מודעה
חשיפה: הכתבה שלא שודרה.
לאחרונה גיליתי בביתי שלושה נחשים ארסיים ומסוכנים ביותר, ותוך יום ראיתי גם כמה חולדות מסוכנות לחיי תינוקות וילדים, והנה ביתי שורץ עכברים ומזיקים לרוב, והוכרחתי להיות גולה מביתי אשר קניתי לי במיטב דמי וכספי.

וכשראו זאת ידידי וחברי הטובים ייעצו לי לפתור את הבעיה ולחזור לביתי ע"י שאזמין מדביר וידביר ויבער מביתי את המזיקים המסוכנים.

והזמנתי מדביר ואני רואה שהוא לא עושה דבר כדי להרוג את המזיקים המסוכנים, אלא רק מדבר בפאלאפון שלו, ולשאלתי למה הוא לא עושה דבר כדי למגר את המזיקים? ענה לי:
המדביר: אני מדבר עם המחלקה המשפטית...
אני: מה הקשר המחלקה המשפטית עכשיו? תראה את הנחש הארסי הזה שמתקרב לעריסה של התינוקת, לך ותהרוג אותו לפני שהוא יהרוג...
המדביר: לפי כללי האתיקה והמשפט הבינלאומי אני עדיין לא רואה עילה להרוג את הנחש כי הוא עדיין לא מהווה איום ממשי על התינוקת שלך.
אני: אבל תראה איך הוא מתקרב אליה יותר ויותר ויכול להכיש אותה.
המדביר: זה לא וודאי שהוא רוצה להכיש אותה, יכול להיות שהוא דווקא רוצה לשוחח איתה על השלום ודו קיום...
אני: ומה עם שאר המזיקים בבית? תראה את העכברים הרבים ואת תוצאות ההרס שנגרם לי מהן בארונות הבגדים.
המדביר: בגיזרה זאת ההוראות הן "להכיל" את האירוע ולהגיב באיפוק.
אני: אם אין לך כוח לעבוד ואתה לא מדביר אז למה קיבלת עליך את העבודה?
המדביר: איפוק זה כוח
תבין, אני עכשיו עומד במשפט קשה מאוד על כך שמלפני שבוע הוזמנתי כמו אצליך להדביר ג׳וקים בבית והרגתי תיקן, והתביעה טוענת שהייתי צריך רק "לנטרל" אותו ברגליים ולא להרוג אותו לגמרי. ועכשיו אחרי שהרגתי שם כמה נמלים, כל העולם קם עלינו וזה נזק בינלאומי בלתי הפיך...

כתיבה:ערוץ2
מילים:עיתון הארץ
ייעוץ לשוני: ערוץ10
עריכה ועימוד:בג"ץ
הגב

[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.

אשכולות דומים...
אשכול יוצר האשכול תגובות צפיות תגובה אחרונה
  חשיפה: המיילים הסודיים של רעיית שר האוצר ללשכת יאיר לפיד און ליין 0 30 13-11-2017, 23:01
תגובה אחרונה: און ליין
  *חשיפה* - פרטים חדשים על המנהרה שהופצצה בשבוע שעבר בעזה, המנהרה היא מנהרה ישנה, ​​שנח אורח 0 156 06-11-2017, 00:22
תגובה אחרונה: אורח
Star חשיפה: סופית אריה דרעי פותח עיתון חדש. הפתיחה צפויה כבר בשבועות הקרובים. העורך הראשי- און ליין 2 226 30-07-2017, 21:00
  חשיפה כך מנצלים את הציבור אורח 0 108 08-05-2017, 20:07
  נחיתת ראש הממשלה שודרה בשידור ישיר בטלוויזיה האוסטרלית. •צילום סינק רה"מ און ליין 0 75 22-02-2017, 01:52
  *חשיפה ראשונית:* כלי שטח צבאי חדש לצה"ל. צפו - און ליין 0 76 06-02-2017, 21:58
  *חשיפה: מאיר שמיר הודה שנסחט באיומים על ידי קרוב משפחה של אברג'יל* און ליין 0 67 29-12-2016, 22:18
  מהפכת הכשרות בדרך: תאגיד ארצי ו"נאמני כשרות" חשיפה: בעקבות סדרת התחקירים על המועצות און ליין 0 76 25-12-2016, 22:42
  חשיפה:המדינה כופה על עיריית ירושלים להעניק פטורים בארנונה בין השאר למוסדות,מסגדים וכנ און ליין 0 103 19-12-2016, 14:06
  *חשיפה* להלן שמות הדיירים האח הגדול כניסה: 18/12 1. הראל נפתלי- ראשלצ 2. אבי נוסבאום און ליין 0 106 08-12-2016, 20:14

משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..