מודעה
'ערוץ 2' חושף: ראש הממשלה נתניהו עבר ניתוח בהרדמה מקומית בביה"ח 'מעייני הישועה' בב"ב.
#1
'ערוץ 2' חושף: ראש הממשלה נתניהו עבר ניתוח בהרדמה מקומית בביה"ח 'מעייני הישועה' בב"ב. נתניהו נכנס לביה"ח פעמיים במסתור, פעם ברכב להובלת פיתות ופעם ברכב של חברת הדברה כשהמאבטחים מתחפשים למדבירים.
הגב
#2
יעקב אמסלם בטוויטר: לפני כשנה פנה 'כל הזמן' ללשכת ראה"מ ול'מעייני הישועה' בבקשת תגובה בנוגע לביקורו של ראש הממשלה בבית החולים, אך משום מה, סירב הדובר להגיב.
הגב
#3
לכתבה המלאה.... ראש הממשלה ביקר פעמיים בביה"ח 'מעייני הישועה'


כמו במבצע צבאי חשאי, הגיע ראה"מ בנימין נתניהו לביקור חשאי בבית החולים "מעייני הישועה" לצורך קבלת טיפול רפואי.


לפני כשלושה שבועות, הגיע ראש הממשלה בשעת ערב אל בית החולים ברכב מסחרי לבן ועליו הכיתוב 'המדביר', רופאו האישי המתין כבר בבית החולים. מתוך הרכב יצאו שישה מאבטחים כשהם לבושים בסרבלי עבודה ומצוידים כמדבירים. הם הבריחו את ראש הממשלה אל תוך בית החולים שם חיכו לו ההנהלה הבכירה של בית החולים יחד עם רופאו האישי, ראש הממשלה שהה בחדר ניתוחים כמחצית השעה. מקורותינו מוסרים כי הטיפול אותו עבר ראש הממשלה נערך בהרדמה מקומית בלבד, לא נשקפה סכנה לחיי ראש הממשלה.


מהמידע שהגיע לפני כשנה לידי מערכת 'כל הזמן', ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיע באישון לילה, בין השעות 02:00 ל-04:00 לפנות בוקר ברכב אזרחי ללא זיהוי ממשלתי, מלווה בשני מאבטחים ונהג בלבד.


המאבטחים בכניסה לבית החולים קיבלו הוראה מראש, לפתוח את השער לרכב בו נסע רה"מ נתניהו לפי מספר לוחית הזיהוי, מבלי לבדוק את הרכב, ומבלי שידעו את זהותו של מי שהוכנס לבית החולים. בחדר פנימי בבית החולים המתינו לראה"מ מספר אנשים מצומצם מאוד, בהם צוות רופאים, בניהם ככל הנראה גם רופאו האישי של ראש הממשלה.


על פי המידע שהגיע לידי 'כל הזמן', טרם כניסתו של ראה"מ, סרקו מאבטחי שב"כ בלבוש אזרחי, ללא סממני זיהוי את המרחב בו אמור ראה"מ לשהות, ואת המעברים בהן יעבור. נתניהו נכנס מכניסה צדדית, ישירות לחדר הצנתורים של המרכז הרפואי "מעייני הישועה". מבלי לעבור במיון או בלובי בית החולים. שם נבדק, או קיבל טיפול רפואי.


טרם ברור מה אופי הטיפול אותו קיבל ראה"מ, בשל העובדה שגם הנהלת בית החולים וגם לשכת ראה"מ סירבו להגיב, לאשר או להכחיש את הדיווח. ראש הממשלה נתניהו העדיף לקבל את הטיפול בבית החולים "מעייני הישועה" בשל העובדה שבכל בית חולים אחר, דבר הגעתו עלול להיות מפורסם בתוך דקות בשל ריבוי המבקרים ואנשי הצוות שאמורים להיות מיודעים על כך, וכן מבחינת הסדרי הביטחון. בשל כך העדיף להגיע בחשאי וללא פמלייתו הרגילה, בכדי לא לעורר תשומת לב בקרב מבקרי בית החולים וצוות העובדים.


שלמה רוטשילד מבית החולים "מעייני הישועה" מסר ל"כל הזמן": "לא דובים ולא זבובים, אני יודע מאיפה השמועה. ראש הממשלה לא היה בבית החולים בשבועיים האחרונים". גרשון לידר מנכ"ל בית החולים אמר ל"כל הזמן": "לא יודע שהיה ביקור כזה. גם לא שמעתי מהחבר'ה שלי שהיה". גורם בכיר ב"מעייני הישועה": "אני לא מאשר ולא מכחיש את הדברים".


מלשכת ראש הממשלה מסרו: "אין תגובה".


היום כאמור פורסמה הידיעה ב'חדשות 2' בה אישרו את הפרטים בלשכת ראש הממשלה על דבר ביקוריו. על פי הדיווח ב'חדשות 2', ראש הממשלה ביקר פעם נוספת בבית החולים סמוך להרכבת הממשלה.
הגב


[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.


אשכולות דומים...
אשכול יוצר האשכול תגובות צפיות תגובה אחרונה
Exclamation פרופסור אליהו סורקין, מנהל מחלקת טיפול נמרץ במרכז הרפואי 'מעייני הישועה' בבני ברק אורח 0 83 23-11-2017, 18:06
תגובה אחרונה: אורח
  חצות בסקופים: הפרופ' מוטי רביד מנהל "מעיני הישועה" בראיון: "חדשות טובות, המצב קשה אב אורח 0 91 23-11-2017, 01:44
תגובה אחרונה: אורח
Star עדכון נכון לעכשיו יום רביעי 21:10 מהמרכז הרפואי מעייני הישועה ההליך הרפואי הסתיים און ליין 0 97 22-11-2017, 22:20
תגובה אחרונה: און ליין
  עדכון נכון לעכשיו יום רביעי 12:30 *מהמרכז הרפואי מעייני הישועה*החמרה משמעותית* אורח 0 111 22-11-2017, 13:54
תגובה אחרונה: אורח
  *מוקד זק"א ת"א: לביה"ח מעייני מפונה כבן חודש תוך פעולות החייאה מביתו בבני ברק. בשורות זקא 1 133 21-11-2017, 18:49
תגובה אחרונה: אורח
  ׳כיכר׳ חושף: ר״ע בית שמש אבוטבול החליט סופית - ״אני רץ ומתמודד בפעם הרביעית לראשות הע אורח 0 116 21-11-2017, 00:57
תגובה אחרונה: אורח
  זק"א: עדכון לכביש 25, בביה"ח סורוקה נקבע מוות על הפצוע האנוש, צוות זק"א נגב בדרכם לזי און ליין 0 31 16-11-2017, 22:25
תגובה אחרונה: און ליין
  "אתם תראו רחבה משותפת בכותל בשנה הקרובה" כך אמר הערב ראש הממשלה בכנס הפדרציות היהודיו און ליין 2 39 15-11-2017, 14:58
תגובה אחרונה: אורח
  ח״כ מוזס לזיגמן ב׳קול ברמה׳ - "אני לא מוטרד מהדברים של נתניהו אמש על כך שבתוך שנה תו אורח 0 36 15-11-2017, 14:57
תגובה אחרונה: אורח
  ב"ב: שרה נתניהו משתתפת כעת בבר מצווה לנכד ח"כ גפני. און ליין 2 41 15-11-2017, 01:03
תגובה אחרונה: און לייןמשתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..