דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
חניה בתל אביב
נכנסתי לבנק בתל אביב, ניגשתי לפקיד במחלקת הלוואות. ואמרתי: ״אני טס לארצות הברית בענייני עסקים, אני צריך 1000 ש׳ח הלוואה״.

הפקיד ענה לי: ״אין בעיה אדוני, אך הבנק צריך פיקדון על מנת להעניק לך הלוואה של אלף ש׳ח״
הכנסתי יד לכיס והוצאתי מפתחות, נתתי לפקיד מפתחות של מכונית ב.מ.וו X6 חדשה, שחנתה על המדרכה בכניסה לבנק ואמרתי לו: ״הנה, זה יהיה הערבון שלי״
הפקיד קצת התבלבל אך הסכים לקחת את הרכב בשווי חצי מיליון שקל.
מסתבר שאחרי שיצאתי משם הפקיד רץ לספר למנהל הבנק ולכל הפקידים על אותו אשקלוני פתי שהגיע לבנק בתל אביב והשתמש ברכב שעולה חצי מיליון ש׳ח, כפיקדון להלוואה של 1000 ש׳ח.
מנהל הבנק לא האמין וביקש ללכת יחד הפקיד לראות את הרכב, יצאו בחוץ ובאמת ראו ג׳יפ ב.מ.וו X6 לבנה, חדשה. וואלה אכן אשקלוני פרייאר. המנהל ביקש ממחלקת התחבורה בבנק להחנות את הג׳יפ היקר בחניון השמור של הבנק..
אחרי חודש חזרתי מנסיעת העסקים וחזרתי לבנק להחזיר את החוב, שלפתי מהכיס את אותה חבילה של אלף שקל, עדיין עם הגומיה של הבנק ושמתי אותה על שולחנו של הפקיד, בתוספת ריבית של 6 ש׳ח, קולטים ריבית של 6 ש׳ח? גרושים
הפקיד כמובן קרא למנהל הבנק להציג לו את האשקלוני הפרייאר..
המנהל אמר לי: ״אדוני, אנחנו שמחים מאוד לעשות איתך עסקים ונשמח לעמוד איתך בקשר גם בעתיד, אך אני קצת סקרן, למה לקחת הלוואה של 1000 ש׳ח אם יש לך רכב כזה? ולמה שמת רכב בשווי חצי מיליון ש׳ח כנגד הלוואה של אלף ש׳ח?״
חייכתי אליו ואמרתי: ״נשמה של ברבור, תנסה לחשוב איפה בכל תל אביב אני יכול להחנות את הב.מ.וו שלי לחודש שלם במחיר של 6 ש׳ח, ולהיות בטוח שהיא תהיה שם כשאחזור?
תגובה מהירה 
הגב

[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.

קישור מקוצר לאשכול זה
» צפיות: 162

הנצפים ביותר לאחרונה
כוכבת להקת חמסה הפכה לנכה חסרת כל
פורום: תרבות ובידור
תגובה אחרונה: Nana10
» תגובות: 0
» צפיות: 120
*יום שישי כ"ו אדר תשע"ז-24/3/2017* תחזית מזג האויר ל-8⃣ימים הקרובים: היום (שישי):⛅(
פורום: חדשות ונייעס
תגובה אחרונה: און ליין
» צפיות: 59
דוברות המשטרה (ירושלים): אירועים מהלילה: ברח' מאה שערים נופצה שימשת ניידת שהוזעקה למ
פורום: חדשות ונייעס
תגובה אחרונה: און ליין
» צפיות: 52
דחיית הצבעת חוק הבריאות גררה את מדד דאו ג'ונס לרצף הירידות הארו?
פורום: כלכלה
תגובה אחרונה: themarker
» צפיות: 42
לופטגי: ''ישראל? אנחנו יודעים שכל משחק יכול להיות מסוכן''
פורום: ספורט
תגובה אחרונה: israelsport
» צפיות: 41
קצין מילואים מת במהלך מרוץ צבאי בבקעת הירדן
פורום: ספורט
תגובה אחרונה: shvoong
» צפיות: 40
איזו עלייה בתשואת אג"ח ארה"ב ל-10 שנים תוציא את הדובים?
תגובה אחרונה: גלובס
» צפיות: 39
בן-משה וקרן יסודות רכשו אופציה ל-29% מתחנת הכוח IPM
תגובה אחרונה: גלובס
» צפיות: 39

משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים