מודעה
מבזקים - חדשות יום ב' --- אשכול ראשי ---
#1
❤בוקר טוב❤

האשכול מתעדכן כל הזמן

הגב
#2
d.l.: 

 בהמשך למצרים: ככל הנראה מדובר בפיצוץ מטען על ביתו של קצין משטרה מצרי על ידי חוליית מחבלי דאעש.


(נציב)

הגב
#3
דובר המשטרה ש''י:                                                                                                                                                                    הלילה הגיעה אל קיצה חקירה סמויה וממושכת ביחידה המרכזית של משטרת מחוז ש''י.                                                              מזה מספר חודשים מתבצעת פעילות משותפת לימ"ר ש"י, יחידת הפיצו''ח של משרד החקלאות ורשות המסים בסיוע צה"ל  בעקבות מידע מודיעיני בנוגע לרשת מבריחי ביצים מתחומי הרשות הפלסטינית לתוככי הקו הירוק, ומכירתן בארץ לרשתות מזון, בתי קפה מוכרים ולאזרחים. ע"פ החשד חברי הרשת גלגלו מחזור מכירות של למעלה מעשרה מיליון ש"ח בשנה. מיותר לציין כי הביצים אשר הוברחו נמכרו ללא כל פיקוח וטרינרי וללא כל פיקוח בריאותי הולם. מעבר לעבירה הפלילית שבעצם המעשה, קיימת הסכנה הבריאותית והמיידית הנשקפת לציבור הלקוחות אשר רכשו את הביצים המוברחות. בפרשיה זו מעורבים חשודים ישראלים ופלסטינים שהיו מעורבים באופן אקטיבי בקיום העבירה. המניע העיקרי לביצוע עבירה מסכנת חיי אדם זו נבעה מבצע כסף גרידא כשלא היססו לסכן חיי אדם בעבור זאת. ראש הרשת ישראלי (43) תושב העיר מודיעין נעצר יחד עם 11 יעדים נוספים באשדוד , ירושלים,  מודיעין עלית,בית שמש,נס הרים,מושב גפן ומספר כפרים פלסטינים  ברשותם נתפסו סכומי כסף זר וישראלי בשווי עשרות אלפי שקלים ואלפי ביצים שנתפסו והושמדו בשטח בנוסף בבית לקיא בשטחים בתוך מחסן נחשפה מעבדה לזיוף חותמות ביצים ומערכת שלמה של אריזה,  במהלך היום יובאו החשודים להארכת מעצרם בבימ''ש שלום בירושלים החל משעות הבוקר. סגן ניצב שי קובנטור, ראש מפלג פלילי בימ"ר ש"י התייחס לגל המעצרים ואמר:"תופעת הברחת הביצים משטחי הרשות הפלסטינית לישראל הינה תופעה מסוכנת המסכנת חיי אדם. מדובר בעבריינים שאינם בוחלים בשיטות ואמצעים להשגת רווח כלכלי על גבם ובריאותם של הציבור הרחב במדינת ישראל. גל המעצרים מראה כי מדובר בתופעה רחבת היקף ובקנה מידה ארצי, רשתות מזון ובתי קפה מובילים בוחרים לרכוש ביצים מוברחות אלה ולמוכרן למיליוני צרכנים תמימים. ימ"ר ש"י, יחידת הפיצו''ח במשרד החקלאות וגורמי אכיפה מרשות המיסים השקיעו מאמצים רבים בקידום פרשייה זו במטרה להגן על בריאותם של  מדינת ישראל ולגדוע קו הברחה זה המסכן חיי אדם".רצ"ב                  " חטיבת דובר המשטרה"

הגב
#4
מוקד שרון כביש 6 עין תות לצפון ת.ד קשה

הגב
#5
לפני כשנה, קרא אלישיב הלר את "שיחת השבוע" ומשהו בעמוד האחורי של העלון, המדור 'חיים יהודיים', שבה את ליבו ● בשבוע שעבר הוא נפגש בבית הרפואה עם הילד ישראל מלכיאלי ותרם עבורו כליה ● על הסיפור המרגש מספר ל-COL אביו של ישראל, הרב אריק מלכיאלי, ויש לו גם מסר חשוב ומציל חיים ● מגזין שישי הצלת חיים

משה בן-חיים


הרב אריק מלכיאלי, שעוסק ביום יום במתן הרצאות לחיילים, ושיעורים בחסידות "בגובה העיניים", בימים אלה כמעט ולא מש ממיטת ילדו בן ה-12, ישראל. בשבוע שעבר עבר ישראל ניתוח השתלת כליה, וכעת הוא מתאושש בבית הרפואה לילדים שניידר.


בשיחה מבית הרפואה ליד מיטת ילדו, מספר הרב מלכיאלי: "ישראל נולד עם בעיה בשתי כליותיו. כשהגיע לגיל המתאים, בעקבות המצב הרפואי חיפשנו תורם מתאים. משמים שלחו לנו את ארגון "מתנת חיים", ארגון עם אנשים שנותנים מעצמם ומצילים חיים".


עלון אחד והרבה רצון טוב


אלישיב הילר, נשוי ואב לשלושה ילדים, קרא לפני כשנה את "שיחת השבוע". את עיניו צד המדור 'חיים יהודיים' בגב העלון, על אירגון "מתנת חיים" של הרב ישעיהו הבר, שמציל חיים כפשוטו. 


הכתבה בעלון שבתה את ליבו, וכשהבין עד כמה הדבר פשוט ולא כרוך בסיכון רפואי, החליט שהוא תורם ומציל חיים. וכך, נפגשו התורם הי"ו אלישיב הילר, והנתרם הילד החייל בצבאות השם ישראל מלכיאלי, בבית הרפואה, והרי התמונה לפניכם, בעמוד השער של הכתבה... 


"כל הרעיון לפרסם את הסיפור, הוא כדי להדגיש עד כמה הדבר פשוט, וכל אחד עם קצת רצון טוב יכול להציל חיים", אומר הרב מלכיאלי מבית הרפואה. "מי שעושה את זה, הוא פשוט עושה דבר גדול מאוד". 


לבטוח בהשם 


איך ישראל בגילו הצעיר, מתמודד עם המצב הרפואי?


"הקב"ה נתן לו כוחות להתמודד. הוא מבין ובקיא בכל התהליכים הרפואיים, הוא שואל כל דבר את הרופאים. הוא מגלה ביטחון בה' ובגרות מפליאה".


"הוא משפיע אמונה בה' על כל מי שפוגש. לילדים שמאושפזים, ואפילו לרופאים והאחיות".


קיבלתם עידוד ותמיכה מחברים וידידים? אמרו עבורו תהילים?


"מחמם את הלב לראות אנשים שמתפללים, מברכים, ונותנים תחושה של "נושא בעול עם חברו". אני רוצה להודות לכל מי שהתעניינו ואמרו תהילים, ונתנו הרגשה טובה".


הרב מלכיאלי מעביר מסר: 'אומר שני דברים: ראשית, יש לבטוח בה', והבוטח בה' חסד יסובבנהו'. שנית, מי שיכול לתרום כליה, זה חסד הכי גדול, וסיכון הכי קטן".


המשיכו להתפלל לרפואת הילד ישראל בן גלית מרגלית לרפואה שלימה בתוך שאר חולי ישראל.
http://www.col.org.il

הגב
#6
כרם שלום: 2 פלסטינים לא חמושים נעצרו בידי כוחות הביטחון לאחר שחצו את הגדר מכיוון עזה. השניים נחקרים בשעה זו.

הגב
#7
'ישראל היום': המפכ"ל היוצא דנינו מתגורר באותו רחוב של ברכה והגיע למקום מיד עם היוודע פרטי המקרה. ברכה נחשב לקצין מאוים עד יום מותו, תקופה מחייו הוא הסתובב עם אבטחה צמודה.

הגב
#8
צה''ל, לוחמי מג''ב ושוטרי מחוז ש''י עצרו הלילה 3 מחבלים דרושי חקירה ביהודה ושומרון, המחבלים שנעצרו מעורבים בפעילות טרור עממי לעבר אזרחים וכוחות הביטחון.המחבלים שנעצרו הם תושבי בית לחם וחברון, הם הועברו לחקירת השב''כ.

הגב
#9
למרכז הרפואי ברזילי הובא על ידי מד"א אלמוני כבן 60 לאחר שלדברי מד"א נפל מקומה תשיעית.

מצבו קשה הוא מונשם ועובר סדרת בדיקות במלר"ד.
איילת קדר

הגב
#10
יואב יצחק בתגובה לשאלת מוטי לביא האם יגיע להלויה של אפרים ברכה: "זו שאלה חצופה ! הראיון ביניינו הסתיים כעת, ניתק את הטלפון".ביומונים החרדיים אין אזכור הבוקר על התאבדותו ראש יאח"ה תת ניצב אפרים ברכה.

הגב


[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.


אשכולות דומים...
אשכול יוצר האשכול תגובות צפיות תגובה אחרונה
  הפתגם היומי - אשכול און ליין 497 164,506 היום, 11:09
תגובה אחרונה: אורח
  כל חדשות השבת - ויקרא אורח 0 37 17-03-2018, 21:43
תגובה אחרונה: אורח
  מבזקים מהשעה האחרונה - מעניין אורח 79 4,491 11-03-2018, 00:44
תגובה אחרונה: אורח
  אתר דה מרקר. הסכם גג ראשון בעיר חרדית: 5,400 דירות חדשות יוקמו באלעד צפו בתמונה 0 50 08-03-2018, 01:29
תגובה אחרונה: צפו בתמונה
  להתחיל את היום בקדושה *הלכות מקרא מגילה ופורים.* *מהלכות חודש אדר.* אשכול 875 7 242 23-02-2018, 13:37
תגובה אחרונה: אורח
  *?פרסום ראשון • יובא לאישור: 3000 יח"ד חדשות בגילה, ירושלים* אורח 0 85 14-02-2018, 21:53
תגובה אחרונה: אורח
  ?? *להתחיל את היום בקדושה* ?? *הלכות הנהגת אדם בבוקר* *אשכול אורח 22 1,813 11-02-2018, 02:38
תגובה אחרונה: אורח
  סיכום חדשות השבת 875 0 27 27-01-2018, 20:47
תגובה אחרונה: 875
  חדשות 2 עמית סגל חושף היריבות בין דרעי לליברמן ככל הנראה מתואמת בגלל הדישדוש סביב % אורח 0 42 22-01-2018, 00:22
תגובה אחרונה: אורח
  חדשות 10: ‏המתנקשים בתאילנד שייכים לארגון פשיעה מתחרה מנתניה. הם נמלטו בעזרת מטוס פרט אורח 0 26 22-01-2018, 00:22
תגובה אחרונה: אורחמשתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..
window.onload = function(){ };