מודעה
מבזקי חדשות - יום ב'
#1
אשכול יום ב

אשכול מבזקים

הגב
#2
דובר כב"ה מחוז יו"ש :
שני צוותי כיבוי הוזעקו לשריפת קוצים בין עזון למעלה שומרון על כביש 55.
מטוסי קרב הורמו לאוויר לכיון אילת מחשש לירי מסוללת דאע"ש שנמצאת על הגבול בין ישראל לסיני עדין לא ניתנו הנחיות לתושבים באילת והסביבה יש להישמע להנחיות פיקוד העורף ולעשות את ההנחיות שמצילות חיים.

להסבר מפורט : http://www.oref.org.il/Mobile/10803-he/Pakar.aspx
לוחמי דאע"ש מפצירים ברשות של חמאס שיתחילו את הליחמה המחודשת עם ישראל כדי לתת גיבוי לכוחות מסיני להיכנס למערך..... מפחיד רצח...
איטליה: טייס נהרג כששני מטוסים התנגשו במהלך מפגן אווירי.
הטייס השני נפצע פצעים קלים בלבד.רוטר
תימן: המורדים החות'ים ירו לעבר ספינה עם סיוע הומניטרי

פורסם: 01/06/2015 07:57
אש נורתה מנמל עדן לעבר ספינה שנשאה סיוע הומניטרי של האו"ם לאזרחי תימן. גורם בממשלת המחוז האשים בירי את המורדים החות'ים, שלא אפשרו לספינה לעגון בנמל.

"החות'ים ירו פגזים על ספינה ששכר האו"ם שעליה היו 7,000 טונות של מזון והייתה כשני ק"מ מהנמל", אמר הגורם. הוא אמר כי הספינה, שיצאה מג'יבוטי ולא נפגעה, נאלצה לחזור על עקבותיה.
ירושלים עזרת תורה ת.ד קשה
כביש 1 לכיוון ירושלים שריפת רכב
מרן אדמור מויזניץ טס הלילה לחול. הטיסה נדחתה מ1 בלילה עד לחמש וחצי וכעת בתשע המטוס חזר לבן גוריון אחרי 4 שעות טיסה. יש בעיה במנוע
דובר מד"א זכי הלר : בשעה 08:46 נמסר למד"א מרחב שרון על פועל שנפל מגובה של 9 מ', באתר בניה בחריש . חובשים ופאראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לביה"ח הלל יפה גבר כבן 30 במצב קשה , יציב, עם פגיעה רב מערכתית .
טיסת הדגל של אל על (מספר 001) שהמריאה לפנות בוקר לניו יורק חזרה לנתב"ג בגלל תקלה שהתגלתה לאחר כשעה וחצי של טיסה.

על המטוס מדגם בואינג 747 היו יותר מ-400 נוסעים שצפויים להמריא שוב לקראת השעה 12.
דוברות איחוד הצלה: אברך נמצא מחוסר הכרה במרכז הכביש ברחוב עזרת תורה בירושלים כשהוא סובל מחבלה בראשו, מתנדבי איחוד הצלה מסניף 'ירושלים' העניקו לו טיפול רפואי ראשוני והצליחו להציל את חייו, לאחר ששב להכרה חלקית הוא פונה בניידת טיפול נמרץ להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים כשמצבו מוגדר בינוני עד קשה ובהכרה מעורפלת, נסיבות האירוע בבדיקה של משטרת ישראל, בשלב זה לא ברור אם מדובר בתאונת דרכים.
במהלך הלילה עצרו כוחות צה"ל באיו"ש 12 מבוקשים. 8 מהמבוקשים שנעצרו חשודים במעורבות בפעילות טרור עממי ובהפרות סדר אלימות לעבר אזרחים וכוהב"ט. 4 מבוקשים פעילי ארגון הטרור חמאס.
המבוקשים הועברו לחקירת כוהב"ט.
מוקד ארצי
ירקון כפר סבא העמק 48 שריפה בגן ילדים עם לכודים
קבר דוד סגור ע"י המשטרה לרגל תהלוכה של הנוצרים.
נתניה רח פרח פיצוץ
חדרה מיכאל חזני התאבדות בתליה
נקבע
מרחב שרון, נתניה: פיצוץ נפחי בדירת מגורים ברחוב יהודה פרח פציעה רב מערכתית
לפי אחד הדיווחים מדובר בפיצוץ בניין בן 11 קומות
י-ם: אברך חסידי שסיים תפילת שחרית בביהכ"נ סאטמר ברח' עזרת תורה נמצא מחוסר הכרה בכביש הסמוך עם חבלה בראשו. פונה במצב בינוני.
דובר המשטרה מרחב שפלה:- רצח עלה אבו ריזק ברמלה- ב21/4 נורה עלה אבו ריזק ברמלה ,הקורבן פונה לאסף הרופא ושם נקבע מותו.
החקירה הוטלה על צח״ מ מרחב שפלה בפיקודו של פקד אסף מוסרי. אתמול בוצע מעצר של חשוד במעורבות באירוע הירי החשוד תושב רמלה יליד 94 יובא הבוקר להארכת מעצר בבית משפט השלום בראשלצ.
יגור שכונת ההר התאבדות מחוסר הכרה במקום
נתניה מבוטל ללא נפגעים
*- נשיא ג'יבוטי אומר בראיון עיתונאי דברים מאוד מעניינים:
- יחסינו עם סעודיה מצוינים ואנו מודים לך על הסיוע בסך של 200 מיליון דולר לביטחון המדינה.
- לא נאפשר לישראל לפתוח משרד אינטרסים במדינה.
-החיזבאללה גורם מסית ואנשיו הם למעשה לוחמים אירניים.
-אנו ביחסים לא טובים עם אירן וניסיונה להשתלט על מצרי באב אלמנדב לא מקובלים.
- אין נוכחות אירנית על אדמתנו.
- אין יחסים דיפלומטיים עם אירן.
- לא נפתח שגרירות בסוריה לבקשת הליגה הערבית.
-ג'יבוטי תאפשר לסין לפתוח בסיס צבאי בתחומה.

http://www.elnashra.com/news/show/874320...ة-ومقاتليه-

הגב
#3
כפר מנדא ליד סונול ת.ד
גבעת כח בצומת רנטיס ת.ד

הגב
#4
♥️♠️הפתגם היומי♠️♥️

"אתם יכולים לסגור את העיניים כדי לא לראות את הדברים שאתם לא רוצים לראות, אבל אתם לא יכולים לסגור את הלב כדי לא להרגיש את הדברים שאתם לא
רוצים להרגיש."

♥️♠️בוקר טוב ליום מבורך♠️♥️

הגב
#5
הטרור בפסגת זאב:

כדור תועה או מגמה מכוונת


רמי פהלבני ניגש שלשום לרכבו כדי לקחת את הילדים לגן. לתדהמתו הוא גילה חור שנפער במכסה המנוע. כשהתקרב הבין שכדור ניקב את רכבו. רמי מתגורר ברחוב גדוד מכמש,  זה רחוב שנמצא רחוק יחסית מהשכונות הערביות שמקיפות אותנו, אבל שום דבר כבר לא מפתיע אותנו כאן.  פהלבני מסר לחדשות הפסגה: " אין סיכוי שזה קרה במקום אחר, הרכב הזה משמש אותנו רק להסעות של הילדים לגנים. אין לי מושג איך זה קרה,  יכול להיות שזה כדור תועה שנורה לשמים בזמן החגיגות של הבני דודים ויכול להיות שזה גם ירי מכוון. שוטר שראה את המקרה אמר לי שמדובר בכדור לא שגרתי בכלל וככל הנראה זה כדור חודר אפוד. אני חושב שהגיע הזמן שנתחיל לטפל במקרים האלה בחומרה, הפעם זה פגע ברכב, אני לא רוצה אפילו לחשוב היכן זה יפגע בפעם הבאה"
רמי פהלבני הגיש אתמול תלונה במשטרת שפט.
ערוץ 1: פרסום ראשון: כך נראים האמצעים שפורס צה''ל על גבול הרצועה כדי לאתר מנהרות     בשבועות האחרונים פועל צה"ל יחד עם חברות פרטיות ומנסה מערכות שונותשנועדו לאתר מנהרות חדשות וקיימות.את התמונות האלה צילמנו בשבועות האחרונים במועצה האזורית אשכול,על גבול הרצועה, חברות פרטיות ובנוסף חברת רפאל פורסות מערכות שונותומבצעות ניסויים, בסופם תבחר המערכת היעילה ביותר.בין היתר נראים גלילים מיוחדים שנקדחו באדמה ובתוכם סנסורים,חלק מהפתרונות עולים עשרות מיליוני דולרים וישנם כאלה שעוליםמיליונים בודדים, לכל מערכת יתרונות וחסרונות שמטבע הדברים לא ניתן לפרטם. מערכת הבטחון תבחן את המערכות השונות ואחת מהןתפרס על גבול הרצועה.הוידאו אושר על ידי הצנזורה.פרסום ראשון של איציק זוארץ, כתבנו בדרוםמתוך מהדורת מבט עם יעקב אילון
דוברות איחוד הצלה: מתנדבי איחוד הצלה מסניף 'תל אביב' ביצעו החייאה מוצלחת על אשה שנמשתה מהמים לאחר שטבעה בחוף בוגרשוב בתל אביב, תפונה בדקות הקרובות להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים איכילוב.
מוקד קרנ"ש: היתקבל דיווח על תאונת דרכים בין 3 כלי רכב ליד נבי אליאס, אין פרטים נוספים, כוחות בדרך למקום.*.
דרום כביש 35 בכניסה לנגבה פירכוסים

הגב
#6
דיווח ערבי - כוחות ישראליים עצרו ששה דייגים בעזה והחרימו את הספינה שלהם.

הגב
#7
בלילה שבין ה-9 ל-10 בנובמבר 1938 התחוללו פרעות "ליל הבדולח"  שכללו פגיעות ביהודים וסמליהם ובוצעו ע"י ה-ס.א. והבריונים שלהם.בצהרי יום שישי 24 באפריל 2015 הותקף קצין צה"ל על ידי פורעים אנטישמים בריונים במאה שערים. שאם היו בזמן השואה בוודאי היו חלק מהיודנראט


במהלך ליל הבדולח עשרות מבנים של יהודים הושמדו ביניהם: בתי כנסת, דירות וחנויות, וחלונות הראווה נופצו.


במהלך ההסתה שמשתוללת נגד חיילים חרדים ואין פוצה פה ומצפצף. השלכו אבנים על חיילים חרדים תוך מטר קללות ואיומים לרצח וחלקם אף הוכו.


לפוגרום ליל הבדולח היו 4 מטרות: ללבות את הזעם נגד היהודים, להרחיק את היהודים מהתחומים הכלכליים שעסקו בהם, להעשיר את קופת המדינה ולהאיץ את קצב ההגירה שלהם.


להסתה נגד חיילים חרדים יש 4 מטרות. 1 ללבות את הזעם נגד חיילים.2 להרחיק את החיילים מהחברה החרדית.3 לשתוק על ההסתה ולבקש מהם להצביע למפלגות חרדיות.4 ולהאיץ את קצב החרמתם בחברה החרדית


הנאצים הציגו את המאורעות כתגובה ספונטנית על רצח הדיפלומט בפריז, אך זה לא היה כך- המאורעות תוכננו ע"י היטלר וגבלס מספר שבועות לפני.


יוצרי קמפיין ההסתה מציגים זאת כביכול מפחד עזיבת בחורי הישיבה את היכל הישיבות. אך זה לא כך.


הסיבה האמיתית שחלק מהמסיתים נזרקו מהחברה החרדית ונודו. וכשראו שהם לבד תככנו הסתה כדי שלא ישכחו בתהום


התגובות לליל הבדולח:


מספר ימים לאחר ליל הבדולח התכנסה ישיבה במשרדו של גרינג בעניין היהודים.


מספר ימים לאחר הגשת התלונה במשטרה על הסתה. הוחלט על סגירת התיק עקב התירוץ שזה לא פלילי


למחרת החליט גרינג שאסור ליהודים להשתתף בכל פעילות כלכלית ושהם אחראים לנזקים מליל הבדולח ולכן עליהם לשלם על הנזקים.


למחרת ביטול התלונה הוחלט שחיילים חרדים דמם הפקר. ואפשר להסית ולאיים ולהכות ולזרוק עליהם אבנים.


תגובת הפוליטיקאים והאזרחים הגרמניים:


התגובות באוכלוסייה לאירועי ליל הבדולח היו בהתאם לשכבה אליה השתייכו, אלה שהשתייכו לאליטה הנאצית הגיבו בזעם כלפי היהודים, אך הרוב התבטאו ב"שתיקה כהסכמה" ובאדישות.


תגובת העסקונה החרדית על שלל גווניה ורבדיה. והחברה החרדית .


אין תגובה רשמית. רק צקצוקי לשון. וגינויים שהאו"ם משתמש לגנות את מלחמת האזרחים בסוריה.


החיילים החרדים. והאזרחים החרדים שמתנגדים להסתה.
מעורבים בכל ניסיון לעצור את ההסתה. גם אם הדבר ייעשה בדרך לא הגיונית כמו התחזות לאזרחים על ידי החלפת מדיהם בתחנות מרכזיות לאוטובוסים.


מזכיר קצת את היהודים שהסתובבו בשנות השואה עם תעודות זהות מזוייפות. כדי להנצל ממוות


גם יעדי הגיוס השתנו. עד 2014 הבחורים החרדים שעזבו את עולם הישיבות והתגייסו לצה"ל
הצליחו אחרי נשואיהם לצאת עם פרנסה מכובדת .


אך משנת 2015 זה הופסק . ועכשיו בחורים שלא מוצאים את מקומם בעולם הישיבות. מסתובבים בחוסר מעש. וכולם יודעים שהבטלה מביאה וכו'


מידע נוסף אודות ההסתה  בהיסטוריה נגד יהודים/חיילים חרדים.תוכלו למצוא בגוגל .

הגב
#8
נתניהו במתקפה על ליברמן לאחר שתיקה ארוכה: "חבר לשמאל כדי להפיל את הקואליציה בראשות הליכוד. אחוז אחד מבוחרי ישראל ביתנו לא היו בוחרים בו היום"

הגב
#9
לפי דיווחים שונים שר החוץ הגיע בשביל לנהל מגעים חשאיים בין ישראל לעם פלסטינים.E.c
חמאס מגיב פעם ראשונה על ביקור שר החוץ הגרמבני ברצועת עזה.


"אנו רואים את ביקור שר החוץ הגרמני ברצועה כצעד חשוב מאוד. אנו מצפים שגרמניה תשחק תפקיד חשוב בהסרת המצור על עזה ותשקף לאירופה ולעולם את במצב הנוכחי  אשר מתקיים בעזה".


תודה לחברי הקבוצה רובן ונציב. 


E.c
מודיעין , שבטי ישראל התחשמלות פצ קשה
י.ט.
שימו לב יש ערבי באיזור הבוכרים ירושלים מסתובב עם שטר של 200שח קרוע קצת ומזוייף
סערה במחנה הציוני בנוגע לחלוקת התפקידים בכנסת
יו"ר הסיעה בוז'י הרצוג הולך ומסתבך, העידו גורמים במפלגה בהתייחסם למחלוקת סביב מינוי יו"ר ועדת הכלכלה ויו"ר הסיעה מבין חברי המחנה הציוני. למחלוקת מצטרפים גם אנשי "התנועה" שדורשים מקומות בוועדת חוץ וביטחון על חשבון אנשי הרצוג


זאב קם חדשות  מעריב 


המחנה הציוני הולך ומסתבך: ישיבת הסיעה שתקיים סיעת המחנה הציוני בצהריים (ב') צפויה להיות נפיצה ועצבנית במיוחד, לאחר שבמהלך הימים האחרונים לא הצליחו במפלגה להגיע להסכמות בין חברי הכנסת ביחס לחלוקת התפקידים בסיעה. חברי כנסת בסיעה סיפרו בשיחה עם nrg כי למעשה לא הושגה התקדמות באף אחת מהסוגיות שנמצאות במחלוקת, כאשר שתי המרכזיות שבהן היא מי יקבל את ראשות ועדת הכלכלה של הכנסת, שאמורה להימסר למפלגה, ומי ימונה לתפקיד יו"ר סיעת המחנה הציוני בכנסת. חוסר הסכמה קיים נכון לרגע זה גם ביחס לשיבוצי חברי הסיעה במקומות שהוקצו לה בוועדות החוץ והביטחון, הכספים והכלכלה.
אתר חרדים10:


רבי אמנון יצחק: בן המשגיח מאור החיים טבע למוות בגלל שהפגינו  נגדי
http://www.ch10.co.il/news/172227/#.VWwidM9VhBc


רבי אמנון יצחק בהתבטאות חריפה על טביעתו של תלמיד הישיבה שלום מורי ז"ל במאגר המים בבית זית • "איך אנשים לא רואים, אחרי הופעה שהופעתי בירושלים, בואו מ'אור החיים' להפריע בהרצאה, נהרג, טבע בנו של המשגיח של הישיבה, ולא מבינים, וכי אתם חושבים שהקב"ה לא יבקש את נרדף?" • על הגר"א יוסף: "אברימי פפושדו. פה סרוח"
התוכנית  'שמונה עד עשר'
בקול ברמה מגישה:


""""""פינת הפרשנים"""""""


מדי יום, בשעה 8:45 בדיוק.
מתאספים להם טובי וגדולי הפרשנים בהגשתו של השדר
מרדכי לביא במקום אחד, וקובעים את הסדר היום בציבור הדתי והחרדי ומביעים את דעתם בעניינים הבוערים שעל סדר היום הציבורי,


http://www.kol-barama.co.il/live/93860


והיום יום שני בשבוע 1.6.15
 מאיר הירשמן, חיים קליגר ודב פוברסקי מנסים לעשות סדר בפרשיית "קבר דוד המלך"
מפעל דור כימיקלים עשוי להציב סמוך לקו החוף בחיפה חוות מכלים לאחסון חומר רעיל מסוג מתנול. פעילי איכות סביבה חוששים שהמפעל יגיש בימים הקרובים בקשה בנושא לעיריית חיפה - וזו תאושר. ממפעל דור כימיקלים לא נמסרה תגובה למרות פנייה בנושא.
 
מנהלת עמותת אזרחים למען הסביבה, ליאורה אמיתי, אמרה בתגובה כי "רק לפני כחודש נקנס המפעל ב-1.8 מיליון שקל בשל ניסיון להסתיר דליפת חומרים מסוכנים והיעדר דיווח על התקריות. למפעל יש גם עבר עשיר בעברות סביבתיות, לכן כל בקשה של המפעל להגדלה או לתוספות של בניה ואו אחסון חומרים מסוכנים - חשודה בעיננו, ואין לאשרה".

הגב
#10
מוקד זק"א ארצי : ר"ג לחי 20 מב"ט לאחר מאמצי החיאה של כונני וצוותי מד"א מתנדב שיכול לסייע צור קשר עם רבש"צ יום ב אבי צדוק . מוקד 03


ראשוני: שריפה בסמוך ללונה פארק בתל אביב כוחות בדכרם למקום

נער על אופניים חשמליים דרס בת 3 בת"א וברח
ראשוני : רכבו של  האדמו"ר מויזניץ מרכז שליט"א מעורב בתאונה כונן הצלה שנסע לקריאה בכיון הנגדי ברחוב דמשק אליעזר נכנס חזיתית ברכב האדמו"ר שיצא מרכב אמר האדמו"ר  לנהג תהיה רגוע לא קרה כלום זה רק איתות משמים שאני צריך לחזור בתשובה  האדמו"ר שליט"א חזר למעון קדשו עם רכבו של הר"ר משה שטול

לגבי הלחי מדובר מבוגר נכה לא ניראה רצח ולא ניראה שמישהו ירצה לרצוח בן אדם כזה

הגב


[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.


אשכולות דומים...
אשכול יוצר האשכול תגובות צפיות תגובה אחרונה
  *סיכום חדשות השבת - וארא 875 0 55 13-01-2018, 23:12
תגובה אחרונה: 875
  סיכום חדשות השבת - אשכול ויחי 875 17 238 31-12-2017, 02:13
תגובה אחרונה: אורח
  חדשות השבת אשכול ויגש - כל מה שמעניין שבוע טוב 36 370 24-12-2017, 19:30
תגובה אחרונה: אורח
  סיכום חדשות השבת - וישלח אדם 33 453 05-12-2017, 08:03
תגובה אחרונה: אורח
  רוכבים על אופנוע או קטנוע? לווייז יש חדשות טובות אפליקציית הניווט האהובה על הנהג היש אורח 0 136 27-11-2017, 15:48
תגובה אחרונה: אורח
  מבזקי חדשות בזמן אמת, סיכום עיקר ארועי השבת: • ויצא 875 32 356 26-11-2017, 01:34
תגובה אחרונה: אורח
  חצות בסקופים: הפרופ' מוטי רביד מנהל "מעיני הישועה" בראיון: "חדשות טובות, המצב קשה אב אורח 0 139 23-11-2017, 01:44
תגובה אחרונה: אורח
  קבוצת חדשות המגזר החרדי: זעזוע!!! תאגיד השידור הישראלי 'כאן' עמידו ניידת שידור וגנרטו אורח 0 141 22-11-2017, 23:57
תגובה אחרונה: אורח
  סיכום חדשות השבת - תולדות און ליין 2 73 19-11-2017, 01:24
תגובה אחרונה: אורח
  סיכום חדשות השבת - אשכול וירא 875 24 376 05-11-2017, 02:46
תגובה אחרונה: אורחמשתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..
window.onload = function(){ };