דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מדוע לא הוכנסה הכתבה לעיתון הארץ
ביום שלישי השבוע ערכנו עצרת מחאה ואחדות בעקבות שריפת ספרי הקודש בבית הכנסת של סניף בני עקיבא בנצרת עילית.

העצרת הייתה שקטה, נאמרו בה כמה פרקי תהילים, רבנים נשאו דברים, המנון התנועה וריקוד לסיום.

בסוף העצרת ניגשה אלי אישה והציגה עצמה ככתבת של עיתון "הארץ" וביקשה לראיין אותי.

לפני תחילת הראיון היא אמרה לי כך:
"שמעתי שיש כאן עצרת מחאה על ביזוי ושריפת ספרי הקודש. תארתי לעצמי שיהיה כאן מעניין ו'שמח' , בכל זאת, בחורים עם כיפות סרוגות אחרי ששרפו להם ספרי קודש, בד"כ דורשים נקמה ועצרות המחאה שלהם נראית בהתאם.

הגעתי לכאן, עמדתי מהצד והסתכלתי על מה שהולך כאן. לא האמנתי! 
עצרת שקטה, כמה נאומים רגועים ואפילו ריקוד, לא ריקוד של נקמה, אלא ריקוד של 'עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה' 

כך אמרה לי אותה כתבת והתחלנו את הראיון שארך מעל 20 דקות, בהחלט היה מעניין, וראיתי שגם לה.

טוב, אם תהיתם לעצמכם, הכתבה לא נכנסה לעיתון כי זה לא מה שהם חיפשו.
אבל אני התרגשתי מאד מהסיפור הזה ולמדתי ממנו שיעור חשוב לחיים, כמו שאומרים שכדי להאיר חדר חשוך צריך נקודת אור ועוד נקודת אור. רק כך החדר יואר. לא ע"י אלימות וצעקות.

חבל שמערכת עיתון "הארץ" מונעת מקוראיה לקבל שיעור דומה לזה שאני קיבלתי ולפתוח אותם אל העולם ואל הציבור המדהים שאותה כתבת זכתה להיחשף. 

מוזמנים לשתף את הסיפור הזה
תגובה מהירה 
הגב

[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.

אשכולות דומים...
אשכול יוצר האשכול תגובות צפיות תגובה אחרונה
  *פרשת שופטים* _*"כי אתה בא אל הארץ אשר ה' אלוקיך נותן לך,לא תלמד לעשות כתועבות הגויי און ליין 0 105 09-09-2016, 08:06
תגובה אחרונה: און ליין
  *על מה אבדה הארץ*? מי האיש החכם ויבן את זאת, ואשר דבר פי ה' אליו ויגידה. על מה אבדה און ליין 0 58 14-08-2016, 11:00
  1175: שמי יניב, מדוע לא אומרים ׳ויהי נועם׳ במוצאי שבת שחל בו תשעה באב❓ ?הרב עובדיה און ליין 0 28 03-08-2016, 20:43
  ? מדוע אני צריך תורה ומצוות? למה זה לא מספיק שאני בן אדם 'טוב'? אומר הרב שלמה וול אורח 0 57 08-05-2016, 22:18
תגובה אחרונה: אורח
  ויגש - מדוע יעקב שלח את יהודה לפניו הרי יוסף היה שר האוצר אורח 0 64 17-12-2015, 20:06
  "קבעת עיתים לתורה" "חיבור חברותות ברחבי הארץ" נתבקשתי לפרסם על קבוצה ייחודית שנפתחת אורח 0 45 10-12-2015, 12:19
  "הללו את ה' כל גויים" - מדוע אומר דוד המלך שיהללו הגויים ואומות העולם את הקב"ה, אורח 0 42 09-12-2015, 23:54
  מלחמת החשמונאים ביוונים נקראה בפי חז''ל - מלחמת האור בחושך. מדוע נקראה תרבות יוון הי אורח 0 60 06-12-2015, 19:58
  כאשר אליעזר הגיע לחרן, כתוב שהוא פתח לגמלים את המחסום של הפה.  לכאורה מדוע היה צורך אורח 0 80 27-11-2015, 15:32
  מדוע לא גילה ה' ליצחק את גודל רשעות עשו? על הפסוק "ויהי כי זקן יצחק ותכהין עיניו מראו אורח 0 67 11-11-2015, 22:11
קישור מקוצר לאשכול זה
» צפיות: 107

הנצפים ביותר לאחרונה
"TOMETOMATO": כל מה שטוב באוכל רחוב
פורום: חדשות מרחבי הרשת
תגובה אחרונה: הארץ
» תגובות: 0
» צפיות: 39
בת ה-13 שהצילה 15 ילדים בשואה פאני בן עמי לא קוראת לעצמה ניצולת שואה
פורום: חדשות ונייעס
תגובה אחרונה: משה