד כדורי ז"ל
המזל שיחק פעמיים אתמול לשוטרי תחנת חיפה.
למשל"ט 100 מחוז חוף הגיעה קריאה ממתדלק בתחנת דלק סונול בשד' אבא חושי בעיר,כי נשדד ע"י בחור שהפתיע אותו מאחור כשהוא חובש קסדה ובאיומי סכין קצבים דרש את הכסף,השודד נטל 1500 ₪ ןעוד מס' פאקטים של סיגריות ונמלט מהמקום על אופנוע ורוכב נוסף שהמתינו לו בסמוך.משהגיעה הקריאה החלו ניידות חיפה בשיתוף ניידות תחנת זבולון לבצע סריקות וסגירות בנתיבי בריחה אפשריים וזאת ע"מ לנסות ולאתר את החשודים.
ניידת של תחנת נשר קלטה אופנוע ועליו שני רוכבים העונים לתיאור וקראו להם לעצור אך אלו החלו בנסיעה מהירה נגד הכיוון ואף תוך מעבר ברמזורים אדומים לכיוון כללי קיבוץ יגור.
כשהגיעו לשער הקיבוץ נטשו את האופנוע והחלו במנוסה רגלית אל תוך היער הסמוך כששוטרי חיפה זבולון ונשר בעקבותיהם,לאחר מרדף קצר נלכד אחד החשודים תושב תמרה בשנות העשרים לחייו והשוטרים המשיכו בסריקות בתוך היער תוך שהוצאה בקשה לסיוע בחיפושים באמצעות מסוק.
מסוק שהגיע לשטח סייע בסריקות אך ללא תוצאות למרות שזהות החשוד השני ידועה כבר למשטרה.
תוך כדי הסריקות המסוק זיהה שני בחורים שמנסים לפרוץ לעסק בסמוך והעביר דיווח לניידות הסמוכות על מה שהוא רואה.
בפעילות מהירה סגרו השוטרים את כל המתחם וצוות בילוש חתר למגע עם הפורצים שהיו בשלב מתקדם לכניסה לעסק.
הנ"ל נחקרו ונעצרו ומחר יובאו בפני שופט כשהמשטרה תבקש להאריך את מעצרם.
פרדס חנה כרכור הדרור 27 יריה פציעה רב - מערכתית
שני פצועי ירי במקום.


דיווח ראשוני אחד בינוני אחד קשה
יאיר לפיד בפגוש את העיתונות: ״אנחנו רוצים להיות מפלגת השלטון בבחירות הבאות״
המשטרה קיבלה מידע מעד המדינה בשתי פרשות חדשות שאינן קשורות לחקירות אנשי ישראל ביתנו ופותחות מידע חדש של שחיתות גם בגוף ממשלתי גדול ובאירגון אמנה.
חדשות 2
השרה מירי רגב באולפן שישי: "ראש הממשלה עשוי מפלדה. מגיע לו צל"ש. אלו שקוראים לעצמם חברים סחטו אותו. חברים לא סוחטים ראש הממשלה".
'בחדרי': רבה של י-ם הרה"ג אריה שטרן הסיר בערב שבת את תעודת הכשרות מ'מקדונלדס הכשר' ברח' בן יהודה. הסיבה: פתחו בחג השבועות וחיללו את החג.
דובר מד"א זכי הלר : הלילה בשעה 02:22 נמסר למד"א מרחב גלבוע על רכב שהתנגש בעמוד בשדרות מעלה יצחק בנצרת עלית.  חובשים ופאראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לביה"ח רמב"ם צעיר כבן 20 במצב קשה עם  פגיעת ראש, מורדם ומונשם.
דובר מד"א זכי הלר : בשעה 23:16 נמסר למד"א מרחב נגב על גבר שהתהפך עם טרקטורון בלקיה והובא לחבירה עם אמבולנס של מד"א ברכב פרטי  בצומת הנגב.  חובשים ופאראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ולאחר נסיונות החייאה קבעו את מותו של גבר כבן 25 .
תפילה באיומים-


לישיבה בעיר טבריה הגיע תושב העיר (41) אתמול בלילה במטרה להתפלל, הבוקר התבקש ע״י ציבור המתפללים במקום לעזוב לאחר שהיה בגילופין, זה בתגובה שלף סכין ואיים על הנוכחים. אלא נטרלו אותו לטענתם והוא נמלט מהמקום, בסריקות שבצעו שוטרי סיור התחנה, אותר החשוד וטען כי הותקף במקום. החשוד נעצר לחקירה.
צפון.


״נהג צעיר״ כנראה צעיר מידי.


שוטרי סיור מתחנת כרמיאל עצרו בדקות האחרונות בכפר מג׳דל כרום משאית לבדיקה שגרתית.


כאשר נגשו השוטרים לתא הנהג , זה החל נמלט מהמקום, במרדף קצר ונחוש נעצר הנהג לאחר מס׳ מטרים.


להפתעתם של השוטרים התברר כי הנהג הינו קטין בן 15 תושב שטחים (שב״ח).


בחקירה ראשונית טען כי תושב האיזור העסיק אותו בתמורה לתשלום כנהג משאית על אף גילו.


הקטין נעצר ומועבר לחקירה בתחנה, כמו כן נתפסה המשאית גם כן.


מצ״ב תמונה לשמושכם ?


קרדיט חטיבת דוברות המשטרה
משרד מבקר המדינה קיבל מידע לפיו תוכנית בניין ביישוב סביון העניקה זכויות והקלות שונות לבעלי-עניין עתירי ממון, כדוגמת חברת אפריקה ישראל, באיצטלה של חקיקה שתכליתה סיוע לזוגות צעירים עולים חדשים מחוסרי דיור ותעסוקה.


בשנת 2002 אישרו הרשויות תוכנית בניין עיר, מכוח הוראת שעה אשר איפשרה הקלות שונות בזכות העובדה כי מדובר כביכול ב"תוכנית לשם היערכות דחופה למתן פתרון לצרכי הדיור והתעסוקה במדינה - לקליטת עליה, זוגות צעירים ומחוסרי דיור ותעסוקה."


כיוון שמדובר בישוב העשיר ביותר במדינת ישראל סביר היה כבר אז כי מחוסרי דיור ופרנסה לא יהיו יכולים ליהנות מפירותיה של התוכנית. ואולם איש מהגורמים הרלוונטיים ברשויות התכנון לא מנע את אישור התוכנית, אשר תכלית החקיקה אשר מכוחה היא התקבלה נגע מלכתחילה לאוכלוסיה אחרת לחלוטין מבני המאיון העליון המתגוררים בסביון.


פגם נוסף העולה מהחומר שהגיע למשרד המבקר הוא כי חברת אפריקה ישראל, אשר היתה אמורה לבנות על פי התוכנית הנ"ל, נמנעה מלהשלים את בניית התשתיות המינמליות על פי החוק בתוך המועד הרלוונטי. מכאן, טוענים תושבים בסביון, שהתוכנית חסרת ההגיון ממילא דינה להתבטל..


התושבים טוענים עוד כי רשויות התכנון וכן אפריקה ישראל הגדילו לעשות כאשר פעלו באופן תמוה על פי התוכנית. הם איפשרו את איחודם של מספר מגרשים למגרש ענק בשטח של 23 דונם כך שלבעל השטח יתאפשר לבנות אחוזה כאשר כל צד של האחוזה גובל ברחוב אחר. בעל האחוזה הינו לא אחר מאשר לב לבייב, בעל השליטה באפריקה ישראל.
דובר מד"א זכי הלר : בשעה 21:05 נמסר למד"א מרחב שרון על 2 פצועים מירי בבית בפרדס חנה. מדיווח ראשוני בלבד, חובשים ופאראמדיקים של מד"א מעניקים במקום טיפול רפואי ל 2 פצועים , בהם : 1 קשה , 1 בינוני . כאמור דיווח ראשוני . עדכון בהמשך.

הגב
#2
שערוריה!!
ביום שישי ערב חג השבועות הכריזה חברת גולן טלקום על מבצע קו מוזל במיוחד (2 שח למשך שנה!!) למצטרפים באתר ביום שבת ובחג השבועות בלבד!!!!
לאחר חילול החג והשבת הנורא הזה החליטו להמשיך במירדם ולרמוס שוב את קדושת השבת ע"י הכרזה על מבצע סימים חינם למצטרפים בשבת בלבד!!!
העבירו הלאה לכל ידידיכם שידעו מי היא החברה שרומסת את השבת בריש גלי וממשיכה במירדה!!!
מחאת השבת בדרך!!!!
הציבור החרדי לא ישתוק על זה....

הגב
#3
דאעש פוצץ את כלא תדמור, שבו עינה המשטר הסורי אסירים במשך עשרות שניםגורמי אופוזיציה סורים מדווחים כי ארגון המדינה האיסלאמית פוצץ את כלא תדמור הידוע לשמצה. מדובר בכלא שבו נטען כי המשטר הסורי עינה אסירים במשך עשרות שנים.
 
בימים האחרונים התפרסמו תמונות מבית הסוהר, שככל הנראה פונה מיושביו טרם ההשתלטות של הארגון. דאעש פוצץ את בית הכלא באמצעות מטעני נפץ שהטמין סביבו.
דובר המשטרה חוף: פרטים ראשונים - ברחוב הדרור בפרדס חנה נפגע גבר מירי ,  החשוד בירי נעצר ע"י כח משטרתי שהיה בסמיכות מקום פרטים נוספים בהמשך.
מצבו של הרה"ג דוד כדורי בנו של זקן המקובלים המאושפז ב'הדסה' מוגדר קריטי.
#סוריה #תדמור 


המדינה האסלאמית דאעש  החל בתהליך של הרס בית הכלא בעיר העתיקות תדמור שנמצא בסוריה. 


בכלא הזה היו אזרחים שעברו עינויים קשים מאוד ואזרחים שלא קיבלו  חופש ולא ביקורים משפחתיים למעלה מ-30 שנה עכשיו כשדאעש שולט שם הוא משליט פחד על המקומיים שכן נשארו שם .


התקשורת מאמינה שדאעש גם ישמיד שם עתיקות ויחריב אותם עד יסוד .


אהרון. ב. ©
לקראת עימות צבאי.
ארגון המזוהה עם דעאש בסיני מאיים: בקרוב נתקוף את אילת במתקפת טילים.

הגב
#4
רעידת אדמה ביפן לפני 20 דקות, 6.4 עומק 13 ק''מ
ביום שישי ביבי עם מפקד השיטור הימי בטבריה
בעריש פילמר בטוויטר: ‏אבנר נתניהו התמוגג השבת מאווירה חסידית ייחודית, כאשר התפלל את תפילות השבת בבית המדרש לעלוב - צפת.

הגב
#5
אנטישמיות: מדו"ח שמתפרסם עולה נתון מדאיג כי בצרפת תוקפים 3 יהודים בכל יום.
אופקים אבוחצירא ליד המכולת בתוך ניידת משטרה גברת נטלה כדורים התאבדות מקרה נטן
שלושה פצועים באורח קל כתוצאה מתאונת דרכים של כלי רכב פרטי בכניסה למושב זנוח. כונני איחוד הצלה וצוותי מד״א בית שמש העניקו לנפגעים סיוע ראשוני בשטח כשלאחר מכן הם פונו להמשך טיפול בבית חולים.
צילום: דוברות איחוד הצלה
משטרת יהודה עצרה עובד של חברת ׳דלק׳ בתחנת צומת נחשון בחשד כי גנב כספים. ע״פ הממצאים, החשוד עבד בחנות ׳מנטה׳ כקופאי וצולם במצלמות האבטחה כשהוא מוסר מוצרים ללקוחות ללא רישומם בקופה ומשלשל את כספי הפדיון לכיסו. במהלך החקירה, התברר כי לחשוד יש עבר פלילי. החשוד הודה במיוחס לו ובמשטרה העבירו את חומר החקירה להכנת כתב אישום.
שרת התרבות מירי רגב התראיינה לערוץ 2 בליל שבת ואמרה שהיא מגבה את ראש הממשלה מול המרד בליכוד ,החכי"ם החרדים שותקים נוכח חילול השבת בפרהסיה של בכירה בממשלה
ישראל כהן בטוויטר ‏המתקפה על הווצאפ. האד׳ מסאדיגורה: גורם לרכילות וביטול תורה.הייתי צריך לטפל במקרים קשים של בעיות בשלום בית ואני מבקש מכל מי שקשור לחצר שיעזוב
הניעס החרדי: האד' מבעלז בשמחת הפארשפיל: לאור המקרה הטראגי בו קיפח את חייו אחד מן החבורה האברך יוסף וינד ז"ל בתאונה קשה בעת חזרתו מהחתונה הקודמת ע"כ הפעם נסיים אי"ה את שמחת החתונה בשעה 1:30.
כוח צה"ל עצר לפני זמן קצר חשוד שחצה את גדר המערכת בצפון רצועת עזה. הוא נעצר ונלקח להמשך חקירת כוחות הביטחון.
הרב שלום ארוש שליט"א ראש מוסדות חוט של חסד ביקש שמחר לבוא ולהתפלל תפילת שחרית בקבר דוד המלך מכיוון שהנוצרים ימ"ש רוצים לעשות שם טקס של עבודה זרה בתוך המתחם של הקבר, בבוקר והם באים הרבה השם ישמור ...ואם אנחנו נבוא ונתפלל שם בשמחה אז לא יהיה אפשרות להוציא אותנו משם ,לכן כל מי שיוכל לבוא ולחזק תבוא עליו הברכה ...התפילה תהיה בליווי נגנים
ב.ב
זבוטנסקי פינת סוקולוב
רכב עולה באש
ת"א:מסתננים ששדדו ישראלי ברגעים אלה ברח' מטלון 81 התבצע שוד אלים ואכזרי של 4 מסתננים אריתראים שקפצו על אזרח ישראלי שהלך ברחוב וניסו לשדוד אותו תוך כדי שהם מכים בו עם אבנים בראש עד שהוא התעלף ואיבד את ההכרה מכיוון שאנשים עברו ברחוב הם ברחו והארנק נשאר על הרצפה עם הדם שירד מראשו של הנשדד האומלל כרגע מוגדר מצבו קשה והוא פונה לביה"ח הכסף שנפל מהארנק נשאר על הכביש עד להגעת המשטרה שהזמינו ישראלים שעברו במקרה במקום.
כפר יונה שד מנחם בגין דקור פצ קשה
דובר מד"א לכיש: בשעה 00:16 התקבלה קריאה במוקד מד"א לכיש על יולדת שכורעת ללדת בביתה באשדוד. למקום הוזנקו כונני מד"א לכיש ואמבולנס של מד"א. החובשים הבכירים ינדי לייבוביץ ונאור סבג וחובשת רפואת החירום לייה בן ברוך שהגיעו למקום מצאו את הגברת שהיא בתהליך של לידה ואת האב מתחיל לקבל לידה, הצוות סייע לאב ובסיום קבלת הלידה ציפתה לצוות הפתעה והאב סיפר להם שמדובר בתאומות, הצוות נערך לקבלת לידה נוספת ואכן לאחר מספר דקות הגיחה לעולם האחות הקטנה. לאם ולתינוקות שלום והן יפונו בדקות הקרובות לבית החולים קפלן ברחובות. יניב אסולין
ابو الهدى الحمصي-حزب اللات يجند الفتيات للقتال في القلمون اليوم المجاهدين شاهدوهم بأم العين والمعارك مستمرة حتى اللحظة = המורדים טוענים כי הבחינו בלוחמות בשורותהחיזבאללה בגזרת הלחימה באזור אום אלעין בקלמון.
?עדותו של ראש המועצה האזורית שומרון לשעבר, גרשון מסיקה, שגויס להיות עד מדינה בפרשת ישראל ביתנו,עשויה להוביל לשורת מעצרים בגוף ממשלתי גדול ובעל השפעה בעיקר בשטחי הגדה המערבית. 
בשבוע שעבר חתם מסיקה על הסכם עד מדינה לפיו הוא מתחייב להשעות את עצמו, בתמורה להגשת כתב אישום עם אישומים מופחתים. מהרגע שהחליט מסיקה להיות עד מדינה ולספק לחוקרי המשטרה מידע בנוגע לאנשים וגופים שאיתם ביצע לכאורה את העבירות, היה ברור כי הוא צריך לספק מידע גם על גורמים בכירים.  
הגוף הממשלתי המדובר, שבעניינו מסיקה העיד, הוא בעל תקציבים גדולים, ועל פי החשד חרג מדי שנה מהתקציבים שאושרו לו. עיקר הפרשה שאליה נוגע המידע שסיפק מסיקה נוגע לאישורי בנייה ורכישת קרקעות, שלגוף השפעה רבה עליהם.


הגב


[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.


אשכולות דומים...
אשכול יוצר האשכול תגובות צפיות תגובה אחרונה
  כל חדשות השבת - ויקרא אורח 0 38 17-03-2018, 21:43
תגובה אחרונה: אורח
  אתר דה מרקר. הסכם גג ראשון בעיר חרדית: 5,400 דירות חדשות יוקמו באלעד צפו בתמונה 0 52 08-03-2018, 01:29
תגובה אחרונה: צפו בתמונה
  *?פרסום ראשון • יובא לאישור: 3000 יח"ד חדשות בגילה, ירושלים* אורח 0 86 14-02-2018, 21:53
תגובה אחרונה: אורח
  סיכום חדשות השבת 875 0 27 27-01-2018, 20:47
תגובה אחרונה: 875
  חדשות 2 עמית סגל חושף היריבות בין דרעי לליברמן ככל הנראה מתואמת בגלל הדישדוש סביב % אורח 0 44 22-01-2018, 00:22
תגובה אחרונה: אורח
  חדשות 10: ‏המתנקשים בתאילנד שייכים לארגון פשיעה מתחרה מנתניה. הם נמלטו בעזרת מטוס פרט אורח 0 26 22-01-2018, 00:22
תגובה אחרונה: אורח
  *סיכום חדשות השבת - וארא 875 0 79 13-01-2018, 23:12
תגובה אחרונה: 875
  ההקלטות של יאיר נתניהו שפורסמו אתמול הוסרו מכל אתרי החדשות ברשת. אורח 0 128 09-01-2018, 16:02
תגובה אחרונה: אורח
  סיכום חדשות השבת - אשכול ויחי 875 17 260 31-12-2017, 02:13
תגובה אחרונה: אורח
  חדשות השבת אשכול ויגש - כל מה שמעניין שבוע טוב 36 403 24-12-2017, 19:30
תגובה אחרונה: אורחמשתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..
window.onload = function(){ };