מודעה
כל החדשות - יום ה
#1
חמאס שוב מאיים. דובר חמאס הוציא הודעה לכלי התקשורת הערביים והבהיר כי ארגונו מזהיר את ישראל מפני תגובה קשה.סמי אבו זהרי: "אני מזהיר את ישראל על אחריותה על ההתקפה הטיפשית של המטוסים שבוצעה היום לפנות בוקר. התגובה שלנו לתקיפה הטיפשית הזאת היא באחריות ישראל בלבד".


כזכור, מטוסי צה"ל תקפו בעומק הלילה בשטח הרצועה וזאת בתגובה לירי הרקטה אמש לעבר המועצה האזורית לכיש.
ראש הממשלה בנימין נתניהו בפתח פגישתו עם הסנטור לינדזי גראהם: "ישראל רואה בחמאס כאחראי לכל ירי שנורה לעברה מעזה. צה״ל פעל מיד ובתקיפות בתגובה לירי הזה, זוהי המדיניות שלנו. אנחנו נעשה כל מה שצריך כדי לשמור על השקט שהושג במבצע צוק איתן".
כנסת ישראל: ח״כ אורן חזן היה מעורב בתאונה עם רכבו הבוקר. לאחר בדיקה עולה כי יש נזק לרכב - מכה קלה בכנף. אין נפגעים.
המינוים בליכוד: חבר הכנסת אברהם נגוסה יו''ר ועדת הקליטה, ג'קי לוי סגן שר השיכון, מרכז הקואליציה בועדת הכספים מיקי זוהר.
הצעת החוק, שתאושר על ידי הממשלה בשבוע הבא, תקצר את משך זמן שחרור הסחורות מהנמל, ותסדיר את רישיונות היצרן והיבואן, שניתנים על ידי שירות המזון הארצי.


הממשלה תאשר ביום ראשון הקרוב את "חוק הקורנפלקס", שנועד להעניק הקלות משמעותיות ליבואני המזון הרגיל כמו - דגני בוקר, פסטה, עוגיות, אורז, ריבות וחטיפים.


השינויים המרכזיים הנכללים ברפורמה הינם מתן אפשרות לייבוא מקביל ולקיצור משך זמן שחרור הסחורות מהנמל ל-24 שעות בלבד. בנוסף, תתבצע הסדרה מקיפה של רישיונות היצרן והיבואן, שניתנים על ידי שירות המזון הארצי. לאחר השלמת החקיקה יידרשו יבואני מזון רגיל לספק הצהרה על עמידת המזון בדרישות הדין, ויתבטל הצורך באישור מקדים פרטני על כל מוצר. זאת בדומה למנגנון אישורי הייבוא המקובל במדינות המפותחות. לפיכך יתוגבר מערך האכיפה והפיקוח של משרד הבריאות אשר יורשה לבצע בדיקות מזון בשווקים.


כמו כן, הרפורמה תבטל באופן הדרגתי את "בדיקות המשנה" על מוצרי בשר, עופות ודגים, המייצרות עלויות גבוהות ליצרני המזון, ואשר מגולגלות בסופו של דבר לצרכן. כחלופה, יוקם מודל פיקוח חדש ואחיד אשר יקטין את העלויות ליצרנים.מחסני מזון בירכא


בנוסף, על פי החוק יוסדר מחדש הרישוי על יצרני מזון וכן הפיקוח הממשלתי עליהם והענישה של מפירי החוק.


רפורמת הקורנפלקס גובשה על ידי מנכ"ל משרד ראש הממשלה היוצא, הראל לוקר ומשרדי הבריאות, הכלכלה והאוצר, ונועדה להגדיל את היצע המזון המיובא, לאפשר יבוא מקביל ולהוזיל את מחירי מוצרי היבוא. הרפורמה תחול על מוצרים דוגמת דגני בוקר, ביסקוויטים, קרקרים, חטיפים, פסטות ואורז, אך לא על מוצרי מזון רגישים, כמוצרים מן החי ומזון לתינוקות. על פי נתוני הלמ"ס, היקף הייבוא של מוצרי מזון לא רגישים מהווה מחצית מסך ייבוא מוצרי מזון לישראל, כשהיבוא הכולל נאמד בכ-4.3 מיליארד דולר. ההערכות הן, כי בעקבות שינוי החוק יגדל היבוא.


החוק יוגש לאחר עבודת מטה משותפת של משרדי הבריאות, האוצר, המשפטים, הכלכלה ומשרד ראש הממשלה. ההקלות לא יחולו על יבוא מזון המוגדר כ"רגיש" על ידי משרד הבריאות: בשר, מוצרי חלב, דגים, ירקות ופירות, מזון לתינוקות וכדומה.


על פי נתוני הלמ"ס, היקף הייבוא של מוצרי מזון לא רגישים מהווה מחצית מסך ייבוא מוצרי מזון לישראל, כשהייבוא הכולל נאמד בכ-4.3 מיליארד דולר. ההערכות הן, כי בעקבות שינוי החוק יגדל הייבוא. בנוסף, על פי החוק יוסדר מחדש הרישוי על יצרני מזון וכן הפיקוח הממשלתי עליהם והענישה של מפירי החוק.


במשרד האוצר אמרו כי המהלך מצטרף לצעדים רבים שבוצעו להורדת מחירי המזון והגדלת מגוון מוצרי המזון. תחום הייבוא מתאפיין בריכוזיות גבוהה, שנגרמת בעיקר בשל מגבלות על יבוא מקביל ולוחות זמנים ארוכים לשחרור סחורות מהנמל. רפורמה בתחום צפויה להביא לשינויים משמעותיים בהסדרי יבוא המזון בישראל, להוזלה נוספת במחירים ולהגדלת מגוון המוצרים.


שר האוצר, משה כחלון, אמר כי "הורדת החסמים וקידום התחרות בתחום המזון הם תנאים הכרחיים לפיתוח הענף שסובל מריכוזיות רבה. הרפורמה מאמצת את הכללים של האיחוד האירופי ומאפשרת לייבא במקביל מוצרים שהיתה עליהם בעבר בלעדיות, מצב שיצר מונופולים וקרטלים בענף. התחרות היא ידידתו הטובה ביותר של הצרכן והיא הדרך הטובה ביותר להוזיל באופן דרמטי את סל המזון של הצרכנים, להגדיל את ההכנסה הפנויה שלהם ולהביא לצמיחה של המשק. הריכוזיות בשוק המזון פוגעת בעיקר בעשירונים התחתונים ובשכבות החלשות".


סגן שר הבריאות, יעקב ליצמן, הוסיף כי "אישור חוק המזון יביא לרפורמה חשובה ולשינוי מהותי בהליכי ייבוא המזון, כמו גם להוזלת מחירים והגדלת המגוון. זהו מהלך חשוב שמטרתו, בין היתר, הקלה בביורוקרטיה והפחתת עלויות המזון, כחלק ממדיניות חברתית ומניעת יוקר המחיה בישראל".
הממשלה תאשר ביום א’ הקרוב הצעת חוק המעניקה הקלות משמעותיות ליבואני המזון הרגיל
שר האוצר כחלון: "רפורמה שתביא להוזלה דרמטית של מחירי המזון"; ההקלות לא יחולו על יבוא מזון המוגדר כ"רגיש": בשר, מוצרי חלב, דגים, ירקות ופירות, מזון לתינוקות וכד’
בסרט "הרצוג" נחשף כיצד יחצנית של המחנה-הציוני מכתיבה כותרת ראשית לאתר ynet. גורם פוליטי: תיאום כותרות ב-ynet היה נוהג שגרתי.
גיל רונן, י' בסיון תשע"ה, 28/05/15 04:14


סרטה של ענת גורן, "הרצוג", חושף לראשונה כיצד אחת מיועצות התקשורת של המחנה-הציוני, תמי שינקמן, משוחחת בטלפון עם אדם בלתי מזוהה. מי הוא האדם בצד השני ומה המטרה - אתר "העין השביעית" הביא את הסיפור. 


השיחה, כך לפי הסרט, נערכה שעות אחדות לפני סגירת הקלפיות, לאחר שראש הממשלה בנימין נתניהו התריע מפני המוני ערבים הנוהרים לקלפיות ובזמן שנראה כי המומנטום עובר לליכוד.


"אנחנו מוציאים גם כן תגובה", מתועדת שינקמן אומרת לאדם הבלתי מזוהה שמצדו השני של הקו ומוסיפה: "תעבירו את ההודעה שלנו בכותרת [...] אני שולחת, ביי".


מיד בהמשך פונה שינקמן לאחד מאנשי הקמפיין ומבקשת ממנו: "תוציא דחוף-דחוף למרנדה עכשיו את ההודעה שלנו. תוציא. שהם יכניסו כבר את הכותרת, אפילו עוד לפני שהוא אומר את זה".


על פניו, נאמר בדיווח של העין השביעית, נראה כי מדובר באמנון מרנדה, המשנה לעורך אתר ynet. לא רק השם המפורש רומז על כך; גם הכותרת הראשית שעלתה באתר ynet זמן קצר לאחר מועד השיחה המתועדת, ושאובה ישירות מדוברות קמפיין המחנה-הציוני.


"כשאתה הולך לראיון באולפן ynet, הכותרות נסגרות מראש עוד לפני הראיון, קובעים מראש מה תהיה הכותרת", מוסיף הגורם, המסרב להיחשף בשמו מחשש שיוחרם באתר. לדבריו, נודע לו על הנוהג הזה כשתהה מדוע פוליטיקאים משתפים פעולה עם אתר ynet, ואלה הרגיעו אותו במלים: "הכותרות סגורות מראש וברור איך הדברים ייצאו".


מאתר ynet נמסר בתגובה: "אם ראש הממשלה, שר הביטחון, יו"ר האופוזיציה, המפכ"ל, הרמטכ"ל או כל אישיות ציבורית אחרת מכל מפלגה מבקש לתת ל-ynet כותרת בראשוניות – נשמח לקבלה בכל עת. אנו שמחים ש-ynet הוא פלטפורמה מרכזית לידיעות בלעדיות ופרסומים ראשונים".


תמי שינקמן מסרה בתגובה כי אכן שוחחה עם אמנון מרנדה בקטע שתועד בסרט, אולם הדגישה כי לא הכתיבה אף כותרת וכי ההחלטות הסופיות הן של כל עורך ועורך, ולא של אנשי יחסי הציבור. "אני לא קובעת לאף עורך ולא משנה איזה, איזו כותרת לשים. אני מעבירה את ההודעה", אמרה. "אין מה לבקר את מרנדה, שעושה את עבודתו. הוא מקבל את החומרים ומחליט מה להעלות ומה לא להעלות".


מקור: http://www.inn.co.il/News/News.aspx/299221
שגרירים, קונסולים של כבוד ויהודים ברחבי העולם גויסו למאמצי משרד החוץ. המטרה: לטרפד את הצעת הפלסטינים להרחיק את ישראל מהכדורגל הבינלאומי. הבשורה הטובה: איי ונואטו בעדנו. הבשורה הרעה: אי אפשר לסמוך על כולם. מאמץ של הדקה ה-90 לקראת ההצבעה ביום שישי
חדר המיון בבית החולים בילינסון בפתח תקווה לא יקלוט היום בבוקר מטופלים, למעט במקרים דחופים ומצילי חיים. זאת במסגרת תרגיל אירוע טוקסיקולוגי בבית החולים שייערך בין השעות 14:00-09:00.
 
באזור תורגש תנועה ערה של רכבי חירום והצלה ויייתכנו שיבושים בתנועה. מרפאת החוץ וחדרי הניתוח בבית החולים יפעלו כסדרם. במקרה של אירוע אמת יופסק התרגיל.
 
מ.מ דובר תחנת ב"ש:
קיבוץ בארי 3 צוותים פעלו בשריפת בית.
בשריפה נפגעו 2 אנשים משאיפת עשן. אחד במצב קל(השכן), השני במצב קשה (דייר הבית) פונה עם כוויות.
נזק רב נגרם למבנה, (קיר קרס).
אדיר נעים
צומת שבי ציון פיצוץ ברכב פצוע אחד במקום פלילי
 מהמקום פונה גבר במצב בינוני לבית החולים נהריה. הרקע לארוע פלילי.
גדסי בטוויטר: ‏ינון אזולאי בנו של שר הדתות דוד אזולאי, וחברו הטוב של נתי מור, ומפעילי ש"ס הבולטים באשדוד, ימונה ליועץ בכיר לשר הנגב והגליל אריה דרעי.
בסרטון: הרכב שבו התפוצץ מטען החבלה באזור שבי ציון, ליד נהריה. המטען הונח מתחת לכסא הנהג, שנפצע באורח בינוני. הרקע לאירוע פלילי. הנוסעת ליד הנהג הצעיר, בשנות ה-20 לחייו, לא נפגעה.0404
'ישראל היום': נתניהו ינסה לשכנע היום את דרעי, בנט וכחלון להשאיר את בגין ולהגיע ל-21 שרים. 


גם היום - מזג האוויר יהיה חם מהרגיל עד שרבי ובחלק מהארץ יהיה אביך. בלילה צפוי להשתנות.


מינויים חדשים בליכוד: ח"כ ג'קי לוי יכהן כסגן שר השיכון. ח"כ מיקי זוהר ישמש כמרכז הקואליציה בועדת הכספים וח"כ נגוסה יכהן כיו"ר ועדת הקליטה.


'יתד': ציטוטים מדבריו של דרעי בדיון הסוער אמש בכנסת - בעמוד ראשון של העיתון לצד גפני ומקלב.


בכיר ברבנות הראשית ל'ישראל היום': "המאבק מול הרב ריסקין הוא מהותי ולא טכני כי הגיע לגיל. לא ייתכן שרב יתקוף את מועצת הרבנות ואת הרבנים הראשיים שהוא נציגם. ביהמ"ש לא ממנה שופטים שתוקפים את המערכת".
דוה"מ (דובר מרחב דן ):


השכחת וגם שיקרת ??


גם שכחו נשק וגם שיקרו.
לפני כשובועיים נמצאה ע"י נהג משאית במחלף קסם שקית ובה 6 אקדחים. משטרת רה"ע אשר הגיעה למקום פתחה בחקירה.
לאחר שהוברר כי האקדחים שייכים לחברת אבטחה אשר מחסן הנשק שלה נמצא בר"ג , פתחו שוטרי מחלק הרישוי במרחב דן בהליך שימוע למנהל המחסן ולסמנכ"ל החברה.
תו"כ הליך השימוע שנערך באגף הרישוי במשרד לבט"פ בתל אביב יחד עם יח הרישוי של מרחב דן  ובהסתייע בחומר החקירה מההליך הפלילי שהחל כנגדם בתחנת ראש העין התברר כי השניים שיקרו בעדותם במשטרת רה"ע ואף תיאמו את העדויות ביניהם.
לאור זאת , הוחלט ע"י ק ' הרישוי המרחבי לשלול לאלתר את רישיון מחסן הנשק בר"ג
ואת רישיון המפעל ראוי ממנהל המחסן . וכנגד השניים יפתח הליך פלילי בגין רשלנות בתנאי העסק, מסירת ידיעה כוזבת וניסיון לשיבוש הליכי משפט.
עליית מדרגה, לאחר ה"וואטסאפ" וסגירת הקבוצות של ויזניץ, האדמו"ר מויזניץ בהוראה חד משמעית: "למי שיש אייפון שלא ייכנס אלי עם קוויטל, אעמיד על זה שומרים" ! יצויין שהאדמו"ר יוצא בתחילת השבוע לארה"ב לנישואי צאצאיו.
דובר כב"ה ירושלים: 
ברחוב השחל בשכונת גבעת מרדכי התגלתה דליפת גז מבית סגור בבניין בן 8 קומות,
ולמקום הוזנקו שלושה צוותי כיבוי. 
מפאת הסיכון שבפריצה הידראולית, והחשש ליצירת ניצוץ בפריצה דבר שיכול לגרום לפיצוץ הגז. 
צוותי הכיבוי בפיקודו של קצין חומ"ס המשמרתי שלומי הרוש פינו את הבניין מדייריו, ובאמצעות מנוף גבהים נכנסו לדירה דרך החלון בצורה זהירה כדי לא לגרום פיצוץ. 
בדירה נמצאה אישה ישנה כשהיא בהכרה. 
כמו כן בדירה נמדדו באמצעות גלאי גז ערכי גפ"מ גבוהים הקרובים לתחום הנפיצות. 
הצוותים אווררו את הדירה ואת הבניין ובבדיקה נוספת לא נמדדו ערכי גז היכולים להוות סיכון.
הגב
#2
דובר משטרה צפון : א. אתמול בשעות הערב המאוחרות דווח ע"י תושב קיבוץ יפעת על זיהוי פריט אמל"ח במחסן ביתו . למקום הוזעקו שוטרי תחנת מגדל העמק אשר סגרו הזירה והוזעק חבלן אשר בדק וטיפל בחפץ שהתברר כטיל לאו צבאי שככה"נ שהוסתר במקום. נאספו ממצאים נפתחה חקירה . 


ב. שוטרי תחנת מגדל העמק נקראו בשעות הערב ליישוב גבעת אלה לאחר שתושבת המקום הבחינה בעובד בנין בבית סמוך אשר מבצע מעשה מגונה בעצמו כאשר הוא צופה בה בביתה. השוטרים בביצוע סריקה מהירה מהירה עצרו את החשוד ( 18) תושב אחד מכפרי הסביבה אשר נחקר וקשר עצמו לאירוע, החשוד נכלא . 
ג. לבי"ח העמק הגיע לאחר חצות קטין ( 15 ) תושב הכפר חגאגרה עם פצע דקירה במצב קל על רקע סכסוך בין קטינים בכפר, זהות החשוד יידוע , נפתחה חקירה.


דורון
עו"ד פלדמן לשופט: מאז שהמשטרה נכנסה לסיפור נגרם נזק גדול לעיתון הפלס.
עוד טען "מרשי לא שידל להטריד התקשרו אליו לברר מספרים".
התובעת: "העצורים הודו שהוא שידל אותם".
העבריין אסי אבוטבול ניסה להתאבד בכלא


גל הדיווחים 24/6
האסיר אסי אבוטבול המרצה מאסרו בכלא השרון, דיווח הבוקר לסוהרים כי ניסה לפגוע בעצמו בדרכים שונות. האסיר נבדק במרפאה ועל ידיו נמצאו חתכים שיטחיים וסימנים נוספים. מצבו קל ויציב, כרגע נבדק במרפאת בית הסוהר ובמידת הצורך יפונה לבית חולים להשלמת הבדיקות.
בני ברק : רחוב ירושלים 60 ליד מוניות ניצב .מנוף הרים קרטון כבד ונחת על רכב ונשמע פיצוץ מהעוצמה .
מלחמת הרבנות ברב ריסקין הופכת לקרב פוליטי בין שס לבית היהודי. בנט בהודעה: ״לא ייתכן שתהיה סתימת פיות. אגיע לשימוע יחד עם הרב ריסקין״
סג"ש הבריאות ליצמן בכנס רופאי השיניים של הכללית: רפורמת השיניים שיזמנו שנעצרה בידי גרמן - תמשיך עד לגיל 18. זה מהלך חברתי שאסור לעצור אותו
הבן של מוטי גרבר רוקד עם ספר תורה שהוכנס אתמול לקהל חסידים אלעד לעילוי נשמת אביו.
ראשוני: אחרי כישלון המשטרה והעירייה בלווית מרן הגר"ש וואזנר זצ"ל, שגרם למותם ופציעתם של עשרות משתתפים. 
מתקיימת בשעה זו ישיבה במשטרת רמת גן להפקת לקחים בה משתתפים גם נציגים מעיריית בני ברק.
'ישראל היום': נתניהו ינסה לשכנע היום את דרעי, בנט וכחלון להשאיר את בגין ולהגיע ל-21 שרים. עוד מינויים נוספים: דוד אמסלם יכהן כיו"ר ועדת הפנים, ירון מאזוז סגן שר התשתיות ודוד ביטן ישמש כיו"ר ועדת הכנסת.
'הקול החרדי': גם בנט מצטרף לקמפיין קעקוע מעמד הרבנות. הודיע כי יצטרף לשימוע שיעבור הר' ריסקין.
צביקה גרוניך בפרסום ראשון ב'כיכר': ביום חמישי הבא תתקיים בר מצווה למרדכי גולדשטיין שניצל מהטבח בביהכנ"ס בהר נוף. השבת תתקיים עלייה לתורה. האב כתב כי זו גם שמחת הודיה.
זק"א: רעננה ברח' פרדס משותף, אדם שהצית את עצמו ונהרג.
הצעת החוק הראשונה של השר דרעי: חובת תשלום בתוך חודש לספקים בכל המשק. דרעי ציטט את הפסוק 'ביומו תיתן שכרו' לא ייתכן שמי שמחוייב לספק את שירותיו בזמן, לא יראה את שכרו בזמן.
בעיריית ביתר ניסו ללמוד מהחינוך החילוני איך לחנך. הקימו בית ספר טכנולוגי בלי לימודי יהדות כמעט.


התוצאות, בדיוק כמו בחינוך החילוני. 


11 נערים עצורים בפרשיית סמים בביתר הובאו לפני שופט לארכת מעצר עד לסוף שבוע. כולם נערים מבית הספר של העיריה.
החל מיום ראשון , שביתה ברכבת ישראל.
בגלל אבק ממצרים: אובך וזיהום אוויר גבוה מאוד בי-ם ובנגב


במשרד להגנת הסביבה אמרו כי מומלץ לחולי לב, חולי ראות, קשישים, ילדים ונשים בהיריון בירושלים, ביהודה ובנגב להימנע מפעילות גופנית מאומצת. בכמה אזורים בארץ שורר אובך. ומה עם מזג האוויר? אחרי הירידה בטמפרטורות - מחר ייתכן גשם קל
נועם (דבול) דביר
פורסם: 28/05/2015 10:25
אחרי השרב הכבד - זיהום אוויר כבד: המשרד להגנת הסביבה הודיע הבוקר (יום ה')  כי מהשעות הקרובות צפוי אובך וזיהום אוויר גבוה מאד באזור הנגב, יהודה וירושלים עקב ריכוזי אבק. המשרד להגנת הסביבה, בהתייעצות עם משרד הבריאות, ממליץ לאוכלוסייה רגישה, כגון: חולי לב, חולי ריאות, קשישים, ילדים ונשים בהיריון להימנע מפעילות גופנית מאומצת.
פרקליטות מחוז ירושלים הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד רפאל גולדברג, בן 27 מירושלים, בגין אונס נערה בגן סאקר שבירושלים בל"ג בעומר. לפי כתב האישום, גולדברג ניגש לנערה וביקש ממנה להתלוות אליו ולשוחח עמה. הוא הציג את עצמו בשם בדוי וטען כי הוא בן 18.
 
בשלב מסוים, לפי האישום, לאחר שביקשה ממנו שיילך, הוביל אותה גולדברג בעורמה לאזור מבודד, שם אנס אותה תוך התעלמות מתחינותיה להפסיק.
דובר מד"א, זכי הלר: בשעה 11:15 נמסר למד"א מרחב איילון על פועל שנפל מפיגום מגובה של כ-5 קומות באתר בנייה ברח' פרלשטיין בבת ים. חובשים ופרמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לביה"ח איכילוב גבר כבן 35 במצב בינוני עד קשה, בהכרה יציב עם פגיעה רב מערכתית
הגב
#3
דובר מד"א, זכי הלר: בשעה 11:15 נמסר למד"א מרחב איילון על פועל שנפל מפיגום מגובה של כ-5 קומות באתר בנייה ברח' פרלשטיין בבת ים. חובשים ופרמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לביה"ח איכילוב גבר כבן 35 במצב בינוני עד קשה, בהכרה יציב עם פגיעה רב מערכתית

אתר חרדים 10:


מדוע ירון לונדון חושב ששרי רוט צריכה להיות ראש ישיבה? • צפו
http://www.ch10.co.il/news/171091/#.VWbQ9M9VhBc
אוקראינה: הרוג ופצוע אחד בפיצוץ בקייב. MarQs
ויסברג ב'בחדרי': מכתבי אזהרה נשלחו ל-40 חברות המושקעות בביג באשדוד "החרדים ימשכו את כספם ולא יקנו ממוצריכם".
החל מיום ראשון - שביתה ברכבת ישראל.
3 שנים למהפך ביתד: 'בחדרי' עם תיעוד היסטורי מנאום הגר"א שוויי זצ"ל באגו"י באמריקה בעד הנהגת הגראי"ל שטיינמן - לפני 15 שנה.
תושבי צפת נכנסים לעוצר: רה"מ נתניהו צפוי להגיע היום לחופשה במלון 'רימונים'.
קורבן נוסף לפוטין? העיתונאי ואיש האופוזיציה הרוסית ולדימיר קרה-מורזה מאושפז בבית חולים במוסקבה במצב קשה. על פי חלק מהדיווחים בכלי תקשורת המזוהים עם האופוזיציה, קרה-מורזה (33), שביקר בעשור האחרון בחריפות את שלטונו של ולדימיר פוטין הורעל. 


כך למשל, בשנת 2010 חתם על מכתב פומבי שהפיצו ארגוני האופוזיציה ברוסית תחת הכותרת "פוטין חייב ללכת". בשנים האחרונות קרה-מורזה אף היה פעיל מרכזי במפלגת האופוזיציה "רפר - פארנס" ועבד בשיתוף פעולה עם בוריס נמצוב - מנהיג אופוזיציה אחר שחוסל בירי בשעה שצעד על גשר מול הקרמלין בפברואר השנה. 


כעת, כאמור, מאושפז קרה-מורזה במצב קשה. אביו של קרה-מורזה סיפר כי "הבן שלי סובל מלחץ דם נמוך ותסמינים אחרים שמצביעים על הרעלה. עכשיו הוא מורדם ומונשם. הוא רק בן 33. אני מחכה שיתעורר כדי שאני אשאל אותו עם מי הוא אכל ארוחת ערב אתמול? שלשום הוא אכל איתי והכול היה בסדר. מקווה שיצליחו לברר את מקור ההרעלה".
רצף מקרי הרעלה. ולדימיר קרה-מורזה צילום: מתוך ויקיפדיה


בעשור האחרון מתו בנסיבות מסתוריות כמה דמויות מרכזיות שהיוו מוקדי התנגדות לשלטונו של ולדימיר פוטין. 


בשנת 2006 הורעל למוות בלונדון סוכן המודיעין הרוסי לשעבר אלכסנדר ליטביננקו שחצה את הקווים ויצא בהצהרות נגד הקרמלין. באותה השנה נרצחה ביריה בראשה העיתונאית אנה פוליטקובסקיה שהייתה פעילת זכויות אדם והתבטאה רבות נגד המצב במדינה. 


בשנת 2013 מת בנסיבות מסתוריות בביתו הסמוך ללונדון האוליגרך בוריס ברזובסקי שנחשב לשנוא נפשו של פוטין . כאמור, בפברואר השנה חוסל ביריות האופוזיציונר בוריס נמצוב שכינה את פוטין: "ביריון הנוהג על פי כללים המקובלים במאפיה". 


http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/697/2...=1&cat=666
באר שבע גרנד קניון ת.ד
דוה״מ ( נגב): עקב תאונת דרכים בכביש 31 ישנם עומסי תנועה בן צומת שוקת לצומת כסייפה
 במקום מתבצעת הכוונת תנועה
מומלץ לנהגים להשתמש בדרכים חלופיות
מיום ראשון: שביתה ברכבת ישראל
לא רק בנמלים: עובדי הרכבת הודיעו להנהלה כי החל מיום ראשון הקרוב יפסיקו את עבודתם. העובדים טוענים כי ההנהלה מבצעת צעדים חד צדדיים נגדם ומפירה באופן מתמשך הסכמים. ההנהלה: התנהלות בלתי אחראית
ים מי שיורד מבגין לצפון וחותך את הפקק ימינה להר חוצבים יש שוטרים!!! עוצרים את כולם!!?
בני ברק: קהילות יעקב 15 כוחות משטרה ובילוש גדולים פשטו על הבניין, הרקע לא ברור
היה מרדף משטרתי אחרי מישהו והוא נכנס לבניין ההוא וגם משם הוא הצליח לברוח כוחות גדולים של המשטרה בעקבותיו
נפילת מחשבים וכלל המערכות במד"א בכל הארץ! יש להיות בהאזנה למירס או לקשר, ולא לצאת למקרים ע"פ הimda או הביפר, עד להודעה חדשה.
הגב
#4
'ביזנייעס': הערב תתקיים שמחת התנאים לבן כ"ק האדמו"ר מפרמישלאן עם בת האדמו"ר מבוטושאן, השמחה תתקיים בשעה 21:00 בהיכל בית המדרש פרמישלאן בב"ב.
הגב
#5
שלום צהרים טובים
הגב
#6
שלום וברכה
הגב
#7
שביתת הפתע בנמלים לקראת סיום: נמלי חיפה ואשדוד הודיעו הערב (חמישי) כי לאחר למעלה מיממה של שביתה, צפויים העובדים לשוב כבר בשעות הקרובות לעבודה סדירה. זאת, לאחר שהושג הסכם מול יו"ר ההסתדרות, אבי ניסנקורן, שנפגש עם נציגי העובדים.

חשוד ערבי חצה לפני זמן קצר את גדר המערכת מרצועת עזה לכיוון המועצה האזורית אשכול. הוא נעצר על ידי כוח צה"ל והועבר לחקירת כוחות הביטחון.
‏כביש החוף עמוס ממחלף גלילות מערב עד שפיים.


כביש גהה עמוס ממחלף השבעה עד מחלף מורשה.
בכיוון ההפוך, עמוס ממחלף גהה עד מחלף מסובים.
ת"א זה ירי. הפצוע הגיע למיון באסף הרופא
הירי היה ביפו
דובר כב"ה ירושלים: 
עדכון לאירוע בבית זית. 
על פי עדויות יש חשד שבחור שנכנס לסכר בית זית לא יצא מהמים. 
כרגע לא מאתרים כלום על פני המים. 
הוקפצו למקום יחידות היל"מ עם סירות.
כביש 6 שורק לדרום תאונה קשה
תל אביב אירוע ירי עידכון מד"א מטפלים במקום בפצוע מירי כמו כן פצוע נוסף שהגיע עצמית לוולפסון ובמקביל יש רכב שעולה באש ברחוב אשדוד שגם קשור לאירוע הזה.
ישי כהן בטוויטר
‏ברקת מתכוון להוריד את התקציב מסדר היום וכעונש לחרדים להוריד מסדר היום את אישור ההקצאה לקהילה  החרדית בגבעת מרדכי.
עומסי תנועה כבדים בסמוך לתחנה המרכזית בירושלים עקב חפץ חשוד במקום.   ש.ב.
הבחור שטבע בבית זית לומד בישיבת לב אליהו ברמת שלמה
נשיא אובמה בטוויטר


פשוט יש לי הוריקן
 תדריך היערכות במיאמי. ממלא מקום על שינוי האקלים הוא קריטי. יש אקלים Qs? אני אענה ב 1 אי.טי.. #AskPOTUS
דובר כב"ה ירושלים: 
צוותי חילוץ מכבאות ירושלים עם לוחמי היל"מ של המחוז מבצעים סריקות בכל הסכר באמצעות סירות ואמצעים נוספים בנסיונות לאתר את הבחור שנעלם עפ"י העדויות בסכר.
יחידת בראל: נא לשתף בכל הקבוצות
כוננות הקפצה למקרה שהאירוע יהיה שונה ומתגלגל.
"על פי מקורות עכשוויים מהמשטרה בשטח יש צורך בצוללנים." 


אירוע נעדר וסיכוי טביעה בסכר בית זית. לפי עדויות בשעה 18:00 נכנס אדם למים הבוציים באגם בסכר בית זים ולא נראה שהוא יצא חזרה. על כן הוקפצו כוחות נרחבים.
https://www.facebook.com/4barel.org.il?ref=hl
נתניהו בשיחה עם תא הכתבים המדיניים: "בגין לצערי לא ימשיך לכהן כשר".
במהלך החיפושים בבית זית אחר נעדר, גילו גופה צפה של גבר כבן 20 באמצע אגם בבית זית. תיבדק זהות האדם.
הגב
#8
לאחר 3.5 חודשים: הסתיימה השביתה בכילההסתדרות, הנהלת כיל וועדי העובדים של מפעלי ים המלח ותרכובות ברום חתמו על הסכם לסיום השביתה. יו"ר ההסתדרות: אנחנו מחזירים 2,000 עובדים לעבודה, הדרום מנצח. מנכ"ל כיל ישראל: היה צורך במהלך לא סימפטי של התייעלות. על פי ההסכמות, כ-38 עובדים יהיו מיועדים לפיטורים ו-100 יפרשו לפנסיה מוקדמת בנוסף ל-100 שכבר פרשו
הגב
#9
דוה״מ י-ם אסי:

לעבר בית השבעה בבית חנינה הושלכו בקת״ב. א.נ.א.נ.  
שוטרי תחנת שפט ומג״ב פיזרו את הפורעים באמצעות אמצעים לפיזור הפגנות ועצרו 5 ב.מ. החשודים בהשלכת בקבוקי התבערה.
הגב
#10
דוה״מ י-ם אסי:

לעבר בית השבעה בבית חנינה הושלכו בקת״ב. א.נ.א.נ.  
שוטרי תחנת שפט ומג״ב פיזרו את הפורעים באמצעות אמצעים לפיזור הפגנות ועצרו 5 ב.מ. החשודים בהשלכת בקבוקי התבערה.
פרקליטות מחוז חיפה הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר שמונה כתבי אישום נגד גברים שניהלו שיחות בעלות אופי מיני באינטרנט עם שוטרים ממחלק עבירות במחוז חוף, שהתחזו לילדות בנות 12.
 
השמונה יואשמו בניסיון למעשה מגונה ובניסיון לגרימת מעשה מגונה בקטין.
דיווח לבנוני צה"ל ירה אש מקלעים לאזור כפר שובא שבדרום לבנון.
(אופיר צרפתי)
‏גבר בן 69 הוכש על ידי נחש בכפר דבורייה שבצפון, מצבו בינוני עד קשה
הגב


[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.


אשכולות דומים...
אשכול יוצר האשכול תגובות צפיות תגובה אחרונה
  רוצים לקבל את החדשות שלנו בקבוצת הטלגרם שלכם? מעניין ברשת 4 923 30-10-2017, 09:29
תגובה אחרונה: אורח
  לוחיות הרישוי החדשות יוצאות לדרך! מה שהיה ומה שיהיה – כל מה שצריך לדעת משה 1 179 06-07-2017, 16:24
תגובה אחרונה: און ליין
  מבזק גלובס: ירידה במחיריי הדירות החדשות ברק כהן, ממובילי המחאה "באים לנקאים" מושעה משה 0 128 16-05-2017, 13:29
תגובה אחרונה: משה
  עדכון מערכות   לכבוד עורכ/ת החדשות:   מחר (א'), כ"ח באדר התשע"ז, 26 במרץ 2017, יחל ב און ליין 0 143 26-03-2017, 01:10
תגובה אחרונה: און ליין
  הודעת מערכת מקו מרכז החדשות: בעקבות מכתב גדולי הרבנים שהתפרסם היום בגנות קווי התוכן ה און ליין 0 153 22-03-2017, 19:37
תגובה אחרונה: און ליין
  *מוקד החדשות:*?‍? זעם ברשות הפלסטינית לאחר שהבוקר פורסם בעיתון שערים בביתר עילית, און ליין 0 106 06-03-2017, 14:56
תגובה אחרונה: און ליין
  התקנות החדשות לסמינרים בדיון אצל מימרן בקו"ח: הרב אברהם רובנשטיין - מזכיר ועדת הרבנים און ליין 0 76 27-02-2017, 21:40
תגובה אחרונה: און ליין
  עדכון מערכות לכבוד עורכ/ת החדשות: מחר (ד'), י"ט בשבט התשע"ז, 15 בפברואר 2017, יחל און ליין 0 102 14-02-2017, 21:39
תגובה אחרונה: און ליין
  רמות: סולם יעקב שריפה צילום החדשות החמות און ליין 0 139 12-02-2017, 23:00
תגובה אחרונה: און ליין
  ראש עיריית צפת הוא העצור מבין 3 החשודים שנעצרו . מעצרו הוארך ב 3 ימים . *חברת החדשות און ליין 0 68 06-02-2017, 17:57
תגובה אחרונה: און לייןמשתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..