מודעה
משפחתה של לאה זלוף ע״ה מאשדוד שהתאבדה שבוע שעבר מתכוונת לתבוע את ה״יועצת ״ שכביכול ״
משפחתה של לאה זלוף ע״ה מאשדוד שהתאבדה  שבוע שעבר מתכוונת לתבוע את ה״יועצת ״ שכביכול ״עזרה״ ללאה. 

נחשפו פרטים חמורים מהטיפול שקיבלה. 
לאה אמנם עברה ״משברון״ קטן עקב ביטול שידוך שהתבטל והיא ראתה מודעה קטנה של אחת שכאילו תומכת...היועצת הזאת השתלטה לה על המחשבות והרצונות ע״י שטיפת מח רצינית וחייבה אותה לקחת 18 כדורים מידי יום !!!!ואמרה לה שהכדורים הללו הם לדיאטה אך בעצם הכדורים הללו גרמו ללאה להיות תלויה ביועצת הזאת.  
כמו כן , היא שטפה לה את המוח שההורים שלה לא אוהבים אותה והיא תתחתן רק עם....ה׳!!! ולצערנו זה מה שגרם לה לקפוץ כאילו שהיא הולכת לה׳...
ההורים טוענים שהם תובעים לא בגלל הכסף( כי הרי זה לא יחזיר את הילדה) אלא, כי הם גילו שיש עוד בנות רבות בסכנה ובטיפול אצל היועצת הזאת והם מעוניינים להצילו. ה׳ ירחם.
הגב
מי שיודע את שמה של היועצת שיפרסם את שמה בדחיפות!! זה הצלת נפשות...
הגב
מי שיודע את שמה של היועצת שיפרסם את שמה בדחיפות!! זה הצלת נפשות...
הגב
אני אחותה של המנוחה הקדושה לאה זלוף ז'ל.
די לחיפוש אחר הרייטנג !!!! במיוחד לאור העובדה שהבנ'א שהפרסם זאת בדה את הדברים מליבו והוציא דברים מהקשרם ופגע במנוחה ז'ל ובמשפחתה! אנחנו לא תובעים אף אחד.... אנחנו כעת מעכלים את האובדן הקשה... ולצערנו מכבים שרפות ש'אנשים טובים' כמוכם מדליקים. תקבלו על עצמכם משהו בבן אדם לחברו לעילוי נשמתה במקום להעיק כך על המשפחה.!!
החותמת בעצב ובכאב.
אחות
הגב
לצערנו אנשים מתאבדים כל יום בכל העולם חלק מהמקרים מתפרסם וחלק לא, אנא ממכם מי שיכול לעזור לזולתו בחיוך קטן או במעשה טוב, בזכות זה אתם נותנים לו חשק לחיות, ובזכותכם אתם למנוע את המקרה הבא,
הגב
רחמנות על המשפחה שגם ככה מתמודדת עם אובדן גדול, תפעילו את השכל והלב לפני שאתם מפעילים את האצבעות !! במה מועיל הפרסום הזה ??חוץ מלצער את המשפחה לא השגת כלום! קצת אנושיות לא תזיק, אף אחד לא היה רוצה לעמוד במקומם ולאף אחד אין ביטוח שיום אחד הוא לא יעמוד במקום הזה. למחוק את הפוסט הזה זה התיקון היחיד שאפשר לעשות על הצער שנעשה פה למשפחה.  
הגב
⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔
סיפור מצמרר נא להעביר !!

אחותי הצדיקה לאה זלוף  ז"ל היתה לומדת עם שכנה שלי (המורה מרים משה) כל שבת לאחר סעודה ראשונה הילכות לשון הרע! חורף קיץ סתיו אביב!
השכנה שלי בת48 היתה חולה בסרטן...במשך 8שנים ואחותי היתה הולכת אליה משמחת אותה... ומצחיקה אותה!!!!!
הייתי לפעמים מתלווה ללאה.... ושכנתי הצדקת היתה אומרת לה :"לאה, את מחיה אותי!!!! כל שבוע שאת לומדת איתי ומשמחת אותי את נותנת לי עוד שבוע לחיות"
לאה היתה מלמדת אותנו אמונה ובטחון... וכיצד לשמוח באמת למרות הקושי.... וגם כמובן הן למדו הילכות לשון הרע......
היה להן משפט קבוע ... "לא עוזבים את בורא עולם"...
בחודש כסליו האחרון, הן זכו ביחד לעשות סיום של הספר שמירת הלשון... ולאה אחותי זרחה מאושר..... וגם השכנה שלי...
חגגנו 2 המשפחות את הסיום... ובעצם לא ידענו שזה מסיבת סיום של שתיהן מהעולם הזה.....
לפני כחודש, השכנה שלי שמעה על מקרה פטירתה של אחותי. ז"ל. והגעה ללוויה. וביום שהיא הגעה לשבעה לנחם.. היא אושפזה בבית החולים.. שם היום בבוקר היא החזירה את נשמתה הזכה לבורא העולם...
כמה מפחיד שזה.. או חברותה או מתותה.. כמה מצמרר!!!!!
לשתיהן היה חשוב מאוד העניין של שמירת הלשון.. לא לדבר על אף אחד!! זכיתי להיות כמה פעמים בשיעורים האלו....
זכור לי השיעור שהן למדו על "לא לדבר על הנפטר לשון הרע"..... כמה צריך להתחזק בזה!! זה לא פשוט בכלל! כי אף אחד לא יודע מה דרגתו של אותו נפטר...שכן, יתכן והוא היה צדיק נסתר... וכן  לא פשוט לבקש את סליחת הנפטר...
שאחותי ז"ל נפטרה כאב לי נורא העניין הזה.. שאנשים בלי לשים לב.... דיברו על אדם שאיננו בחיים... !!! אנשים בלי לשים לב אמרו לשון הרע והוציאו הוצאת שם רע... והפיצו את תמונה של הגופה של אחותי לאחר מותה (שזה לשון הרע במעשה!!)
כמה צריך להתחזק בזה!!!
כמה כואב שזה... ששתי הצדקניות האלו...שכל כך הקפידו על לשון הרע הסתלקו מאיתנו תוך פחות מחודש....
איך אחותי ז"ל היתה אומרת לי... "פנינה, אל תדון את חברך עד שתגיע למקומו" ובאמת! אני לא זוכרת את אחותי מדברת רע אל אף אדם! ואם סיפרתי לה דברים.. על ההוא שעשה כך וכך... היא תמיד היתה אומרת לי.. פנינה .. אסור לדון!
עוד שעה מתחילה הלוויה של השכנה שלי .... הבנתי שאחותי ושכנה שלי ימשיכו להיות שכנות ... בבית העלמין באשדוד... והן יקברו בסמוך זו לזו....
קטונתי בשביל להבין חשבונות שמים... אבל החי יתן ללבו...אנחנו צריכים כל אחד להתחזק בהילכות לשון הרע... ולחזק את העניין שלשון הרע זה גם על נפטרים!
ושכל חיזוק בנושא יהיה לעילוי נשמת אחותי הצדיקה ואהובה לאה בת הלן אילה שרה ולעילוי נשמת שכנתי, מורתי הצדקת מרים בת סעדה.
ת.נ.צ.ב.ה.
מי יתן ונזכה במהרה לביאת גואל צדק! אמן.

החותמת בדם ליבי..
אחות כואבת

⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔
הגב

[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.