מודעה
נעצר חשוד בסיוע למחבל שביצע את הפיגוע בעיר העתיקה בסוכות
נעצר חשוד בסיוע למחבל שביצע את הפיגוע בעיר העתיקה בסוכות

עבד אל-עזיז מרעי, סטודנט ממזרח ירושלים, חשוד כי סייע למחבל להיכנס לירושלים, סייע לו ברכישת הסכין ודרבן אותו לבצע את הפיגוע, בו נרצחו נחמיה לביא ואהרון בנט

http://www.haaretz.co.il/news/politics/1.2765624

הגב

אשכולות דומים...
אשכול יוצר האשכול תגובות צפיות תגובה אחרונה
  רוסיה: החלטת ארה"ב לקצץ בסיוע לאונר"א תפגע קשות הפלסטינים Ynet 0 3 היום, 03:15
תגובה אחרונה: Ynet
  בדירה ברח׳ פינס בכפר סבא אותרה דירת איחסון לסמים מסוכנים 2 חשוד? רוטר סקופים 0 3 היום, 00:10
תגובה אחרונה: רוטר סקופים
  כך בוצע הפיגוע; הנהג פונה ודורס • צפו בחדרי חרדים 0 5 אתמול, 20:40
תגובה אחרונה: בחדרי חרדים
  לונדון: המשטרה סגרה כבישים במרכז העיר בשל חפץ חשוד בתחנת רכבת Ynet 0 3 אתמול, 18:25
  למרות שכבר ישב בכלא – משה נעצר בקפריסין: ''מאיימים לרצוח אותי רוטר סקופים 0 4 אתמול, 17:55
תגובה אחרונה: רוטר סקופים
  ליברמן על הפיגוע בחוות גלעד: "המחבלים ישלמו את מלוא המחיר" Ynet 0 2 אתמול, 17:25
  צפו בתיעוד: חייל נפצע קל בפיגוע דריסה בבקעת הירדן, הנהג הדורס נעצר מעריב 0 2 אתמול, 14:50
תגובה אחרונה: מעריב
  חייל נפצע קל בפיגוע דריסה בבקעת הירדן, הנהג הדורס נעצר מעריב 0 3 אתמול, 13:35
תגובה אחרונה: מעריב
  למרות שכבר ישב בכלא – משה נעצר בקפריסין: "מאיימים לרצוח אותי" וואלה 0 4 אתמול, 08:15
תגובה אחרונה: וואלה
  "אמרו לי: 'אל תדאגי, נתפוס אותם'. כשהחוליה נתפסה – נעצר לי הלב" חרדים 10 0 3 אתמול, 04:10
תגובה אחרונה: חרדים 10

משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..
window.onload = function(){ };