מודעה
מסופר בדרך מליצה על פרופסור אחד ואישתו שיצאו לכמה ימי קמפינג...
Thumbs Up 
מסופר בדרך מליצה על פרופסור אחד ואישתו שיצאו לכמה ימי קמפינג...בנו אוהל אכלו בו והלכו לישון.

באמצע הלילה קמה האישה ושאלה את הבעל "בעלי היקר הבט לשמים ואמור לי מה אתה רואה???" עונה לה הבעל ״מיליוני כוכבים״
״נוווו..... ומה זה אומר לך???״
והוא עונה לה בשחצנות: 

?מבחינה אסטרונומית זה אומר שקיימים מיליוני גלאקסיות עם פוטנציאל לביליוני כוכבי לכת.

?מבחינה כרונולוגית אנו מתקרבים לשעה 3 לפנות בוקר.

?מבחינה תאולוגית זה מראה את גודלו של בורא עולם ומאידך את קטנותנו בני האדם.

?מבחינה מטאורולוגית נראה לי כי יהיה מחר יום נאה...

ואז פנה הפרופסור אל אשתו ושאל אותה "ומה זה אומר לך אישתי היקרה?" והיא עונה לו: "בעלי היקר! איזה מזג אוויר, איזה גלקסיות ואיזה נעליים!!!!!! אתה לא שם לב שגנבו לנו את האוהל!!!!"

זה אלפיים שנה שאנו ללא בית. ללא בית המקדש, ומתוך שאנו עסוקים בעיקר בשיפור איכות חיינו בחיי היום-יום ובשל הזמן הרב שעבר מאז נחרב אין אנו מספיק מכירים בחשיבותו... ובא ראש חודש אב להזכיר הרבה (לא קצת) מה אבד לנו ומתוך הזכירה היום יומית (כל אחד בדרכו הוא) יהי רצון שיבנה במהרה בימנו!!! ושנזכור, בכלל ובחודש אב בפרט, כל המתאבל על ירושלים רואה בשמחתה - אמן
 ובשורות טובות
הגב

[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.

אשכולות דומים...
אשכול יוצר האשכול תגובות צפיות תגובה אחרונה
  5 אנשים נוסעים באיילון . שמאלני. דתי. סטודנט. עולה חדש. ואשה. השמאלני נכנס בדרך השלום אורח 0 27 12-09-2017, 21:14
תגובה אחרונה: אורח
  "בשם ה' נעשה ונצליח" מסופר על צדיק אחד שפעם ראה עגלה עם סוסים מונהגת על ידי עגלון זקן און ליין 0 27 23-07-2016, 23:33
תגובה אחרונה: און ליין
  אני: מאמי תקני בדרך קולה, ביסלי, כיפלי, במבה ובמבה אדומה היא: יש לי בדרך רק מכולת בבנ און ליין 0 109 23-05-2016, 19:46
תגובה אחרונה: און ליין
  כששמאלני נוסע לתל אביב הוא נכנס בדרך השלום. כשדתי נוסע לתל אביב הוא נכנס בדרך ההלכה. אורח 0 86 06-04-2016, 22:44
  מסופר על הרב עובדיה יוסף שבתקופה שהוא היה הרב הראשי של תל אביב, הגיע אליו יהודי תל-אב אורח 0 101 21-03-2016, 00:03
  בשנה האחרונה גילינו שצריך להחליף סלוגנים בין בזק לאגד... "בזק, בדרך שלך" "אגד, הכי אורח 0 112 16-02-2016, 19:46
  פרופסור הגיע לכיתה ואמר לתלמידיו שיש לו מבחן פתע. אורח 0 553 24-08-2015, 00:59

משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..