מודעה
ירוחם אסטריכר
Bug 
ירוחם אסטריכר

תיעוד בלעדי מציג את הרוצח....זו התחושה מהכותרת.
אבל הנה הודעה שקיבלתי במקביל.
לא יודע מה האמת אבל כף זכות אין פה, אפילו כפית....

שלום, אני רוצה לשתף אותכם במשהו שקרה לי היום ומקווה שתדונו אותי לכף זכות.
לא מזמן גילינו שבתי המתוקה בת השנה וחצי אלרגית למוצרי חלב ברמה מסכנת חיים, גילינו את זה בדרך הפחות נעימה בבית חולים עם התחלה של בצקת בדרכי נשימה.
בבית החולים הסבירו לנו שבפעם הבאה אם ח"ו שוה היא תחשף למוצרי חלב ההתקף יהיה חמור יותר ומהיר יותר וממש סכנת נפשות.
מאותו רגע אנחנו מחזיקים בתיק שלה מזרק "אפיפן" לכל מקרה שלא נצטרך.

היום בצהרים הילד חזר מהחיידר והביא ממתק חלבי שקיבל ואיכשהו נתן לה מהממתק. 
מהר מאוד הופיעו תסמינים של אלרגיה.
רצנו לתיק שלה בשביל להשתמש במזרק אבל המזרק לא שם, כנראה שנפל בגן.
בלי לחשוב פעמיים דהרתי לכיוון בית מרקחת של מאוחדת לקנות את המזרק שזה ממש פיקוח נפש.
במחשבה שניה אולי הייתי צריך להזמין אמבולנס אבל לא ממש חשבתי.
רצתי לבית המרקחת ונתקלתי בעומס תנועה כבד מאוד, שקלתי לעצור את התנועה כי זה פיקוח נפש אבל התפללתי בליבי לקב"ה והנה ליד בית מרקחת מצאתי חניה.
תוך כדי שאני מנסה לחנות עם העומס הכבד והלחץ של התנועה נשמע סירנה של אמבולנס. עמדתי במצב של להחליט מה יותר פיקוח נפש, בתי שכל רגע עלול לסכן את חייה או האמבולנס שאולי ממהר לפיקוח נפש ואולי לא.

לנכד עיני עמדה תמונת ביתי ובאופן אוטומטי הכל מסביב נעלם וכל מה שעניין אותי היה לעצור ולקנות לה את המזרק.
הספקתי לרוץ ולהביא לה את המזרר בזמן או אולי ברגע האחרון כשבלבי תקווה שהמקרה אחיו דהר האמבולנס יסתיים בטוב.
אבל לצערי פתאום התחלתי לקבל הודעות עם סרטון שרץ בקבוצות ובו רואים רק שאני בשביל חניה מעכב את האמבולנס ומצורפת ידיעה שיהודי נפטר כי מישהו אגואיסט לא נתן לאמבולנס לעבור.
האמת היא שאני מרגיש כל כך רע אבל מבקש שתבינו שלנגד עיני היה בודאי פיקוח נפש של ילדתי מול מקרה שאולי פיקוח נפש ואולי לא.
אולי באותו רגע זה שאלת רב אבל כשחיי ביתי על כף מאזניים לא יכולתי לחשוב בכלל.
אני כותב לכם את הסיפור כדי שתדונו אותי לכף זכות כי אני אדם שבחיים לא יעכב אמבולנס או רכב חירום.
אנא תפיצו את הידיעה בכל הקבוצות בהם מעלים את הסרטון המדובר.
שבת שלום
הגב

[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.