מודעה
"כוויה כימית קשה"
#1
"כוויה כימית קשה"
לפני מספר ימים פעוט בן 4 הובהל לבית החולים על ידי אמו, אחרי שהתלונן על כאבים עזים. אחר כך התברר כי הכניס לאף סוללת כפתור.
כפי שהתפרסם, הפעוט אמר להוריו ששיחק עם מטבע כסף שהכניס לאף, אבל ההורים סברו שהוא מתלוצץ מאחר והם נזהרו לא להחזיק מטבעות בהישג יד ובעיקר משום שלא חש כאבים כשסיפר להם. אולם, 12 שעות לאחר מכן, התחיל לבכות, להתלונן על כאבים ודם ירד מהאף. הפעוט הראה להוריו עם איזה מטבע שיחק, ואז התברר שמדובר היה בסוללת כפתור שמשמשת לצעצועים!
בבית החולים, הצוות הרפואי הצליח לשלוף את הסוללת מהאף במהירות האפשרית בהליך פולשני זעיר -הליך לא פשוט – בגלל בצקת ודימום שנגרמו מהסוללה. למרות שהסוללה הוצאה בהצלחה, טרם ידועה מידת הנזק שנגרמה, והפעוט יצטרך להיות במעקב והמשך טיפולים.
הורים, אנא מכם – שימו לב! חשוב להבין שהסוללות האלו נמצאות בכל בית והן מסוכנות לילדים! חשוב להבין אחת ולתמיד מהן ההשלכות והנזקים שבליעה או הכנסה של הסוללות האלו לגוף יכולות לגרום.
צעצועים ומוצרים רבים שאנו קונים לילדים מופעלים באמצעות סוללות כאלו.
במידה ויש חשד שהילד בלע או החדיר סוללה כזאת לגוף, יש להגיע בדחיפות וללא דיחוי לבית החולים ולהסביר זאת לצוות הרפואי.
הקפידו על הכללים הבאים:
-ודאו שהמכשירים או הצעצועים בעלי אופציה לאבטח ולנעול את הסוללות באמצעות מכסה ובורג.
-מומלץ להשתמש בדבק נייר כדי למנוע נפילה פתאומית של הסוללות.
-במידה ועולה חשש – פנו במידית לחדר המיון!
(תמונות: בית החולים זיו, צפת)


קבצים מצורפים תמונה(ות) מוקטן(ות)
   

הגב


[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.
משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..
window.onload = function(){ };