מודעה
נעצר הערבי שתקף אישה במזרח ירושלים ופצע אותה באורח קל
נעצר הערבי שתקף אישה במזרח ירושלים ופצע אותה באורח קל

שוטרים ולוחמי מג"ב איתרו את הערבי בן ה-22 שתקף מדריכת תיירים סמוך לשער יפו בירושלים. הערבי שלף בקבוק זכוכית היכה בראשה ונמלט.

החשוד, תושב ג'בל מוכבר שאותר בכיכר צה"ל, הובא לחקירה בתחנת לב הבירה. האישה נפצעה קל.

http://www.inn.co.il/News/Flash.aspx/505405

הגב

אשכולות דומים...
אשכול יוצר האשכול תגובות צפיות תגובה אחרונה
  התאונה בכביש ת"א-ירושלים: גבר נפצע קשה בהתדרדרות רכב לתעלה Ynet 0 0 לפני 1 שעה
תגובה אחרונה: Ynet
  "אפילו אמא שלה לא תכיר אותה ברחוב": האזינו לפרק מתוך הסיפור "החול הארץ 0 1 לפני 3 שעות
תגובה אחרונה: הארץ
  למרות שכבר ישב בכלא – משה נעצר בקפריסין: "מאיימים לרצוח אותי" וואלה 0 1 לפני 4 שעות
תגובה אחרונה: וואלה
  לפני זמן קצר הגיע לאחר ממעברי עוטף ירושלים צעיר תושב מזרח י-ם כש רוטר סקופים 0 3 לפני 5 שעות
תגובה אחרונה: רוטר סקופים
  "אמרו לי: 'אל תדאגי, נתפוס אותם'. כשהחוליה נתפסה – נעצר לי הלב" חרדים 10 0 3 לפני 8 שעות
תגובה אחרונה: חרדים 10
  ועידת אל-אזהר: "ירושלים קדושה לאסלאם ולנצרות" inn 0 5 לפני 8 שעות
תגובה אחרונה: inn
  לא אהבתי את המחאה, אך אני מבינה אותה inn 0 2 לפני 11 שעות
  חשד לסלמונלה בקבב עוף של חברת עוף ירושלים Ynet 0 3 לפני 11 שעות
תגובה אחרונה: Ynet
  חשד להימצאות סלמונלה במוצר קבב עוף קפוא של "עוף ירושלים'' inn 0 3 אתמול, 22:00
  בזכות רגבים: פונתה לשכת חה"כ הערבי inn 0 6 אתמול, 20:25

משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..
window.onload = function(){ };