מודעה
מדריך שמחות בית השואבה תשע"ו 
#1
מדריך שמחות בית השואבה תשע"ו 



בעלזא:
בכל לילה מלילות חול המועד, יתקיים בסוכה הגדולה בקריית בעלזא בירושלים טיש אושפיזין בראשות כ"ק מרן האדמו"ר מבעלזא שליט"א. המרכזי שבהם יערך בליל אושפיזין דיוסף, אז יחלק הרבי לחם כסגולה לפרנסה. ובמוצאי שמחת תורה, יישא הרבי מבעלזא שליט"א בפני אלפי החסידים המצטופפים בהיכל הטישים את ה'שטידיגע תורה' המפורסם.


צאנז:
בכל אחד מלילות חול המועד יערוך כ"ק האדמו"ר מצאנז שליט"א "טיש" בסוכה הגדולה בסמוך לביתו בהשתתפות מקהלת החסידות ובליווי תזמורת.
בנוסף במוצאי שמחת תורה, נערך מידי שנה בקריית צאנז בנתניה המעמד המרכזי של ההקפות השניות, אליו מגיעים אלפי חסידים מכל רחבי הארץ. בשיאן של ההקפות רוקד הרבי מצאנז במשך שעות ארוכות עם ספר התורה מחזה מפעים שמושך אליו גם אנשים רבים מהציבור הכללי.


תולדות אהרן:
בכל הלילות מתקיימת השמחה המסורתית שמושכת אליה אנשים מכל הארץ ובליל אושפיזין דאהרן השמחה נמשכת כל הלילה.


מוצאי יו"ט


שלמה גובי "שיח סוד" אולמי בית ישראל עם מיטלמןליפא שמלצר ויניב בן משיח – מישקולץ פתח תקוההזמר מוטי לייכטר עם הקלידן יוסי מייזליש – ישיבת בית אליהו בני ברקרפי שטיין ותזמורתו עם מקהלה – בבימ"ד תולדות אהרן בית שמשהקלידן רובי פוירשטיים – ישיבת יסודות הקטנהאלי הרצליך עם שניאור רוזנבלום ותזמורתו – ביהכנ"ס אגוד בני תורה ברחוב מנוחה ונחלה 3 רחובות.הקלידן יואל לזר – ישיבת שערי תורה י-םיוסי מייזליש ותזמורתו – ישיבת דעת התורה בר אילן ירושליםמשה אברהם עם ענק הזמר החסידי מנדי גרופי – במה מרכזית בעיר רחובותמוישי ניילנדר ותזמורתו – ישיבת משך חכמה בני ברקהקלידן ישראל פריד עם הזמר בן ציון שניידר – ישיבת קנייני התורהשמשון דניאל ותזמורתו עם הזמר גלעד פוטולסקי – סוכת דוד י-םיהודה גלילי ותזמורתו עם הזמר יוני ברגר שמחת חג מרכזית של עיריית ירושלים בשכונת נווה יעקבהקלידן מנחם לוק – ישיבת היכל טוביה באולם שע"י סמינר מאיר


שלישי 29.9


מועצת השירה היהודית פסטיבל קול העולם רחבת עיריית רחובותחיים ישראל ולהקתו בית הכנסת שער אשר תל אביברפי שטיין ותזמורתו עם הזמר שלמה גובי – בבימ"ד חסידות ספינקא בני ברקהקלידן יואל לזר – בישיבת הדרת מלך רחוב עזרא בני ברקהקלידן שמוליק לוטרמן עם אברהם משה ברדוגו – כנסת יחזקאל אטינגר אלעדמשה אברהם עם הזמר יצחק ריס באירוע מרכזי באלעדהקלידן ישראל פריד עם הזמר אבריימי מושקוביץ – ישיבת שערי שמועות בית חלקיהשמשון דניאל ותזמורתו – נתיבות שלום ביתר עיליתהזמר יענקי עקשטיין עם הקלידן יהודה גלברמן – ישיבת באר יעקביהודה גלילי ותזמורתו עם הזמר יוסי ברגר  – ישיבה הגדולה בית שמואל -ירושלים -dj יהודה מור בישיבת תורת משה ברמות ג 


רביעי 30.9


מרדכי בן דוד ויצחק מאיר הלפגוט – וולדרוף אסטוריה ירושליםליפא שמלצער, ישי ריבו, מועצת השירה היהודית ומיטב האמנים במערת המכפלה חברוןמועצת השירה היהודית מארחת את יעקב שוואקי בפארק השלולית נתניהיוסי מייזליש ותזמורתו – ביהכ״נ כרם ישראל קרית הרצוג בני ברקרפי שטיין ותזמורתו עם הזמר אברהם משה ברדוגו – בישיבה הגדולה שו"ב קרית ספרמקהלת "נרננה", הזמר מנדי ג'רופי, הקלידן יענקי רובין, החזן חיים אדלר והפייטן יהודה נפתלי – מעמד הקהל בכותל המערבי בשעה 16:30 -dj יהודה מור ישיבת ישמח משה גוש 80- הקלידן יואל לזר – בבית הכנסת ה"חורבה" בעיר העתיקה הקלידן שמוליק לוטרמן עם מקהלת ויזניץ – במרכז חסידי ויזניץמשה אברהם עם הזמר יצחק ריס – בישיבת שבות יהודה בירושליםמוישי ניילנדר עם דוד איכילביץ ותזמורתו – ישיבת קול תורה בית וגן ירושליםשמשון דניאל ותזמורתו – ישיבת רשי י-םהזמר יענקי עקשטיין עם הקלידן אליעזר הרשקוביץ  – אצל הרב מוגרבי בחולוןיהודה גלילי ותזמורתו עם הזמר יוני ברגר – ישיבה ר' חיים עוזר


חמישי 1.10


מועצת השירה היהודית קניון ערים כפר סבאיעקב שוואקי ואברהם פריד בנייני האומה ירושליםיוסי מייזליש ותזמורתו – ישיבת חדוות התלמוד קרית ספררפי שטיין ותזמורתו עם הזמר דיויד טויב – ישיבה הקטנה יקירי ירושליםנפתלי דוד עם תזמורת מורחבת 8 נגנים של גדליה שאפנס – ישיבת מיר בירושליםהקלידן לייזר הופמן – ישיבת וולפסון בבית וגןהקלידן יואל לזר – בחצר הקודש מכנובקא בני ברקהקלידן שמוליק לוטרמן  עם מקהלת מלכות וזמרים אורחים – ארגון זה לזה באולמי תמירשלום ברנהולץ ותזמורתו – ישיבת נחלת דוד הגדולה בפ"תשמואל יפת עם הזמר אברומי ויינברג בקהילה החרדית נצרת עיליתתזמורת מורחבת של יהודה גלילי עם הזמר גלעד פוטולסקי – ישיבת חברון בגבעת מרדכיהקלידן נחמן גולדמן עם הזמר מוטי לייכטר – ישיבת גרודנא באשדוד


שישי 2.10


מרדכי בן דוד בנייני האומה ירושלים


הקפות שניות:


יוסי מייזליש ותזמורתו – ישיבת גבעת שאול גוש 80 ירושליםרפי שטיין ותזמורתו עם הזמר מוטי גולדמן – ישיבה הגדולה יקירי ירושלים- dj יהודה מור- בישיבת כף החיים מ12-הנץ ..הקלידן אבי דרור – ישיבת עטרת ישראלהקלידן יואל לזר – ישיבת משכנות התורה בני ברקהקלידן  משה אברהם עם הזמר החסידי מנדי גרופי במערת המכפלה בחברוןגלעד פוטולסקי עם שניאור רוזנבלום ותזמורתו – הקפות שניות המרכזיות בכפר סבא רחוב הרצל פינת ויצמןהזמר יענקי עקשטיין עם הקלידן אליעזר הרשקוביץ – חניכי הישיבות נווה יעקב ירושליםשמואל יפת עם הזמר יוני ברגר – ישיבת תפארת שרגא בית וגןיהודה גלילי ותזמורתו עם קובי גרינבוים – ישיבה הגדולה יסודותשלמה גובי והרשי סגל –  סורוצקין ברחוב חגי בב"ב???
 באהבה מרדכי טולדו תהנו ומעודים לשימחה
הגב
#2
מחפשים מקום לשמח בשמחת תורה ??
המושבה ראש פינה שבצפון מחפשת כמה חבר'ה צעירים שירצו להשתלב פה בשמחת החג ולהוסיף שמחה לקהילה ! (ארוחות ולינה וכל מה שצריך..עלינו !!?)אתם מעונינים ?! אפשר להתקשר או לשלוח הודעה ! 0538286227 ידידיה בן שימול ..(אשמח אם תפיצו בכמה שיותר קבוצות ..תודה לעוזרים ! )
הגב
#3
"איגוד הקהילות הספרדיות"

סיעת ש"ס - ביתר עילית


?שמחות בית השואבה?
מוצאי חג ראשון בעיר?


? ישיבת 'נזר התלמוד' רח' חב''ד 13 גבעה ב'
בהשתתפות מרן ראש הישיבה הגאון הגדול חכם שלום הכהן שליט"א נשיא מועצת חכמי התורה.


? ביהכ"נ 'אוהל שלמה'
רח' הבעש''ט 3 גבעה א'


? ביהכ"נ 'היכל ינון'
רח' מפעל הש"ס 5 גבעה א'


? ביהכ"נ 'תורת משה מציון'
רח' החוזה מלובלין 27 גבעה ב'


בברכת חג שמח ??
הגב
#4
המדריך המלא: כל שמחות בית השואבה • פרויקט ענק
סוכות תשע"ו: 'בחדרי חרדים' ו'קו הסקופים' עם מאות מיקומים וזמנים מדויקים של שמחות בית השואבה, הופעות, הקפות שניות וזמני ה'טישים' והאושפיזין בחצרות האדמו"רים ברחבי הארץ והעולם • יש לכם אירוע להוסיף? טקבקו לנו
משה ויסברג 20:53 24/09/2015


 
יום שני, מוצאי יום טוב ראשון של סוכות:
בשכונת התקווה בתל אביב באולם 'בית דני' עם הזמרים רולי דיקמן ויוסף חיים שוואקי בליווי תזמורתו של יואלי דיקמן. 


בסוכת הרב הראשי הגר"ד לאו במודיעין, יופיע הזמר שלום ברנהולץ ותזמורתו. 


שמחת חג מרכזית של עיריית ירושלים בשכונת נווה יעקב עם הזמר יוני ברגר ותזמורתו של יהודה גלילי. 


ברחבת קרית אברמסקי ברובע ג' באשדוד, עם אריק דביר ולהקתו. 


מוסדות 'עטרת שלמה' סורוצקין בקרית ספר תזמורתו המורחבת של רובי בנט והזמר דיויד טויב. 


ישיבת 'אוצר התורה' בשכונת רמות בירושלים, עם המלחין והמעבד אלי קליין. 


ישיבת מערבא בחשמונאים עם שלמה ברונר ותזמורתו.


ישיבת 'משך חכמה' לצעירים בבני ברק בליווי משה ניילנדר ותזמורתו. 


ישיבת 'בית דוד' לצעירים בבני-ברק, בליווי תזמורת. 


ישיבת קנייני התורה בבני ברק, עם הזמר בן ציון שניידר והקלידן ישראל פריד. 


ישיבת 'עטרת יואל' בבני ברק עם הזמר שלמה אשר ותזמורתו. 


בבית הכנסת המרכזי בשיכון ה' בראשות הגרמ"ב זילברברג, עם הזמר יהודה פליישמן ותזמורתו, ובהשתתפות גדולי ישראל. 


בבית הכנסת 'דברי שיר' ברחוב זכריה בבני ברק, בליווי תזמורת. 


בית הכנסת 'דברי חיים' בפתח תקווה עם אברמי רוט, מוטי שטיינמץ ותזמורתו של אהרל'ה נחשוני. 


בבמה המרכזית ברחובות עם הקלידן משה אברהם וענק הזמר החסידי מנדי ג'רופי. 


בבית המדרש תולדות אהרן בית שמש רמה ב' - עם הקלידן שייע ברים (בלגיה) ומקהלה. 


בבית המדרש שטפנשט בסוכה הגדולה בחצר בית המדרש ברח' מהרש"ל בבני ברק בליווי תזמורת. 


בפתח-תקוה בצומת הרחובות סלנט אחד העם - כיכר מישקולץ במרכז העיר - עם ענקי הזמר ליפא שמלצר ויניב בן משיח בליווי תזמורתו של שמואל יפת. 


בישיבת לומז'א בפתח תקווה עם אהרל'ה בנדר ותזמורתו והזמר שמוליק גפנר. 


בתלמוד תורה 'הבאר' ברחובות, עם הזמר יחיאל ליכטיגר והקלידן ביכלר. 


בגן הבנים בעתלית עם הזמר מנחם פרנקל יחד עם הקלידן לוי אוטינסקי ותזמורתו. 


ברחבת בית חב"ד בלוד, עם תזמורתו של דני אבידני והזמר נמואל הרוש. 


ישיבת 'אוצרות התורה' בבני-ברק, בליווי האורגניסט אלי קליין. 


במודיעין ברחוב נחל חבר 10 עם הזמרים אוהד מושקוביץ, ישי לפידות ויוסף חיים שוואקי בליווי תזמורת. 


ישיבה לצעירים קרן אורה בכרמיאל עם הזמר שמעון טובול ותזמורתו. 


ישיבת חברון הקטנה בירושלים עם מנחם הרמן ותזמורתו. 


ישיבת 'מערבא' שלמה ברונר ותזמורתו המורחבת. 


ישיבת 'שערי תורה' בירושלים עם הקלידן יואלי לזר. 


ישיבה לצעירים 'קול יעקב' בנתיבות בביהכנ"ס בית בוריס עם הקלידן קובי וינר. 


ישיבת בית אליהו בני ברק, עם הזמר מוטי לייכטר והקלידן יוסי מייזליש. 


בבית המדרש ערלוי ברחוב מהרש"ל בבני ברק בליווי תזמורת. 


בבית המדרש צאנז ברחוב יהודה הלוי בבני ברק, בליווי תזמורת. 


בבית המדרש תולדות אהרן בית שמש עם תזמורתו של רפי שטיין בליווי מקהלה. 


ישיבת יסודות הקטנה במושב, עם הזמר מוישי רוזנברג והקלידן רובי פוירשטיין. 


ביהכנ"ס איגוד בני תורה ברחובות עם הזמר אלי הרצליך ושניאור רוזנבלום ותזמורתו. 


במוסדות סוכת דוד בירושלים עם שמשון דניאל ותזמורתו והזמר גלעד פוטולסקי. 


ישיבת תפארת נזר התורה ברחוב בר אילן בירושלים, עם הקלידן חיים לוי. 


בבית הכנסת 'שלום ורעות' בב"ב בראשות הגר"ש מחפוד בליווי תזמורת. 


ישיבת חורב בשכונת סנהדריה בירושלים, עם תזמורת איילת השחר והזמר אהרן רזאל ובהשתתפות הרבנים הראשיים לירושלים.


יום שלישי, א' דחול המועד סוכות:
בנייני האומה בירושלים: השקת אלבומו של הזמר אוהד מושקוביץ עם גרשון פריישטט, דניאל אהביאל, איציק דדיה, עוזיה צדוק ולהקת הקינדלעך, בהנחיית מנחם טוקר, אורח הכבוד הנגיד שלמה יהודה רכניץ. 


בקרית יערים טלז סטון בשעה 18:00 בכביש הכרם עם הזמר מוטי שטיינמץ תזמורתו של רובי בנט ומקהלת נרננה. 


ישיבת 'כנסת יחזקאל' באלעד עם הקלידן שמוליק לוטרמן והזמר אברהם מוישה ברדוגו. 


ישיבת מיר ברכפלד במודיעין עילית, עם שלמה כהן ועמי כהן. 


ישיבת 'כנסת יצחק' - חדרה עם הקלידן רובי פוירשטיין והזמר נפתלי דוד. 


ישיבת 'שערי שמועות' במושב בית חלקיה הקלידן ישראל פריד עם הזמר אברמי מושקוביץ. 


ישיבת 'בית שמואל' בירושלים עם הזמר יוסי ברגר ותזמורתו של יהודה גלילי. 


ארגון החסד 'בלב אחד' במרכז האירועים 'גן הדסים' במודיעין עילית, בצהריים עם להקת 'סדר שלישי'. 


בבית שיח סוד ירושלים, עם מקהלת 'מלכות' בניצוחו של פנחס ביכלר ובעל המנגן יענקי דאסקל בליווי יענקי רובין ותזמורתו. 


ישיבת 'באר יעקב', עם הזמר יענקי עקשטיין והקלידן יהודה גלברמן. 


ישיבת תפרח, עם אברהם בנדר ובנו אהרל'ה והזמר מוטי לייכטר. 


ישיבת 'שערי תורה' בבני ברק, עם יהודה פליישמן ותזמורתו. 


בכולל לבחורים 'עמלים בתורה' בירושלים בראשות הרב משה בוקשפן, בסוכה הגדולה של ביהמ"ד שידלובצא רחוב אהלי יוסף. 


ארגון 'יביע אומר' בפתח תקווה עם גדול הזמר התימני ציון גולן בהשתתפות רבני העדה התמנית ברחבת ביה"ס בית יעקב רחוב החמישה שעריה. 


ברחבת בית הכנסת הגדול בירושלים עם תזמורתו של לייבל'ה ליפסקר והזמר נמואל הרוש בשעה 18:00. 


הקבלת פני רבו ברגל אצל הגר"ש אויערבך ברחובה של עיר בשכונת שערי חסד בירושלים, עם משה שטקל, מקהלת 'מלכות' ותזמורתו של מנדי גולדברג. 


הקבלת פני רבו ברגל אצל הגר"י אדלשטיין בבית מדרשו ברמת השרון עם הזמר שלמה אשר. 


תלמודי התורה אבי עזרי בירושלים ופרי התורה בברכפלד באולמי 'שירת ירושלים' בשילוב כינוס בוגרים עם תזמורתו של בני לאופר. 


בכפר סבא במגרש כדור סל המקורה של תיכון הרצוג, עם מידד טסה ותזמורת מורחבת. 


השמחה המרכזית במושב צורן בפארק רמת אמיר עם יובל טייב. 


ברמת גן בסוכת ראש העיר ישראל זינגר יופיע אחר הצהריים הזמר ישי לפידות ולהקה מורחבת. 


שמחת בית השואבה המרכזית של ח"ן חרדי ברמת בית שמש בהשתתפות אלפי בני הישיבות בבית 
הכנסת 'משאת מרדכי' ברחוב נחל דולב 33 עם אלי הרצליך ותזמורתו של אלכס מיטלמן. 


בדימונה במרכז הרוחני משכן שאול שע"י מוסדות שלהבת הדרום עם אלעד כהן ותזמורתו. 


ברחובות ברחבת העירייה מופע של מועצת השירה היהודית במסגרת פסטיבל 'קול העולם'. 


ישיבת דעת התורה בירושלים עם יוסי מייזליש ותזמורתו. 


בבית הכנסת 'היכל מרדכי' בביתר עילית, עם שיע ברים (בלגיה). 


ישיבת 'היכל אליעזר' בראשות הגר"מ ברוידא באלעד יופיע הזמר שלום ברנהולץ ותזמורתו. 


בבית הכנסת המרכזי שכונת מוסררה בירושלים יופיעו נחמן מריאן ותזמורתו יחד עם הזמר מוטי מונק. 


מוסדות יתד התשובה בצפת, ברחבת ביהמ"ד ברוך שאמר עם הזמר שמעון טובול. 


ישיבת 'תפארת יעקב' בסנהדריה בירושלים, עם הזמר אברמי רוט והקלידן אשר גבאי. 


ישיבת 'הדרת מלך' בבני ברק עם הקלידן יואלי לזר. 


ישיבת 'עטרת צבי' באשדוד, בליווי תזמורת. 


ת"ת למען אחי ברחוב בר אילן-שמואל הנביא בירושלים בשילוב דינר, עם הזמר יחיאל ליכטיגר והקלידן טוביה גרודקה. 


ישיבת 'גאון יעקב' בבני ברק, עם הקלידן שייע צין והזמר שמוליק גפנר. 


בבית המדרש של חסידות ספינקא בני ברק בליווי הזמר שלומי גובי. 


באלעד באירוע המרכזי עם משה אברהם והזמר יצחק ריס. 


במוסדות נתיבות שלום בביתר עילית עם שמשון דניאל ותזמורתו.


יום רביעי, ב' דחול המועד סוכות:
צילום: קובי הר צבי
צילום: קובי הר צבי
בחברון ברחבת מערת המכפלה שמחת בית השואבה עם הזמרים ליפא שמלצר, רולי דיקמן, יובל טייב וחזקי סופר, בליווי תזמורתו של דוד אכילוביץ, וכן ישי לפידות ומועצת השירה היהודית ולהקת הקינדרלאך. 


ישיבת 'קול תורה' בשכונת בית וגן ירושלים, מוישי ניילנדר עם דוד אכילוביץ ותזמורתו. 


במתחם בתי הספר ברכסים בשיתוף מפעל הפיס. תזמורתו המורחבת של רובי בנט עם אמן הרגש מוטי שטיינמץ והזמר דיויד טויב. 


ארגון החסד 'רפואה וחיים' באולמי קונטיננטל - עם שייע ברים (בלגיה) שמוליק גפנר וזמרים אורחים בשעה 13:00 בצהריים. 


ברמלה בשמחת החג המרכזית עם לייבל'ה ליפסקר והזמר קובי גרינבוים. 


בסוכת האדמו"ר רבי פנחס אבוחצירא בבאר שבע בשעה 8.00 עם הקלידן דודי פלדמן והזמרים משה וינטרוב ורולי דיקמן. 


בבית הכנסת המרכזי "חזון נחום" בגילה בראשות הגר"א שלזינגר בשילוב מעמד הכנסת ספר תורה התהלוכה תצא מסוכת המרא דאתרא, ברחוב אברהם יערי 1 בשעה 5:00 ותעבור דרך רחובות השכונה עד לבית הכנסת ברחוב המור. 


במלון וולדורף אסטוריה בירושלים חגיגה מרכזית של ארגון 'אורות' עם מרדכי בן דוד והחזן איצ'ה מאיר הלפגוט בליווי תזמורת פילהרמונית בניצוחו של יואלי דיקמן. 


ישיבה לצעירים 'נצח התורה' במודיעין עילית, בליווי תזמורת. 


ישיבה לצעירים ברחובות בראשות הגר"נ לבין, עם הזמר יחיאל ליכטיגר והקלידן ביכלר. 


הישיבה הגדולה קהילות יעקב במודיעין עילית בליווי תזמורת. 


הקבלת פני רבו במוסדות עטרת חכמים בחולון, עם תזמורתו של אייל טוויטו. 


בפארק אגם החורף בנתניה עם ישי לפידות ומועצת השירה היהודית והזמר יעקב שוואקי. 


בבית הכנסת כרם ישראל בקרית הרצוג בבני ברק עם יוסי מייזליש ותזמורתו. 


הישיבה הגדולה הגר"ח מן ההר בביתר עילית, עם שלמה ברונר ותזמורתו. 


בבית הכנסת 'אוהל משה' באופקים עם הזמר מנחם פרנקל יחד עם הקלידן לוי אוטינסקי ותזמורתו. 


בבית הכנסת המרכזי במושב יסודות, עם הקלידן קובי וינר. 


רחבת הכותל המערבי בירושלים מעמד הכנסת ספרי תורה תרומת הנגיד רענערט בשעה 17:00 אחרה"צ. 
עם מקהלת "נרננה", הזמר מנדי ג'רופי, הקלידן יענקי רובין, החזן חיים אדלר, והפייטן יהודה נפתלי. 


במוסדות 'תפארת בנים' בראשות הגר"מ מוגרבי בחולון עם הזמר יענקי עקשטיין והקלידן אליעזר הרשקוביץ. 


בנתניה בבית הכנסת חניכי הישיבות ברחוב יהודה הלוי עם הקלידן אשר גבאי והזמר מאיר גפני. 


במוסדות סאטמר בירושלים ריקודים בליווי תזמורת ומקהלת סאטמאר בהיכל ביהמ"ד הגדול ויואל משה סאטמאר ברחוב עזרת תורה. 


בישיבה הגדולה רמות בירושלים בראשות הגר"מ שטרנבוך עם יואלי מרקוביץ ותזמורתו. 


בבית הכנסת החורבה בעיר העתיקה בירושלים עם הקלידן יואלי לזר. 


ישיבת 'דרכי חיים' יופיעו הזמר מוטי מונק יחד עם טוביה גרודקה ותזמורתו. 


בבית הכנסת דרכי תורה בביתר עילית, עם הקלידן שמוליק שטרנפלד. 


בית הכנסת 'שערי תבונה' בשכונת רמות א' בירושלים בליווי תזמורת. 


מופע בבריכת הסולטן עם בני פרידמן, אהרון רזאל וחיים ישראל עם להקת שירה חדשה. 


ישיבת 'רבנו חיים עוזר' בבני ברק, עם תזמורתו של יהודה גלילי והזמר יוני ברגר. 


בית הכנסת ברחוב יהושוע בן נון בתל אביב, עם הזמר יהודה פליישמן. 


ישיבת 'סלבודקא' בבני ברק בליווי תזמורת. 


ישיבת 'אור אלחנן' הגדולה בירושלים עם אהרל'ה בנדר.


ישיבת 'באר התלמוד' באלעד עם כוכב הזמר העולה שלום ברנהולץ ותזמורתו. 


בבית הכנסת המרכזי "מאור שרגא" באלעד בין השעות 6:00 ל-8:00 בערב בליווי תזמורת. 


ישיבת 'זכרון דוד' ברחוב הושע בבני ברק, עם אלעד כהן ותזמורתו. 


ישיבת רש"י בירושלים, עם שמשון דניאל ותזמורתו. 


ישיבת 'דברי אמת' במודיעין עילית, תזמורתו של רפי שטיין והזמר אברהם משה ברדוגו. 


ארגון "שיח סוד" באולמי בית ישראל בירושלים עם אלכסנדר מיטלמן והזמר שלמה גובי. 


ישיבת 'שבות יהודה' בירושלים עם הזמר יצחק ריס והקלידן משה אברהם. 


בבנייני האומה בירושלים שמחת בית השואבה במסגרת ארגון 'רפואה וישועה' בחסות קעמפ ורדיגר. 


בקהילת בית חב"ד בבת ים ברחבה הגדולה כיכר המצבה יופיע הזמר שלמה אשר בליווי תזמורת. 


ארגון עלה ברחובה של עיר בבני ברק, רחוב עוזיאל 66, עם שמעון טובול ותזמורתו, בין השעות 16:00-18:00.


יום חמישי, ג' דחול המועד סוכות:
ארגון הנוער 'אנחנו וצאצאינו' בסוכה הגדולה שעל ידי בית המדרש הגדול בקרית ויז'ניץ בבני ברק במעמד גדולי ישראל עם הקלידן לייזר הרשקוביץ והזמר יענקי עקשטיין. 


בקלויז של חסידי ברסלב בברכפלד, שמחת בית השואבה עם תזמורת מורחבת. 


ישיבת 'תורת זאב' בשכונת רמת שלמה בירושלים עם הזמר רולי דיקמן בליווי תזמורתו של יואלי דיקמן. 


ישיבת 'רנה של תורה' בכרמיאל בשילוב מעמד הכנסת ספר תורה בהשתתפות מאות מתלמידי ובוגרי רשת ישיבות 'ארחות תורה'. 


ישיבת מיר בירושלים עם הזמר נפתלי דוד ותזמורת מורחבת 8 נגנים של גדליה שאפנס. 


ישיבת חברון גבעת מרדכי בירושלים, עם תזמורתו המורחבת של יהודה גלילי והזמר גלעד פוטולוסקי. קודם לכן אירוע בחדר האוכל של הישיבה במלאות ארבעים שנה לישיבה בגבעת מרדכי עם הנגיד שלמה יהודה רכניץ. 


ישיבת גרודנא באשדוד עם הקלידן נחמן גולדמן והזמר מוטי לייכטר. 


ישיבת 'בית שמעיה' לצעירים בבני ברק, עם הזמר יחיאל ליכטיגר ותזמורתו. 


ישיבת 'נתיבות החכמה' בבית וגן בירושלים עם הזמר מוישי רוזנברג והקלידן לייזר הופמן. 


ישיבה לצעירים 'יקירי ירושלים', עם הזמר דיויד טויב ותזמורתו של רפי שטיין. 


בבנייני האומה בירושלים אירוע הצדעה ל'איחוד הצלה' עם הזמרים אברהם פריד ויעקב שוואקי ומועצת השירה היהודית. 


בכפר סבא ברחבת הקניון בעיר עם מועצת השירה היהודית. 


בקהילה החרדית בעפולה במגרש בית אשכול עם הזמר יוסי ברגר והקלידן אשר גבאי. 


בקהילה החרדית נצרת עילית עם הזמר אברומי ויינברג והקלידן שמואל יפת. 


בקהילה החרדית בזכרון יעקב, עם שלמה ברונר ותזמורתו המורחבת. 


ארגון החסד 'בלב אחד' יקיים באולמי בית ישראל בירושלים שמחת בית השואבה בליווי זמרים 
ותזמורתו של דביר כהן, אירוע סגור לחולים ובני משפחותיהם. 


ארגון החסד 'זה לזה' עם גדולי הזמר החסידי, מקהלת 'מלכות' בניצוחו של פנחס ביכלר, שלומי גרטנר ועוד, בליווי תזמורתו של שמוליק לוטרמן. 


ארגון החסד 'עזר מציון' בצהריים באולמי ארמונות פרידמן בב"ב עם תזמורתו המורחבת של אריק דביר. 


ישיבה לצעירים 'כנסת מרדכי' סלבודקא במודיעין עילית קודם לשמחת בית השואבה שיעור מראש ישיבת סלבודקא הגר"ד לנדא בשעה 19:00, ולאחר מכן ריקודים עם האורגניסט צביקי רוזנבלט. 


בית הכנסת חב"ד ברמות ג' בירושלים בליווי תזמורת שמחה עם הזמר שמחה פרידמן ברחבת הדשא ברחוב אידלסון. 


בבית הכנסת חניכי הישיבות בנתיבות, עם הקלידן קובי וינר. 


בבית הכנסת דחסידי אמשינוב ברחוב בן זכאי בבני ברק, בליווי תזמורת. 


בעפולה בבית הכנסת חניכי הישיבות עם הזמר יוסי ברגר והקלידן אשר גבאי. 


ישיבת 'פחד יצחק' בשכונת הר נוף בירושלים בליווי תזמורת מורחבת. 


ישיבת 'דבר ירושלים' בשילוב הדינר השנתי המסורתי עם מוטי מונק וטוביה גרודקה. 


ישיבת 'חדוות התלמוד' במודיעין עילית עם יוסי מייזליש ותזמורתו. 


ישיבת 'שיח התורה' בבני ברק עם הזמר שמעון טובול. 


באולמי האצולה באשדוד בלווי 12 נגנים ופייטנים עולמים בהשתתפות משה לוק ושמעון סיבוני. 


בקרית יערים ברחבת המועצה עם אלעד שער ומידד טסה ולהקתו. 


בכולל 'מדרש אליהו' באלעד בשילוב חנוכת הבית בליווי תזמורת. 


קהילת חניכי הישיבות בראשות הגר"ש קורח באולמי 'ארמונות חן' בליווי תזמורת. 


ישיבת נחלת דוד הגדולה בפתח תקווה עם כוכב הזמר העולה שלום ברנהולץ ותזמורתו. 


ישיבת 'אורייתא' בירושלים עם האורגניסט מוישי מנדלסון הזמר אברומי מושקוביץ, והקלרינט אברהם בלטי. 


בבית הכנסת אלכסנדר ארה"ב ברחוב חזון איש בבני ברק, בליווי תזמורת. 


שכונת הדר גנים בפתח תקווה בליווי הקלידן משה אברהם.


יום שישי ה' דחול המועד:
בבנייני האומה בירושלים בשעה 11:00 עם תזמורת המנגנים והזמר נמואל הרוש. 


הזמר מוטי מונק יחד עם טוביה גרודקה ותזמורתו בבית הכנסת המרכזי 'זכרון משה' בירושלים לרגל שמחת בית השואבה וסיום הש"ס שייערך לפני הצהריים בבית המדרש.


מוצאי שבת חול המועד – ליל הושענא רבא:
שמחת חג בבית מדרש "תורה והלכה" זיץ ענק עם אלי פרידמן בסוכת הרב ישראל אברמובסקי ראש בית מדרש באחוזת יערים - טלזסטון. 


ברחבת קבר רחל עם נגנים וכלייזמרים. כיבוד קל במקום.


יום שני, מוצאי שמחת תורה - הקפות שניות:
צילום: קובי הר צבי
צילום: קובי הר צבי
ישיבת 'אוהל יוסף' בשכונת גוש 80 בירושלים, עם הזמר אלי וייס והאחים חיים ברנשטיין על האורגן ואהרל'ה ברנשטיין על הקלרינט. 


ישיבת 'נר ישראל' ברחוב רבי חייא באלעד, בליווי תזמורתם של הלל מלול ודוד טויב. 


ישיבת 'פורת יוסף' בעיר העתיקה בירושלים, בליווי תזמורת. 


ישיבת עטרת שלמה לצעירים בבני ברק עם הזמר שלמה גובי והאורגניסט הרשי סגל. 


במגדל העמק בראשות הגרי"ד גרוסמן, עם הזמר יחיאל ליכטיגר ותזמורתו המורחבת. 


ישיבת 'תורת זאב' בירושלים בבית פטרון הישיבה הנגיד רפאל הררי בממילא עם מוישי ניילנדר. 


חדרה: בבית ספר תחכמוני עם ישי לפידות ותזמורת מורחבת, ברחבת העירייה עם הזמר יוסף חיים שוואקי. ובבית הכנסת היכל רחמים עם הזמר בריו חקשור. 


בישיבה הגדולה 'באר התלמוד' יקירי ירושלים תזמורתו של רפי שטיין בליווי הזמר מוטי גולדמן. 


בכפר סבא הקפות שניות מרכזיות ברחוב הרצל פינת ויצמן עם גלעד פוטולסקי ותזמורתו של שניאור רוזנבלום. 


הבמה המרכזית בעיריית הרצליה, ברחבת מתנ"ס בית פוסטר, עם חיים ישראל, שמעון טובול ולהקת צמד ילד. 


ברחובות בראשות הרב גלוכבסקי ברחוב חב"ד 1 עם הזמר מנחם פרנקל יחד עם הקלידן לוי אוטינסקי ותזמורתו. 


הישיבה הגדולה ביתר עילית בראשות הגר"ח אקרמן תזמורתו של משה ווינדיש והזמר אהרלה בינדר ברחוב אש קודש 1 בבית המדרש של המתמידים. 


באשדוד ברחבה ברחוב אור החיים ברובע ט' עם הזמר משה דוויק ולהקתו. 


בבית הכנסת נפש החיים באשדוד עם מקהלת נרננה בליווי תזמורת. 


באולם יצחק במערת המכפלה בחברון עם מנדי ג'רופי ותזמורתו. 


במושב קדימה עם מידד טסה ברחבה המרכזית מתנ"ס קדימה. 


באשקלון במרכז התורני היכל השבת עם אביהו מדינה אייל טוויטו ולהקתו. 


ברחבת עיריית נס ציונה הקפות שניות בליווי תזמורת. 


ישיבת 'כפר חסידים' ברכסים, בליווי תזמורת. 


חברון במערת המכפלה עם הזמר מנדי ג'רופי והאורגניסט מושמוש – משה אברהם. 


המרכזית בכפר חב"ד בבית הכנסת "בית מנחם", עם הזמר נמואל הרוש ותזמורתו של גרשון פריישטט. 


ישיבת 'בית מתתיהו' בבני ברק, עם תזמורת מורחבת. 


ישיבת 'בית הלוי' בראש העין שבראשות הגאון רבי אבנר עפג'ין, עם הקלידן אשר גבאי והזמר אבי אסולין. 


ישיבת 'אוצרות התורה' בבני ברק, עם תזמורתו המורחבת של שלמה ברונר. 


ישיבת ברית יעקב בשכונת בית וגן בירושלים, בליווי תזמורת. 


ארגון 'דרכי חינוך' בבית הכנסת חניכי הישיבות ברחוב אור החיים במודיעין עילית בליווי תזמורת. 


ישיבת 'אור לציון' ברחוב אהלי יוסף בירושלים, בליווי תזמורת. 


קהילת חניכי הישיבות 'תורת ישרים' בבת ים, עם שלמה אשר ותזמורתו. 


ישיבת 'קהילות יעקב' במודיעין עילית, עם האורגניסט אלחנן ברונר. 


ישיבת 'גבעת שאול' בשכונה גוש 80 בירושלים, עם הקלידן יוסי מייזליש. 


ישיבת 'בית שמעיה' בבני ברק, עם הזמר מאיר גפני ועם יואלי דיקמן ותזמורתו. 


ישיבת 'תורת דוד' באשדוד, בליווי תזמורת. 


ישיבת 'באר יצחק' טלז סטון, בליווי תזמורת. 


ישיבת 'כנסת יעקב' ברחוב פתח תקוה בירושלים, בליווי תזמורת. 


ישיבת 'חזון עובדיה' ברוממה בירושלים, בהשתתפות הראשל"צ הגאון רבי יצחק יוסף נשיא הישיבה, בליווי תזמורת. 


ישיבת 'אמרי דעת' בשכונת בית וגן בירושלים, בליווי תזמורת. 


בבית הכנסת 'חניכי הישיבות' המרכזי בשכונת נווה יעקב בירושלים, עם יענקי עקשטיין והאורגניסט לייזר הרשקוביץ. 


ישיבת 'חכמת שלמה' בשכונת בית וגן בירושלים, עם הקלידן קובי וינר. 


ישיבת 'עטרת ישראל' בשכונת בית וגן בירושלים, עם הזמר מוישי רוזנברג ותזמורתו של אבי דרור. 


ישיבת 'אור ישראל' בשכונת גני-הדר בפתח-תקוה, עם הקלידן יענקי רובין ומקהלת 'מלכות'. 


ישיבת 'דרך חכמה' בשכונת הר נוף בירושלים, בליווי תזמורת. 


ישיבת 'זוהר התורה' ברחוב סורוצקין בירושלים, בליווי תזמורת. 


ישיבת 'נחלת הלויים' בחיפה, הקפות שניות מסורתיות - ללא תזמורת. 


ישיבת 'תפארת שרגא' בשכונת בית וגן בירושלים, עם הזמר יוני ברגר והקלידן שמואל יפת. 


ישיבת 'חברת אהבת שלום' בראשות המקובל הגר"י הלל, עם עמוסי דיקן ואהרל'ה בנדר. 


ישיבת 'אור החיים' בירושלים בראשות הגאון רבי ראובן אלבז, אלפים מכל קצוות הארץ נוהרים 
לישיבה בליווי תזמורת. 


במוסדות ברית שלום וחסד בנתיבות של הרנטגן בציון אביו רבי שלום איפרגן עם הזמרים יוסי ברגר ובני פרידמן 


בבית הכנסת 'בני הישיבות' בביתר עילית, בליווי תזמורת. 


במרכז חסידות סלאנים ברחוב דורש טוב בירושלים, בליווי תזמורת. 


ישיבת 'אור ברוך' בשכונת בית וגן בירושלים, בליווי תזמורת. 


בית המדרש 'התאחדות האברכים' ברחוב אבן שפרוט 5 בני ברק, בליווי תזמורת. 


ישיבת 'דעת חיים' בשכונת בית וגן בירושלים, בליווי תזמורת. 


ישיבת רש"י ברחוב צפניה בירושלים, בליווי תזמורת. 


ישיבת 'נחלת דוד' הגדולה בפתח תקוה, בליווי תזמורת. 


ישיבת ראשון לציון בראשות הגרי"מ דרוק, בליווי תזמורת. 


הישיבה הגדולה הספרדית 'יסודות' בליווי תזמורתו של יהודה גלילי והזמר קובי גרינבוים. 


ישיבת 'חכמת התורה' בירושלים, בליווי תזמורת. 


ישיבת 'כנסת שלום' בבני ברק, באולמי 'כליל מלכות' עם הקלידן אפרים ויין והזמר שמוליק גפנר. 


ישיבת 'משכנות התורה' בבני-ברק, עם הקלידן יואלי לזר. 


ישיבת 'רמת אשכול' בירושלים, בליווי תזמורת. 


ישיבת עטרת חכמים ברחוב החיים 4 תל גיבורים חולון בראשותו של הגר"ח רבי, בליווי תזמורת. 


מוסדות 'תפארת ישראל' בקרית משה ירושלים, בליווי תזמורת. 


בית הכנסת 'משכן שרגא' בשכונת רמות בירושלים, בליווי תזמורת. 


בית הכנסת 'חניכי הישיבות' בשכונת קרית הרצוג בבני-ברק, בליווי תזמורת. 


ישיבת 'רשב"י' ברחוב השל"ה בבני-ברק, עם צאת החג הקפות שניות עם הזמר יהודה פליישמן ותזמורת מורחבת. 


בית הכנסת המרכזי חניכי הישיבות בפרדס כץ, 


בית הכנסת המרכזי 'אהל יוסף' במושב בית חלקיה, בליווי תזמורת. 


ישיבת 'ברכת אפרים' ברחוב טבריה בבני-ברק, בליווי תזמורת. 


ישיבת 'מאור התורה' בירושלים, בליווי תזמורת. 


ישיבת רינת-התלמוד בירושלים, בליווי תזמורת. 


בבית המדרש 'ברך משה' סאטמר ברחוב יונה בירושלים, בליווי תזמורת. 


ישיבת 'רינת התורה' בירושלים, מהשעה 12:00 בלילה ועד שעות הבוקר. 


בבית המדרש 'יד נצח לדוד' בשכונת רמות א' בירושלים, בליווי תזמורת. 


בבית הכנסת 'קהילת אשכנז' ברחוב יעל בשכונת שיכון ג' בבני-ברק, בליווי תזמורת. 


בבית הכנסת 'חניכי הישיבות' שעל ידי תלמוד תורה שתילי זיתים בבני-ברק, בליווי תזמורת.


בחצרות האדמו"רים והחסידים:
צילום: קובי הר צבי
צילום: קובי הר צבי
בחצר הקודש אוז'רוב: בבית המדרש ברחוב חזון איש פינת רחוב נחמיה בבני-ברק, שמחת בית השואבה במוצאי יו"ט ראשון בשעה 9:30, בליל הושענא רבה אמירת תהלים בציבור בשעה 10:30, טיש 'נעילת החג' במוצאי שמחת תורה לאחר מנחה, ולאחר מכן הקפות שניות. 


בחצר הקודש אונגוואר: ביום רביעי במרכז המוסדות בשכונת רמות בירושלים בראשות האדמו"ר עם הקלידן נחמן גולדמן והזמר אברמי מושקוביץ. במוצאי שמחת תורה הקפות שניות עם הקלידן שמוליק שטרנפלד. 


בחצר הקודש אונגוואר מודיעין עילית: ביום רביעי אושפיזין דמשה בסוכת בית המדרש האדמו"ר יערוך את שולחנו. 


בחצר הקודש אלכסנדר: באחד מן הימים יגיע האדמו"ר לבית המדרש של החסידות בברכפלד שם תתקיים שמחת בית השואבה את שמחת תורה יחגגו בחסידות בהיכל האודיטוריום העירוני ברחוב ירושלים בבני ברק. 


בחצר הקודש אנטניא: ביום רביעי ב' דחול המועד בבית המדרש 'תפילה למשה' דחסידי אנטניא ברחוב הושע בבני-ברק. 


בחצר הקודש אשלג: ביום חמישי ליל אושפיזין דאהרן ימסור האדמו"ר שיעור בזוהר בהיכל בית המדרש ברחוב שד"ל בבני ברק. ובשעה 9:00 יתקיים טיש ושמחת בית השואבה, בליל הושענא רבא בשעה 9,00 בערב קריאת משנה תורה. בשמחת תורה לאחר תפילת מנחה בשעה 6,00 טיש נעילת החג ולאחר תפילת ערבית מעמד הקפות שניות בליווי תזמורת. 


בחצר הקודש באיאן: הטיש המרכזי יערך ביום חמישי ליל אושפיזין דאהרן בסוכה הגדולה ברחבת סמינר 'בית מלכה' בירושלים עם תזמורתו של יהושע ברים ומקהלת 'בחצרות חסידים' בניצוחו של דודי ברים. במוצאי שמחת תורה עם מקהלת באיאן. 


בחצר הקודש בוטושאן: האדמו"ר יערוך את שולחנו ביום שלישי בלילה לרגל אושפיזין דיעקב בסוכה שעל ידי בית המדרש בוטושאן ברחוב ישעיהו בבני ברק. 


בחצר הקודש ביאלא: האדמו"ר יערוך את שולחנו ביום חמישי לרגל הילולת לרגל יומא דהילולא של 'היהודי הקדוש' מפשיסחא זי"ע בהיכל בית המדרש הגדול של החסידות ברחוב יעקובזון בירושלים, ולאחר מכן ריקודים לכבוד שמחת הבית השואבה. האדמו"ר יערוך את שולחנו במוצ"ש בליל הושענא רבא. 


בחצר הקודש ביאלא בית שמש: ביום חמישי טיש ושמחת בית השואבה לרגל יומא דהילולא של 'היהודי הקדוש' מפשיסחא זי"ע, בסוכת בית המדרש ברחוב נהר הירדן 30 בשעה 8:30. ובליל הושענא רבא יערוך האדמו"ר את שולחנו לרגל אושפיזין של בעל ה'להבת דוד' זצ"ל מביאלא. 


בחצר הקודש ביאלא בני-ברק: ביום חמישי ג' דחול המועד אור לי"ט תשרי, יומא דהילולא של 'היהודי הקדוש' מפשיסחא זי"ע, תתקיים בהיכל בית המדרש ברחוב ירושלים שמחת בית השואבה בשעה 8:30, וב-10:30 טיש בסוכה בגג בית המדרש, הקפות שניות במוצאי שמחת תורה בשעה 8:00. 


בחצר הקודש ביאלא פשיסחא: במוצאי יו"ט ראשון אושפיזין דיצחק תתקיים שמחת בית השואבה לכבוד האושפיזין של האדמו"ר בסוכת בית המדרש. ביום חמישי בלילה ליל ד' דחול המועד יום ההילולא של אבי השושלת לבית ביאלא פשיסחא, יערוך האדמו"ר טיש הילולא מרכזי בסוכת בית המדרש, ולאחר מכן תתקיים שמחת בית השואבה בליווי תזמורת. 


בחצר הקודש ביאלא רמת אהרן: ביום חמישי ג' דחול המועד אור לי"ט תשרי יומא דהילולא של היהודי הקדוש מפשיסחא זי"ע, ראש שושלת ביאלא, יערוך האדמו"ר את שולחנו בסוכה הגדולה שבחצר בית המדרש 'משכן יחיאל' דחסידי ביאלא בשכונת רמת אהרן, בשעה 8:30 בערב לאחר הטיש תתקיים שמחת בית השואבה וריקודים לכבוד החג, במוצאי שמחת תורה הקפות שניות בשעה 10:00. 


בחצר הקודש ביטשקוב: האדמו"ר יערוך הבדלה במוצאי יום טוב בשעה 21:30, לאחר מכן טיש אושפיזין ושמחת בית השואבה בליווי תזמורת, בליל הושענה רבה קריאת משנה תורה ולאחר מכן טיש, הקפות שניות בשעה 20:30 בליווי תזמורת.


צילום: יעקב לדרמן
צילום: יעקב לדרמן
בחצר הקודש בעלזא: יערוך האדמו"ר מדי ערב את שולחנו בסוכה הגדולה בשעה 9:00 בערב. לכבוד האושפיזין של יוסף הנקרא 'פרנסה ברוייט', יחלק האדמו"ר בליל שבת לחם לאלפי החסידים - והוא סגולה לפרנסה. השיא בחצר הקודש טיש נעילת החג במוצאי שמחת תורה, החותם את תקופת ירח האיתנים. במעמד נושא האדמו"ר את ה'שטייעדיגע תורה' המפורסם. 


בחצר הקודש דאראג: האדמו"ר יערוך את שולחנו מידי ערב בסוכה הגדולה שליד בית המדרש ברחוב יצחק נפחא בבני-ברק, ולאחר מכן שמחת בית השואבה בבית המדרש, במוצאי שמחת תורה, לאחר טיש נעילת החג בשעה 10.30, יתקיים מעמד הקפות שניות בהיכל בית המדרש בליווי תזמורת. 


בחצר הקודש דושינסקיא: שמחת בית השואבה כל ערב בסוכה הגדולה ברחבת בית המדרש ברחוב שמואל הנביא בירושלים, ביום רביעי שמחת בית השואבה המרכזית ובה ייערך ריקודים בהיכל הבית מדרש הגדול. עם האורגניסט יואלי מרקוביץ ומקהלת חסידי דושינסקיא. 


בחצר הקודש דז'יקוב ויז'ניץ: במוצאי יום טוב ראשון שמחת בית השואבה בסוכה ולאחר מכן ריקודים בבית המדרש הגדול ברחובות, בימים שלישי ורביעי בשעה 21:00 בסוכה הגדולה. 


בחצר הקודש דעעש: האדמו"ר מדעעש יערוך את שולחנו במוצאי יום טוב ראשון לרגל אושפיזין דיצחק, בסוכת בית המדרש ברחוב רבי טרפון בבני-ברק, ולאחר מכן שמחת בית השואבה. 


בחצר הקודש הורנסטייפל: ביום חמישי ליל אושפיזין דאהרן שמחת בית השואבה בשעה 8:00 בערב בסוכת בית המדרש ברחוב אחינועם בשכונת סנהדריה בירושלים, ובמוצאי שמחת תורה נעילת החג ולאחר מכן מעמד 'הקפת שניות'. 


בחצר הקודש ויז'ניץ: כל ערב בשעה 8:00 שמחת בית השואבה בסוכה הגדולה בקריה בבני-ברק, בראשות האדמו"ר מויז'ניץ, בניצוחו של הבעל המנגן מאיר אדלר עם מקהלת חסידי ויז'ניץ והבעל מנגן יענקי דאסקל. 


בחצר הקודש ויז'ניץ: כל ערב בסוכה הגדולה ברחוב שלמה המלך בבני-ברק בשעה 8:00 בראשות האדמו"ר מויז'ניץ, עם מקהלת חסידי ויז'ניץ ביום רביעי המעמד המרכזי אושפיזין דמשה עד השעות הקטנות של הלילה עם שמוליק לוטרמן ומקהלת ויז'ניץ. 


בחצר הקודש ווערצקי: בבית המדרש ברחוב השלושה בבני-ברק. ליל הושענא רבה משנה תורה בשעה 8:30 לאחר מכן אמירת כל ספר תהילים, טיש נעילת החג במוצאי שמחת תורה בשילוב זריקת כ"ו תפוחים על ידי האדמו"ר כמנהג אבותיו. הקפות שניות בליווי תזמורות בשעה 9:00. 


בחצר הקודש זוועהיל: שמחת בית השואבה בסוכה שבחצר בנין המוסדות ברחוב שמואל הנביא 26 בירושלים בליווי תזמורת, ובמוצאי שמחת תורה הקפות שניות בשעה 9:00 בליווי תזמורת בבית המדרש בשכונת בית ישראל. 


בחצר הקודש זוועהיל: ביום רביעי ליל אושפיזין דמשה בסוכה הגדולה ברחבת בית המדרש ברחוב שמואל הנביא בירושלים הסמוכה לבית המדרש, שמחת בית השואבה בשעה 9:15. 


בחצר הקודש זידיטשוב‏: שמחת בית השואבה ביום רביעי אושפיזין דמשה בשילוב טיש שיערוך האדמו"ר לרגל האירצייט של הגר"י שנייבלג זצ"ל אב"ד בני ראם, בסוכת בית המדרש זידיטשוב ברחוב רבינא בב"ב. 


בחצר הקודש זלאטשוב: שמחת בית השואבה בבית המדרש של החסידות ברחוב הרב שך 54 בבני ברק בהשתתפות קהל רב במוצאי יום טוב ראשון של סוכות מיד לאחר מעריב. 


בחצר הקודש חוג חתם סופר: שמחת בית השואבה המרכזית אצל האדמו"ר וגאב"ד 'חוג' הרה"צ רבי יוסף מאיר אלטמן יתקיים במוצאי החג הראשון ליל אושפיזין הגה"צ רבי יצחק שלמה אונגר זצ"ל גאב"ד ומייסד הקהילה בסוכה בחצר ביהמ"ד בב"ב.‏ 


בחצר חוג חתם סופר ירושלים: שמחת בית השואבה אצל הגרנ"ה פרנקל בסוכה הגדולה בחצר ביתו ברחוב עלי הכהן 26 בירושלים, בהשתתפות הגאב"ד, הראב"ד וחברי בד"ץ העדה החרדית. 


בחצר הקודש טאלנא: טיש ושמחת בית השואבה בבית המדרש ברחוב פישל בירושלים לרגל הילולת האדמו"ר רבי דוד מטאלנא זי"ע. 


בחצר הקודש טאלנא: בבית המדרש באשדוד ביום שלישי טיש בסוכה לרגל הילולת האדמו"ר רבי דוד מטאלנא זי"ע ולאחר מכן שמחת בית השואבה בליווי מקהלת 'מזמור לדוד' טאלנא. 


בחצר הקודש טמשוואר: האדמו"ר יערוך את שולחנו ביום חמישי ג' דחול המועד בסוכת בית המדרש ברחוב סוקולוב פינת רחוב הרב קוטלר בבני ברק. 


בחצר הקודש טשרנוביל: האדמו"ר יערוך מידי ערב את שולחנו לרגל האושפיזין בסוכת בית המדרש הגדול ברחוב חבקוק, והטיש המרכזי ייערך בליל אושפיזין של אהרן הכהן. 


בחצר הקודש טריסק: ביום שלישי טיש ושמחת בית השואבה לכבוד אושפיזין דמשה, הקפות שניות מוצאי שמח"ת בביהמ"ד ברחוב הרב סורוצקין בירושלים בשעה 8:30. 


בחצר הקודש לעלוב: האדמו"ר יערוך את שולחנו ביום חמישי ג' דחול המועד ושמחת בית השואבה המרכזית בליווי תזמורת ואבוקות של אש כמסורת אביו האדמו"ר רבי שמעון נתן נטע מלעלוב זצ"ל, בבית המדרש של החסידות ברחוב מנחת יצחק בבית שמש, בליווי הקלידן מנדי גולדברג ומקהלת החסידות. קודם לכן כינוס לכלל ילדי החסידות בבית המדרש. כמו כן יתקיימו הקפות שניות במוצאי שמחת תורה. 


בחצר הקודש לעלוב בראנוביץ: בסוכת בית המדרש ברחוב בן ציון גול בירושלים, בכל לילה תתקיים סעודה לכבוד האושפיזין, ביום חמישי סעודה מרכזית לרגל יום ההילולא של היהודי הקדוש מפשיסחא זי"ע. טיש מיוחד לפרידה מהסוכה בהושענא רבא אחר הצהריים, הקפות בליווי תזמורת במוצאי שמחת תורה בשעה 10:30. 


בחצר הקודש לעלוב ירושלים: ביום חמישי בערב יערוך האדמו"ר את שולחנו בסוכה שעל יד בית המדרש בשכונת בית ישראל לרגל הילולת היהודי הקדוש מפשיסחא זי"ע, ולאחר מכן שמחת בית השואבה. 


בחצר הקודש מאקאווא: שמחת בית השואבה ביום רביעי אושפיזין דמשה בבית המדרש בקרית אתא. 


בחצר הקודש מודז'יץ: טיש ליל הושענא רבא במוצ"ש - עריכת השולחן בשעה 9:00 בסוכת ביהמ"ד. הקפות שניות - במוצאי שמחת תורה בשעה 10:30 בביהמ"ד עד השעות הקטנות של הלילה בהשתתפות אלפים, בליווי תזמורתו של אורי בקנרוט ומקהלת חסידי מודז'יץ.


בחצר הקודש נדבורנה: ביו"ט ראשון של סוכות לאחר‏ תפילת המוסף קידושא רבא לרגל הילולת של האדמו"ר רבי מרדכי מנדבורנה זיע"א הטמון בבישטנא. במוצאי יו"ט א' שמחת בית השואבה לכלל הבחורים בראשות האדמו"ר שישא מדברותיו בשעה 10 בערב. ביום שלישי אושפיזין דיעקב שמחת בית השואבה המרכזית לכלל חסידי נדבורנה בראשות האדמו"ר, בשעה 9 בערב בסוכה הגדולה בקרית נדבורנה בב"ב. הקפות שניות במוצאי שמחת תורה לאחר הטיש נעילת החג בשעה 11 בערב. 


בחצר הקודש נדבורנה אלעד: ביום חמישי אושפיזין דאהרן תתקיים שמחת בית השואבה המרכזית בסוכה הגדולה בחצר בית המדרש 'באר יעקב' ברחוב פנחס בן יאיר 27. 


בחצר הקודש נדבורנה באניא: ביום שלישי א' דחול המועד בבית המדרש בשכונת הבוכרים ברחוב דוד פישל עם הקלידן שמוליק שטרנפלד ומקהלה. 


בחצר הקודש נדבורנה ביתר: שמחת בית השואבה המרכזית ביום רביעי בשעה 8:00 בערב במרכז החסידות שבגבעה A בהשתתפות מאות מתושבי העיר ובליווי מקהלת 'ברודערס' האחים שפריי. הקפות שניות כשעה לאחר צאת החג בליווי תזמורת. 


בחצר הקודש נדבורנה ירושלים: האדמו"ר מנדבורנה ירושלים יערוך את שמחת בית השואבה במוצאי יום טוב ראשון לרגל אושפיזין דיצחק וביום חמישי אושפיזין דאהרן, בסוכה הסמוכה לבית המדרש ברחוב עזרא בירושלים עם הזמר איציק שפריי. 


בחצר הקודש נדבורנה צפת בראשות האדמו"ר, טיש ושמחת בית השואבה בהשתתפות רבני ועסקני העיר, במוצאי החג הראשון של סוכות. 


בחצר הקודש ניקלשבורג‏: שמחת בית השואבה המרכזית ביום רביעי ב' דחוה"מ ליל אושפיזין דמשה, בסוכה ברחבת בית מדרש ברח' נחום בשכונת גאולה בירושלים. 


בחצר הקודש נחלת יעקב: בראשות הרה"צ המשפיע רבי צבי מאיר זילברברג, ביום שלישי א' דחול המועד מעריב בזמן ר"ת, לאחר מכן עריכת השולחן ושמחת בית השואבה בבית המדרש 'נחלת יעקב' ברחוב חנה בירושלים, במוצאי שמחת תורה נעילת החג בשעה 8:00 ולאחר מכן הקפות שניות.


צילום: קובי הר צבי
צילום: קובי הר צבי
בחצר הקודש סאדיגורה: ביום שלישי יגיע האדמו"ר לתפילה בכותל ולאחר מכן ישתתף בשמחת בית השואבה בביהמ"ד סאדיגורה ברחוב שמואל הנביא, ביום חמישי ג' דחול המועד יערוך האדמו"ר את שולחנו בסוכת בית המדרש ברחוב גוטמכר בשכונת שיכון ה' בבני ברק, בשילוב טיש יארצייט לזקנו האדמו"ר בעל ה'קדושת אהרן' מסאדיגורה זצ"ל, ולאחר מכן תתקיים שמחת בית השואבה. במוצאי שמחת תורה נעילת החג בשעה 6:30. 


בחצר הקודש סאסוב: בקרית ישמח משה, אצל האדמו"ר כל ערב בשעה 8:00 שמחת בית השואבה. הקפות שניות במוצאי שמחת תורה בבית המדרש הגדול בשעה 8:00. 


בחצר הקודש סאטמאר: האדמו"ר מסאטמאר יערוך בכל ערב את שולחנו לכבוד האושפיזין של אותו ערב במעמד אלפי חסידים, המעמד המרכזי ביום רביעי אושפיזין דמשה - האושפיזין של אביו האדמו"ר בעל ה'ברך משה' זצ"ל, כאשר אלפים באים להשתתף בשמחת בית השואבה שתתקיים בסוכה הגדולה בחצר תלמוד תורה 'ויואל משה' סאטמאר בויליאמסבורג. 


בחצר הקודש סטראפקוב: בליל יו"ט ראשון דסוכות ובליל הושענא רבא יערוך האדמו"ר את שולחנו בסוכת בית מדרשו "שערי ירושלים" ברחוב ניסנבוים. במוצאי שמחת תורה יערוך האדמו"ר הקפות שניות בבית מדרשו ברחוב מאה שערים. 


בחצר חסידות סטריקוב: ביום רביעי טיש ושמחת בית השואבה בסוכת בית המדרש ברחוב אלשיך בבני ברק, במוצאי שמחת תורה מעמד הקפת שניות. 


בחצר חסידות סטריקוב: שמחת בית השואבה ועריכת הטיש ביום חמישי אושפיזין דאהרן בשעה 8.30 בסוכת ביהמ"ד של האדמו"ר ברחוב צפניה בירושלים. עריכת השולחן בליל הושענא רבה בשעה 11 במוצאי החג ייערכו הקפות שניות בליווי תזמורת. 


בחצר הקודש סלאנים: בכל ערב שמחת בית השואבה בשילוב טיש בסוכת בית המדרש ברחוב דורש טוב בירושלים, ללא תזמורת, בהקפות שניות בליווי תזמורת.


בחצר הקודש סלונים: שמחת בית השואבה בימים שלישי וחמישי א' וג' דחול המועד בבית המדרש הגדול ברחוב סלנט בירושלים. בבית המדרש ברחוב דונולו בבני ברק ביום רביעי ב' דחול המועד. 


בחצר הקודש סערט ויז'ניץ: ברמת ויז'ניץ בחיפה, תתקיים שמחת בית השואבה מדי ערב בסוכה הגדולה ב'היכל הטישים' החדש. במקום מבצעת מקהלת סערט ויז'ניץ את הניגונים הייחודיים של החצר בניצוחו של ר' חיים בנט. 
הגב
#5
בחצר הקודש ספינקא: כמידי ערב בבית המדרש ברחוב דונולו בבני ברק, ביום שלישי א' דחול המועד שמחת בית השואבה המרכזית בריקוד הלפידים המסורתי עם תזמורתו של רפי שטיין והזמר שלמה גובי, הקפות שניות מיד לאחר מעריב בליווי תזמורת. 



בחצר הקודש ספינקא בני ברק: תתקיים שמחת בית השואבה בשילוב טיש יארצייט לאדמו"ר רבי נחמן כהנא מספינקא זצ"ל, בראשות בנו האדמו"ר, במוצא יו"ט ראשון דסוכות בשעה 8:00 בערב בסוכת בית המדרש 'אהל נחמן' ספינקא ברחוב יהושע 9 בבני ברק. 


בחצר חסידות ספינקא גני-גד: במוצאי יו"ט ראשון טיש אושפיזין דיצחק בסוכה שעל ידי בית המדרש ברחוב גני גד 2 בבני ברק. 


בחצר הקודש ערלוי: האדמו"ר מערלוי יערוך טיש במוצ"ש לרגל הושענא רבא בסוכה הגדולה, במוצאי שמחת תורה יערוך האדמו"ר טיש נעילת החג בבית מדרש הגדול ברחוב יותם בשכונת קטמון בירושלים.‏ 


בחצר הקודש פוריסוב: שמחת בית השואבה בשילוב מעמד הכנסת ספר תורה בבית המדרש בשכונת מאה שערים בירושלים, עם תזמורתו של מונה רוזנבלום ומקהלת ויז'ניץ. 


בחצר הקודש פיטסבורג: עריכת הטיש בליל יו"ט ראשון של החג לרגל יומא דהילולא של הרה"ק רבי מרדכי מנדבורנא זיע"א בשעה 22:00, שמחת בית השואבה המרכזית ביום רביעי בשילוב סיום מסכת שנלמדה על ידי החסידים כתקנת האדמו"ר עריכת הטיש בשעה:20:30. עריכת טיש לכבוד האושפיזין בכל לילות חוה"מ בשעה 21:30. 


בחצר הקודש פינסק קרלין: בכל ערב תתקיים שמחת בית השואבה בשילוב טיש בשעה 8:30, בסוכה שבבית המדרש הגדול בשכונת בית ישראל בירושלים, ביום חמישי אושפיזין דאהרן - שמחת בית השואבה המרכזית. 


בחצר הקודש פרמישלאן: בשכונת קריית הרצוג, יתקיים מעמד הקפות שניות מרכזי עד לשעות הקטנות של הלילה, כשעשרות ספרי תורה מוצאים מארון הקודש ומונחים על הבימה כמסורת של שנים. 


בחצר הקודש צאנז: האדמו"ר עורך את שולחנו כל ערב בשעה 8:00 לכבוד האושפיזין של אותו יום בסוכה הגדולה הסמוכה לביהמ"ד הגדול. הטיש בלווי תזמורת של החסידות. במוצאי שמחת תורה מתקיים טיש נעילת החג הנקרא 'טיש התפוחים', בו זורק האדמו"ר תפוחים לעבר החסידים, הרואים בכך ישועות. בסיומו מתחיל מעמד ההקפות השניות הנמשך עד הבוקר. 


בחצר הקודש קאליב: האדמו"ר מקאליב יערוך שמחת בית השואבה ביום רביעי אושפיזין דמשה בבית המדרש ברחוב חנה בירושלים. 


בחצר הקודש קאמרנא: בבית המדרש 'עטרת שלום' בשכונת ארזי הבירה בירושלים ביום רביעי אושפיזין דמשה עריכת הטיש בסוכה הגדולה ושמחת בית השואבה, קריאת משנה תורה ועריכת השולחן בליל הושענא רבא בשעה 8:30, נעילת החג והקפות שניות בליווי תזמורת במוצאי שמחת תורה בהיכל בית המדרש. 


בחצר הקודש קוז'מיר: האדמו"ר יערוך את שולחנו ביום רביעי לכבוד אושפיזין דמשה בסוכה שעל ידי בית מדרשו ברחוב רש"י בבני-ברק, ובמוצאי שמחת תורה יערך מעמד ההקפות שניות בליווי תזמורת כאשר במרכזה ההקפה השישית שהוקדשה על ידי האדמו"ר בעל ה'אמרי אש' ממודז'יץ זצ"ל לקדושי השואה. 


בחצר הקודש קוז'ניץ: יתקיים טיש לרגל האושפיזין של האדמו"ר ביום חמישי ג' דחול המועד בשעה 15:00 בצהריים בהשתתפות רבים מתושבי תל אביב והסביבה, בסוכה שע"י בית המדרש קוז'ניץ ברחוב שרת פינת ויצמן, בכל הימים סעודת אושפיזין בשעה 11:00 בבוקר בסוכת בית המדרש. 


בחצר הקודש קוידינוב: שמחות בית השואבה במוצאי יו"ט הראשון בהיכל הישיבה רחוב מהרש"ל 22 בשעה 9:15. הקפות שניות במוצאי שמחת תורה בהיכל הישיבה. 


בחצר הקודש קופיטשניץ: בבית המדרש 'אביר יעקב' ברחוב עזרת תורה 33 בירושלים, יתקיים הטיש ביום שלישי ליל ד' דחול המועד ולכבוד הילולת ה'אור יהושע' ממעז'יבוז זי"ע בשילוב שמחת בית השואבה. מעמד הקפות שניות אחרי מעריב. 


בחצר הקודש קרלין סטולין: תזמורת החסידות תשמח את האלפים בהיכל בית המדרש הגדול ברחוב אבינועם ילין בירושלים. 


בחצר הקודש קרעטשניף: בבית המדרש בקריה ברחובות, האדמו"ר יערוך כל ערב בשעה 9:00 בסוכה הגדולה את שולחנו, ובמוצאי שמחת תורה מעמד הקפות שניות עם מקהלת האחים הומינר בניצוח בעל המנגן משה דוב הומינר. 


בחצר קרעטשניף ירושלים: בכל ערב שמחת השואבה בסוכה שבסמוך לבית מדרש, בליל שבת יערוך האדמו"ר טיש לרגל אושפיזין יוסף, והקפות שניות בשעה 10 בערב בבית המדרש ברחוב אבינועם ילין בירושלים. 


בחצר הקודש קרעטשניף סיגעט: האדמו"ר מקרעטשניף סיגעט יערוך מידי ערב את שולחנו בסוכה ברחבת ביהמ"ד קרעטשניף ברחוב רפפורט בי-ם. ביום רביעי ליל ג' חוה"מ אושפיזין דמשה יתקיים שמחת בית השואבה בשעה 9:30 בערב בסוכה הגדולה ברחבת ביהמ"ד קרעטשניף בראשות האדמו"ר כנהוג בקרעטשניף האדמו"ר יחלק לחם כסגולה לפרנסה. נעילת החג אחרי מנחה בשמחת תורה בשעה 6:30 והקפות שניות בשעה 9:30. 


בחצר הקודש ראחוב: יום-טוב סוכות: אחרי התפילה יתקיים 'קידושא רבא' לכבוד יומא דהילולא של זקינו של האדמו"ר רבי מרדכי מנדבורנה זצ"ל. ביום רביעי - אושפיזין דמשה: בשעה 9:00 יתקיים הטיש המרכזי לרגל יומא דהילולא של חותנו של האדמו"ר - הרה"צ רבי ישעיה שנייבלג זצ"ל אב"ד בני ראם וחבר בד"צ מחזיקי הדת בעלזא, במוצ"ש ליל הושענא רבא - קריאת "משנה תורה" על ידי האדמו"ר בשעה 9:30, לאחר מכן יתקיים "טיש". הקפות שניות: בביהמ"ד ראחוב ברחוב ברקאי 20 רמת גן בשעה 9:00 בשילוב "פרקי שירה וחזנות". 


בחצר הקודש רחמסטריווקא‏: כל ערב בסוכה הגדולה ברחבת הבית מדרש ברח' גבעת משה 10 בשכונת גוש 80 בירושלים. 


בחצר הקודש שאץ ויז'ניץ: בחיפה, שמחת בית השואבה במוצאי יום טוב ראשון בסוכה סמוך לבית המדרש ברחוב הרצל. 


בחצר הקודש שומרי אמונים אשדוד: ביום רביעי אושפיזין דמשה – יום האושפיזין של האדמו"ר - בסוכת בית המדרש באשדוד, באושפיזין דמשה מלווה מלכה, נעילת החג הקפות שניות בליווי תזמורת. 


בחצר הקודש שומרי אמונים ירושלים: מעמד הקפות שניות בהיכל בית המדרש בשכונת מאה שערים בירושלים. 


בחצר שומרי אמונים קרית גת: טיש שמחת בית השואבה במוצאי יום טוב ראשון בסוכת האדמו"ר ברחוב בית יוסף בקרית גת. 


בחצר הקודש תולדות אברהם יצחק: בשכונת מאה שערים בירושלים, כל ערב שמחת בית השואבה עם תזמורת ומקהלה מורחבת, הטישים באהל הגדול שהוקם ברחבת ההדלקה של החסידות בצומת הרחובות סלנט – חנן. 


בחצר הקודש תולדות אהרן: כל ערב שמחת בית השואבה בבית המדרש הגדול בשכונת מאה שערים בירושלים.


תודות:
תודת 'בחדרי חרדים' נתונה לאמרגן יוסי פרנקל ולמערכת 'קו הסקופים' על סיועם בהבאת הנתונים מהיכלי התורה והישיבות וחצרות האדמו"רים. בכל ימי חול המועד ניתן להאזין לשידורים חיים משמחות בית השואבה בהיכלי התורה וחצרות הקודש במספר: 1900-52-52-52 
אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בדיווח החדשותי.
הייתם עדים לאירוע? שמעתם סיפור שעשוי לעניין? צילמתם תמונות מיוחדות?
שילחו אלינו את הסקופ שלכם לכתובת [email protected]
 
הוסף תגובה   פתח את כל התגובות   
תגובות


  כינוי (לא חובה)
  
  נושא


  תוכן התגובה


 


שלח אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
עוד מקומות לשמחת בית השואבה בסוכות 
 22:37 24/09/2015
1
 

הקפות שניות 
 22:39 24/09/2015
2
 

שמחת בית השואבה חניכי הישיבות בבת ים עם תזמורתו של יוני אליאב 
 22:49 24/09/2015
3
 

הוספת שמחת בית השואבה 
 22:49 24/09/2015
4
 

שמחת חג אמיתית. 
חיים 22:56 24/09/2015
5
 

שמחת התורה 
בשמחה 23:08 24/09/2015
6
 

כל תושבי השכונה מוזמנים 
שמחת בית השואבה מקור ברוך ירושלים 23:55 24/09/2015
7
 

יום רביעי בלילה דמשה רבנו הילולת רבנו נחמן מברסלב 
חסיד 00:27 25/09/2015
8
 

מתי הישיבה החדשה של הרב לנדאו עושים שמחת בית השואבה???? (ל”ת)
יהודה 00:54 25/09/2015
9
 

ישיבת מבקשי השם 
 01:07 25/09/2015
10
 

תיקון טעות 
 01:26 25/09/2015
11
 

ברמת בית שמש ג' 
 01:54 25/09/2015
12
 

בישיבת באר התורה בשכונת בית וגן שבירושלים יום שלישי טז תשרי א דחול המועד סוכות בליווי תזמורת ענק של אראלה נחשוני ויוני ברגר (ל”ת)
ישיבישער 02:10 25/09/2015
13
 

מי זה הזמר יהודה פליישמן? הוא מופיע כל יום. (ל”ת)
 03:25 25/09/2015
14
 

    הזמר יהודה פליישמן הוא זמר מדהים ,הוא רק עכשיו נכנס וכבר יש לו הרבה אירועים (ל”ת)
משה 02:27 27/09/2015
 

הקפות שניות 
הכל יצחק 03:59 25/09/2015
15
 

בפתח תקווה לבני העדה התימנית 
חיים 09:42 25/09/2015
16
 

בישיבת נחל"ד החדשה ברשות מרן רב אשר זנובסקי ביום שלישי בבית כנסת לומז'א בפ"ת 
 10:52 25/09/2015
17
 

בוולדוף עם מ.ב.ד. זה חינם? כניסה חופשית? (ל”ת)
 11:57 25/09/2015
18
 

שמחת בית השואבה בישיבת מרכז הרב תערך ביום חמישי  תשרי. שווה לבוא!! (ל”ת)
 12:17 25/09/219
הגב
#6
מועדים לשמחה

ביהמ"ד היכל הקודש אשדוד


מזמין אותך להשתתף בהילולת 
"רבינו נחמן מברסלב זיע"א"


 "ושמחת בית השואבה."


 שתתקיים אי'ה ביום רביעי י'ז תשרי 30/09/15 בשעה 20:30 בסוכת מוסדות 'אור מאיר' רחוב התלמוד 17 רובע ז' אשדוד
בהשתתפות רבני ביהמ"ד.
סעודת מצוה כיד המלך    במקום.
ברוכים הבאים בשם ה'
הגב
#7
יום שישי הקרוב זה קורה!!!

גדול הזמר החסידי "מרדכי בן דוד" בהופעה מלאה בזיץ הגדול של סוכות.  
 
יום שישי 11:00 בנייני האומה 
כרטיסים אחרונים בהחלט ניתן להשיג בטלפון 026455571 
24 שעות ביממה


עקב עומס על המוקד הטלפוני הוספנו אפשרות לרכישה באתר טיקט ליין בקישורhttp://goo.gl/Mex4Sx


שימו לב נשארו מספר מצומצם של כרטיסים ליציע בלבד 
כל הקודם זוכה!!
הגב
#8
מועדים לשמחה
ביהמ"ד היכל הקודש אשדוד
מזמין אותך להשתתף בהילולת רבינו נחמן מברסלב זיע"א ושמחת בית השואבה. שתתקיים אי'ה ביום רביעי י'ז תשרי 30/09/15 בשעה 20:30 בסוכת מוסדות 'אור מאיר' רחוב התלמוד 17 רובע ז' אשדוד
בהשתתפות רבני ביהמ"ד.
סעודת מצוה במקום.
ברוכים הבאים בשם ה'
הגב


[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.


אשכולות דומים...
אשכול יוצר האשכול תגובות צפיות תגובה אחרונה
  מדריך לחופשה - מד"א חני 0 132 02-08-2017, 08:59
תגובה אחרונה: חני
  כל שמחת בית השואבה *יום חמישי ג' דחוה"מ:* עוזיה צדוק, עמיר בניון, מיכה שיטרית און ליין 2 363 20-10-2016, 09:40
תגובה אחרונה: און ליין
  ושמחת בחגך ....... ארגון קיצור דרך ורדיו קול ברמה עושים לכם את שמחת בית השואבה עם און ליין 0 186 19-10-2016, 17:31
תגובה אחרונה: און ליין
  *יום שלישי א' דחוה"מ:* ריכוז שמחת בית השואבה און ליין 0 435 18-10-2016, 11:04
תגובה אחרונה: און ליין
  כל שמחת בית השואבה באר שבע און ליין 1 119 17-10-2016, 22:22
תגובה אחרונה: און ליין
  ירי באולם שמחות ברמלה *חשד לפחע און ליין 5 133 13-06-2016, 23:30
תגובה אחרונה: און ליין
  שנתיים מאסר לפעיל ימין קיצוני שחיבר מדריך להצתת מסגדים אורח 0 146 17-03-2016, 18:36
תגובה אחרונה: אורח
  ??????? לימדו והכינו בבית ??????? מדריך להכנת גז פלפל אורח 0 152 14-10-2015, 11:17
תגובה אחרונה: אורח



משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..