מודעה
מבזקי חדשות - יום ד' ---- אשכול ראשי ----
יום טוב לכולם
הגב
ח''כ זוהר: הגיע הזמן למנוע את הכפייה החילונית

ועדת החינוך התרבות והספורט דנה בנושא 'קיפוח שומרי שבת במשחקי ספורט'. יעקב מרגי: "באיזו זכות אנחנו מונעים את יום המנוחה מאותם ספורטאים?"

וועדת החינוך התרבות והספורט דנה בנושא "קיפוח שומרי שבת במשחקי ספורט" לבקשתו של חבר הוועדה ח"כ מיקי זוהר וחברי כנסת נוספים.

חבר הכנסת מיקי זוהר (הליכוד), התייחס בוועדה להצעת החוק שהגיש בנושא מניעת פגיעה במועדוני ספורט שומרי שבת.

לדבריו: "הצעת החוק שלי לא דיברה על כפיה דתית אלא למנוע כפיה חילונית קבוצה שלא רוצה לשחק בשבת לא יהיה ניתן לכפות עליה את זה. אני חי במדינה יהודית ודמוקרטית איך ייתכן שאיני יכול לשמור את השבת במדינה שלי? זה לא הגיוני".

עוד הוסיף זוהר: "אני פרלמנטר וככזה יש לי כלים להגשים את המדיניות שאני וחבריי לקואליציה רוצים להגשים. אם צריך להשתמש בהם אני אשתמש בהם כדי להגיע למטרה הפשוטה כדי שציבור שומר שבת במדינת ישראל יוכל להמשיך לשמור את השבת מבלי כפיה חילונית".j
הגב
פאניקה בצרפת: נשק רב נגנב מבסיס צבאי

פאניקה בצרפת: נשק רב נגנב מבסיס צבאי
אחרי גל הפיגועים הקשים שפקדו את צרפת בחצי שנה האחרונה, במערכת הביטחון במדינה חוששים שגניבת חומרי הנפץ עלולה לשמש למטרות טרור. "מדובר בנשק שקל למדי לתפעול"

נשארים בכוננות גבוהה: לפחות 150 נפצים ומלאי של חומרי נפץ מפלסטיק נגנבו מבסיס צבאי במיראמס שליד מרסי בדרום צרפת. תחנת הרדיו יורופ 1 פרסמה שנגנבו בנוסף כ-40 רימונים. בצרפת חוששים כי על גניבת הענק ביום שני אחראים גורמים המזוהים עם ארגון הטרור דאעש.

הגנבים חדרו לבסיס הלוגיסטיקה הענק באישון הלילה בין יום ראשון לשני השבוע. הם חתכו את גדר התיל, פרצו למחסנים והסתלקו עם חומרי הנפץ מאין מפריע. המתקן, בו מוצבים כ-200 חיילים, מאחסן נשק רב המיועד למשימות צבאיות מחוץ לצרפת, כמו אלו באפריקה. ראש עריית מיראמס, פרדריק ויגאורוס, הביע חשש מהגניבה, ואמר כי "מדובר בנשק שקל למדי לתפעול". 

לאחר הגניבה, הצהיר משרד ההגנה הצרפתי כי "ערכנו בדיקות פנימיות של כל ההגנות על המתקנים הצבאיים המאחסנים תחמושת". בדיקות נוספות שערכו בצבא אמורות לגלות האם מישהו אחראי על הפריצות באבטחת המתקן. המתקן חולש על שטח של כ-250 דונם, ומוקף בשתי גדרות תיל, אך אינו מצויד במצלמות אבטחה. U
הגב
ערכתי לאחרונה בתאריך 08.07.15 בשעה 06:20 בברכה, בועז דיין

בוקר טוב
היום יהיה מעונן חלקית-בהיר עם טמפרטורות נמוכות מהרגיל לעונה. ינשבו רוחות דרום מערביות-צפון מערביות קלות עד מתונות והים
התיכון יהיה גלי ומסוכן לרחצה. הטפרטורות היום:
בירושלים 27-16,תל אביב 27-23,חיפה 26-21,באר שבע 31-21,עפולה 30-18,אריאל 27-17,מודיעין 29-18,טבריה 32-22,אילת 38-26 מעלות.

עד שבת יוסיף לשרור מזג אוויר נוח,בתחילת השבוע הבר תורגש התחממות מסויימת.

תחזית ל-10 הימים הבאים
http://www.israelweather.co.il/forecast/week.html

בועז
אפליקציה https://play.google.com/store/apps/detai...weather.pg
הגב
צה''ל עצר הלילה 10 מחבלים ביהודה ושומרון, המחבלים שנעצרו הם תושבי שכם, רמאללה, בית לחם וחברון, כל המחבלים הועברו לחקירת כוחות הביטחון.
הגב
עשרות תושבי בת ים
בשיתוף פעילי נלחמים בשקר ה"פלסטיני" , להב"ה , ועוצמה יהודית , הגיעו אמש למחאה על האינתיפאדה השקטה שמתחוללת במדינה ועל כוונת מכוון של התקשורת להשתיק את הנעשה .

יו"ר ארגון נלחמים בשקר ה"פלסטיני" עופר גולן בתגובה:
אנו קוראים לממשלה להתחיל להתנהל בצורה חזקה וביד קשה נגד הטרור הערבי.
הארגון ימשיך בסבב מחאות בכל הארץ לעלות את המודעות על האיניתיפאדה השקטה
שאיש "מהעיר הגדולה" לא יודע שמתחוללת.
הגיע הזמן לשים סוף לטרור הערבי הפאשסיטי והאכזר שלא בוחל באמצעים , ולדבר איתו בצורה שהוא באמת מבין
שזה ביד חזקה ובזרוע נטויה .

צבי יהודה ממארגני ההפגנה : התקשורת מנסה לגרום לניתוק אוכלוסיות בין יהודה ושמרון לפריפריות ולמרכז ע"י התעלמות מוחלטת מהנעשה. מהטרור והפיגועים שקוראים יום יום בהמוניהם .
אנחנו לא ניתן לזה לקרות.
אנו נמשיך במחאות והעלת מודעות לציבור , ולא ניתן לתופעה להמשיך .
לא נשקול אמצעים .
לא יתכן שאחים שלנו לא יכולים לשלוח את הילדים לגן בבטחה
שאחים שלנו נרגמים באבנים ובבקבוקי תבערה כאילו הם בארץ זרה.
אנו נמשיך להזדהות אם אחים שלנו ביהודה ושומרון ומזרח ירושלים , נעלה את המודעות בציבור ,
ונביא את יהודה ושומרון
ללב תל אביב על אפם ועל חמתם .
הגב
חופש הבחירה איננו מושג מסתורי ומעורפל. אתה עושה את מה שברצונך לעשות, ואינך עושה את מה שאין ברצונך לעשות. (רבי נחמן מברסלב)

כשאתה נשאל לשלומך, אל תתלונן על צרותיך. אם אתה משיב "רע לי!", הקב"ה אומר: "זה רע? אראה לך מהו רע באמת!". אולם כשאתה עונה "טוב", למרות הצרות, אומר הקב"ה: "לזה אתה קורא טוב? אראה לך מהו טוב באמת!" (מתוך נתיב צדק)

אפילו צדיק גמור כל ימיו, ומרד באחרית ימיו - איבד את זכויותיו הראשונות. (רבי שמעון בר יוחאי)
הגב
מחבלים השליכו הלילה מטען מאולתר לעבר מוצב צה''לי במתחם קבר רחל, אין נפגעים.
הגב
ערן זינגר: ‏עיתון בירדן מדווח כי העיראקי שנשלח בידי איראן לעשות פיגועים בירדן, הונחה בין השאר לבדוק את הגבול בין ירדן לישראל, כדי לעשות שם פיגועים.
הגב
אסף ליברמן להרצוג בגל"צ: ‏- לפיד הוביל עתירה לבג"צ, יחימוביץ את מאבק הגז, אתה מנהיג את האופוזיציה?

הרצוג: אני נותן לכל אחד את מרחב המחיה, כמו מנצח בתזמורת
הגב

[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.