מודעה
על מודעות... תחושת בטן של אמא... ושוב, על בורג...
על מודעות... תחושת בטן של אמא... ושוב, על בורג...

אתמול. 
שעת אחר צהריים מאוחרת. אני אצל אחותי, כשנכנסת הודעה:
"קיי, צריכה ייעוץ" זאת חברה טובה. היא מודאגת, הקטנה שלה בת מספר חודשים בלעה כנראה משהו כשהיא לא היתה בבית. האב קרא מייד למד"א, ועד שהגיע חובש שהיה באזור, הקטנה כבר חזרה לנשום וצרחה במלוא גרון. ראה זאת החובש, אמר כי טוב, וביטל את האמבולנס...
- ולמה את מתקשרת אלי? שאלתי את האם/ חברה.
- יש לי הרגשה שהיא לא בסדר. היא לא רגועה.
- אני ממליצה ללכת ל"טרם" להיבדק ולעבור צילום, אולי בנסיונות של הבעל להוציא את מה שהיה לה בגרון, זה נדחף חלילה פנימה. לכי לטרם עכשיו!
בינתיים הילדה התשושה מבכי נרדמה, אז ההורים החליטו להמתין... עד לבוקר.
ובבוקר אני מקבלת את זה:
"את לא מאמינה מה יושב לה בטיטול!!!" , החברה צורחת לי בטלפון, "בורג!!!" אני מצטמררת ומייד מקבלת תמונה של המוצג. בורג! משונן! 2 ס"מ! שעבר בתוך כל המעיים והקיבה של פעוטה, ובסוף מצא דרכו החוצה...
אני עכשיו ממליצה בתוקף על בית חולים, לבדוק שלא נעשה נזק לאיברים פנימיים. החברה מסכימה, והם בדרך לשערי צדק.
כעבור שעה, טלפון:
"די!!!" היא צועקת בהיסטריה, "מה זה??? עשו לה צילום ומסתבר שיש לה עוד משהו שתקוע בין הקנה לוושט, אנחנו נכנסים לניתוח... ראש המחלקה לא מאמין שככה ביטלו לנו את האמבולנס בלי שום המלצה על המשך בדיקה..."
אני מעודדת כמה שניתן, מסבירה שזה לגמרי נדיר שפעוטה בולעת 2 דברים ועוברת לילה שלם והיא עוד בסדר...
זה לא כל כך עוזר. אנחנו האמהות בורכנו בהרבה דברים, והבולטת שבהם היא היכולת לפתח כמות לא אנושית של ייסורי מצפון.
ואם הייתי הולכת מייד כמו שיעצת לי....
ואם היה קורה משהו תוך כדי שהיא ישנה......
ואם.....
אני באזור, מחליטה לקפוץ עם שוקולד וחיבוק.
מוצאת זוג הורים צעירים, המומים, ונבוכים לגמרי....
מלווה אותם עד לכניסה לחדר הניתוח, מעודדת, מחפשת את הטוב שבסיפור, ויש, ונפרדת מהם בתקווה לבשורות טובות.

הורים/ חובשים-חובשות/ דודים/ חברים/ וכל אחד שיש לו איזושהי זיקה לילדים ופעוטות:
אף פעם אל תזלזלו! תמיד יכול להיות... אל תקטינו ראש! זה עניין של חיים ומוות ממש. מקסימום ילכו למיון ויקבלו אישור שהכל בסדר!!!

חובש/ת- יש לנו כח בידיים ובפה, בואו ננצל את המקסימום, בואו ניקח אחריות!!!!

אני יודעת שזה מקרה מאד נדיר, אני יודעת, אבל דווקא מקרים כאלה עוזרים להבין שלעולם אל תגיד לעולם לא...

שיהיה קיץ בריא, זהיר, כייפי, ומלא תובנות טובות.
הגב

[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.

משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..