מודעה
מיזם גדול של אקדמיה וורטואלי
Video 
אני שמחה להזמין אותך להשתתף במיזם גדול של אקדמיה וורטואלי שאני מרצה בו.
באקדמיה יש הרצאות בנושאים עסקיים, איכות חיים והתפתחות אישית, כך שאני בטוחה שתוכל להתחבר לפחות לחלק מהתכנים.

אני מרצה שם בנושא:
מה שמנהל החשבונות שכח לאמר לך ושווה הרבה כסף!
האקדמיה פתוחה בחינם מהיום עד ה-17.9 בשעה 18:00 לכן מהרו להצטרף. (לאחר מועד זה התכנים ירדו מהאוויר)

לכניסה לאקדמיה עכשיו יש ללחוץ כאן

אחרי שתחשפו לתוכן של האקדמיה תדעו :
תגלו שיטות וכלים להגדלת הכנסות שיאפשרו לכם לקום בבוקר בלי דאגות כלכליות ולחיות את החיים כפי שתמיד חלמתם
תקבלו טקטיקות שיווק מובילות ממגון מומחים שיאפשרו לכם לקחת את שיווק העסק צעד קדימה כך שלא תצטרכו לדאוג מאין יגיע הלקוח הבא
תקבלו גישה למגוון כלים מכירתיים עוצמתיים שיאפשרו לכם להגדיל את המכירות בפשטות ובקלות
למעבר ישיר לאקדמיה לחצו כאן

כיוון שזהו מיזם בסדר גודל עצום (עם המון מרצים בתחומים שונים) שיהיה באוויר ובחינם לזמן מוגבל בלבד - כדאי להכנס כבר כעת. כמובן שאפשר להעביר את המייל גם לחברים שיכולים להתעניין בנושאים.

הנה שוב הקישור

תהנו

אסנת מכספית
מצעים ברמה גבוהה - מצעים ברמה
[Image: 81cf28dea7e5c109d5afd7df9d0a9a99ff27e6c8_1170X500-1.jpg]
הגב

[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.