מודעה
מסר מהרבנית ימימה לט באב
????

מעבירה מהרבנית ימימה מזרחי:

בתשעה באב בלילה עמדי ואמרי לקדוש ברוך הוא :״אינני משלימה על העובדה שחלומותיי נגוזו. אני לא משלימה עם כך שהפוטנציאל שלי לא ממומש. אינני מסתפקת בנחמה, בהסחת דעת חלקית אני רוצה גאולה שלמה!!״  
יש רגע אחד בשנה שבו התפילות עולה כולן.
זה הרגע השחור ביותר בשנה, שממנו אפשר רק לעלות.
זו דקה מדוייקת מאוד.
השנה היא תשע״ה 2015 היא בדיוק בין 00:37 עד 00:45 בלילה במוצאי שבת. 

דווקא בלילה יש שלושה הסברים:

א- תיקון בכייה לחינם תיקון רצון הפירוד וההתנתקות שהיה בליל המרגלים במדבר.
(המרגלים בכו ואמרו לא רוצים את ארץ ישראל רוצים לשוב למצרים) 
והתיקון ״ רוצה ישועות,רוצה בית,רוצה פרנסה,רוצה מנוחה ונחלה. ה׳ רוצה להיות קרובה אליך מאמינה שאתה אוהב אותי״ 

ב-מי שבוכה בליל תשעה באב בחצות, כוכבים ומזלות בוכים עימו ומבקשים עליו רחמים, המזל שלך בוכה איתך.
״ריבונו של עולם, הייתי פעם זוהרת, שמחה ויצירתית וכל זה התעממעם. אני מבקשת להאיר. הוצא אותי לאור״

ג- מי שבוכה בלילה, השומע קולו-בוכה כנגדו. בכייך גורר בעקבותיו גם אחרים לבכייה בונה.
בכייה לצורך הגאולה.

בליל תשעה באב את מזילה דמעה על מה שאין לך, על החלומות האבודים.
״ה׳ כל השנה אני מנסה להשלים עם המציאות לשמוח בחלקי ולהודות על מה שיש לי אבל עכשיו בתשעה באב אינני מוכנה עוד להשלים עם המציאות. אנא, השלם לי את המציאות, אני רוצה מציאות מושלמת!״
בקשי הכל. 

החיים הם מתנה בדמי מפתח-דבר אינו שייך לנו לא הבריאות,לא הילדים,לא הבית, לא החול ולא הים.
שום דבר לא שלנו רק התפקיד ואותו עלינו למלא בנאמנות. קיבלת תפקיד-בכי ובקשי שישאר בידייך, כי החיים כמו התפקיד הם בדמי מפתח.

שווה קריאה
שבוע טוב לכולם
וצום קל ומועיל?
הגב

[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.