מודעה
"כל כבודה בת מלך פנימה". העלון שחולק להורים בכפר חב"ד
#1
Smile 
"כל כבודה בת מלך פנימה". העלון שחולק להורים בכפר חב"דהורים לילדות בנות שלוש עד שבע בגנים בכפר חב"ד קיבלו השבוע בדואר תקנון צניעות רשמי שבו מופיעות הוראות לבוש מפורטות לתלמידות שנשלחות למוסדות החינוך. על התקנון חתום רבהּ של כפר חב"ד, מאיר אשכנזי, שנכנס לתפקידו בתחילת השנה. בין היתר נמצאות בו הוראות על אורך החצאית והשרוולים, על התסרוקת ועל סוג הנעליים המומלץ. ההנחיות מלוות בציורים ובחרוזים כדי להנגישן לילדות הקטנות. 


"כפתור סגור, לראות הגוף אסור", כך נפתח התקנון הנוגע לאופן שבו על הילדות ללבוש את חולצתן בגן. האיסור על בגד פתוח ומאוורר, על אף אי-הנוחות הכרוכה בכך, ולמרות החום הכבד, מוסבר בפירוט: "לא מאחור ולא מלפנים, לא בפעילות ולא במשחקים, גם לא כשמתכופפים". בקטגוריית השרוולים נכתב: "מגיל שלוש למעשה, חצי שרוול מכסה. מגיל חמש עד שש, עד המרפק - הכיסוי מתבקש. במהלך השנה אני כבר גדולה והמרפק לכסות כבר צריכה". בנות מגיל שלוש, "כבר נגרוב גרביים", נכתב, "ומגיל חמש שיגיעו עד הברכיים". גם על הנעליים נכתב: "כמה יפות וצנועות נעליים רגילות, את נעלי הבית נשאיר לבית".

הגב


[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.
משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..
window.onload = function(){ };