מודעה
'ערוץ 2' חושף: ראש הממשלה נתניהו עבר ניתוח בהרדמה מקומית בביה"ח 'מעייני הישועה' בב"ב.
#1
'ערוץ 2' חושף: ראש הממשלה נתניהו עבר ניתוח בהרדמה מקומית בביה"ח 'מעייני הישועה' בב"ב. נתניהו נכנס לביה"ח פעמיים במסתור, פעם ברכב להובלת פיתות ופעם ברכב של חברת הדברה כשהמאבטחים מתחפשים למדבירים.
הגב
#2
יעקב אמסלם בטוויטר: לפני כשנה פנה 'כל הזמן' ללשכת ראה"מ ול'מעייני הישועה' בבקשת תגובה בנוגע לביקורו של ראש הממשלה בבית החולים, אך משום מה, סירב הדובר להגיב.
הגב
#3
לכתבה המלאה.... ראש הממשלה ביקר פעמיים בביה"ח 'מעייני הישועה'


כמו במבצע צבאי חשאי, הגיע ראה"מ בנימין נתניהו לביקור חשאי בבית החולים "מעייני הישועה" לצורך קבלת טיפול רפואי.


לפני כשלושה שבועות, הגיע ראש הממשלה בשעת ערב אל בית החולים ברכב מסחרי לבן ועליו הכיתוב 'המדביר', רופאו האישי המתין כבר בבית החולים. מתוך הרכב יצאו שישה מאבטחים כשהם לבושים בסרבלי עבודה ומצוידים כמדבירים. הם הבריחו את ראש הממשלה אל תוך בית החולים שם חיכו לו ההנהלה הבכירה של בית החולים יחד עם רופאו האישי, ראש הממשלה שהה בחדר ניתוחים כמחצית השעה. מקורותינו מוסרים כי הטיפול אותו עבר ראש הממשלה נערך בהרדמה מקומית בלבד, לא נשקפה סכנה לחיי ראש הממשלה.


מהמידע שהגיע לפני כשנה לידי מערכת 'כל הזמן', ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיע באישון לילה, בין השעות 02:00 ל-04:00 לפנות בוקר ברכב אזרחי ללא זיהוי ממשלתי, מלווה בשני מאבטחים ונהג בלבד.


המאבטחים בכניסה לבית החולים קיבלו הוראה מראש, לפתוח את השער לרכב בו נסע רה"מ נתניהו לפי מספר לוחית הזיהוי, מבלי לבדוק את הרכב, ומבלי שידעו את זהותו של מי שהוכנס לבית החולים. בחדר פנימי בבית החולים המתינו לראה"מ מספר אנשים מצומצם מאוד, בהם צוות רופאים, בניהם ככל הנראה גם רופאו האישי של ראש הממשלה.


על פי המידע שהגיע לידי 'כל הזמן', טרם כניסתו של ראה"מ, סרקו מאבטחי שב"כ בלבוש אזרחי, ללא סממני זיהוי את המרחב בו אמור ראה"מ לשהות, ואת המעברים בהן יעבור. נתניהו נכנס מכניסה צדדית, ישירות לחדר הצנתורים של המרכז הרפואי "מעייני הישועה". מבלי לעבור במיון או בלובי בית החולים. שם נבדק, או קיבל טיפול רפואי.


טרם ברור מה אופי הטיפול אותו קיבל ראה"מ, בשל העובדה שגם הנהלת בית החולים וגם לשכת ראה"מ סירבו להגיב, לאשר או להכחיש את הדיווח. ראש הממשלה נתניהו העדיף לקבל את הטיפול בבית החולים "מעייני הישועה" בשל העובדה שבכל בית חולים אחר, דבר הגעתו עלול להיות מפורסם בתוך דקות בשל ריבוי המבקרים ואנשי הצוות שאמורים להיות מיודעים על כך, וכן מבחינת הסדרי הביטחון. בשל כך העדיף להגיע בחשאי וללא פמלייתו הרגילה, בכדי לא לעורר תשומת לב בקרב מבקרי בית החולים וצוות העובדים.


שלמה רוטשילד מבית החולים "מעייני הישועה" מסר ל"כל הזמן": "לא דובים ולא זבובים, אני יודע מאיפה השמועה. ראש הממשלה לא היה בבית החולים בשבועיים האחרונים". גרשון לידר מנכ"ל בית החולים אמר ל"כל הזמן": "לא יודע שהיה ביקור כזה. גם לא שמעתי מהחבר'ה שלי שהיה". גורם בכיר ב"מעייני הישועה": "אני לא מאשר ולא מכחיש את הדברים".


מלשכת ראש הממשלה מסרו: "אין תגובה".


היום כאמור פורסמה הידיעה ב'חדשות 2' בה אישרו את הפרטים בלשכת ראש הממשלה על דבר ביקוריו. על פי הדיווח ב'חדשות 2', ראש הממשלה ביקר פעם נוספת בבית החולים סמוך להרכבת הממשלה.
הגב


[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.


אשכולות דומים...
אשכול יוצר האשכול תגובות צפיות תגובה אחרונה
  הממשלה מציגה: עוד שיפוץ, עוד תיקון ועוד שיוף קטן לתוכנית מחיר למשתכן משה 0 119 19-09-2017, 09:18
תגובה אחרונה: משה
  *סיכום חדשות השבת:* מעטפה חשודה עם אבקה לבנה ומכתב איום כלפי ראש הממשלה, בנימין נתני אורח 0 138 16-09-2017, 22:03
תגובה אחרונה: אורח
  'בחדרי': בליל שבת נפטרה במעיני הישועה הרבנית חנה וואזנר ע"ה אלמנת הגר"ש וואזנר זצ"ל ב אורח 0 135 16-09-2017, 20:18
תגובה אחרונה: אורח
  מקבץ מעדכוני נייעס מייל: ברוך דיין האמת: בשבת אחה"צ נפטר בביה"ח תל השומר משגיח ישיב אורח 0 160 09-09-2017, 21:47
תגובה אחרונה: אורח
  בשליחות גדולי ישראל: אייכלר נשלח להזהיר את הנשיא ריבלין מפני פירוק הממשלה משה 1 152 30-08-2017, 22:48
תגובה אחרונה: משה
  *נחשפה המדיניות של ליאור לוטן* אלוף-משנה במיל' ליאור לוטן, המתאם של ראש הממשלה לעניי אורח 0 141 28-08-2017, 09:40
תגובה אחרונה: אורח
Star גילה עבדה במשרד ממשלתי, והתחתנה עם שומרו של ראש הממשלה. היא ציפתה ליהיות ביחסים טובים און ליין 0 121 17-08-2017, 12:13
תגובה אחרונה: און ליין
  ניתוח "גלובס": לאן יש עוד לצמוח אחרי עסקת אינטל-מובילאיי? און ליין 0 156 16-08-2017, 22:19
תגובה אחרונה: און ליין
  גופשטיין: "ערבים לוקחים בנות חרדיות מירושלים, ביתר ובני ברק" יו"ר להב"ה חושף בראיון חני 0 143 16-08-2017, 14:43
תגובה אחרונה: חני
  גופשטיין: "ערבים לוקחים בנות חרדיות מירושלים, ביתר ובני ברק" יו"ר להב"ה חושף בראיון חני 0 140 16-08-2017, 14:43
תגובה אחרונה: חנימשתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..