מודעה
?פרסום ראשון: המחבל הנאצי שירה בגליק – שוחרר לפני ביצוע פיגוע הירי בעקבות שביתת רעב.
?פרסום ראשון: המחבל הנאצי שירה בגליק – שוחרר לפני ביצוע פיגוע הירי בעקבות שביתת רעב.

פרסום ראשון: הערבי שירה בגליק שוחרר מהכלא בעקבות שביתת רעב בה נקט. גליק בעצמו נקט גם הוא בשביתת רעב, אך בו התקשורת לא התעניינה. "האג'נדה שלו ושל התקשורת הישראלית זהות"

המחבל שירה ביהודה גליק וניסה להתנקש בחייו, שוחרר קודם לכן בעקבות שביתת רעב בה נקט. כך מפורסם לראשונה באתר הקול היהודי. עשרה חודשים אחרי, פגשנו את גליק בדרכו לטיפול רפואי נוסף בעקבות פיגוע הירי בו ניסה מועתז חג'אזי, ערבי ממזרח ירושלים, להתנקש בחייו סמוך למרכז מורשת בגין בעיר.

"המחבל שירה בי מטווח אפס לפני עשרה חודשים, בעצם שוחרר בעקבות שביתת רעב", סיפר גליק בראיון וידאו שפורסם לראשונה במהדורת סוף השבוע של הקול היהודי. "ביום שהוא שוחרר, בלי להתבייש, הוא אמר שהוא הולך להיות קוץ בגרון של הציונים בירושלים. והנה אנחנו רואים שכמעט שלמתי בחיי על הטוב לב שלנו".

בשבוע שעבר שוחרר מוחמד עלאן, לאחר שנקט גם הוא בשביתת רעב. "אני משוכנע, שרוב הציבור בישראל ממש לא היה מתעניין במצבו של עלאן אם התקשורת לא הייתה מאכילה אותו בכפית. היא שימשה כלי מובהק בתעמולה של המחבל עלאן. פשוט התקשורת שלנו נמסה לתוך הידיים שלו", אומר גליק.

גליק בעצמו שבת רעב קרוב לחודשיים בענייני המאבק על עליית יהודים להר הבית, אך אז בתקשורת לא העלו את סיפורו לכותרות. "אני עשיתי בזמנו שביתת רעב בענייני הר הבית 53 יום. אני לא זוכר שהיה כיסוי תקשורתי כל כך רחב לשביתת הרעב שלי. האג'נדה שלו והאג'נדה של התקשורת הישראלית כנראה זהות, שרצו לשחרר אותו".

הגב

[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.

אשכולות דומים...
אשכול יוצר האשכול תגובות צפיות תגובה אחרונה
  *דוברות המשטרה (שרון);* לפני זמן קצר התקבל במשטרה דיווח בגין שריפה שפרצה בכלא רימוני אורח 0 26 אתמול, 15:06
תגובה אחרונה: אורח
  כביש 1 לירושלים נחסם לפני לטרון עקב עבודות בכביש אורח 0 27 אתמול, 00:16
  יועץ התקשרות אלי קמיר שוחרר למעצר בית. חיים לוינסון: אם קמיר כבר במעצר בית יש 2 אופצי אורח 0 27 20-02-2018, 15:01
  'ידיעות': משרד התחבורה קורא לבעלי כרטיסי רב קו שהונפקו לפני 2016 להחליפם, לפני שיוגבל אורח 0 25 20-02-2018, 12:34
  *תחזית מזג האוויר לשבוע הקרוב מעודכן ליום ראשון ג' אדר 18/2/18* *היום(ראשון)?☔️☃:* אורח 0 41 18-02-2018, 10:57
  *דוברות המשטרה (מרחב דן);* לפני זמן קצר התקבל דיווח בגין חטיפת נשק ממאבטח ברח' הרב ש אורח 0 69 15-02-2018, 23:33
  *?פרסום ראשון • יובא לאישור: 3000 יח"ד חדשות בגילה, ירושלים* אורח 0 77 14-02-2018, 21:53
  סיכום השבת: טיל רוסי שירה חייל סורי בגיבוי לוחם איראני הפיל מטוס אמריקאי שהטיס טייס אורח 0 120 11-02-2018, 17:13
  *?יממה לפני הפיגוע הרצחני:* *המחבל קילל חיילים באריאל,* *תוחקר - ושוחרר*(ynet) אורח 0 62 07-02-2018, 21:18
  זק״א: פיגוע דקירה בצומת הכניסה לאריאל, 875 0 62 05-02-2018, 16:28
תגובה אחרונה: 875

משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..
window.onload = function(){ };