מודעה
מבצע ביקורת רישום הכנסות בתל אביב: בעל מספרה שלא רשם הכנסות של עשרות אלפי שקלים
מבצע ביקורת רישום הכנסות בתל אביב:

בעל מספרה שלא רשם הכנסות של עשרות אלפי שקלים "הכלבה שלי נפטרה ולא שמתי לב שלא רשמתי"

במספרה בתל אביב מצאו מבקרי רשות המסים הכנסות לא רשומות של 40,000 ₪ שבעל המספרה קיבל מקוסמטיקאית שעובדת במקום בגין שכירות. הבעלים הסביר למבקרים" "הכלבה שלי נפטרה ולא שמתי לב שלא רשמתי".

הביקורת נערכה במסגרת מבצע לבדיקת רישום הכנסות כדין בעסקים בת"א בענפי המסחר, מתן שירותים למקצועות חופשיים לרבות: מסעדות, בתי קפה, מהנדסים, יועצים, מספרות, אדריכלים וקבלני שיפוצים. במסגרת המבצע נערכו 159 ביקורת מהן עלה כי כ-15% מהעסקים שנבדקו לא רשמו הכנסות כדין.

בחנות למכירת עתיקות גילו המבקרים צ'קים לא רשומים בהיקף כולל של 81,000 ₪. בעלת החנות טענה בפני המבקרים "אני נוהגת לרשום את הצ'קים רק במועד הפירעון". קבלן שיפוצים שאצלו נמצאו הכנסות לא רשומות של 50,000 ₪ הסביר למבקרים בתשובה לשאלה מדוע לא רשם את ההכנסות כי "עוד לא רשמתי כי עוד לא למדתי לרשום". מתקין זכוכית שנמצא כי אינו מנהל כלל ספרים טען "אני עדיין לומד את העבודה".  

המבצע נערך כחלק מפעילות נרחבת של רשות המסים כנגד מעלימי מס והון שחור ובמסגרת הנחיית מנהל הרשות, משה אשר, למשרדים האזוריים להגביר את פעילות האכיפה ולשפר את כושר ההרתעה, בין היתר ע"י עריכת מבצעי שטח שמטרתם להביא לדיווחי וגביית מס אמת ולהגביר את השוויון בנטל בקרב האזרחים.

-- 

בברכה,
הגב
איזה תרןצים יש לאנשים
הגב
תרוצים
הגב
דפוק . שיתן תרוץ יותר מקורי
הגב

[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.

אשכולות דומים...
אשכול יוצר האשכול תגובות צפיות תגובה אחרונה
  ענבל אור שוחררה בתמורה לערבות של 12 אלף שקלים משה 2 28 לפני 11 שעות
תגובה אחרונה: משה
  שיבושים קשים בתחבורה הציבורית בביתר עילית בשל ביקורת של משרד התחבורה לבדיקת תקינות הא און ליין 0 82 אתמול, 14:39
תגובה אחרונה: און ליין
  עשרות תלונות על שירותי מי עדן און ליין 0 146 17-07-2017, 23:05
  משרד הביטחון ירכוש מערכות לחימה בכ-1.5 מיליארד שקלים חני 0 142 09-07-2017, 13:08
תגובה אחרונה: חני
  כביש 1 משער הגיא לכיוון תל אביב חסום לתנועה, הכביש עומד. און ליין 0 125 05-07-2017, 22:49
  לילה לבן בתל אביב: ארמין ואן ביורן, עברי לידר ועוד און ליין 0 124 28-06-2017, 21:28
  משרד החינוך: עד ה-1 בספטמבר כל המורים בישראל יעברו בדיקת רישום פלילי אורח 0 89 21-06-2017, 13:08
תגובה אחרונה: אורח
  זק"א תל אביב, רח' יפת, ת.ד, רוכב אופנים שנפגע מרכב, צוות מדא מטפל בגבר כבן 25 במצב ק אורח 0 57 11-06-2017, 22:43
תגובה אחרונה: אורח
  כביש תל אביב ירושלים עמוס ממחלף חמד עד גינות סחרוב. און ליין 0 43 29-05-2017, 00:14
  מט"ח: הדולר נחלש ב-0.306% ושערו נקבע על 3.582 שקלים און ליין 0 31 22-05-2017, 16:23

משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..