דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 5 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
סוער בפרטנר: כל הפרטים המלאים
#1
יום סוער בפרטנר: "פגעו לנו בבית ובמדינה"

בחברה מתמודדים עם גל פניות של לקוחות זועמים בעקבות דברי מנכ"ל אורנג' העולמית בעד החרם על ישראל. אחד העובדים סיפר: "האווירה כמו בצוק איתן, אנחנו כרגע קורבן של המשבר המדיני וחוששים לפרנסה". צפו במנכ"ל פרטנר מכנס את העובדים לשיחת עידוד
עמית ולדמן | מתן חצרוני, כתב חדשות 2 באינטרנט | אור גלזר | חדשות 2 | פורסם 04/06/15 12:49 סערת אורנג' ממשיכה לעורר הדים ובחברת פרטנר מנסים לצמצם נזקים: במוקד השירות הטלפוני של החברה עונים היום (חמישי) ללקוחות שרוצים להתנתק ומסבירים להם שפרטנר היא חברה ישראלית לכל דבר. בסניפי השירות מעידים על לקוחות שדווקא באים לתמוך בחברת הסלולר והמנכ"ל הנכנס של החברה כינס את עובדיו ונופף בדגל ישראל בגאווה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"אם יש רגעים מרגשים בחיים, זה הרגע", אמר המנכ"ל איציק בנבנישתי לעובדיו היום. "אנחנו במדינת ישראל ולא ניתן לאף אחד בעולם להתערב לנו במה שקורה פה. אין לכם מושג כמה אני גאה בכם, אין לכם מושג כמה מרגש לעמוד פה עכשיו, לראות את העובדים המדהימים של החברה הזאת שבכל יום, בכל שעה, משרתים את הלקוחות שלנו נאמנה".
"זאת חברת השירות הטובה ביותר, חברת הטכנולוגיה הטובה ביותר", אמר המנכ"ל כשברקע נשמעות מחיאות הכפיים של העובדים. "אנחנו גאים להיות חברה ישראלית ולא ניתן לאף אחד בעולם להשתמש בנו על מנת לקעקע את זה. אתם מחממים לי את הלב החל מאתמול בערב".
[Image: 643630_C.jpg]
מנכ"ל פרטנר ומנכ"ל אורנג' העולמית
צילום: רויטרס, חדשות 2
עובד פרטנר: "התחושה היא שפגעו לנו בבית ובמדינה"
"אני משווה את זה לאווירה ב'צוק איתן'", תיאר עובד בפרטנר את התחושות בחברה בשיחה עם חדשות 2 Online. "התחושה של העובדים היא שפגעו לנו בבית ובמדינה. אנחנו חוששים שלקוחות יעזבו והפרנסה שלנו תיפגע".
"ההנהלה מסבירה לנו את ההבדל בין אורנג' לחברת פרטנר הישראלית שאין לה קשר לחברה הצרפתית, למעט המותג שקנינו אותו", הסביר העובד. "אנחנו כרגע הקורבן של המשבר המדיני. מחר זו יכולה להיות כל חברה אחרת".
[Image: 643700_C.jpg]
כינוס עובדי פרטנר, היום
"כולנו מגויסים, בלי שיגידו לנו, למאבק", הוא הוסיף. "כל מי שיכול הלך לעזור במוקד שירות לקוחות לענות לשיחות של לקוחות כדי להסביר להם את האמת. עובדים שינו את הסמל שלהם בפייסבוק ללוגו של אורנג' עם השם ישראל. תלינו דגלים. כולנו בהתרוממות רוח לעמוד איתן מול המתלהמים. אנחנו נלחמים על הפרנסה שלנו".
"המנכ"ל העולמי אינו נמנה על חובבי ציון", הודה העובד. "חשוב שהלקוחות יבינו שאנחנו חברה ישראלית שנותנת שירות לכל הישראלים. כולם צריכים לחזק אותנו בשעה הזאת ולא ללכת נגדנו".
[Image: 643707_C.jpg]
"כולנו מגויסים למאבק, בלי שיגידו לנו"
"החברה בבעלות חיים סבן, הוא ישראלי לגמרי, ממש לא שמאלני"
בשיחה שערכנו הבוקר עם מוקד השירות הטלפוני, ביקשנו להתנתק מהחברה. "קודם כל אנחנו מצטערים על דברי מנכ"ל פראנס טלקום העולמית", השיבה המוקדנית. "אני רק רוצה להדגיש לך כי חברת פרטנר הינה חברה ישראלית בבעלות סבן קפיטל גרופ, בבעלות חיים סבן", הוסיפה נציגת מוקד השירות הטלפוני. "אתה מכיר את חיים סבן? יצא לך לשמוע עליו? הוא ישראלי לגמרי, בעד ישראל, הוא ממש לא שמאלני ואין לו דעות כאלה".

"אורנג' צרפת זה רק המותג", היא הסבירה. "החברה מחזיקה בו מאז 98' והקשר היחידי בינינו לבינם הוא המותג בלבד. זאת אומרת שהחברה תמשיך לשרת אתכם, את כל הציבור בישראל, ללא אפליה או הבחנה כלשהי. אנחנו פרטנר, אורנג' זה המותג עצמו".לשאלתנו מה מתכוונים בפרטנר לעשות מול אורנג' העולמית, השיבה המוקדנית: "הם כרגע הציגו אותנו כמשהו מאוד שלילי בעולם, וזה לא יעבור בשתיקה. כמו שחיים סבן אמר הבוקר בתקשורת, הוא הולך לתבוע אותם. אז כנראה מהר מאוד ניפטר מהשם אורנג' ונהיה רק פרטנר".

"אתה יכול להניח שאתה לא היחיד שרוצה לעזוב אותנו היום", אמרה לנו המוקדנית. "קיבלנו המון שיחות מהבוקר ולכן זמני ההמתנה לצערי הם גם כאלה".
[Image: 643651_C.jpg]
סניף אורנג' בירושלים, היום
צילום: חדשות 2
בסניפי השירות: הלקוחות דווקא באים לתמוך

לעומת זאת, בסניף השירות של חברת הסלולר בירושלים, נראה שהעסקים ממשיכים כרגיל והלקוחות תומכים בחברה הישראלית. "אני לא מרגיש שמשהו השתנה", אמר לחדשות 2 Online גרישה, לקוח עסקי בשנות ה-60 לחייו, שהגיע הבוקר לסניף. "זה רק השם, זה כלום. אני לא מבין על מה המהומה".
"אני אגיד להם להחליף בחברה אחרת", אמר לקוח אחר לחדשות 2 Online. "אני לא רוצה להיות שותף לאורנג' על השם שלהם, על הנזק שהם עושים בארץ. זה כואב לי וזה כואב לכלל. זה נגד ישראל, נגד יהודים. צריך לראות מה לעשות איתם. אני חושב שזו אנטישמיות".גם חיים, לקוח שהגיע לסניף, הביע תמיכה בחברת פרטנר והציע לנהוג ביד קשה עם אורנג' העולמית. "צריך לתבוע את הצרפתי הזה", הוא אמר. "אני הייתי משנה את השם והולך לתבוע אותו, הוא עשה נזק".

גם העובדים בסניף מנסים להרגיע את הרוחות. העובדים הונחו לא לדבר עם אמצעי התקשורת, אך אליאב, מנהל הסניף בירושלים העיד כי "אצלנו עסקים כרגיל, אין עזיבות או טענות, להיפך. יש אפילו אנשים שהגיעו ואמרו שדווקא עכשיו צריך להראות את הכוח של החברה כאן בארץ. אנחנו נותנים שירות ושמים לב לשירות שאנחנו נותנים, לא לבאזז שמסביב".
עובד נוסף שביקש לא להזדהות, הדגיש כי אנשים צריכים לדעת שחברת פרטנר לא באמת קשורה לאורנג'. "זה כמו שמישהו יתעצבן שמוכרים קוקה קולה בעזה. היו כמה טלפונים של לקוחות ששאלו והיו מודאגים, אבל זה לא הרבה".
תגובה מהירה 
הגב
#2
מי אמר ב-2012: ״זהו ביקורי הראשון בישראל ואני מוקסם מכל מה שאני רואה כאן״?
התשובה: סטפן רישאר, מנכ״ל אורנג׳ העולמית
תגובה מהירה 
הגב
#3
פרטנר שוקלת את המשך הקשר עם אורנג'
לאחר שמנכ"ל אורנג' העולמית הביע תמיכה בחרם על ישראל, מדגיש מנכ"ל החברה הישראלית המשתמשת במותג המוכר כי הנזק הוא ברמה הלאומית. "זה מגה אירוע ברמת מדינה", אמר. "אנחנו נמצאים תחת מתקפה של גורמים פרו פלסטינים שמנסים לבודד אותנו"

תמיכתו של מנכ"ל אורנג' העולמית בחרם על ישראל עוררה את זעמם של ישראלים רבים שקראו להחרים את חברת הסלולר. בחברת פרטנר הישראלית, שרק מחזיקה במותג "אורנג'", מודאגים מאוד מכך שהאזרחים לא מודעים לעובדה שמדובר בחברה ישראלית לכל דבר.


"פרטנר היא חברה ישראלית בבעלות חיים סבן, איש עסקים אמריקני-ישראלי, ובבעלות הציבור בישראל", הסביר המנכ"ל הנכנס של פרטנר, איציק בנבנישתי, בריאיון לתכנית "העולם הבוקר" בערוץ 2.

"חברת פרטנר ישראל משתמשת במותג אורנג' כבר 17 שנה, מ-1998", הדגיש בנבנישתי. "חברת פראנס טלקום היא חברה צרפתית, אין לנו שום קשר לחברה הזאת חוץ מהשימוש במותג. אנחנו חברה שנמצאת בישראל ומשרתת לקוחות ישראלים".

עדיין נשמע מצוין? ארכיון
עדיין נשמע מצוין? ארכיון צילום: רויטרס
"זה מגה אירוע ברמת מדינה"

בנבנישתי סירב בינתיים להכריז אם חברת פרטנר תחליט לנתק את קשריה מהמותג אורנג', אך הוא הבטיח לקבל החלטה בהקדם. "האם נמשיך עם אורנג' או לא? זה דבר שאנחנו יכולים לשלוט בו ונקבל החלטה בימים הקרובים", הוא אמר. "זו סוגייה משפטית לא פשוטה ואנחנו נדרשים אליה. אבל אם נצמצם את האירוע הזה למקרה פרטי שלנו, אנחנו נפספס בענק".

בנבנישתי הדגיש כי התקרית משליכה לא רק על חברת התקשורת, אלא על כל המדינה. "אנחנו נמצאים באירוע שהוא מאוד משמעותי ברמה הלאומית", אמר בנבנישתי, "זה מגה אירוע ברמת מדינה, אנחנו נמצאים תחת מתקפה, בעיקר במדינות אירופה, של גורמים פרו פלסטינים שמנסים לבודד אותנו בעולם".

מנכ"ל חברת פרטנר הביע שביעות רצון מהעובדה שהלקוחות, כך לדבריו, "לא נוטשים". הוא הוסיף: "דווקא באירועים כאלו, אנחנו כמדינה וכעם מגלים את הצדדים היפים שבנו. גם המתחרים שלנו מתייחסים לנושא באבירות, כיוון שהנושא הזה הוא ברמה לאומית".
תגובה מהירה 

הגב


[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.


אשכולות דומים...
אשכול יוצר האשכול תגובות צפיות תגובה אחרונה
  בארה"ב נערכים לשלג סוער - מעל 2000 טיסות בוטלו לניו יורק, ביניהם הטיסות מישראל. און ליין 0 42 13-03-2017, 22:44
תגובה אחרונה: און ליין
  עימות סוער בין שפטל לג'ודי מוזס: "תסתמי את הפה" דיון בטונים חריפים משה 0 46 22-02-2017, 13:09
תגובה אחרונה: משה
  השיבושים: עוד שש טיסות אל על בוטלו היום הפרטים המלאים משה 0 61 06-02-2017, 09:27
תגובה אחרונה: משה
  עיריית ירושלים נערכת למזג אויר סוער בסוף השבוע און ליין 0 40 25-01-2017, 15:28
תגובה אחרונה: און ליין
  הותר לפרסום: הפרשה המסעירה נחשפת הותרו לפרסום חלק מן הפרטים משה 1 884 24-01-2017, 19:11
תגובה אחרונה: און ליין
  *תחזית מזג אוויר היום התחממות קלה ממחר ועד חמישי גשום ואף סוער עם חשש מהצפות ושיטפונו און ליין 0 81 12-12-2016, 11:49
תגובה אחרונה: און ליין
  שוב זה קורה: נחל הדרג'ה נעדר בחור בן 16 - הפרטים און ליין 0 76 30-08-2016, 19:54
תגובה אחרונה: און ליין
  יצחק פינדרוס בטור סוער ב'בחדרי': הסיפור האמיתי מאחורי ישיבתו של בצלאל כהן 'חכמי לב' - און ליין 0 112 05-08-2016, 09:15
תגובה אחרונה: און ליין
  שימו לב: כביש 38 יחסם השבוע - כל הפרטים און ליין 0 282 16-07-2016, 22:32
תגובה אחרונה: און ליין
  דבריו המלאים של סגן שר הביטחון הרב אלי בן דהן בעצרת בעתניאל: משה 0 75 10-07-2016, 19:28
תגובה אחרונה: משה
קישור מקוצר לאשכול זה
» צפיות: 440

הנצפים ביותר לאחרונה
"TOMETOMATO": כל מה שטוב באוכל רחוב
פורום: חדשות מרחבי הרשת
תגובה אחרונה: הארץ
» תגובות: 0
» צפיות: 39
בת ה-13 שהצילה 15 ילדים בשואה פאני בן עמי לא קוראת לעצמה ניצולת שואה
פורום: חדשות ונייעס
תגובה אחרונה: משה
» תגובות: 0
» צפיות: 31
רב העיר חולון, בנו של הרב עובדיה, הורשע בעבירות מרמה והפרת אמונים
פורום: חדשות ונייעס
תגובה אחרונה: צופה
» תגובות: 4
» צפיות: 27
אלפים, בהם רבים שאינם יהודים, משתתפים במצעד החיים. צפו בשידור חי
פורום: חדשות ונייעס
תגובה אחרונה: צופה
» תגובות: 1
» צפיות: 25
דיווח: הפלג יחשוף מי שלח לתקוף את נתי גרוסמן
פורום: חדשות ונייעס
תגובה אחרונה: צופה
» תגובות: 0
» צפיות: 24
טראמפ: "השואה היא הפרק האפל ביותר בהיסטוריה האנושית"
פורום: חדשות ונייעס
תגובה אחרונה: צופה
» תגובות: 0
» צפיות: 23
כמה עולה טוסיק יבש? השוואת מחירי חיתולים
פורום: שאלות ותשובות
תגובה אחרונה: צופה
» תגובות: 0
» צפיות: 22
היום ארבעה עשר יום, שהם שני שבועות לעומר
פורום: חדשות ונייעס
תגובה אחרונה: משה
» תגובות: 0
» צפיות: 21


משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים